Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
utáltLukulluszi kexkapaloFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8021. hozzászólás - 2009.06.02. 21:34:03
No olvastam, hogy amint jelentkezek a bajnoki viadalra, elmenti az értékeim.
Ám holnap már szintet léphetek... s szívem szerint még a 24. szinten vívnám meg eme nemes küzdelmsorozatot. Tehát a szintemet is elmenti? ugyeugye...
kösz kex
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8022. hozzászólás - 2009.06.02. 21:36:46 (Válasz Lukulluszi kexkapalo #8021 hozzászólására.)
igen
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8023. hozzászólás - 2009.06.02. 21:37:39 (Válasz Lukulluszi kexkapalo #8021 hozzászólására.)
24-en miért? 23-24-25. szint együtt indul.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
utáltLukulluszi kexkapaloFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8024. hozzászólás - 2009.06.02. 21:42:05 (Válasz Anababa #8022 hozzászólására.)
köszi
akkor haaarc haaarc, éljen az elmés szolidalitás...
Pontszám: 5
népszerűKimimaraNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8025. hozzászólás - 2009.06.02. 22:11:24
Hogyan juthat 7. szintű karakter 30. szintű gyűrűhöz? Az egyik ellenségemen láttam olyant, és nekem is kellene, bár én csak 6. szintű vagyok....
Pontszám: 3
kedvencMary LouNő
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8026. hozzászólás - 2009.06.02. 22:13:22 (Válasz Viszok009 #8020 hozzászólására.)
köszönöm a segítséget! jó éjt mindenkinek!
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8027. hozzászólás - 2009.06.02. 22:14:57 (Válasz Mary Lou #8026 hozzászólására.)
valószínűleg epikus csatából jött... kell hozzá epikus emlékmű + valaki(k) a szövetségedben akik megverik az epikus ellenfelet
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8028. hozzászólás - 2009.06.02. 23:23:37 (Válasz Kimimara #8025 hozzászólására.)
Nem ellenség, maximum ellenfél... És igen onnan szerezte, amit Anababa is mond az epikus emlékműből...De kérdezz bátran akár minket is Kimimara közvetlenül...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8029. hozzászólás - 2009.06.03. 12:01:40
Nem tudtok róla valamit, nem lehet visszaváltani a licitált tárgyat? Mert nyertem, de nem egészen így gondoltam ezt a tárgyat!!! Tény hogy minden tulajdonságom megnőtt egyel, de nem úgy mint ha gyűrűm lenne (+1)... hanem minden szimplán megnött eggyel, ennek így az értéke 26k körüli érték, ami a legrosszabb esetben is összejön 40CSP-ből, így meg elköltöttem rá 255CSP-t. Ez így egy kutya nagy átverés, és én jól benyaltam!
V1-en ez lehet megérne ennyit, de V3-ot csak kib....tam magamml.
Pontszám: 5
utáltVikyNő
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8030. hozzászólás - 2009.06.03. 13:15:50
Sziastok!
Tudom nem ide kéne írnom de ezt a fórumot látom a legaktívabbank és gyorsan kéne a segítség!
Háborúban állunk most és ha jól olvastam akkor most nincs LE vesztés csata után,még is Nekem is és társamnak is vonják ha nyerek meg kapom.
Akkor most ez,hogy van,rosszul értelmezzük mind a ketten a szabályokat??
Köszi a segítséget Viky:)
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8031. hozzászólás - 2009.06.03. 13:27:42 (Válasz Viky #8030 hozzászólására.)
Van LE-vesztés,ugyanúgy mint egy sima portyában.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8032. hozzászólás - 2009.06.03. 14:57:32
Hali!

Lehet, hogy már volt, aki megkérdezte, a javaslatok között erről nem olvastam, ezért kérdezném a fejlesztőktől, hogy a Lélekkút kisütésnél nem lehetne megoldani, hogy ne csak napokban számoljon, hanem az utolsó 24 órában számoljon vissza másodpercenként vagy akár percenként is, hogy mennyi idő van hátra, hogy újra kisüthető legyen?

Köszönöm a választ!
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8033. hozzászólás - 2009.06.03. 15:40:13 (Válasz Csumpika #8032 hozzászólására.)
napba számol szal ha pl reggel 7kor sütöd ki akkor os 1hónap múlva sütheted ki megint de ha este 11:55kor sütöd ki akkor is ugyan úgy 1 hónap...
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8034. hozzászólás - 2009.06.03. 17:26:48
Üdv!

