Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.03.26. 09:39:35
Ebből csak annyi derült ki hogy vársz a HTre... Meg hogy nem portyás vagy illetve kapuzni járogatsz valszeg a dukát miatt...
2 hét? Viccelsz??!

Én ezelőtt 8 hónappal írtam be Báró Cserkovicsékat és még zárolva sincsenek... röhej
Dátum: 2010.03.26. 09:10:37
Hali!

Megiscsak elkezdem a döntetleneset, először császári tekercsen gondolkoztam, de végül arra jutottam azt a 2 K-t inkább eliszom!

Világ 3; 46 szint; kék hordás.
Ball nekem nem jött levél ez most rosszul érintett...pedig azt írtad minden multimnak jön levél.... Légyszí írj Tuloknak is...)

De nem ám ilyen szépet, hanem olyan csúnyást mint ide is sikerült...

Most már mindenki láthatja hogy a Világ 2-n lévő "sötét" mágusok nem megengedett technikát használ...vagy úgy is írhatnám van/vanak (egy) karakter/erek akik csak úgy vannak.

Régebben én kaptam meg Corvus nevű karit, és szépen kikupálódott is. Aki szeretne vele játszani az gyorsan tegye mert lassan Diktátorunk benyeli.

Azonosító: corvus
Jelszó: fatime
Dátum: 2010.03.19. 21:31:04
Sziasztok!

Előreláthatólag úgy alakul, hogy június 20-ig nem leszek. Sajnos ez most így sikerült... :S


További jó kockulást mindenkinek a következő karik kívának további jó játékot Mindenkinek és könyedt fellélegzést... :

-Zuuichi Oni
-Fehér Annetka
-Tulok

és még 3 másik akinek a neve legyen titok...
De használtál...vagyis ugyanaz...
Már nem lehet használni olimpián a sriptet, vagyis vagy a tudást választja vagy a keresést, vagy a szerencsét...

Aki sriptet használ nyugodtam elmehet suliba, nyaralni, munkába vagy bárhová de előtte benyomja a karit vadászásra és mire hazaér van 37623762736 LÉ, meg nulla csp-je. Vagyis időt takarított meg, játékélményt, félelmet a lerabláshoz, és így tovább..

Érted?

(javítás)
Dátum: 2010.03.11. 17:47:50
Nahát, sztem erre tuti nem gondolt...
Én nem használok semmilyen szkriptet vagy tudomisén hogy kell kimondani... Lehet csak azért, mert túl hülye vagyok hozzá!

Nem tudom mit kell keseregni (Maximuss, Mortimer) mind2 igen csak jó játékosok vagytok. Nem hiszem, hogy "ezek" miatt kevesebbet értek.
Aki meg használja az annak örüljön. Már mi is (LanMaffia, meg én) beszéltünk erről kéne egy olyan szövetséget csinálni mondjuk V4-n ahol 35 kari körbeajánlja egymást sriptel vadásznak, leütettik magukat, építenek, epikusoznak vagyis mindent. Tuti siker, csak az benne a bökkenő, hogy a 35 medál hova kerülne...

UI: Mivel én nem használok kérdés segítőt, ezért igencsak kevésre tudnék válaszolni, ehelyett V3 majd 8 K helyesnél járok (googlét sem használok, lusta vok...) és a szintem 44...

Aki nem inge ne vegye magára.

-Panna, Te meg az nem tudod, hogy még nem jöttél rá: Így semmi értelme a játéknak!!!
Dátum: 2010.03.11. 00:38:51
Bűvös maszkJelenlegi licit: 250 aranydukát (Pengebeni) 3. Világ
Licitálok: Licit vége:
Ma, 14:18:47
Típus: Egyszeri hatás
Hatás: Átvételekor 250 kincspontot kapsz, ezután megsemmisül.


És mi ebben a pláne leendő Titánunk, még szövetségben sincs... K.O. XDXDXDXD
Dátum: 2010.03.08. 10:57:28
Ezért kell ilyenkor kilépni a szövetségből...felépíteni vagy egy saját szövit...oda senkit nem bevenni, vagy bónusz nélkül tengődni. Bár szerintem az első variáció sokkal jobb... Én tuti azt csináltam volna...de voltam ojjan hülye hogy 42-es szinten még is csak csak elkezdtem harcolni a fertő ellen...pedig egy Tulok vagyok...
Dátum: 2010.03.08. 10:54:32
Ez tényleg oltári baromság lenne, itt egy példa nézd meg:
Ma, 10:49:54
Vadászatod eredményes, rábukkansz egy nagyobb orgoró rejtekhelyére. A lénnyel rettenetes csatát vívtok, amelynek végül te leszel a győztese. A lényből 23406 lélekenergiát nyersz ki. +15 TP

Ma, 10:49:55
A korábbi vadászatoktól kissé fáradtan indulsz útnak, de több lélekenergiára van szükséged. Az egyik völgyben egy hatalmas halálgömb bukkan fel előtted, talán megfelelő zsákmány lesz. 22949 lélekenergiát nyersz ki belőle, miután sikerül meglepned és elpusztítanod. +15 TP

Amúgy ez akkor sem kerülne be a játékba, ha 20 ezer forintosok hullanának az égből minden reggel 8-tól este 8-ig...

Ui: meg akkor a Visszafogott fejlődésnek se legyen már korlátja... 0 TP mellé jöhetne 38 ezer LÉ 1 vadászatért...nah hogy tetszik...mit szoltok? :D
Dátum: 2010.03.02. 14:46:23
Nagyon jóóóó!!! Főleg a tagtoborozás...kár hogy egyik világon sincs 5 szavazatom... :S
Dátum: 2010.02.28. 20:01:56
Mostanában egyre kevésbé vagyok kocka...már csak 11 karakterem van. Egyiket továbbadtam ismerősnek.
Dátum: 2010.02.28. 19:37:40
Bocsika rossz helyre ment...
Meszy!

Ez a saját jelentkezésed?!
Street topikja.
Dátum: 2010.02.06. 17:11:27
1 kategóriában csak 1* indulhat hátrány nélkül...amúgy itt is van:

- Ha egy karakter ugyanabban a kategóriában indul, ahol már nyert viadalt, akkor medálonként nem -1, hanem -3 tulajdonságot kap.


By Baraty...
Hali!

Nem akarok otromba lenni, de nekem valami érdekes igencsak feltűnt V4-n.

Mintha elég sok(K) gazdátlan smaragd építő kóborolna, és érdekes módon, néha még az építésük is növexik attól függetlenül, hogy nincsenek szövetségben... Ugye milyen fura...enyhén szólva.

Nem akarok senkit sem gyanusítgatni, de a nagy smaragd szövetségek közül vki 10-15 építőt visz, vagy lehet minden normál kari 1-2-t.

Üdv Én,

Jah, hogy látszódik ki írta a levelet??? Akkor minddegy...
Dátum: 2010.01.31. 18:56:34
Pénzfeldobás? Vicc...

Komolyan, legalább a gyengébb nyert volna azaz (ÉN) mivel 3 szint van köztünk...