Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - chehs

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2009.02.25. 21:06:57
Zaccmester!

True és Mási is csak segíteni akar. Miért nem próbálod meg a taktikádat az új helyzethez alakítani? Igen, akár más, nálad lehet, hogy éppen most jobb játékosok tanácsai alapján. Nincs azzal semmi gond, ha változtatni kell néha, sőt.
Ha így tennél, akkor még élveznéd is a játékot.

És még valami a félreértések elkerülése végett. Engem is visznek kamrázni. Cyron, Nomis Leinád és Sharpa menetrendszerűen érkezik, ha nem figyelek oda. De azon ügyködöm, hogy majd egyszer én vigyem el őket.
Dátum: 2009.02.05. 20:01:51
Ave!

Ez a hozzászólás csak téged minősít, ugye tudod?
Engem a döntetlenezés közben óránként támadtak állattal az ELITből. Mégis megcsináltam. Kérdésemre azt a választ adták, hogy ez is egyfajta taktika. Elfogadtam, változtattam.

Hőbörgés és siránkozás helyett próbálj meg inkább alkalmazkodni a mindenkori körülményekhez, és ehhez igazítsd a játékod.

A döntetlenezés nem ad sérthetetlenségi kártyát, ebben a témában ajánlom neked Craslorg topicját.

(Olyan karakter pedig talán nincs is, akit ne kínáltak volna meg full felszerelésben, ez lehet szimpla véletlen is. Az engem így támadók 90%-a írt is utána egy bocsánatkérő levelet. A maradék 10%-ot pedig azóta látogatom én.)

Persze általánosítani és puffogni mindig egyszerűbb.
Dátum: 2009.01.15. 22:02:50
Ki a gonosz szereplő a Heroes c. TV sorozatban?

És legalább még 10-15 hasonló színvonalas, és helyesírásilag különös tanulmányokat sejtető kérdés.

Nem lehetne, hogy eldöntjük fej vagy írás alapon, hogy ki kapja azt a 3 medált?
Dátum: 2009.01.10. 01:45:22
Teljesen egyetértek vele, hogy a 30 PP minimális támogatása is megoldaná a lefelé ütés problematikáját. Mivel talán a portyázás az, ami miatt a legtöbbször be kell lépni elsősorban a fáradtság mínusz százalékaival lehetne játszani.
Mondjuk 30 PP-n három támadás lenne negatív módosító mentes. Így a portya kihasználása mellett is elég lenne naponta hét-nyolc belépés.

A nyers LE nem rossz ötlet, de ami a magas szinteken szerezhető zsákmányt illeti, én inkább úgy látom, hogy abból nincs kevesebb, sőt még megtalálni sem olyan nehéz, csak jóval macerásabb megszerezni.
Dátum: 2008.12.06. 15:49:38
Nem szabadna, hogy egy játék ilyen erős negatív érzelmeket váltson ki belőled. Szerintem lesz majd egy jó barátod a közeledben, aki elmondja, hogy miért, és akitől majd el is fogadod.


Tudtommal minden karakter 140-es tulajdonság összeggel indul, és azonos feltételekkel vehet részt ebben a játékban. Akkor?

Valaki(k)nek Miklós elküldte volna a játék indulásakor a szuper titkos "így kell eredményesen játszani sok élményt szerezve avagy személyes tanácsaim a haveroknak" kézikönyvet? Akkor?

Elit horda, Rubinszemű Éjvirág, TGY, Sharpa, LE diff ranglista első oldala. Kit pécéztek ki legközelebb?
Dátum: 2008.12.03. 02:34:31
Megértelek hidd el. Sőt, én is ugyanilyen indulatos voltam valaha, amikor a két legharcosabb top szövetség egymás után kopogtatott be a szövetségembe a sarcért.
Igazad van neked is, és még több száz másik ép etikai érzékkel bíró játékosnak, hogy a jelenlegi háborús szisztéma nem jó. De ha Trollagyarom is van, akkor nem fogok buzogánnyal harcolni. Főleg nem akkor, ha egy kemény, jól harcoló ellenféllel mérkőzök.
A Citadella az én véleményem szerint is túl gonosz móka, én nem szeretem. De sokezer LE-be kerül, és nyilván nem azért lesz felhúzva, hogy ne használják a szövetségek.

A nagy bummos hasonlatod sajnos helytálló, a citadella logikája ugyanúgy pont az elrettentés. A terrorszervezetet viszont tényleg erősnek érzem, ne haragudj érte.
Dátum: 2008.12.03. 01:51:09
Magánlevelezést nyílt fórumra vinni...
A Pusztítás citadellájáról pedig te sem gondolhattad, hogy dísznek van. Az Átokpiramissal pedig egyenesen ki lehet pécézni egyes karaktereket! A Kémgömbbel pedig orvul akkor támadni, amikor amikor a delikvens alig áll már a lábán. Bezony.

Háború folyik, kaptatok egy ajánlatot, ráadásképpen némi jogos elismeréssel.
Aztán dönthettek.
Ha tárgyalás nélkül kapjátok az áldást akkor se lenne semmi, de így?

A terrorszervezet titulust pedig gondold át. Komoly kijelentés ez egy játékban. Ha megtámadják a karaktered az pedig gyilkossági kísérlet? Ugye.
Dátum: 2008.11.19. 01:02:18
Ma, 00:57:26 Vadászatod eredményes, rábukkansz egy nagyobb goblin harcos rejtekhelyére. A lénnyel rettenetes csatát vívtok, amelynek végül te leszel a győztese. A lényből 230 lélekenergiát nyersz ki.

