Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kölök

Dátum: 2009.03.20. 22:58:47
aha.

Bocsi, write only üzemmódban vagyok, oly ritkán nézem a fórumot.
Dátum: 2009.03.20. 22:56:44
Nem érzem...

Nem szeretném teleoffolni a fórumot, írok még egy levelet privátban.
De mivel teljesen más véleményen vagyunk, ez olyan igazából, mint az Orbán-Gyurcsány párbeszéd


Amit Almási Viktor kollega ír, az teljesen igaz, a fejlesztés sok mindent megold, azon vagyok. A szintkülönbségből fakadó behozhatatlan problémákat viszont nem oldja meg.

No, nem akarom elmérgesíteni a helyzetet, téma vége részemről mára
Dátum: 2009.03.20. 22:44:09
Persze ez sem ide tartozik, mint az előző hozzászólás, de hamár:

Én most olyan kiírást kaptam, hogy " ha erősebb varázslatod lett volna, használhattad volna a sebgyógyítást"

Mit mondjak, pofám leszakad. Ez milyen tempó már?

Oké, 38. szintű vagyok, gagyi fényrobbanást használok. Most ha nem veszem még meg a hideg tüzet, amely a fény után az első használható vari, mert drágállom, akkor rabszolgagyanús karakter vagyok, aki nem érdemli meg, hogy miután egy 43. szintű 199-1345 arányban beleverte a földbe gyógyuljon 60-80 ep-t??

Tényleg, eszem megáll. S nem letápolt karakter vagyok, csak más ütemben szeretném intézni a dolgokat. Kedves KFT pedig kényszerít rá, hogy amennyiben használni szeretném az új remek fejlesztést, akkor MOST kell elköltenem némi őskövet.
Rablókapitalizmus szaga van...
Dátum: 2009.03.20. 22:08:20
Nem sikerült átadnod

Az általad felsoroltakat természetesen megtettem, mint mindenki más.

eh: módosítanom kell.

1. Soha nem nézem, kit viszek kínzókamrába. Én nem optimalizálok. Amúgy pedig az áldozatnak nem lesz rosszabb, csak Neked jobb, gondold ezt át...

2. ne keverjük ide a szövetségi háborúkat, az teljesen más tészta, bár az egyenlőtlenség ott is abszolút igaz.
Pl. ha csak veled egyszintűekkel mérkőzhetnél háborúban, mindjárt érdekesebb lenne a harc végkimenetele. Igaz, a stratégiát is át kellene gondolni: mindjárt nem érné meg csecsemő szövetségeket farmolni...
3. Nem nagyon szarakodom a toplistából támadással. Ha valaki elvitt egy csomó LE-met, oda vissza-vissza térek (ha értelme van küzdeni), de ez minden.

A hangsúly azon van, ez rendszerré válik-e, vagy sem.
Hagyod-e eluralkodni magadon a Fertőzést, s itt nem a játék-belire gondolok...
Engem nem nagyon farmolnak, nem a szőlő savanyú, miért nem értitek meg?

Ez a játék nagyon halad az egyensúlytól a perem széle felé, hogy egy Korongvilág beli hasonlattal éljek.
Az előbb írtam, hogy ez ilyenre lett kitalálva és sajnos nem látom nyomát annak, hogy próbálnák megfogni a tendenciát.
Amely pedig a készítők saját érdeke, ha hosszan szeretnék érdekessé tenni minél több ember számára.

Már persze csak akkor, ha esetleg a hangya-szintű karakterek módszeres farmolása és bélkitaposása nem okozna permanens orgazmust a döntő többségnek s ebben az esetben értelmetlen itt írkálnom. Ezt a topicot azonban nem azok olvassák, akiknek hasonló problémáik vannak, mint nekem, hanem sok-sok Nagy Testvér, akiknek ezek a problémák nem jelentenek semmit.

Van persze ellenpélda, Solina, Michel Jordan, DevilGomez ill. Gita nevét tudnám sorolni kapásból, akik

1. elnézést kérnek, ha döntetlenes cuccban pl. szétütnek; felajánlják a revansot urambocsá'
2. Írnak levelet, hogy csinálják az 50 portyás agyrémet (amely jelenlegi felháborodásom tárgya és gratulálok a Behónak az átgondolt küldetésért), s jöhetnének-e, állattal, de letápoltan, csak nyerési célból, nem agyonverési szándékkal.

