Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2009.06.06. 22:08:44
Sziasztok!

Lélekszívásról szeretném kérdezni, hogy csak epikus tárgyból lehet-e és mi is ez tulajdonképpen,mert amit egy eléggé elvesztett csatámból láttam csak annyi, hogy a támadónak volt 10%lélekszívása és a kritikus ütéseinek a sebzéséből 10%ot kapott LE-ben.Szakértelmek között sem láttam.
Dátum: 2009.06.05. 17:24:06
kilett 2008.ban az aranylabdás?
robinho
messi
cristiano ronaldo*
ronaldinho


Valakinél tönkrement a CapsLock.. + helyesírás
Dátum: 2009.06.05. 10:07:11
a végtelen történetben minek a segítségével lép át a főhős a mesevilágba?
varázsital
ruhásszekrény
egy könyv*
egy tükör

Végtelen történet a címe,és mondatot nagybetüvel kezdünk.

Hányas szintől lehet vásárolni mithril buzogány?
2*
4
3
1

38.szintü vagyok,fogalmam sincs az első tárgyakról már.


A Mitsubishi cég gyárt vagy gyártott valaha tv-t vagy más elektronikai eszközöket???
Igen gyártott és a mai napig gyárt elektronikai eszközöket!!!*
Csak jármüveket gyárt!
Igen csak elektronikai eszközöket gyárt!!!!
Nem gyártott soha elektronikai eszközöket!!


Idióta válaszok és fölösleges írásjelek.Nah meg reklám is.

Mit neveznek "Vénusz légycsapójának?
egy madarat
egy növényt
egy tengerikagylót
egy ragadozóhalfajt

Idézőjel félig,de minek is mikor ez a neve.

Ki volt Biszku Béla?
Magyarország köztársasági elnöke
Újságíró
Politológus
Kommunista politikus*

Véletlenül eltaláltam,de kövezzetek meg, a fontosabbak nevét vágom,de,hogy ő mitcsinált vagy miért érdekes fogalmam sincs.
Dátum: 2009.06.04. 21:38:30
Az azt jelenti,hogy miután behelyezted egy tárgyba,és veszel abból a tipusból egy jobbat abba is beillesztheted,megmarad neked "örökre".
Dátum: 2009.06.03. 13:27:42
Van LE-vesztés,ugyanúgy mint egy sima portyában.
Dátum: 2009.05.31. 13:24:00
Eladhatod őket,kivéve a fegyvert, azt csak úgy ha addig lecseréled egy alacsonyabb szintüre,pl:buzogányra.Lélekkufárnál az eladható tárgyaidnál tudod eladni őket.
Dátum: 2009.05.20. 10:41:53
Arra is portyázhatsz, akivel békében vagy, csak hadat nem üzenhetsz neki (de ha béke csarnoka van, tulajdonságaidra mínuszt kapsz). Viszont ők is támadhatnak téged!

Ebbe belefutottam énis,de ha nincs béke csarnokuk sima portya.

Sőt simán portyaablakból támadtam ilyenre,mert mióta van háború csarnokunk beteszi oda is simán őket és nem figyelem a szövetségeket,igazán csak a tulösszget
Dátum: 2009.05.08. 22:27:40
Sziasztok,kaptam énis ilyen mailt,pedig nemvoltam az 50ben,csak 65.lettem.Csak azt olvastam, hogy a nyerteseknek küldtek,gondoltam megkérdezem, hogy lesz ebből egy lista valahol, vagy kapunk mi is valamit nemvalószinü mert eddig nem kaptam,hát elég értelmesen leírtam a kérdésemet.
Dátum: 2009.04.29. 11:38:33
A szerencséd megmarad,ahogy az épitésed sem tűnik el,és ha belépsz egy új szövibe,akkor a kút töltésnél is beszámít.
Dátum: 2009.04.17. 08:28:31
Hány mennüpont van a tevékenységek menücsoportban?
8*
4
7
11

Helyesírás,és a kérdezőnél 8 van nálam 9 az aukciós házzal együtt,de akinek nincs még állata annak még kevesebb,szóval ezen annyit kellene javítani,hogy érdemesebb lenne inkább törölni.

Milyen korosztálynak való a Végzetúr?
5
37
kortól független játék
10

Ezek nem korosztályok, max. életkorok,de elég már a végzeturas kérdésből,várom a Mi Miklós hobbija,vagy háziállatainak neve kérdéseket:)

Milyen szinü a 0 (nulla) szám a roulettben?
fekete
zöld*
pirod
sárga

piros

Melyik telefongyártó telefonjain van/volt a Snake nevű játék?
Alcatel
Motorola
Sharp
Nokia*

Reklám,érdektelen,soha nem volt nokiám,bár láttam már:)De akkor sem idevaló kérdés.

