Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Kivenni éppen nem lenne igasságtalan? Oké hogy te már mindent megszereztél, de akkor más ne is tudja? Nem kivenni kell, csak mondjuk 5 szilánkra visszaválthatóvá tenni.
Nesze nektek nem lesz kincskeresés nerf, na akkor ki a hülye?
Dátum: 2016.05.03. 17:35:37
Nagyon nem tetszik, így lövitek ki a támadási korlátot, minek maxoljak szintet olyanok közé akik évek óta max szintesek? Esetleg megoldás egy más fajta támadási korlát azon a szinten, vagyis mondjuk tulaldonság pont alapú, vagy fene tudja, ez így egy rosszúl sikerült mézes madzag akarna lenni csak.
Dátum: 2016.05.02. 14:09:50
Kicsit sírok már én is, kellene a feladathoz 3 szürke, eddig 8 vadászatból 2 jött egy vadászatra meg 4 állat elfogás 2 semmi. Légy átkozott random isten.
Dátum: 2016.04.21. 19:44:42
Ajánlom a pudvás nyuszitappancsot, nincs szb taltikázás így oda ütsz ahhová jónak látod, viszont az építési átlag közel 60 millió.
Dátum: 2016.04.17. 23:02:38
Ha nem fizetsz akkor hozzá juthatsz 50 smaragd szelencéhez egy év alatt, ha fizetsz, akkor 250-hez. Itt semmi sincs elrontva, egyszerűen a pénz beszél, bele magyarázni elrontott játék elemeket felesleges.
Dátum: 2016.04.15. 14:59:45
Alíg ha fog össze jönni, van akinek több szerveren is fizető karaktere van, meg többen lehetnek így toplassítva, plusz egy szerver egy karakter ugye. Alígha lesz valaha ekkora egyesítés, mikor az v1 v2 egyesítése se megy.
Dátum: 2016.04.15. 12:23:49
Nem olyan könnyű azért kiszámolni hogy mennti is az az annyi, de azt nem nehéz észre venni hogy 5 ször annyit vontak le mint amennyi indokolt lett volna az első tájékoztatásból. Persze hogy felmerül hogy biztos jó ez így. De mint mondtam, baraty adott egy részletesebbet és lám, el is hallgattam.
Dátum: 2016.04.15. 11:03:14
Viszont ehhez hozzá tartozik hogy a csekély információ szerint a mega miatt nem volt jó a képlet, ennek ellenére a levonások aránytalanok voltak, nagyon számolni se kellett hozzá, a vak is látta, akkor miért is ne emeljünk szót? Miután kinyögték hogy a hűség fétise is rossz helyre bónuszolt, azóta valahogy kihalt a háborgók tábora, személy szerint meg is köszöntem a tájékoztatást és beismertem a jogos levonást.
Dátum: 2016.04.15. 10:23:32
Hogy ne halt volna ki ekkora szakadékok mellett, mikor a csatlósbónusz nélküli kristály klónja is lever egyeseknek,kell izgalom? Vissza a régi asztrális robbanást vagy növelni a max sebzését, lenne itt izgalom, lenne miért nem csücsülni fél évig a le-n, de ez persze nem fekszik.
Dátum: 2016.04.15. 09:33:54
Az tegye fel a kezét aki nem költi el a le-t még a landi eventbe se.
Dátum: 2016.04.15. 09:30:43
Az egy szerver a hatból és gondolom ott is betolják a halom le-t landiba és ott is van szb. Még mindíg nem tiszta a mért is nem költöm el a le-t rész.
Dátum: 2016.04.15. 07:34:50
Csak azt nem értem, ha ezeknél azért áll halomban a le mert nem éri meg fejleszteni a karaktert a klóncsaták miatt, akkor a landiba meg miért töltik be? Nem kell körbe magyarázni, azért van nálluk annyi mert megtehetik, ha lenne valaki aki lerabolhatná őket, akkor nem lennének tele le-vel, nem aludnának nyugodtan hetekig vagy hónapokig.
Dátum: 2016.04.14. 15:06:49
Igaz, viszont arról nem volt szó hogy a betett csp-re nem érvényesül a fétis amikor kalkulálják hogy az mennyit is ér valójában. Amíg az ellenkezője nem bizonyosodik, addig vedd úgy hogy a csp le-re váltási képletben jelen van a bónusz.

Kieg: a régi rendszerben jártál valóban rosszul ha sok kicsit töltöttél, hiszen ha akkor vadásztál, eleve megkaptad a bónuszt, betöltés után mégegyszer, ez így már a dupla bónuszolást is orvosolta.
Dátum: 2016.04.14. 14:50:46
Mivel ha vadászat le-t töltesz azon eleve ott a bónusz, minek kétszer is rá, húsvéti tojás, szintfeladat, szb le bevételére eleve nem is bónuszolt, így viszont arra is érvényesült hiszen abból is töltöttek sokan.
Dátum: 2016.04.14. 14:33:03
Úgy hogy az effektív töltésedre a hűség fétisének százalékos bónusza is hatott jogtalanul. Most az a bónusz eltűnt, de a legutóbbi egy-két landin érvényesült, akkor már biztosan volt hűség fétise.
Dátum: 2016.04.14. 14:27:07
Ez tetszik, a legendában is az van hogy ha túl sok lélekenergiához jut a végzetúr akkor megsemmisül és wortexé válik
Dátum: 2016.04.14. 13:43:04
Vannak akik azt is tűrik hogy fát hasogatnak a hátukon, vannak akik azt se ha csak rájuk néznek, egyik se jobb a másiknál. Össze hasonlítani a két végletet meg pláne hiba.
Dátum: 2016.04.14. 13:06:50
Köszönöm a bővebb tájékoztatást, a hűség fétise rossz helyre is bónuszolt dolod miatt lett ekkora csökkenésem.
Dátum: 2016.04.14. 12:53:22
A hűség bónuszban valaki sokalta a mito affinitások âltal adott csomagokat, mondván hogy a mito fétis rosszul bónuszolja, azonnal "javítva" lett, majd rövid úton vissza lett állítva mert nem is kellett volna javítani. Másik dolog, így hogy két helyen is hibás volt a képlet, így talán bele fér ez a csökkenés, vagyis inkább ez az ami az én csökkenésemért felel, csak miklós ezt nem közölte.