Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alienkiller

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.09.25. 21:36:11
Hát ezt nem itt kellet volna kérdezni hanem segítség-kérdez mi válaszolunk részben.

A válasz eladni úgy tudod hogy a helyére teszel egy másikat, és akkor már engedi. Hisz nem használod
Dátum: 2008.09.25. 17:41:32
ilyen küldi tényleg van ez most vicc ugye????

Amúgy többől mehet.
Dátum: 2008.09.25. 17:40:32
Igazából jelenleg semmire, de ha veszel hozzá akkor feltöltődnek és hozzá adódnak ahhoz a mennyiséghez amit vettél pl.: veszel most egy sms-el 9 et akkor 12 db lesz
Dátum: 2008.09.25. 17:34:51
Hát igen ez nem egészen kviz kérdés de aki látta a filmet az tudja rá a választ

De ennek ellenére szerintem nem ide való a kérdés
Dátum: 2008.09.25. 17:01:32
A varázslatokat a lélekufárnál tudod megvenni. Ha veszel akkor tudsz majd varázsolni, ha betetted mint a fegyvert vagy páncélt.
Dátum: 2008.09.25. 12:08:12
Nekem elszámolta, de az biztos hogy nem folyamatban kell nyerni. Biztos hogy felvetted, nem csak akartad s nem erősíted meg? már bocs csak akkor ez most új hiba ami most jött be mert eddig számolta mindenkinek.

Na kérdeztem tőled addigra válaszoltál is bocs nem offolni akartam
Dátum: 2008.09.25. 12:05:21
Kezd egyre több javaslat /ötlet feltevődni amit érdemes lenne meg szavaztatni. Ezt a kvíz ki szűrős Ötlet nagyon jó remélem nem süllyesztő lesz a vége.
Dátum: 2008.09.25. 11:32:57
Hát kicsit összetett kérdést/problémát tettél fel.
Ez a játék megpróbál mindenkinek kedvezni. Aki sokat van gép előtt annak is hisz vannak ilyenek szép számmal és ők tudnak egymással harcolni. Kedvez azoknak is akik nem tudnak vagy akarnak sok időt vele foglalkozni. A szabály rendszernek köszönhetően neked a következő taktikát tudnám ajánlani. Lépj be egy szövetségbe. Menj el láthatatlannak, a felesleges LE-t fizesd be gyere vissza 24 óra múlva ha összejött sok cselekvés pontod mondjuk 30 az kb mindennel együtt 3 óra míg levadászod vadászd le egyszerre és lám már is van rengeteg LE-t plusz még szintet is léptél ha kis szintű vagy tudsz vásárolni fejlesztgetni és ezt csinálgasd amíg meg nem erősödsz. Ezt a technikát még meg spékelheted azzal hogy levereted magad 15% alá az élet energiát és már nem is vagy támadható, Miért 30 és fontos a 3 óra a szabályzatból kiderül.
"Ha valakit megtámadtak, és vesztett, 3 órán át ha újabb támadás éri, 20%-kal kevesebb LE-t veszít. Ez összeadódik, tehát 5 támadásnál 0-t lehet szerezni tőle (de ilyenkor a gép már nem is engedi)."
Miért jó az ha leveretem magam és úgy vadászok?
"Ha életpontod a maximális érték 15%-a alatt van, nem támadhatnak, és te sem támadhatsz olyat, akinek alacsony az életpontja."
Miért jó ha befizetem a maradék EL-ét a klánba
1, Mert hozzá járulsz a szövetség fejlesztéséhez
2, nálad mindig a játék idő nagy részében 0 LE-lesz és nem visznek tőled semmit illetve megszokják hogy nálad sosincs valószínűleg nem lesz sok támadód (idővel)

Csak hogy ne offoljam szét a topikot Szívesen és sok sikert Nekem bejött
Dátum: 2008.09.25. 00:51:16
Hm ez érdekes legalább egy kis szint visz bele Nekem tetszik érdemes lenne megszavaztatni
Dátum: 2008.09.25. 00:48:14
Igen is meg nem is

Te hívhatsz meg embert úgy hogy írsz neki egy üzenetet amiben leírod hogy miért is jó neki ha hozzád csatlakozik. Ha meggyőző voltál akkor csatlakozni fog hozzád.

