Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Nyári befizetési akció
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
41. hozzászólás - 2015.07.10. 20:06:54 (Válasz Offsboy #39 hozzászólására.)
Mondja ezt egy ember könnyen, aki anno simán átment egy másik világra, megnyerte az AH-ban amit akart és még vissza is jöhetett....
De amikor neki van problémája akkor....
Kedves egészségedre neked is!
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 7.78
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
42. hozzászólás - 2015.07.10. 21:25:35
A különböző akciókról csak annyit hogy pl szokott jönni róla email-is, csak az a baj hogy mindig későn....
én nem tudtam a befizetési akcióról mert nem követem napi szinten a fórumot
vetem őskövet,
másnap meg jött az akció és jól lemaradtam róla..... mivel már nem volt több felesleges pénzem erre a célra a kártyámon
a dolog pikantériája viszont az hogy másnap már élt az akció de erről email értesítést csak aznap délután 2 órakor kaptam ....
mondanom se kel menyire ki voltam akadva
irtam ügyfél szolgálatra ecseteltem a problémámat,,, de azzal hogy megértik a problémámat és sajnálják még nem vagyok kisegítve...

én személy szerint örülnék neki ha az email-ek nem az események kezdete után érkeznének meg ha nem mondjuk előtte 4-5 nappal
Pontszám: 8.72
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
43. hozzászólás - 2015.07.10. 22:06:37
Úgy tűnik, ez a "sajnos nem tudunk segíteni" hét...

Javasoltam, hogy a hordák harcához kerüljenek be új relikviák, hogy a trófeákat lehessen mire felhasználni, vagy legalább relikviakuponokért vásárolható relikviák kerüljenek a játékba, ha már a csapból is kupon folyik, miközben semmire nem lehet elhasználni őket, az egyszerű leszerelő válasz annyi volt, hogy fétisszilánkot tudnak berakni, de mást sajnos nem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.38
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
44. hozzászólás - 2015.07.10. 23:08:00 (Válasz Ariel #43 hozzászólására.)
De úúútálni fognak engem ezért a játékvezetők...
De ők azért játékvezetők mert azok. Nekik elvileg mindent lehet. Csak meg kell teremteniük a feltételeket.
Picit visszatérve a korábbira és némileg átfogalmazva...
Én élelmiszermérnök vagyok.
Nagyon sok mindent fel kell tüntetni egy csomagoláson. Honnan jött az alapanyag(származási hely), ki gyártja, mikor készült, mi van benne, hol készült, mit tartalmaz 100g, összetevők és ALLERGÉNEK, ilyesmi.
Ez egy eléggé hosszú dolog.
Teljesen magától értetendő dolog, hogy a búzakenyér allergént tartalmaz és ezt az érzékenyek tudják is, de akkor is ki kellene emelni a lényeges dolgokat, mint pl határidő.
Ez egy LÉNYEGES rész. Ami eddig nem volt meg.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
45. hozzászólás - 2015.07.11. 07:09:59 (Válasz Hlegba #41 hozzászólására.)
Idézet: Hlegba - 2015.07.10. 20:06:54
Mondja ezt egy ember könnyen, aki anno simán átment egy másik világra, megnyerte az AH-ban amit akart és még vissza is jöhetett

Igen, mondja. Te is megteheted, 400 őskő az ára. Mellesleg nem érzékelem a felállított párhuzamod.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.76
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
46. hozzászólás - 2015.07.11. 10:43:41 (Válasz Offsboy #45 hozzászólására.)
Lényegtelen, csak én sem érzékeltem miért írtad amit írtál Quellon hsz-hoz.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.38
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
47. hozzászólás - 2015.07.11. 15:41:45 (Válasz Hlegba #46 hozzászólására.)
Mert az eddigi levélváltásaink és találkozásaink során ennél jóval derűlátóbb ember benyomását keltette, próbáltam oldani a feszkóját. Semmi köze nem volt a feszegetett problémához, arról a véleményem megbeszéltem vele privátban.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
48. hozzászólás - 2015.07.11. 19:13:03 (Válasz Offsboy #47 hozzászólására.)
Ok, értem.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.59
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
49. hozzászólás - 2015.07.13. 09:10:56
Hétvégén pihent a Játékvezetés, hétfő van, várom a választ vagy a zárszót.
Tudom, hogy 3-4x elutasítottatok, mindig valami más mentegetőzéssel amire (új) érveket vagy cáfolatot állítottam elétek, azért kérem a lezárást, ha ezeket sem tartjátok mérvadónak.
Nem szeretem a majd elévül, elkallódik, elfelejtődik megoldásokat.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.04
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
50. hozzászólás - 2015.07.13. 12:18:11
Quellon: ha úgy érzed, a probléma nem lett megfelelően lezárva, kérlek, az ügyfélszolgálaton nyiss erre egy ticketet.

F3rcsu: rendben, próbáljuk az emaileket jobban időzíteni, de a tapasztalat az, hogyha úgy küldjük ki az emailt, hogy az akció még nem él, akkor belép a játékos, látja, nincs semmi, és 4 nap múlva már nem feltétlenül jut eszébe. Viszont ez nagy mennyiségű mail, az akció kezdetekor elkezdjük kiküldeni, de vannak kvóták, amit nem lehet túllépni, mert akkor spamlistára kerülünk, ezért valamennyi időbe beletelik.

