Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - tramenes

Dátum: 2008.09.25. 13:38:53
Érdekes mert én találtam egyet kb. az 5.ben aztán még egyet a 40valahanyadikban; de akkor ezek szerint nagyobb a szórás....
Dátum: 2008.09.25. 11:00:31
És amit ide fizetünk az legalább nem megy ki az országból...
Dátum: 2008.09.25. 09:38:52
Ja és nem a Beho érdekében beszélek ám hogy így meg úgy, vegyetek őskövet meg minden mert az jó, hanem a játékosok érdekében; hogy ne töltsetek felesleges időt (a feleslegesen van a hangsúly) egy relatíve haszontalan és minden józan megfontolás szerint kikapcsolódásra, szórakozásra való dologgal!
Dátum: 2008.09.25. 09:33:14
Őskövet nem lehet találni. Az őskő NEM alapvető része a játéknak, őskő nélkül végig lehet játszani a játékot normálisan. Persze nem te leszel az első, de ettől még végig lehet. Az őskő egy bónusz, ami előnyt ad annak, aki hajlandó egy kevés pénzt rááldozni. Hosszú távon, aki végig fizet a játékért, az nyilván előnyben lesz, ahhoz képest, aki egy fillért sem áldoz rá.


A nem-őskövezés egy pszichológiai csapda, de szerencsére csak akkor lehet beleesni ha az a fontos hogy a többiekhez képest jól szerepeljél ÉS fenn akarod tartani magad vagy mások számára azt a látszatot hogy mindezt ingyenes játékkal, prémmentesen érted el.

Tegyük fel hogy ha minden nap 1-2-3 óránként többször mész portyázni (+2-9 portya) azzal nagyjából ellensúlyozod szerzett LE-ben azt amit -egyenlő erejű karakterekről és azonos játékstratégiával számolva- az ősköveseknek a nagyobb arányban nyert portyák biztosítanak.
Ez azt jelenti hogy alá kell rendelned az időbeosztásodat a játéknak és többet kell költened rá a rendelkezésedre álló szabad pillanataidból. Minden csak azon múlik hogy milyen más alternatíváid vannak a szabadidőd kihasználására. Ha pl. semmi értelmeset nem tudsz csinálni akkor jobban megéri kockulni a VU előtt mint pénzt költeni rá. Ha viszont igen akkor össze kell vetni hogy melyik számodra a hasznosabb: kifizetni mondjuk havi ~800-1000 ftot a játékra (ebből megvan a 4heti prém és az összes ősköves cucc sőt talán még sok is) vagy mindez megspórolni azzal hogy több időt szánsz a játékra. Namost; a legócskább diákmunka órabére 500ft. körül kezdődik, vagyis a legrosszabb esetben 1.5-2 órányi munkád árából -amit egyben letudhatsz és még az időbeosztásodat sem kell egy hónapban minden áldott nap a játékhoz igazítanod- megvan a havi betevő ősköved.

Átszámolva ugyanarra a játékban elért eredményre az ősköves SOKKAL KEVESEBBET KÖLTÖTT mint az aki ingyenes játékkal érte ezt el!!!!
Dátum: 2008.09.24. 17:30:15
A Wikipedia meg a barátnőd.


Úgy bizony; meg is csal ha nem jársz egy kicsit utána
Dátum: 2008.09.24. 15:35:39
A megoldás nagyon egyszerű; nem kell ősköves cuccot venni alacsony szinten. Fölösleges pénzkidobás szerintem; éppen amiatt amit leírtál.
Dátum: 2008.09.24. 15:31:48
Nagyon így van; a Korán által megengedett maximális szám a 4, de csak speciális esetekben és csak akkor ha ebbe a korábbi feleségek is beleegyeznek.
Dátum: 2008.09.24. 15:26:04
Randommal. Akármit csinálsz és akármekkora értékeid lehetnek 20% esély mindig van arra hogy egy csatát elveszíts; ez azokban a játékokban is így van ahol az ilyen stílusért feljelentgetik/kitiltják az emberkéket.
Dátum: 2008.09.24. 15:18:35
Akkor az adott valláshoz tartozó egyház (ha van egyház) nem fog szankcionálni de a világi államberendezkedés igen. Ha a világi törvények szerint élsz akkor a világi hatalom nem fog szankcionálni de az egyházi igen; amennyiben ugyanarra a dologra más törvény vonatkozik egyházi és más világi oldalról.

