Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - chehs

Dátum: 2009.05.27. 20:19:11
Jaja. Akkor ez a kérdés kipipálva
A másik még függőben, de szerintem Gladiatorium olvassa a fórumot, mert 8-kor nem jött
Dátum: 2009.05.27. 20:12:12
"Számomra teljesen elfogadható, hogy kétesélyesek a portyák."

A többi játékos számára ez eddig is így volt
Dátum: 2009.05.27. 19:48:05
Ma, 19:00 *Gladiatorium* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 21 lélekenergiát.

Ma, 18:00 *Gladiatorium* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 21 lélekenergiát.

Nem állunk háborúban. Esetleg kontinuum szűkítés?

A másik pedig, hogy 11K ból kereken 1100-at vitt. Ez nem tűnik visszafogott rablásnak.

Kedves jószágok.
Dátum: 2009.05.27. 18:35:43
Ma, 18:00 *Gladiatorium* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 21 lélekenergiát. Csata leírása

Törlés Ma, 17:00 *Neander* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 25 lélekenergiát. Csata leírása

Törlés Ma, 16:00 *Entropius* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 17 lélekenergiát. Csata leírása

Csak nem hagynak békén
Dátum: 2009.05.27. 17:22:20
Engem 4kor és 5kor, mindkettő 15% alatt:)

De egyet lenyomtam:)
Dátum: 2009.05.27. 13:46:04
Ne lépj be hozzájuk, nem túl aktívak, még a kutat sem ürítik
Dátum: 2009.05.26. 15:25:32
Miklós!

A Varkaudar invázióról vagy Chara-din belépőjéről még mindig szívesen nosztalgiázom, pedig igen kicsi voltam akkoriban. Népszerű lenne, ebben biztos vagyok.

Én eléggé a topon portyázom - bár jelenleg inkább úgy hívnám, hogy segítem az élen állok fejlődését -, és hidd el, szerintem mindannyian örülnénk, ha a megszokott 10-15 ellenfél helyett Zxxxxcqqwwr átkozott falkájának zsoldosait üthetnénk egy hónapig.

Nem jutalomért, vagy még valami pluszért; nem kell nekem belőlük se LE se TP, csak legyen dicsőség visszaverni őket, pörögjön egy számláló a szövetségi toplistán és legyen Gipsz Jakab az, aki itt a fórumon elmondhassa magáról, hogy ő mekkora egy élharcosa ennek a küzdelemnek.

Nekem nincs is kínzókamrám, nekem is nő a pp-m, a Gyémánt bónuszt a páncélomra kenhetem, de nem érdekel, ha valami hosszútávú célt kapok, ami akár veszteséges is.
Tápoltunk mi itt elől már éppen eleget, szerintem.
Dátum: 2009.05.26. 11:25:29
Jobban örültem volna egy olyan kristály brigádnak, akiket folyamatosan lehet ütni, ők is ütnek, mint a félőrült, minden szinten megjelennek, a szintjükhöz képest bitang erősek, és valami világ esemény kapcsolódik hozzájuk.
Aztán ha sikerült belőlük elpusztítani X egyedet Y idő alatt, akkor megmenekülünk valami rémes kataklizmától, és minden a harcban résztvevő karakter kap valami apróságot (érdekes, és nem pluszokat adó apróságot). Ha pedig nem, akkor jöhetne valami irdatlan szívás, szerver szinten.

Máris lett volna értelme az összefogásnak (- Hé, Légiósok, ma ha lehet finomabban üssetek, a világért harcolok!), a karakterek közti kommunikációnak (- Sharpa szállj már be lécci, mert a lvl 60-as Rémek ellen 108-72-re bukóra állunk!), és végre igaz örömmel mondhatnám, hogy juhé, sebeztem 2500-at ebbe a K szörnybe, nesze neki.

Több ezer karakter mozogna egyszerre, egy cél érdekében, drukkolva egymásnak, örülve az eddigi ellenfelek sikereinek. Aztán ha lecsengett, akkor gyepálhatjuk újra egymást, de a szuszanásnyi jó érzés örökre megmaradna.

Ehelyett 35 NPC lesz.
Dátum: 2009.05.24. 21:31:14
Bunny, Bunny, Bunny
Must be funny
In the rich man's world
Bunny, Bunny, Bunny
Always sunny....

Dátum: 2009.05.24. 05:32:46
Háborúzni márpedig jó!
És most mindenki vegyen egy nagy csokor virágot, tépkedje szirmokra, és a halott lepkeszárnyakkal együtt dobáljuk a hullákra.

TAPPANCS
LanMaffia szerintem ügyes, a kivégzésre pedig van ellenszer, nem kell mesterségesen újat kreálni.

Ráadásul - ami a KA mókáról nem mondható el - kell hozzá az is, hogy találjon olyat, akitől ilyen irdatlan mennyiségeket tud elhozni. Ha ilyen nem lesz, akkor Lan dobhatja ki a kukába a taktikáját. Ha lesznek, akkor élvezheti ötlete, munkája megérdemelt gyümölcsét.

A KA móka pedig szuper egyszerűen szűrhető a vesztett LE alapján (hogy ha most már mégis tilos hála az égnek - kicsit nehéz kiigazodni az elmúlt napok káoszában), vak, aki ezt nem látja. Vagy esetleg nem akarja látni.

De a két dolgot ne mossuk össze.
Dátum: 2009.05.21. 12:11:28
A játék legélvezetesebb része a fórum lett. 10 pont.


Van persze ami hiányozni fog
AranyAlma, Sanyi, Galmuszk hónapokkal ezelőtt jelezték, hogy ez a dolog nincs rendben. Miért nem történt semmi?

