Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2012.05.25. 15:16:07
Miután megkapta a csokit, majd szépen nekem adhatja, úgyis nekem ajánlgatta a pisztáciás fagyit, és ebből indult az egész. Majd becserélem neked egy sörre.
Dátum: 2012.05.25. 11:48:10
Hogy tartasz te már a 4. templomnál? 2medállal?
Dátum: 2012.05.25. 11:23:00
Most éppen azért vadászok, hogy léphessek. Tessék figyelni, mikor bukkanok fel.
Dátum: 2012.05.23. 18:20:59
Ezt úgy hívják, hogy Tihorandom. Ha a nagyszámok alapján nézed ki kell jönnie a százaléknak.
Dátum: 2012.05.23. 18:18:03
ÓÓÓ, köszi a fagyis helpet. Pedig láttam mindet, apu ezen nevelt, meg Chuck Norrison és Szögállon. Valahogy nem tudta megemészteni, hogy lánya lett és ez egyfajta átnevelő tábor volt a számomra.
Dátum: 2012.05.22. 18:05:21
Most megfogtál... Az milyen? Gondolom, a soha meg nem szűnő kedvességedből felém, hogy nem valami jó dolog, de mégsem szeretném ha setétben hagynál.

Offs, megy neked ez a gondolatolvasósdi.
Dátum: 2012.05.22. 15:52:02
Biztos sorsjegyeket és relikkupont, mint az utóbbi akcióban.
Dátum: 2012.05.22. 15:47:38
Persze. És vu-s regisztráció előtt egy iq és eq tesztet töltetni a regisztrálni vágyókkal, hogy alap fogalmakat azért megértsenek.
Dátum: 2012.05.21. 19:52:14
Nálam ilyenkor általában segít, ha karakterlapról ütöm meg, bár ez sem mindig jön be.
Dátum: 2012.05.20. 15:30:10
Az ő szövetsége felépítette az átokpiramist. Azzal, hogy megátkozott téged, portyában 20%al többet rabol tőled. Vagy csak az átkozós küldetést csinálta meg.
Dátum: 2012.05.19. 17:10:40
Nem állok át, több tp-t kap így a dögöm portyából,gyorsabban fejlődik, nekem ez a fontos. És soha egy szóval nem sírtam itt, hogy lassítsuk be a toppot. Mindig is futottam előre, nekem nem tetszik és gondolkodom rajta, hogy újból lefelejtsem az alapos tanulás af-képességet, maxoljam a szingut. Khval és játékosokkal megoldom a küldetéseimet, ha meg uncsi, akkor hordát váltok, mint tettem most is a Landragór miatt. Pont hogy én vagyok az, akit néha megmosolyognak, mert nekimegyek nálamnál sokkal erősebbeknek is, mert hátha és mert miért ne. Úgyhogy simán mennék 15ppre, ha célpont hiánya aggasztana.

És azért azt is felejtsük el, hogy ettől most a top iszonyat tápos lesz és az alattuk jövő pók meg vfharcos karaktereket fogják szétverni. Épp az ellenkezőjétől tartok. Eddig is harmatgyenge voltam, de most majd utolérnek azok akik elöl ide menekültem...
Dátum: 2012.05.19. 14:39:08
Nah és így elvitte a tyúkot, hát erről nem is írom le a véleményemet, mert nőből vagyok.
banned kukac vegzetur pont hu ra. Küld el az üzeneteket, világ és karakterszámokkal.
Dátum: 2012.05.19. 10:19:52
Én meg 30ppn vagyok, lefelé nem is látok. Szürke szamár vagyok a ködben.
Dátum: 2012.05.17. 16:34:32
Erre nem gondoltam, hogy csökkenhet, hiszen szorzó van ott, és ha az változik is, az összeg akkor is nő valamennyivel. De akkor a top 50-ben semmi más nem fog történni, minthogy a 46-nak több tp kell, mint nekem, én hozzá képest gyorsabban lépek szintet, aztán én leszek a 45., én lassulok, ő beelőz, majd én vissza, és az első 50 beáll, és csak a listahelyezések váltakoznak? Néha töröl valaki, meg abbahagyja, helyére jön 1-2 alulról, de ennyi? Igazából már régóta csak akkor látok új nevet a portyaablakban, ha szintet lépek vagy hordát váltok , és rám aztán senki nem mondhatja, hogy nem szeretek szintet lépni.
Dátum: 2012.05.17. 16:18:48
48. vagyok a toplistán, v1-en. Ez a naponta végigmegyünk a listán azt jelenti, hogyha nem is mozdulok el erről a helyről 1 hétig, akkor is naponta felszorzódik a szintlépéshez szükséges tp-m? Vagyis ha jobban belegondolok, mindegy hol vagyok az 50-en belül, de ez naponta változni fog?
Fiatalúr ez minden csak nem csalás. Hanem egy jól bevált rablási módszer. Figyelés, kémkedés, stat. összevetés, és a várható idő előtti agresszív támadgatás. Mivel nem először történt meg, figyelt, rád készült. Hidd el tudom miről van szó... Gaizkán és Bedzsiken nevelkedtem meg anno még Crimsonon. Ők meg rajtam.

Szerk: És mindig megköszöntem nekik, én soha nem tudtam volna olyan optimálisan elkölteni a le-met, mint ők.
Dátum: 2012.05.12. 18:25:46


Ilyen ez a kerék...
Dátum: 2012.04.19. 11:44:27
Az esemény ideje alatt ha hordát váltok, addigi eredményem elvesznek? Mennyi a minimum teljesítés a hordabónusz elnyeréséhez? Bocsesz, de olyan régen volt már nem emlékszem.

Mód: Nem beszélni jól magyar.
Dátum: 2012.04.18. 09:25:56
C.ville-en, Tom azt akarja, hogy paradicsomot termeljek a leveséhez, mikor én már ráálltam nagyüzemben Alastairnek kukoricatermelésre. Felháborító, tönkrevágja az egész fejlesztésemet. Írok is Cukerburgernek, hogy törölje az alkalmazást, mert csak.

Örülök neki, hogy a hónapok óta konci, lassú küldetés pörgetés, fórum olvasgatás köréből végre van miért újra visszaállni a játékra. A feladatok nehezek, de nem teljesíthetetlenek. És ettől jó, van benne kihívás.

Anno időszámításunk előtt kétezer évvel a rendes küldetések idejében voltak ehhez hasonló küldetések, akkor is mindenki eldönthette, hogy csinálja, pörgeti, vagy leáll és lemarad.

Attól mert egy küldetés az optimatáknak nem éri meg, attól még az teljesíthető, úgyhogy vicces azért megoldhatatlannak titulálni egy feladatot, mert nem akarod megcsinálni. És ha igazatok van, akkor még ti jártok jobban, mert akkor igaz lesz az, hogy túl sok erőforrás igénnyel túl kevés a jutalom, tehát ti jöttök ki pluszban, míg mi akik csináljuk lemaradunk.

A mi szövetségünkben is vannak aprónépek, akiknek nem elérhető a kh a háborús küldetéshez. De egy lebeszélt, aztán döntetlenre kihozott háborúval ez is könnyen megoldható. Persze ehhez gondolkodni kell, nem csak habzó szájjal a billentyűzetet verni. Vagy azzal törni népszerűségre, hogy a fejlesztőket szidjuk.

Van meggyözőkészség küldim, bűvős síppal ez aztán a legutolsó szaki amin húznék, de megtettem, hogy haladhassak. Elmondtam közben egy Mi Atyánkot Miklós lelki üdvéért és nyomtam a gombot ész nélkül.