Ezek olyan játékosok, akik a többi játékát is figyelembe veszik, egymás mellett élnek, barátságosan és figyelmesen.

Aztán vannak a Mazlee-félék, akik fel sem képesek fogni, mi a problémám, több levélváltás után sem.
Ha Ti is az utóbbi csoportba tartozónak érzitek magatokat, írjátok szépen le és nem erőlködöm tovább.

tisztelettel

Chyt
Dátum: 2009.03.20. 21:17:18
Ehm,

nem.
a harcrendszer tökéletesen egyenlőtlen volt és maradt is a sok szinttel lejjebb támadásnak köszönhetően.
Ha valaki jó játékos ÉS lehetőleg az elejétől tudatosan nyomul, akkor eredményes is lesz, megengedheti magának a 30 pp-s módszert. Én is V3-on már elég jól csinálom. De ilyen kevés van. Ez a kevés pedig kiveri a szart az alantabb kószáló tömegekből, akiből végül is él.
S mivel a harcrendszer ezt megengedi, személyes iq-ra van bízva, ki mennyire él vissza a lehetőségeivel.

Példa: csinálod az 50 portyás küldit. Irtod a népet 5 szinttel lejjebb. Nem mindegy, hogy ezt teljes pompádban teszed, vagy mondjuk buzogány+vakító fény párosban, állatokkal megtámogatva. Utóbbi esetben is tönkrevered az áldozatot, csak nem teszed lehetetlenné a napja hátralevő részét azzal, hogy minden LE-jét gyógyitalra fordíthatja.

Apropó védelem itala: akinek 15pp-s megoldása van, annak szűk a keresztmetszet (ha nem tápgép egekbe felnyomott valóságformázással, de annak meg nincs szüksége az italra nagy valószínűséggel, igaz-e Mortimer), tehát a kevés pp-t nem áldozza a löttyre, amely sajnos nem igazán jó semmire: kevesebben támadnak, ez igaz, de aki bevállalja, az át is üti szépen. Ugyanis nem az egyszintűek vállalnak be, hanem 5-tel feljebbről...

Mindenki rá vagyon kényszerítve a jóval gyengébbek pofozására, mert tolni kell az állatot, tuti győzelmek kellenek, sok potya LE.
E fentről lefele tökugyanígy megy. Behó módra félúton észbe kapnak és próbálkoznak, baltával, aminek látható haszna nem nagyon van.
Állatreform szükséges volt, még szükségesebb lett volna előre gondolkozni. 16 év játéktervezéssel a múltban...
Áhh sok minden szúrja a szemem, egyok mondat másikat szül és nem akarok itt pötyögni éjfélig.
Dátum: 2009.03.20. 20:49:43
Röviden:

az 50 portyás küldetés rátett még pár lapáttal a tendenciára, hogy a maximális szinttel lefelé támadnak a népek. Ez azt eredményezi, hogy a kevésbé toleráns fajta naponta háromszor végigmegy rajtam teljes menetfelszerelésben, általában 1200-1500 pontot üt le rólam, az állatom 4-5 ilyen csatába belehal, ha épp nem vagyok a gépnél árgus szemekkel.
Ráadásul most látom, hogy: "ha lett volna erősebb varázslatod, használhattad volna a sebgyógyítást".
Ez milyen már??? 199:1345 re eltaposnak és akkor ilyen baromságot kell olvasnom? Alultápolt rabszolgagyanús karakter vagyok?
Na de kérem, ha megveszem a hideg tüzet (három szinttel feljebbi vari, mást nem nagyon érdemes ugye a fényrobbanás után), akkor egyrészt elfogy a vp-m, másrészt én is szétszopatom az agyát a kisebb szintűeknek és semmivel sem leszek jobb az engem támadó 43. szintűeknél.
Miért van ez így?
Gondolom most fut a szekér, de ne adj' isten besokallnak a népek és abbahagyják tömegével a teljesen kiegyenlítetlen harcrendszerrel megáldott játékot, akkor véget ér az aranytojást tojó tyúk.
Régen is sírdogáltam, mikor 6 szinttel lehetett lejjebb támadni, változást nem látok; minden szakértelem egekbe szállva, lehetetlen erejű felszerelés a karaktereknél, továbbra is úgy érzem magam, mintha a tacskóm vivna velem életre-halálra.
Csak nekem okoz ez gondot?
Nem olvasom végig a fórumokat, beírni is csak ritkán szoktam, ha valami nagyon kiveri a biztosítékot. Mint mostanság igen sok minden...