Az ilyenre szokták mondani hogy nem szolgálhatsz egyszerre két úrnak....
Dátum: 2008.09.24. 15:13:40
Varázslatokról nem tudok nyilatkozni mert az nekem még nincs. Érdekes módon azt tapasztaltam hogy az erőnél és a sebzésnél sokkal fontosabb a TÁM/VÉD, és ott is inkább a VÉD hogy több életerőd maradjon portyázni. Elég 1-2 jó ütés és magas VÉD mellett abból már lehet nyerni.
Dátum: 2008.09.24. 13:59:21
Hmm érdekes ha megnézem az eladható tárgyaim közt a asárga gyógyitalt akkor ezt írja ki: Eladási ár: 75 Lélekenergia, 0 Őskő. Ezek szerint az őskövekért vett tárgyakból vissza lehet kapni az őskövet vagy egy részét ha eladjuk (mondjuk mert magasabb szinten tudunk helyette jobbat venni)? Vagy vannak olyan tárgyak a játékban amiket őskövekért lehet majd eladni?
Dátum: 2008.09.24. 12:15:28
A portyáknál nagyon nagy a szerencsefaktor; de éppen ezért éri meg elmenni 3.; esetleg 4. portyára is csak jól kell ellenfelet választani. Gondold meg; óránként 50-100% -al több portya úgy h egyenlő ellenfél ellen a nyerési esély csak -10/20%; az -ha bírod épvel- szerintem eléggé megéri; ilyen nagy randomok mellett főleg.
Dátum: 2008.09.24. 11:57:41
Vegyél prémet

Másképp nem lehet, ki kell várni. Az üres időben viszont lehet portyázgatni és azzal több LE-t is lehet szerezni mint egy-egy vadászattal. Persze kockázatos de épp az a jó benne

Másik ami ajánlott az üres időben; az kapcsolatokat építeni más játékosokkal. Pl. egy 40/35ös portyával szereztél 10LE-t (csak mondtam valami extrémet lényeg h mindkét oldalon sok ép veszteséggel járó de/és kevés LE-t megmozgató csaták); írsz az ellenfelednek és ajánlasz neki egy kölcsönös megnemtámadásit. És még számtalan lehetőség van....
Dátum: 2008.09.23. 21:27:06
Hát kérem szépen; tessék ütni a zöldeket első szinten mert másodikon úgyis kamatostul adják vissza
Dátum: 2008.09.23. 19:46:56
Ja értem...Nyilván össze kell jönnie egy adott számú értékelésnek vagyis ha lassan jön az azt jelenti hogy most átlagban kevesebbet vadásznak és/vagy ritkábban ugrik fel nekik az általad beküldött kérdés s így értékelni sem tudják. Én pl. egész de. és du. vártam a magaméra aztán este 9 és 11h közt kapott 6 választ és annyi már elég volt a kiértékeléshez.
Dátum: 2008.09.23. 17:58:51
...mert akkor a megválaszolt kérdésekből lehetne rá következtetni hogy mennyi LE van nála; igen. Ezt most is lehet figyelni csak elég pontatlan.
Dátum: 2008.09.23. 15:55:30
Ha a játékban a bal oldali "őskövek" füllel előhozom a befizetési módokat és kijelölöm a banki átutalást akkor ez a szöveg jön ki:

Az egykor még körülményes banki átutalás mostanra jóval kényelmesebbé vált, hiszen a legtöbb bank lehetővé teszi ügyfeleinek, hogy közvetlenül az interneten keresztül utaljanak. De ha ilyenre nincs lehetőséged, bemész a legközelebbi bankfiókba, és onnét is utalhatsz. Az utaláshoz szükséges adatok:

címzett: Beholder Kft.
bankszámlaszám:OTP 11707024-20397441
összeg:
közlemény:

Előnyök: Biztonságos, kényelmes, alacsony költséggel jár.

Hátrány: Az ősköveket nem azonnal, hanem az átutalás megérkezésekor (1-3 munkanap) kapod csak meg.


Míg ha pl. az emelt díjas sms-t, akkor az alábbi:


A mobiltelefonodról egy emeltdíjas sms-t kell küldened az alábbi számra:

06-90-642042: 9 Őskő (díja 250 Ft+ÁFA)
küldendő üzenet: OSKO9 H1-xxxx-(karakternév)
06-90-646046: 30 Őskő (díja 750 Ft+ÁFA)
küldendő üzenet: OSKO30 H1-xxxx-(karakternév)
Ügyelj az üzenet PONTOS kitöltésére, mert az SMS hibás üzenet esetén is díjköteles!

Előnyök: gyors, biztonságos, kényelmes.

Hátrány: magasabb költség.


Látható hogy a banki átutaláskor nem kértek kódot vagy infót míg az SMS-nél igen -ez valószínűleg lemaradt, de ha más úton kell azonosítani a karaktert ilyenkor akkor legalábbis jó volna kiírni hogy pontosan mire gondoltok.
Dátum: 2008.09.23. 15:52:15
De igen gyémántos vagyok. Szóval akkor gyémántok vihetnek el több LE-t portyázás során (az említett esetben én támadtam) mint amennyivel épp rendelkeznek?! Ez nem is hangzik rosszul...
Dátum: 2008.09.23. 12:28:24
Nem.
Dátum: 2008.09.23. 12:27:43
Igen. Ami nagyon zavar; lehetne esetleg kicsit szolidabbra venni ezeket a böszme nagy szmájlikat?
2-3X akkorák mint egy normál karakter és széthúzzák a szöveget ha egynél több sort írok. (+ még randák is de ez magánvélemény)