Az LE-t nem kaptam meg, és mostanában eléggé véletlenszerű, hogy hány kvíz kérdést kapok a vadászataimnál. Van, hogy 12-t vadászok, és 10 kvíz jön, van, hogy 2-t, ilyenkor általában csak egy.
Dátum: 2008.11.02. 13:03:40
Várd meg, amíg valamelyik szövetséges társad kiüríti, és csak utána töltsd bele, különben elveszik.
Dátum: 2008.10.18. 18:24:12
Ave!

Az IMP nagyjai szövetségbe megürült egy hely.
Komoly jelentkezőket várunk, lehetőleg Portyázókat. Korrekt bemutatkozás, normális LE differencia előnyt jelent.
Érdeklődni Bazor fia Borognál, vagy Tündeköves Glórinnál.
Dátum: 2008.10.14. 08:19:12
A Velencei Köztársaság első polgárának címe is dózse volt. Valószínűleg ezért szórták ki a kérdést.
Dátum: 2008.10.08. 19:13:00
Magam is erre a megállapításra jutottam...
A kérdés kezdettől fogva inkább csupán az volt, hogy a problémás játék elem hogyan is működjön. És ebben szerintem sem a karakter neveldések, sem a gép előtt lecövekelők véleménye nem releváns.

A lemaradózók, de felzárkózni akarók számára volt igazán tétje szerintem ennek a szavazásnak. Kérdés, hogy ők milyen arányban bújnak meg az opciók mögött.
Dátum: 2008.10.08. 18:58:26
53% akart változtatni ez eddig tiszta sor. Az is, hogy jelenleg a játékosok 36%-a érzi úgy biztosan, hogy a fegyver jobbik végén tartózkodik.
Ha viszont összevetjük a Portyapontok számaival, akkor lesz érdekesebb a móka.

50% szeretné a lehető legtöbb pontos verziót. Ebből 36% az LE vámpírok köre, a maradék 14% viszont mi alapján dönthetett? Kb. 180-an.
Még ha a Világ2-re bazírózokat is ide csapom, akkor is marad több tucatnyi "legyen korlátozás, de lehessen sokat Portyázni arc".
Csak érdekes.

Másfelől a demokrácia furcsa, kissé torz mellékzöngéje ez, hogy mindenki szavazhat. A TOP játékosok szavazata, a sokat Portyázóké, az LE szívásra optimalizált karaktereké és a gép előtt dolgozóké nyilvánvalóan a status quo megmaradására irányul. Az igazi kérdés az lett volna, hogy a lemaradozók mit szeretnének. Sok Portyát, hogy betudják hozni - legalábbis elvben - az élen állókat, vagy keveset, hogy ne vegzálják őket az erősek.
Nekem úgy tűnik most főleg az derült ki, hogy a játékosok 36%-a használja ki a Portyát, avagy ennyien látják ebben a játék fő vonzerejét.

Mindenesetre az viszont, hogy Miklósék ezt a problémát ilyen gyorsan észlelték, kezelték, lepörgették és még visszacsatolást is hagytak, az attól függetlenül, hogy én mit gondolok a Portyapontokról - elismerést érdemel.
Dátum: 2008.10.04. 21:12:25
Szerepjátékos Gyémánt szövetségbe keresünk nemes végzeturakat és végzetúrnőket. Gyorsan fejlődünk, ezért olyan játékosokat várunk, akik tudják, és akarják tartani a tempót a többiekkel. Ezért cserébe persze egy jól működő, egymást segítő társaságba tartozhatsz.

Egy szabad helyünk van.


Ave.
Dátum: 2008.10.01. 21:00:35
A Kalapos király és a Napkirály, avagy a kocka el van vetve.
Valószinüleg ezek a kérdések már jó néhányszor fel lettek téve, ezért nem kaptál megfelelő értékelést.
Dátum: 2008.09.29. 18:35:54
A varázslatra kattintasz a karakterlapodon, ezzel úgymond bekészíted. A Portyázásnál automatikusan használni fogod a közelharc előtt.
Dátum: 2008.09.28. 16:58:52
Ave!

Nem vagyok otthon a Windows termékek terén, de a kérdésre miszerint mikor jelent meg a Win 3.1. mindenhol '93-at találtam. A helyes válasz a kérdező szerint - vagy egyébként is? - pedig '92 lenne.

A maratoni futásos kérdésben pedig a 42195 km helyett legyen szerintem 42.195 km vagy 42195 m. Egyébként szerencsétleneknek körbe kellene futniuk a földet, és még utána is szaladhatnának egy picit.
Dátum: 2008.09.26. 18:40:53
Bejelölöd, hogy nem jó kérdés (ha van rá mód a kérdés alatt), és esetleg bemásolod a Kvíz topicba.
Dátum: 2008.09.26. 18:20:00
Ave Liadas!

Mi szívesen látunk!

Szerepjátékos hangulatú Gyémánt szövetségünkbe továbbra is keresünk kreatív, játszó játékos végzeturakat és végzetúrnőket. Két helyünk üres jelenleg.
Dátum: 2008.09.25. 16:45:45
Gaius Julius Caesar márpedig nem volt császár. Sőt, éppen azért ölték meg, mert azt feltételezték róla, hogy valami olyasmi akarna lenni.
Oldal: 123456789101112