Illetve itt a fórumon a megfelelő helyen reklámozhatod a szövetségedet és aki akar csatlakozik hozzád.

Végül is Ő dönti el hogy akar e jelentkezni vagy nem?
Dátum: 2008.09.24. 12:19:19
majd a 4. szinttől tanulhatod a csapdakészítést és akkor lehet lesz teljesíteni
Dátum: 2008.09.24. 12:07:18
Ha életpontod a maximális érték 15%-a alatt van, nem támadhatnak, és te sem támadhatsz olyat, akinek alacsony az életpontja.

Te akkor nem támadhatsz ha 1-re csökken a tied
Dátum: 2008.09.24. 11:28:56
Első kérdésedre a válasz,de csak a fórumot új ablakban vagy lapon nyisd meg firefox, seamonkey az egér középső gombja.

Második kérdésedre a válasz. Azért nincs kirva %-ban mert azok plusz pont mint a példában is olvashatod ha neked 20 akkor 30 lesz de ha megtámad egy 3 szintű és te csak 1 es vagy akkor a te alap 20 értéked növekszik 16 al
Dátum: 2008.09.24. 11:24:20
Majd ha lejárt a 24 óra aktiválástól akkor tudod visszavonni addig nem.
Dátum: 2008.09.24. 11:12:03
2. szinten ha vadászgatok mindig 3 TP kapok ez így szerintem hülyeség hisz akkor is ennyit kapok ha 6 LE szerzek és akkor is ha 106LE. Ezen nem lehetne változtatni hisz nem mindegy hogy kit győzők le az LE-ért. Tudom hogy ez csak bónusz dolog és m indig kapja az ember, de így kicsit hiányzik a feeling.

Hiányolom a szövetségből a körlevél opciót, vagy nagyon elvan dugva.
Dátum: 2008.09.23. 22:01:02
Nekem nem tetszik az Őrtorony megnevezése
Leírása
"Szövetséged tagjai itt húzhatják meg magukat. A szövetség maximális méretét növeli. Alapban egy szövetségnek 5 tagja lehet. Az őrtorony minden újabb szintje +3 tag befogadását teszi lehetővé. Tehát őrtorony 1 esetén 8 tag, őrtorony 2 esetén 11 tag lehet stb. A szövetség maximális létszáma 35 fő, 10-es őrtoronynál."

Azaz inkább, száláshely, lakóépület, vagy valami hasonló. Az Őrtorony a neve alapján valami védelmi épület kellene hogy legyen (védelmi értéket kellene adnia nem?)vagy csak nekem furcsa???
Dátum: 2008.09.22. 23:38:15
Ez ugyan nem program hiba de helyesírásilag nem jó.

"Vadászatod során egy kobaltpatkány akad az utadba. A lény harcol az életéért, többször meg is sebesít, míg végól kinyered lélekenergiáját (+38). A sebek szerencsére nem súlyosak, fantasztikus regenerálódó képességednek köszönhetően már nyomuk sincs, mire visszaérsz a táborba. Bár a végzeturak is csak ilyen könnyű sebeket ejtenének! +2 TP"

végól=végül
Dátum: 2008.09.22. 18:30:02
Na egy újabb hiba mivel nincs ilyen rész ide írom

A gyik részben nem jó a gyors link
pl.: http://images.vegzetur.hu/index.php?m=gyik#kik_csinaltak_a_jatekot erre hivetkozik de ez nem jó hellyesen ez lenne

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=gyik#kik_csinaltak_a_jatekot

az images le kellene cserélni www re
Dátum: 2008.09.22. 16:21:45
A +LE vel kapcsolatosan a kviznél azt irja hogy +10%-al többet kapok majd ezzel szemben mindig csak +2 kapok hiába mondjuk szereztem 40 alapból. Ezt is javítani kellene vagy kiirni hogy ha helyesen válaszolsz akkor kapsz +2 Le nem pedig azt hogy 10%-ot

Forummal kapcsolatosan Nagyon jó lenne bele egy kereső funkció mert most még hadján átolvasni de kb 2-3 nap mulva már nagyon fog hiányozni ez a funkció
Oldal: 1234567891011