Nézz rá a toplistára, nézd meg a Gyémánt horda rövid történetét, miért nem történt semmi?
Manakonstrukció? Egy vicc.
Epikus tárgyak, ilyen-olyan új fókuszkristályok, ismétlődős küldetések anomáliái. Válasz rá? Valami kis egy soros?

A Hatalom Tornya eddigi pályafutása szerinted rendben van így? Kellett egy ilyen épület?

Kocos! Csak a te ötleteidre rákeresve több oldalnyi hsz-t dob ki a kereső.

És sehol semmi reakció Baraty tiszteletreméltó de meddő tűzoltásain kívül. Én ezért lépek le innen. (Winnie, csókollak )
Ezt olyan két hete írtam. Semmi reakció.

"Lesz háború reform? Lesznek új épületek? Ezek az új épületek olyan beteg szakértelmeket fognak szülni mint a manakonstrukció, vagy a hordagyűlölet? Mi ott az első oldalon kapunk még egy mókás játékszert, hogy még jobban ronggyá tudjuk verni a harmadik oldalt? Lesz portya reform? A Gyémánt bónuszt megtekeri valahogy a JV, vagy írjuk ki, hogy kb. 40. szinten a Gyémántoknak kell majd egy fix 50 ősköves kattintás? Valaki fog foglalkozni a 6 szintről laposra vert karakterekkel? Lesznek új, érdekes küldetések az ismétlődős hokik helyett? Lesz új epik tárgy? Világesemény, anyám kínja, hogy valami történet féle is kanyarogjon jobbra balra?"

Ezt szintén két hete, elgondolkodtató:

"Miklós utolsó hozzászólásai az elmúlt két hétben a VÚ-al kapcsolatban:

05.05.: EXT nem lesz, mindjárt lesz úgyis 4-es világ
05.04.: 15% eltörlése, 4-es világ lebegtetése
05.04.: Kereskedelem bekorlátozása
04.30.: Kristálypont! Majd meglátod!"

Egy hónapja áll a VÚ egy helyben.

Birka: Nagyon drágán eladni valami nagyon gagyi dolgot nagyon buta embereknek legális?

Felfordul a gyomrom.
Dátum: 2009.05.19. 11:12:11
Hetek óta semmiről sincs semmi infó. Miért pont ez lenne kivétel?...
Dátum: 2009.05.18. 22:09:05
A madarakat csak ne bántsd, marha drágák voltak, és az idomítás sem volt két fillér.
És azt az itókát, amit küldtem továbbra is idd meg minden este, lefekvés ELŐTT!

Aztán hajnalban írj

Más.

TLO!
Én sem figyeltem fel a béke vágyatok korrekt, összeszedett érvekkel alátámasztott deklarálására. A Tappancs - már amennyi rész ebből rajtam múlik - nem fog vendégeskedni nálatok többé szövetségi szinten.
Dátum: 2009.05.08. 23:42:33
Csak minek...?

Miklós utolsó hozzászólásai az elmúlt két hétben a VÚ-al kapcsolatban:

05.05.: EXT nem lesz, mindjárt lesz úgyis 4-es világ
05.04.: 15% eltörlése, 4-es világ lebegtetése
05.04.: Kereskedelem bekorlátozása
04.30.: Kristálypont! Majd meglátod!

Oké, lehet, hogy szar napom van, de ez mindenképp kiábrándító. Persze lehet, hogy csak nekem.
Dátum: 2009.05.08. 18:21:32
A Hatalom tornyának és a - hogy "haza is beszéljek" -manakonstrukciónak bizony mennie kell. Sosem szabadott volna ezeket a fejlesztéseket betenni.
Mint ahogy az őskő zabáló Ultraspecet sem.

Építsünk fel minden héten egy új szövetséget a nulláról, hogy valaki végre észrevegye, gáz van?

Minél később lépi meg Miklós a szükséges visszanyeséseket, annál torzabb lesz a már egyébként is groteszk játékmenet.
Ezeket a torzulásokat a TOP3-4-5 szövetség minden tagja pontosan ismeri.

Jerikó nagyjából február óta szélmalom harcot folytat. Félek, hogy bele fog fáradni.

Az Akadémia épületei, és a velük bekerült szakértelmek pezsgés és játékélmény növelés helyett nyerstápot hoztak be, amit ráadásul az amúgy is dagadtra tápolt Top karakterek tudnak elsősorban kihasználni.
Ha a következő épület csomag is ilyen lesz, akkor az hamar rövidre zárja a Végzeturat.

Lesz háború reform? Lesznek új épületek? Ezek az új épületek olyan beteg szakértelmeket fognak szülni mint a manakonstrukció, vagy a hordagyűlölet? Mi ott az első oldalon kapunk még egy mókás játékszert, hogy még jobban ronggyá tudjuk verni a harmadik oldalt? Lesz portya reform? A Gyémánt bónuszt megtekeri valahogy a JV, vagy írjuk ki, hogy kb. 40. szinten a Gyémántoknak kell majd egy fix 50 ősköves kattintás? Valaki fog foglalkozni a 6 szintről laposra vert karakterekkel? Lesznek új, érdekes küldetések az ismétlődős hokik helyett? Lesz új epik tárgy? Világesemény, anyám kínja, hogy valami történet féle is kanyarogjon jobbra balra?

Ezekre a kérdésekre kellene legalább valami minimális válasz, mert addig csak húszan-harmincan reszeljük itt a semmit.
Dátum: 2009.05.07. 12:17:17
Dehogy érzelmi!

Így olcsóbb volt a gyógyital, amit azért veszünk nagy tételben, hogy tudjunk portyázni, és az onnan befolyt hordabónusszal tápolt plusz LE-ből tudjuk fedezni a monstre építkezésünket