köszönettel

Chyt
Dátum: 2009.03.14. 21:45:49
Ki tette az atombombát pusztitó fegyverré?
Csányi Sándor
Albert Einstein
Teller Ede*
Alföldi Róbert


Hülyek a valaszok, raadasul Teller Ede a hidrogenbomba atyja volt...


Hol található Magyarországon buddhista sztúpa?
Budapest XIX. kerületben
Zalaszántó mellett*
New Yorkban
Piripócson


Itt is ostoba valaszok...

Melyik NBA csapatnál játszik Tim Duncan?
Chicago Bulls
LA.Lakers
SanAntonio Spurs
Boston Celtics


Melyik evben; ezenkivül ki a francot erdekel?

Melyik nem rajzfilmfigura?
Arnold Schwarzenegger
Mikiegér
Mulan
Frakk


Az idiotak sosem pihennek...

Melyik indulókéznek a rövidítése a pókerben a JTs?
Király és Bubi különböző színű
Bubi és Dáma különböző színű
Bubi és Tíz egyszínű*
Ász és Tíz egyszínű


Mivaan?


Az Ultiban melyik esetben kell a legtöbbet fizetned?
Elbuktad a durchmarsch-ot.
Megnyerted a kontrázott zöld húsz-százat.
Megnyerted a kontrázott betlit.
Elbuktad a piros ultit, partit.*


Basszus, ez a kettö egymas utan. Gondolkozom, be kene tiltani a kvizt...

A régi felállású Queen együttes mikor koncertezett Budapesten?
1987.07.27.
1986.07.27.*
1986.06.27.
1987.06.27.


Az összes többi honapot miert nem irtad fel ebben a ket evben?
Dátum: 2009.03.10. 11:25:53
Idézet: CaveMaN - 2009.03.10. 09:00:38
Ki a Nightwish jelenlegi énekesnője?
Anette Olzon
Tarja Turunen
Tina Turner
Dark Princess


Törölni kérem.


Miert kene törölni, ez se rosszabb, mint a kosarlabda kerdesek tömkelege; kb. 20 masodperc alatt kereshetö, ha valaki nem ismeri az együttest, akkor is.
Dátum: 2009.03.10. 11:24:22
Oke, irja oda a kerdezö is, mert igy gúvvadtam a google felett (stilszerüen) 4 percet, kavargott a fejem a sok japan nevtöl es nem ertettem semmit, sehol egy cim, valami hasznalhato utalas, ilyenek.
Dátum: 2009.03.10. 11:20:51
Hol rendezik a 2009-es NBA All Stars gálát?
Las Vegas
Dallas
Phoneix*
New York


Ki hogyan van vele, en mindig becsülettel kikotrom a valaszt a netröl, de ANNYIRA TELE VAN A FÜLEM most mar ezekkel a kerdesekkel, amennyire lehet.
Dátum: 2009.03.09. 23:53:38
Hogy hivják Naruto Uzamaki riválisát?
Haruno Sakura
Rock Lee
Sasuke Uchiha*
Sivatagi Garaa


Mivaaan???
Megis milyen müfaj, ki a szerzö, eszik, vagy kihanyjak?
Hany eves a kapitany...
Dátum: 2009.03.08. 23:11:17
Melyik lóg ki a sorból?
Vaddisznó*
Kutya
Macska
Kacsa


Jo, de megis mi szerint csoportositva? Vadallat-haziallat, emlös-madar, mittomen. A kacsa az lehet vad is. Szoval javitani kene...

Hány lapból ál a francia kártyacsomag?
50
55*
32
42



Tudtommal 52 lap. Lemaradtam valamiröl?

