Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

http://www.youtube.com/watch?v=bYHLlhHMkOw ---humor

http://www.youtube.com/watch?v=xRf1MlBVyrc ---és dráma

Dátum: 2011.05.19. 08:13:39
Most mit sírsz a pontozástól, félsz, hogy irritáló leszel? Valószínűleg sokaknak (sok Birkának) nem tetszett a szöveged.

Ha nem tűnt volna fel, minden eseményben volt vmi bug, hiba, nem tetszés. Semmi sem lehet tökéletes alapon ez mindig is így lesz. Majd a következő, értsd második ugyanilyen eseményen lehet benne lesz, lehet nem 50% esély van rá. Csak egy kérdés, melyik kufárnál is voltál? :-P

A térképes is ugyanilyen volt, az első nap után nem lehetett behozni Őket, ott viszont nem lehetett lépkedni, ezért rá is szabtunk páran.

UI: Ha sokat sírsz még a pontokon, Rád eresztem Logant...
Dátum: 2011.05.19. 08:03:04
Hát akkor írjál a JV-nek levelet, hogy vegyék le. Én viszont örülök, hogy ennyi bizbaszom van...
Dátum: 2011.05.17. 21:31:39
Nem is lehet.
Dátum: 2011.05.17. 21:14:43
Törölt karakter csak ne viccelödjön...
Dátum: 2011.05.17. 14:25:22
Azért, mert ez le is lett írva.

Lehet 10 kufár medálod is akkor is csak 3%, mint a Lady Lónyálnál...tudod!
Dátum: 2011.05.17. 11:45:08
Haha ez nekem inkább LOL kategória ezen csak RÖHÖGNI tudok, már bocs...

Én is léptem 3 szintet a karakteremmel, én viszont azért vagyok bosszús mert későn váltottam VF-ről EH-ra+ azthittem 18-ig tart, még 120 pp-t elakartam lőni, nah mindegy...

Nekem csak 2 bajnokim van, de már rég szarok azokra a plecsnikre...
Dátum: 2011.05.17. 08:15:42
Nem biztos, hogy a másodlagos varit kéne lefokozni, mert hiába-hiába az is LÉ-t vett el innen-onnan!

Hanem akkor tényleg az kéne, hogy szinthez kötött legyen a vbőr 50. szinten 10/szakit adjon
100. szinten 25/ szakit adjon
150. szinten meg 40/ szintet adjon, vagy más hogyan.

Szerintem inkább karakterhez kéne kötni a másodlagos varázslat-IQ kettőst. Mert ha egy 4000 ezres karakter jön ellenem 12 szinttel feljebbről, naponta 10* és több 10K-kat sebez belém, meg több ezreket az állataimba, akkor az nem olyan kedves.

Simán eltudnék, olyat képzelni, hogy ilyen helyzetben (hogy ne én legyek mindig a felmosó szivacs) duplán számítson a másodlagos szakértelmek hatásai, vagy duplán-triplán, stb szer hasson a vastagbőr nevű képességem.

Persze ez kölcsönös, mert nagy valószínűséggel én is lefelé támadok 12 szintet, mert kevés a karakter...
Dátum: 2011.05.17. 08:08:08
Most Lanmaffia, vagy Káoszfatty...kicsit csíter gyanus...de sebaj.
Dátum: 2011.05.16. 23:52:43
Csak mi tudjuk a Tyrbe az okot...
Dátum: 2011.05.16. 19:51:44
Nem az a baj, hogy sokan értik vagy nem értik. Az a baj (ahogy a Belga is mondja), hogy JV-től mindig késve jön válasz.

Már akkor lehetett volna kezdeni vmit, amikor Nasdfil még 90. szintű volt, ha azóta nem történt változás (ami már 1,5 évi lehetett) akkor most sem fog történni 1-2 hét alatt.

Javaslom, ne csak példákat és ellenpéldákat tegyünk, hanem keressünk használható megoldásokat, kifejlesztéseket, konkrét szakértelmeket, bug javítást. Mert ha csak itt vádaskodunk "akkor nem fog előre haladni a szekér".

Mindenesetre egy javítás ráférne a vastagbőrre, illetve nem ártana még, olyan AF-, vagy sima szakértelmet kiadni, ami csökkenti a sebgyógyítást, avagy növeli %-osan a vastagbőr lépességét.

Jöhetnek az 5letek!
Dátum: 2011.05.15. 22:36:08
De fogtam szar a vbőr. Keveset ad. 2,5/ szaki lótúró, ezt is szinthez kéne kötni, mint annyi más szakértelmet, pl: kivégzés.
Simán eltudnál képzelni, hogy 50-es szinten ez 10/ szakira menjen fel 100. szint felett meg 20 példul vagy több, attól függ.

