Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

A robbanás tényleg bagatellizál minden egyéb fejlesztési irányt...
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (357424 sebzés)

Ez annyit tesz, hogy a csatának a második közelharci körben vége, ha nincs az ellenfélnek robbanása és legalább fél millió ÉP-je.

Ilyen sebzések mellett nevetségessé válik, hogy több mint fél millió LE-t kell költenem mondjuk +1 taumaturgiára hogy összehozzak +40-50 sebzést.
Dátum: 2015.07.13. 22:16:25
Idézet: F3rcsu - 2015.07.13. 15:57:52
pontos igy van a többség érdekeit kell nézni


És a többségnek nem érdeke, hogy fejlődjön a játék, hogy új dolgok kerüljenek be? Te nem akarsz új épületeket, relikviákat, eseményeket látni a játékban, amíg meg nem szerzel, fel nem építesz mindent, ami most elérhető?
Dátum: 2015.07.13. 13:43:53
Ha az új fejlesztésekkel mindig a többségre kellene várni, akkor még ma sem létezne kristály horda, Af képességek 60-ik szint felett, alkímista labor és egy csomó egyéb épület. Nem lennének relikviák arany fokozat felett, és kényelmi funkciók sem léteznének.
Dátum: 2015.07.13. 12:28:52
Miklós, pont azt szerettem volna, hogy legalább relikviakuponért vehető tárgyak kerüljenek a játékba, ha már hordatrófeáért nem is, de a válasz nemleges volt.
A minieventek óta még több relikviakupont lehet adott idő alatt szerezni, de nincs mire költeni őket.
Dátum: 2015.07.10. 22:14:53
A legsürgősebb: lehessen végre kijelölni egy csatlóst, aki a zabálásokat végzi és ne automatikusan az aktív csatlós egye meg őket.
Dátum: 2015.07.10. 22:06:37
Úgy tűnik, ez a "sajnos nem tudunk segíteni" hét...

Javasoltam, hogy a hordák harcához kerüljenek be új relikviák, hogy a trófeákat lehessen mire felhasználni, vagy legalább relikviakuponokért vásárolható relikviák kerüljenek a játékba, ha már a csapból is kupon folyik, miközben semmire nem lehet elhasználni őket, az egyszerű leszerelő válasz annyi volt, hogy fétisszilánkot tudnak berakni, de mást sajnos nem.
Dátum: 2015.07.04. 16:14:56
Idézet: Hlegba - 2015.07.04. 14:48:46
Méghozzá azért emlékszem, mert szar alacsony szintű epikkincseket kínált fel


Ezzel én mindig így vagyok, mégsem tudtam soha kincsesládát vagy pechpontot választani.
Dátum: 2015.06.26. 22:50:57
Már a talin kiderült, hogy a jelenlévők kb. 50%-a inkább a kényelmi dolgok helyrerakását szorgalmazza, és nem egy új eventet.
Dátum: 2015.06.19. 08:00:44
Különösebb kiselőadást nem akarok tartani, de teljesen mindegy, hogy van-e top lassítás, vagy nincs, ha az a célod, hogy szerezz mindenkinél több LE-t és mindenkinél olcsóbban fejleszd a karaktered. Ha sikerül, akkor hosszútávon biztosan erősebb leszel mindenkinél.
Kicsit megnéztem, hogy mi van V5-ön, és szerintem a karakterek 95%-a TÖ-ben könnyedén utolérhető, akár van inspiráció, top lassítás, akár nincs. Persze nem úgy, hogy azt csinálod, amit ők.
Dátum: 2015.06.18. 13:44:27
Alapvetően az egész problémádat nem értem. Egész karriered alatt nem buktál még annyi LE-t, amennyit kevesebb, mint fél óra alatt összeszedsz...
Valójában nem az a mennyiségű LE a sok, amit elrabolnak valakitől, hanem az, amit meg sem szerez... Ez mindenkire igaz, de nagyon kevesen játszanak ezzel a felismeréssel.
Dátum: 2015.06.17. 22:11:36
Sosem értettem a lefelé ütéstő való félelmet. 19 szintet lefelé ütve szinte semmit sem lehet rabolni. LE szívás, LE védelem, projekció, és máris pozitívban jön ki a védekező fél. De ha még buksz is 1000 LE-t, ahogy említetted, egy húsvéti tojás fedez 1000 vesztes csatát, és kijön pár platina árából.

Inkább attól kellene félni, hogy valaki 19 szinttel lejjebbről, jó nagy kivégzéssel, nagy halom LE-vel támad fölfelé. A támadónak vesztenivalója nincs, mert a csatában a nagy szintkülönbség miatt LE-t bukni nem tud, de akár milliókkal is megkopaszthatja a magasabb szintű karaktert.
Dátum: 2015.06.14. 20:02:08
Szó volt még egy olyan aréna rendszerről is, ahol mindig lenne egy "kiskirály" akit ki kellene ütni. Aki legyőzi a "kiskirályt", az kerül a helyére. Akit egyszer már kiütöttek, az nem mehet vissza újra. Hogy ne legyen evidens a végeredmény, a "kiskirály" nem regenerálódna két csata között. Tehát minden karaktert le lehetne győzni, akár egy 50-es kari is kiüthet egy 200-ast.
A nulla ezután is nulla marad
Idézet: Offsboy - 2015.05.29. 01:36:01
Hogy is lenne elvárható, hogy megismerhessük több 10 (lassan 100..) ezres sebzések mechanizmusát.


Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (202880 sebzés)
Dátum: 2015.06.06. 11:25:09
Az egész szerencsekerék inflálódik, nem csak a 10 AFP.
A végzetnedáltól sem vagyok hasraesve, 20 relikviaforgács egyébként, amivel már tele a padlás...
A sajtoló medálról pedig jobb nem is beszélni
Dátum: 2015.06.06. 01:00:43
Ha szinthez és elköltött AFP-hez lenne kötve, akkor nem lenne gond az ára?
Hogy tápoló képesség-e vagy sem, arról megoszlanak a vélemények. Tekerj vissza pár hónapot a fórumban, és láthatod, hogy vannak, akik szerint ez hatalmas táp, és egy ilyen képesség megjelenése a bajnoki esélyeiket rontja.
Szerintem simán csak kényelmi funkció, ahogy a hosszabb vadászat és a lassú idő is.

Az AFP is inflálódik, ahogy a dukátok. Egyre többet lehet szerezni belőlük, egyre drágábbak lesznek az új képességek. Hasonlítsd össze a mytokronit robbanás és a járvány költségét.
Dátum: 2015.06.04. 21:49:28
50 AFP-ért megkapod azt a kényelmet, hogy nem kell jegyzetelgetned, fejben tartanod, vagy épp egyéb programot használnod arra, hogy tudd, hová ütöttél már az adott napon.
Van akinek hasznos, van akinek nem, nem ez az első ilyen képesség.
Dátum: 2015.06.04. 20:38:47
Majdnem minden bónusz átszámolható LE-re, vagy tulajdonságokra. A +25 kritikus ütés 2,5 millió LE, az 1200 varielnyelés 30 taumaturgia, vagy erő. A +25 szerencse 35 millió LE, stb.
Ezekkel a bónuszokkal szembeállíthatjuk a húsvéti fétist. Van 10 csatlósom, ha a fétis segítségével 10 szintet lépnek a csatlósaim, az +70TÖ, ami szintén átváltható LE-re.

Azzal nem értek egyet, hogy az új fétis azzal, hogy passzívvá tenné a többi képességet, 10x olyan erős lenne, mint a többi. A fétisek erőssége abból jön, hogy 250-ik szinten 175 TÖ-t adnak, ha mellé teszem a többi bónuszt is az új fétis esetén, és összehasonlítom a többivel, akkor nagy jóindulattal is csak dupla olyan erős lesz, mint a többi fétis. Ha pedig mellé rakjuk azt is, hogy az új fétis megszerzéséért mennyit kell dolgozni a többihez képest, akkor a dupla erősség már nem is olyan durva.

Az jó hír, hogy ezután nem fognak aktivitást igénylő képességek készülni, bár pár sorral lejjebb már ott van a "ki tudja mi jön még" és ez az, amivel nem lehet tervezni.
Dátum: 2015.06.03. 22:10:24
A zabálás rendberakása tetszik.

A húsvéti fétis passzívvá tétele viszont félmegoldásnak tűnik. Akkor működhet, ha a jövőben sem fognak olyan fétisek készülni, ami miatt érdemes cserélgetni az aktív csatlósokat.
A játékosnak már csak azt a mytokronit mennyiséget kell veszteségként elkönyvelni, amit a húsvéti csatlósába fektetett, mert a zöldek nem működnek, a pirosnak és narancsnak pedig gyengébb a hatása egy passzív csatlóson.

A jelenleg ismert fétisek alapján azt tudom mondani, hogy akár passzív, akár aktív bónuszt adna a húsvéti fétis, harcba mindenképp ezt vinném. Bajnokira szerencse bónuszt, VT-hez a transzdestrukciós bónuszt, és semmi mást nem cserélgetnék. De mi garantálja, hogy a jövőben nem fog 2-3 olyan fétis készülni, amit gyakrabban kell cserélgetni, pl küldibónusz, építés bónusz, stb.

Nekem a következő javaslataim lennének, preferált megoldás elöl:

1. A fétisszilánkokért kapható fétis a következőket tudja:
- minden csatlós képesség passzívan is működik
- a csatlós minden 50-ik szintje után (ezüst 40, arany 30 szint, stb) 1%-kal csökken a tüskés bőr, aura sebzés és visszacsatolásból eredő sebződés mértéke
Ezzel egyszer, s mindenkorra megoldódna a fétisek cserélgetésének kérdése

2. A fétisszilánkokért kapható fétis a következőket tudja:
- a csatlós minden 50-ik szintje után (ezüst 40, arany 30 szint, stb) 1%-kal csökken a tüskés bőr, aura sebzés és visszacsatolásból eredő sebződés mértéke, a képesség passzívan is működik
Az ezt követő fétisek már csak passzív képességeket adjanak.
Az eddigi bónuszokért minimális mennyiségben kellett csak cserélgetni a csatlósokat, ezzel a megoldással nem növekedne a cserélgetés mértéke

3. A húsvéti fétis működjön passzívan is
Ez már csak félmegoldás, a játékosoknak be kell áldozniuk a már elköltött mytokronitokat, és a jövőre nézve sem ad garanciát arra, hogy nem kell majd cserélgetni a csatlósokat.
Dátum: 2015.06.03. 10:37:32
Aki a bónuszokért cserélgeti a csatlósait, annak a két opció nem elég. Én szeretném elkerülni az öltözetváltáshoz hasonló csereberét, mert ennek egyenes következménye, hogy a jövőben olyan fétisek jöhetnek, amiket megint érdemes váltogatni, ezzel még tovább bonyolítva a dolgot. Én csak a passzív képességekben látom a megoldást, minden más csak tovább komplikál.