A Harry Potterben hányadig részében hal meg Albus Dumbledor ?
Nem hal meg
3
5
6*


Hat ez borzaszto...
Ezt a helyesirast es fogalmazast hogyan sikerült atszavazni???
Dátum: 2009.03.06. 22:29:41
Hány evangélium szerepel a katolikus Bibliában?
2
4*
3
1


Az Isten megaldjon es a Jehovista, adventista, Reformatus, Hitgyülis, Mormon Bibliaban mennyi van szerinted?


Hány melle (ideális esetben) egy embernek?
1
3
4
2


Nem tudom, Neked mi az idealis, de ezt azert bizvast törölni lehetne...
Dátum: 2009.03.06. 00:21:05
Milyen a NaCl (kősó, konyhasó) kristályformája?
kocka*
gömb
piramis
paralellepipedon


Az meg oke, hogy mi a keplete, de kit erdekel egy kemikuson kivül a formaja?
Amugy most jutott eszembe, hogy tenyleg kocka, ha nagyszemü tengeri sot nezel pl.

Mennyi 1 * 1 ?????
vagy 0
talán 4
2
esetleg 1


Töröljük mar kerem szepen
Dátum: 2009.03.04. 22:27:36
Hogy hívják a Szamarkandi amulett című könyvben a dzsinnt?
Bartimeus*
John Mandrake
Nathaniel
Kitty


Ma csak ennyi, mert lusta vagyok kopizni. De lenne meg...
Ez nem tökre nagyon spec..?
Legalabb az iro neve lenne ott.
Bah, sajna jo sokara valaszolok, nadeazert...

A secuROM azert gonosz modul, mert beepül a regisztracios adatbazisba, csak ujrainstallalassal lehet többnyire megszabadulni töle es rengeteg esetben vezet "kékhalálhoz". Tehat nem kalozkodasra buzditok akarkit is, hanem az artalmassaga es ragaszkodasa miatt nem nepszerü a cucc, olyannyira, hogy ha jol emlekszem az Electronic Artsot perbe fogtak miatta, tömegevel okozott gondot a Bioshock eseteben, stb.
HA jatszik valaki a gepevel, akkor ismernie illik ezt a fajta vedelmet. Gyakorlatilag minden online regisztraciot követelö jatek ezzel keszül, ezert nem gondoltam specnek. A jatekosok atlageletkora szerintem nincs 30 (söt, inkabb 20 lehet), azok pedig többnyire jatszanak. Meg nehany ilyen öreg allat is, mint en
Melyik egy nem túl népszerű másolásvédő 'program' elnevezése játékszoftverek esetében?

securom*
securitate
security
copyright

"Rossz kerdes" ertekelest kapott. Rosszul, vagy hibasan fogalmaztam?
A securom telleg nem program, hanem a regisztracios adatbazisba epülö modul, vagy ilyesmi, de ezen kar lenne kötekedni. Avagy mit javitsak rajta?
Dátum: 2009.02.27. 12:45:30
Mi a Texas Holdemben az 5. közös lap?
River*
Flop
Sor
Turn


He..?

Hogy hívják Darren Shan mesterét a vámpíros könyvekben?
Evra Von
Paris Skyle
Larten Crepsley*
Morlough


En igyekeztem kikeresni, biztos rosszul csinaltam.
De azert Darren Shan se Dosztojevszkij, a fenebe is...
Dátum: 2009.02.26. 13:11:21
Melyik USA tagállamból származik a Slipknot együttes?
Texas
Florida
Iowa*
Ohio


Altalanos müveltseg...

Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a... mi is fogyott el?
Pénz a hadikasszából
Katonasága*
Eső a kalapjáról
Nép bátorsága


a regimentje fogyott el apafej, de gondolom nem ismered a szot

Mennyi Cristiano Ronaldo mezszáma a Manchester Unitednél?
4
10
8
7*

Mondtam mar, hogy repesek az altalanos müveltsegbe tartozo kerdesekert, azon belül pedig kifejezett kedvenceim a focira vonatkozok..?

amugy meg
Dátum: 2009.02.22. 17:40:51
Milyen színű a hó?
kék
lila
fehér
fekete


törölni törölni ááááá