Számomra az IQ csak szinttartás miatt kell (egyelőre) meg a kalandokhoz, igaz még ahhoz sem mert van 15K kristálypontom.

Majd a mostani találkozón ezt elmondod Te, én meg magamra vállalom a energia kristályosítót-kiégettek viszonyát+ új épületeket.

Amire nagy valószínűséggel az lesz a válasz, hogy tervben van, vagy most nem érünk rá, mert eventelünk.
Dátum: 2011.05.15. 21:56:04
Kedves Birka, roppant egyszerű a megoldás:

1. Nem viszel állatokat ( jah vagy csak így tudod az ellent lealázni??) Használd az epikus, entitáns, térkapu, kaland négyeshez.

2. felviszed a sebgyógyot 300-ra
(ha a krtikus ütésre nem sajnáltad azt az 1000 pontot, akkor erre seh.)
AF pontért kifejleszted a 10 perces gyógyítást, 1 óra alatt (közben tt as sebgyógyon, így kb. 500-ast ki lehet hozni) amivel már min 10K-t lehet gyógyítani vagy többet (sajna ilyen téren nem vagyok jártas, de alap 80-al, tt nélkül 1,5K tudok gyógyítani)

3. Ott a feltámasztás esszencia

Pont ellened találták ki a másodlagost is, hogy ne "hozzám járjál naponta 10* küldetésezni, lopni, stb."
Mivel nem mindenki örül annak, hogy le van nullázva az ép-je.

Nyugodtan azt is írd le, a nagy siránkozás közben, hogy mennyi LÉ-t kaszálsz össze így naponta!

Illetve nem rég írtad mennyi milla LÉ-d van Nálad, tessék költeni a sebgyógyra, nem kell gyűjtögélni, ez nem az a játék, nem Monopoly vagy Kanaszta.

----------------------------------------

Ennyi erővel a kivégzést is lehetne nerfelni, mert hiába van vkinek 300-asja, ha még mindig ugyanannyit ad mint egy 4. szintűnek, azaz 5 ÉP/ szaki.

Ilyen téren lehet jobbítani a vadászaton kevés ez a 50 csp egyszerre. V3-n Nyugodtan kitolhatjátok 500-ra is, majd nap végén elköltöm.

Új épületek.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagy Óz a nagy varázsló és nem is akarok az lenni.
Dátum: 2011.05.13. 11:39:36
Te jó Isten. Más is bebaszott tegnap...de, hogy kora délután elkezdeni, nah az már szemtelenség.

Figyu most is lehet 100 karaktered, nem tűnt fel, hogy V1-n a büdös r*kba sincs 1300-1600 aktív játékos a TOP szövetségek, mind úgy mennek, hogy van 8-10 aktív ember aki viszi az egész 35-t.

Ha meg annyira szeretnél, regelj 100 karakterrel és kösd rá a progit.

Jó napot!
Dátum: 2011.05.12. 11:38:41
Lehet, hogy már kirabolták Őket. Csak erre tudok gondolni, mivel a kH-ok nem vadásznak (szubtéri), illetve nem rohangálnak nagy lopással, így ez idő alatt már mínuszban vannak.

25 csatára nekem egy sem jött össze, rendes karakterektől viszont loptam ma is.
Dátum: 2011.05.12. 11:08:44
Klónozodott a túrót. Az már feltűnt volna...

De mindjárt le is tesztelem.

Tőlem tudnak lopni, de eddig még én nem raboltam:

A csatában összesen 1590 sebzést okoztál, és 2564 sebzést kaptál. A csata hevében ellenfeled ellopott tőled 1 kiégett őskövet!
Dátum: 2011.05.08. 18:45:35
Már is elvesz James???

Gratulálok, a VÚ- játékban az első pár, aki össze is házasodik. Miklósék tuti adnak 10 M lélekenergiát nászajándékul.

Bezzeg a Tyrant szövetséget, nem hívjátok meg...pedig Lannal be*tunk volna, ahogy illik. Mindegy majd a találkozón megtesszük.
Dátum: 2011.05.08. 16:29:34
Eddig majdnem minden eseményen üzentek, nem hiszem ,hogy ez nem ilyen lenne.
Dátum: 2011.05.08. 15:01:42
Sajnos mindig ekkor van, majd gyertek el az őszire!
Dátum: 2011.05.07. 22:57:19
V4 állása:

Ilyet hiába vártok...