Ariel: ez az utolsó hordák harca, ha mos megint berakunk új jutalmakat, megint probléma lesz belőle, hogy valaki nem tudta mindet megszerezni. A fétisszilánk és a relikviakupon elég univerzális jutalmak, reméljük, hogy hasznosak annak, akinek minden más már megvan.
Pontszám: 7.60
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
51. hozzászólás - 2015.07.13. 12:25:51
jó ezt megértem
de biztos van valami statisztika az aktív játékosokról legalább nekik elküldhetnétek idöbe

más:
Legfrissebb hírek
Fórum hírek
Figyelem! Ma van az utolsó nap, hogy beváltsd a Felszínünnep eseményen szerzett győzelmi emblémákat!
2015. Július 10.
4-es világ indul hétfőn!
Végzetúr gyors világMár lehet regisztrálni a Végzetúr online szerepjáték 4-es világára, amely jövő héten, július 13-án 10 órakor fog indulni. A regisztrációnál a 4-es világot kell választani. A 4-es világ a többitől eltérően háromszoros sebességgel halad és a ... Tovább
2015. Július 08

pl ezek is elavult infók és délelöt még nem voltak láthatóak....
ezen se ártana javitani hogy az ilyen dolgok idöbe ki kerüljenek
Pontszám: 7.91
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
52. hozzászólás - 2015.07.13. 12:28:52 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
Miklós, pont azt szerettem volna, hogy legalább relikviakuponért vehető tárgyak kerüljenek a játékba, ha már hordatrófeáért nem is, de a válasz nemleges volt.
A minieventek óta még több relikviakupont lehet adott idő alatt szerezni, de nincs mire költeni őket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.19
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
53. hozzászólás - 2015.07.13. 12:31:02
azért a többség szerintem ezzel nincs így
nekem pl sok relikvia kupon hiányzik
Pontszám: 6.58
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
54. hozzászólás - 2015.07.13. 13:43:53 (Válasz F3rcsu #53 hozzászólására.)
Ha az új fejlesztésekkel mindig a többségre kellene várni, akkor még ma sem létezne kristály horda, Af képességek 60-ik szint felett, alkímista labor és egy csomó egyéb épület. Nem lennének relikviák arany fokozat felett, és kényelmi funkciók sem léteznének.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.29
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
55. hozzászólás - 2015.07.13. 15:25:05 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
Lehetne olyan figyelmeztetést kirakni mikor a prém lejár,vagy
mint mikor az eseményekbe a kvízolimpia kezdete előtt jön körüzenet hatalmas nagy levélke eseményeknél
mind a kettő rikít,arra csak fel figyelnek az emberek
A hozzászólást Turul77 módosította 2015.07.13. 15:38:12-kor
Pontszám: 8.55
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
56. hozzászólás - 2015.07.13. 15:49:53 (Válasz Turul77 #55 hozzászólására.)
Mielőtt lejár a prémium, a napi rutin oldalon a sisakszilánkok rész alatt van figyelmeztetés (persze ahhoz már le kell tekerni ha olyan a képernyő mérete).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
57. hozzászólás - 2015.07.13. 15:57:52 (Válasz Ariel #54 hozzászólására.)
pontos igy van a többség érdekeit kell nézni
nem a kisebbségét
attól hogy neked mindened megvan( a kisebbségnek) attól még a Többségnek sok relikvia kupon kell
bár nehéz úgy relikvia kupont gyűjtögetni hogy mindig van valami fontosabb ami még nincs meg, ezzel szerintem a többség így van.
Tehát ez 1 ördögi kör
hiába van relikvia kupon a jutalmak közt a többség úgy is az épen aktuális speckós relikviát vagy ép akármilyen új bónuszt választja
Pontszám: 6.88
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
58. hozzászólás - 2015.07.13. 16:05:55 (Válasz F3rcsu #57 hozzászólására.)
pontos igy van a többség érdekeit kell nézni
nem a kisebbségét

Így van, ezért kell betenni az új tárgyakat kuponért, mert a többség el fog oda érni hogy nincs mire költeni. Akinek meg még most van mire költeni, az hamarabb megkapja a választás élményét, tápját. Ennyi.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.21
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
59. hozzászólás - 2015.07.13. 16:41:41 (Válasz Offsboy #58 hozzászólására.)
éljen a kisebbség:)
Pontszám: 6.26
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
60. hozzászólás - 2015.07.13. 22:16:25 (Válasz F3rcsu #57 hozzászólására.)
Idézet: F3rcsu - 2015.07.13. 15:57:52
pontos igy van a többség érdekeit kell nézni


És a többségnek nem érdeke, hogy fejlődjön a játék, hogy új dolgok kerüljenek be? Te nem akarsz új épületeket, relikviákat, eseményeket látni a játékban, amíg meg nem szerzel, fel nem építesz mindent, ami most elérhető?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.07
Oldal: 1234
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!