Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Wales egy l-lel
Dátum: 2009.06.03. 14:31:12
Idézet: Miklós - 2009.06.03. 12:52:34
Arról, hogy a kristály horda legyen egy globális esemény, és mindenki részt vehessen benne. Láthattátok, hogy mekkora sírás volt abból, hogy csak egy kicsivel több ember "belelógott" ebbe az eseménybe az eredetileg tervezettnél.

Ne haragudj, de azért volt a sírás mert úgy "lógtak bele" az eseményekbe, hogy esélyük sem volt hozzá szólni, csak a csapásokat kapták.
Mindenki szívesen részt venne valami nagyobb eseményben, nem csak a TOP 50 játékos.
Dátum: 2009.06.03. 14:23:08
Kérlek, van erre egy külön topic...
a kérdésed pedig nem egyértelmű...
a google csak egy kereső, amivel a másik három oldalait megtalálod, és mind a fórumon, a wikin, és a gyikban is találhatsz kérdéseidre választ.
Dátum: 2009.06.03. 11:07:34
Eheti AMV helyett egy anime felvezető képsorai jönnek
Dátum: 2009.06.03. 10:41:49
ajánlást és kamrát akkor kapod meg, amikor aznap először belépsz, vagyis, a hajnali varjak nem tudnak belőle vinni, bármilyen hacukában vagy is
igen, én se akarok belemenni megint...
de ez egy lehetőleg, nem kizáró ok
mindenesetre tény, nem a legszerencsésebb így...
Kérdeztek valamit, én pedig válaszoltam, hogy hasonló esetben mi várható
milyen munkamegosztás, azt nem értem, az eredmények felkerülnek azonnal a fórumra minden lényeges infóval, nálatok talán nem így van/volt?

De mindegy, érdemes ezen újra és újra kárörömködni, tényleg
aztán beleér e keze a bilibe
igen, és?
vagyis egy ip mögül játszanak, a két tök külön karakterükkel...

elég hasonló amit Viorica írt.
beírnád ezeket a kvíz 3. topicba, hogy javításra, illetve ez esetekben törlésre kerüljenek?
szavazás állása gomb...
nem csak Miklósoknak
Dátum: 2009.06.02. 13:01:34
kvíz 3 topic, légy szíves, ott folyik a kérdések javítgatása
hát, nálunk ezért zárolás járt....
Inuyashának nincs farka, mivel csak félig kutyadémon
Mindenesetre valóban, ez a kérdés sem jó, ha bekerülne a kvíz 3. topicba, akkor törlés lesz a sorsa.

(de hogy ezt miért Kocosnak sikerült címeznem, azt nem értem, Sügér hozzászólására válasz, elvileg...)
Dátum: 2009.06.02. 11:27:29
oké, a kettő nem zárja ki egymást
egészségedre, tekintsd annak

(továbbra sem értem mitől kettős csillagjegy...)
nálam átmenne, de várjál még véleményt

plusz, a kisbetű, hiszen köznév
Dátum: 2009.06.02. 11:05:50
és őket se lehessen 5-6 szintről ütni...
szegénykéket...
Dátum: 2009.06.02. 10:47:32
És mi lenne a ha a kérdések nem a régiek közül kerülnének be az olimpiára, hanem az ujabbak közül, azok még nincsenek benn elvben a kvízadatbázisban