Ki volt az Országház építője?
Makovecz Imre
Steindl Imre*
Ybl Miklós
Hajós Alfréd

Azt azért megnéztem volna,ahogy Steindl Imre nekiáll és téglát téglára rakva felépíti az Országházat:D
Dátum: 2009.04.06. 15:34:28
Mi nincsen a Big Mac-ben?
uborka
saláta
paradicsom*
hagyma

Reklám,és fogalmam sem volt,h mivan benne,de ezekután igérem utánanézek az összes hambinak,salátának,önteteknek,mindennek,hogy legközelebb nevetve nyomjam a helyes választ.
Dátum: 2009.04.05. 20:16:38
Mi lóg ki a sorból?
T.N.T.
Napalm*
Nitroglicerin
C4

MIndegyikből egy keveset a kérdésfeltevő ágyába,légyszi.20kérdéses küldetés 19.kérdésénél vért izzadtam mire megmertem nyomni a kész gombot,de eltaláltam:).Azonnal törölni
Dátum: 2009.03.29. 00:00:12
Melyik veszprémi kézilabdázót gyilkolták meg egy lokálban?
Ivan Pesics
Mariam Cozma
Iváncsik Gergő
Zsarko Sesum

Nemhiszem,hogy idevaló kérdés,de ha marad és az IQ-harcos kérdésfeltevő legalább guglizhatott volna kicsit,hogy a szerencsétlenül járt játékos neve Marian Cosma,javítani kellene vagy törölni. Hmm...mi az,hogy lokál?Tudom,hogy mi az,de itthon neveznek így szórakozóhelyeket,mert ez nekem furcsa.

Az alábbiak közül melyik Tel Aviv reptere
Orly
Ben Gurion*
Kloten
Logan

? lemaradt,és ez alapműveltség?mert ha aztmondjátok,hogy az,akkor holnap veszek egy Világ Repterei könyvet és betanulom.
Dátum: 2009.03.26. 23:29:07
A felsoroltak közt melyik volt az ókori Római köztársaság egyik jelképe?
Saját farkába harapó kígyó
Összekötött vesszőnyaláb*
Három Csillag felleg felett
Bárány az istenek lobogója előterében

inkább felsoroltak közül,javítandó.Köztársaság K-val.
Dátum: 2009.03.26. 21:04:44
Melyik NEM egy bünügyi sorozat az alábbiak közül?
CSI LAS VEGAS
NCIS
CSI MIAMI
Jóbarátok

törölni,megjelölt helyes válasz és caps lock

Hell Awaits, Reign in Blood, South of Heaven. Melyik zenekar lemezei ezek?
Bon Jovi
Metallica
Slayer*
Judas Priest

spec.
Dátum: 2009.03.26. 17:41:45
Idézet: Mulder - 2009.03.26. 16:36:44
Hányszoros világbajnok volt Mihael Sumaher?
2x
5x
8x
7x

Bent van már vagy tízszer normálisan is.


A neve pedig Michael Schumacher .Csak volt?Elvettek tőle párat?Vagy meghalt?Bár akkor is világbajnok marad,ha jól tudom.
Dátum: 2009.03.26. 13:06:13
Idézet: Csajok - 2009.03.26. 10:03:42
Mikor nem támadható egy végzetúr ?
Pihen
Láthatatlan
Legalább 5-en támadták az elmúlt 3 órában*
Vadászik

végzeturas kérdés...megint,és fölösleges szmájli a láthatatlan mellett,mert aki nemtudja esetleg beugrik neki,hogy az a helyes válasz.


Szerintem támadható az is,aki láthatatlan,legfeljebb rosszul tette fel a kérdést a kérdező:"Mikor nem TÁMADHAT egy végzetúr?" lett volna a helyes kérdés.



Jól tette fel a kérdést,csak azért írtam,h az aki esetleg nemtudja,megtévesztheti a szmájli,a helyes választ *-al jelöltem.
Dátum: 2009.03.26. 08:45:35
Folytasd a számsort:2,4,7,12,20...?
21
40
23
33*

matek

Ki nem Naruto szereplö?
Sakua
Rock Lee
Rible*
Sasuke

Tudom ki az a Naruto,mert barátom jóvoltából:) nézem,főleg alszok rajta,de ez akkor is spec,és fogalmam sincs a többi szereplőről.

Milyen márka főként a Bauer?
football
jégkorong*
floorball
golf

Reklám.

Mikor nem támadható egy végzetúr ?
Pihen
Láthatatlan
Legalább 5-en támadták az elmúlt 3 órában*
Vadászik

végzeturas kérdés...megint,és fölösleges szmájli a láthatatlan mellett,mert aki nemtudja esetleg beugrik neki,hogy az a helyes válasz.

Találós kérdés: Se keze, se lába, mégis felmegy a padlásra. M iaz ?
Füst*
Narancs
Törzsvendég
Hóember

Ez tetszett,csak Mi az,javítandó.
Dátum: 2009.03.23. 08:22:05
Melyik Forma1-es pilóta nem születet 1981-ben?
Heikki Kovalainen
Kimi Räikkönen*
Felipe Massa
Fernando Alonso

hee???Ezt már tényleg had ne kelljen tudnom,amúgy meg született,és talán értelmesebb lenne,ha marad:),hogy melyik nem 1981-ben született.

Hány db magánhangója van a magyar nyelvnek?
14*
16
18
12

magánhangzója,
Dátum: 2009.03.21. 21:45:28
Idézet: Hatsuyuki - 2009.03.21. 16:08:17
Egyik világról ha letörlöm a karakteremet, annak az ősköveit hogy tudom átadni egy másik világon lévőnek? Ezt már biztosan sokan kérdezték bocsi.


Törlésnél megkérdezi,hogy átakarod e adni,ez a mentoros őskövekre nem vonatkozik.