Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Igen, egyetértek Mazleeval, ezzel gyakorilatilag felvillant a zöld lámpa a dolog előtt. Állhat neki mindenki a topban kreatívot maxolni, és partner(eke)t keresni.

A toplistát le lehet menteni, és megnézni 1 hónap múlva. Akinél jelentős a változás, az alkalmazza ezt a módszert. Mert LE-t egyéb módon portyával (extrém eseteket kivéve) magas szinten nem lehet szerezni.
Szerintem Miklós taktikát váltott, abban a hiszemben élt, ha nem reagál mindig a felvetésekre, akkor azok idővel el fognak simulni. Hát nem úgy tűnik, inkább hirtelen robbanás lesz belőle, és a bili egyszerre borul ki a sok megoldatlan dolog miatt.
Egyet. A hiba attól még a rendszerben maradt.
Egyébként az igazán borzasztó nem is kettejük csalása. Én eddig két szövetségnek voltam a tagja, és mindkettőben nagyon figyeltük, hogy ki támadja a szövetséget, ki "veri végig", kitől raboltak sok LE-t. Figyeltünk a gyenge pontokra.

A Ronin 29 tagú szövetség. A Viktory 27 tagú. KIZÁRT DOLOG, hogy négy tucat tag közül senkinek ne tűnt volna fel a dolog a támadási listában, hogy több százezer LE-k áramolnak ütésenként oda vissza, és az egyébként betámadók is tízezreket visznek el. Ebből kiindulva megkockáztatom, hogy ezekben a szövetségekben ahelyett hogy jelezték volna a csalást, mások is kihasználták a dolgot.
Itt jön be, hogy Caveman szerint pártízezer LE nem számít. És mennyitől számít? Birka 123ezres kínzókamrája már igen? Nevetséges.
Én azért kértem egy megerősítést Miklóstól, és ha tényleg ezt válaszolja, akkor bye-bye...
Aha. Akkor kb. itt fejeztem be a játékot, ez értelmetlen
Kiváncsi vagyok kettejükön kivül még kiket zárolnak, mert ugye nyilvánvaló, hogy nem ezek a béna karakterek a lényegesek itt.

Mekkora botrány lesz itt, ha csak egy napos eltiltást kapnak. Egymillió LE-ért sokan bevállalják ezt.
Dátum: 2009.05.20. 22:09:03
Vedd észre, hogy a jelenlegi rendszerben a támadók száma irreleváns. Egyedül is el lehet intézni egy 35 fős szövetséget.
Kérdés az, hányan csinálják ezt finomabban, kevésbé feltűnően.
Dátum: 2009.05.20. 13:47:22
Ezek bármelyikbe behelyezhetők lennének.
Dátum: 2009.05.20. 13:37:18
Igen, hónapokkal ezelőtt ezt jelentette be Miklós. Azóta is jönnek
Dátum: 2009.05.20. 13:01:35
Irj privát üzenetet Baratynak.
Dátum: 2009.05.20. 12:43:31
(Húsvét kivételével.)
Dátum: 2009.05.20. 12:38:13
Vicces ez a topik, hogy bocsánatot kell kérni azért, hogy az ember háborúzik
Dátum: 2009.05.20. 09:18:24
Nálatok van háború tornya, és indítottatok háborút ellenük. A békeidőszakban ütöd, ekkor bónuszt kap.
Dátum: 2009.05.20. 07:35:35
Szerintem direkt nincs őskő átadás a játékban, csak a karakter törlésével együtt, másik világra.
Dátum: 2009.05.20. 00:18:22
Maximálisan egyetértek, sajnos. Eleve a wiki léte egy csoda, de nem lehet mindent lexikonszerűen leírni (kivégzés, manakonstrukció stb.)
Dátum: 2009.05.20. 00:00:51
.
Dátum: 2009.05.19. 23:59:25
.