Egy gyors felmérést szeretnék arra vonatkozólag, hogy mennyien gondolják úgy, hogy a smaragd -legalább is a rubinnal szemben- túlságosan erős horda. Nekem úgy tűnik, hogy igen, de örülnék más véleményének is.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8035. hozzászólás - 2009.06.03. 17:34:53 (Válasz Szurilo #8034 hozzászólására.)
Nem te magyaráztad nem olyan rég, hogy az IQ/támadás/erő vonallal levered a smaragdokat? Hát ennek utánajárok...
Mellesleg mindnekinél van erősebb, de panaszkodni csak a gyengén fejlesztettek fognak.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8036. hozzászólás - 2009.06.03. 17:35:16 (Válasz Szurilo #8034 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Morroch módosította 2009.06.03. 17:37:18-kor
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8037. hozzászólás - 2009.06.03. 17:45:53 (Válasz Szurilo #8034 hozzászólására.)
Na tessék, olvasd csak vissza a korábbi teóriád.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,23.7860#hsz7876
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8038. hozzászólás - 2009.06.03. 18:10:24 (Válasz Morroch #8035 hozzászólására.)
Én azt magyaráztam, hogy ahhoz hogy vki sikeres legyen nem feltétlen kell a Taumaturgia. De nem erre szeretnék visszatérni, hanem arra hogy meglátásom szerint a smaragd horda az utóbbi időben olyan könnyen fejleszthetővé vált karakter lett mint semelyik másik. Bőven elég ha rágyúrnak a Védekezésre, IQ-ra és Taura, míg egy rubin hordásnak pl. fejlesztenie kell a Támadását(megjegyzem sokkal jobban mint egy smaragdnak a védekezését, mivel az a tárgyakból olyan védekezés bónuszt kap amit alig lehet utána átütni), az Erő-t, IQ-t, és a Védekezést és persze ha vki nem értett velem egyet korábban akkor a Taut is. Na most a legfőbb gondom az, hogy kénytelen vagyok most már a kritikus varázslat sebzést is fejleszteni hogy ne vérezzek el az első pillanatban a csatában.
Valamint nagyon nagy előnynek látom azt is a smaragdnál, hogy a varázskörükkel háborúban sokkal nagyobb előnyhöz jutnak mint a rubin aki akkor esélyes ha megéli az utolsó közelharci körét. Tudom mindennek van ellenszere, de én most a teljes képet látom magam előtt, egy ugyanolyan szintű, TÖ-jű, SZÖ-jű, hasonló felszerelésű zafír, vagy gyémánt nem téma, míg egy smaragd, nos 14-es smaragd gyűlölettel is igazi kihívás. Én ebből a statomból indultam ki és abból, hogy random megnézett 20 embernél is hasonlóan a smaragd okozza a legtöbb gondot:
Győzelem: Vereség:
Smaragd horda ellen 518 254
Zafír horda ellen 257 69
Gyémánt horda ellen 1537 438

Nem panaszkodást akarok amúgy olvasni, hanem hozzáértők, tapasztaltak véleményét, pl. V1-ről ahol már előrébb járnak a dolgok, vagy ha vki csinált összehasonlításokat akkor azt.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8039. hozzászólás - 2009.06.03. 18:47:38 (Válasz Szurilo #8038 hozzászólására.)
Szurilo nem kell a duma, a múltkori véleményednek homlokegyenest mondasz most ami nem baj. De a nagy okosságaid onnan veszed amit múltkor érveket soroltem ellened. Meg mi ez hogy "hozzáértők, tapasztaltak véleményét, pl. V1-ről ahol már előrébb járnak a dolgok" múltkor őket is leszóltad, belinkeljem azt is?
Idézet: Szurilo - 2009.06.03. 18:10:24
egy ugyanolyan szintű, TÖ-jű, SZÖ-jű, hasonló felszerelésű zafír, vagy gyémánt nem téma, míg egy smaragd, nos 14-es smaragd gyűlölettel is igazi kihívás.


Az igazi játékosok a kihívást keresik neked meg az nem tetszik? És az általad leírt zafírok és gyémántok meg jöjjenek kérdezgetni, hogy a rubin horda nem túl erős-e?

Ha csak az a baj, hogy kevés ÉP-vel agyonlőnek a smaragdok (amit előre megmondtunk, hogy így lesz a játék ezen részén) akkor menj portyázni több ÉP-vel, ha úgyis megvernek akkor erősödj, ne pedig "felmérést kérj a smaragdok túlerősségéről".
Idézet: Szurilo - 2009.06.03. 17:26:48
Üdv!

Egy gyors felmérést szeretnék arra vonatkozólag, hogy mennyien gondolják úgy, hogy a smaragd -legalább is a rubinnal szemben- túlságosan erős horda. Nekem úgy tűnik, hogy igen, de örülnék más véleményének is.

Ez elég más vélemény, örülsz neki?

További sok sikert, elhiheted senkinek sem könnyű mindig, vannak hullámvölgyeink, mássz ki belőle.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8040. hozzászólás - 2009.06.03. 19:11:39 (Válasz Morroch #8039 hozzászólására.)
Te figyelj már, milyen jogon oktatsz te ki engem??
Amit meg állítasz az egész egyenest hazugság. Nem tudom miért írsz nekem ilyeneket, de hagyd abba, mert senki nem sérteget és állít valótlant rólad, úgy hogy kérlek te se tedd ezt. Ha nem tudsz normálisan hozzászólni akkor inkább ne is válaszolj a kérdéseimre.

Ki mondta pl. hogy nem tetszik hogy az "igazi" játékosok (ezek nem tudom milyenek én biztos csak egy bot vagyok) kihívást keresnek?
Ki írta le a zafírt vagy a gyémántot? Azt mondtam, hogy számomra az állított paraméterekkel bíró ilyen hordás játékosok kevésbé jelentenek gondot mint a smaragdosok.
Tőlem a zafír és gyémánt is mondhatja hogy gyenge, alá is írom, ezt szintén így látom, de mivel én rubin vagyok a saját érdekemben szólok csak.

Valamint nem az a baj hogy kevés ÉP-vel agyonlőnek a smaragdok, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy alacsony ÉP-vel nem szabad megtámadni őket. Ezért nem is támadom őket, de akkor megint ott tartunk hogy kénytelen vagyok még az Egészségem is jobban fejleszteni mint ők, hogy ha kibukkanok 15%-ról ne kapjak egyből egy kivégzést.

Semmiféle hullámvölgyben nem vagyok, megint hamisat állítasz, feltételezel. Pont hogy folyamatosan erősödöm.
LOL már, miért nem lehet értelmesen beszélgetni?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője