Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
541. hozzászólás - 2017.02.23. 18:30:28
Lezajlott az első csatlós bajnokság. Egy megjegyzés.

A világokon a beho mainstream kegyeltjei vitték el az első helyeket, vagyis megint a top 10 %-nak a krémje.

Gratula a bajnokoknak, igazán megerőltettétek magatokat.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.04
népszerűX666xFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
542. hozzászólás - 2017.02.23. 18:47:23 (Válasz Don Firenze #541 hozzászólására.)
Én nem sajnálom senkitől sem a medált! Gondolom nem ingyen lettek ilyen erősek a csatlósaik...
És akárhogy nézzük nem született túl nagy meglepetés... Például én már azt is pozitívumnak értékelem, hogy a kis 52-es karimmal 3 ellenfelet is le tudtam győzni.... Végül a 4. helyezettől kaptam ki, aki "csak" 159-el magasabb szintű....
Egy kategóriába rakni mindenkit nem túl sportszerű, de ez van, ettől még előbb-utóbb tuti lesz nekem is zöld medálom!
V2 - X666x
V3 - Übermensch
V6 - Fétisvadász
"Tudtam magamról, hogy erős vagyok, és talán még azt is -ahogy mondogatták-, hogy bolond, arról viszont meg voltam győződve, hogy legbelül van bennem valami. Lehet, hogy csak megkeményedett szar, de az is több már, mint ami bennük van.
Pontszám: 7.35
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
543. hozzászólás - 2017.02.23. 20:40:51
Érdekes eredményt hozott a csatlós bajnoki
Csatlós harci erőm: 3450
Csatlósaim szintje: 60,60,60,40,6 (szinte mindenből a legjobb felszerelések)

Nem jutottam be V3-on a legjobb 10 közé. Szeretném ha ezt a randomot a játékvezetés azért megmagyarázná, mert egy 1000 ponttal kisebb ellenfél győzött le 48-as csatlósokkal.

Köszönöm.
A hozzászólást Dozer módosította 2017.02.23. 20:42:22-kor
V3-Alíz
Pontszám: 8.18
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
544. hozzászólás - 2017.02.23. 20:54:15 (Válasz Dozer #543 hozzászólására.)
Megmagyarázom.

Jelenlegi elfuserált rendszerbe az nyer aki előbb lő. Most nem melletted állt a random, majd talán legközelebb.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.04
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
545. hozzászólás - 2017.02.23. 20:56:44 (Válasz Spellatrix #544 hozzászólására.)
nem elfogadható Elég magas az IQ-ja és a szerencséje a csatlósaimnak.
V3-Alíz
Pontszám: 6.35
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
546. hozzászólás - 2017.02.23. 22:04:42 (Válasz Dozer #545 hozzászólására.)
Hiába. Jelenlegi rendszer olyan mint amikor egy friss karakterrel portyázol.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
547. hozzászólás - 2017.02.23. 23:28:05 (Válasz Dozer #543 hozzászólására.)
Ez felettébb meglepő, de teljes csatalog nélkül nem tudunk segíteni.

A tisztánlátás kedvéért: a jóval nagyobb szerencséjű csatlós kezd, mint ahogy normál portyában is. De nem mindig, csak kb. 90% eséllyel, mint ahogy normál portyában is. A támadott csatlós kiválasztása random (úgy tudom).

Tehát:
- ha alacsony a szerencséd, megszívtad a varázslat kezdést (mint ahogy normál portyában is)
- ha kevés az életed, megszívtad (mint ahogy normál portyában is)
- x. szintig kifejezetten előnyös már varázslatkörben lerendezni a csatát (mint ahogy normál portyában is)
- x + y. szint után nagyon előnyös a fizikai támadást is növelni, mert a varázslat kevés lesz, vagy van lehetőség fordítani (mint ahogy normál portyában is)

Nem annyira bonyolult ez

@Dozer: téged sajnállak, sokkal tovább kellett volna jutnod. Lehet bejött a 0,5%-a valakinek. Benne van a pakliban, de nagyon dühítő. Ettől függetlenül szerintem brutálisan durva csatlós sereged van, és szívesen összemérném az erőmet veled, ha úgy adódik 59, 59, 59, 39, 13. A harci erő a fenti lista tudatában ugye mit sem számít
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.79
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
548. hozzászólás - 2017.02.23. 23:36:24 (Válasz LanMaffia #547 hozzászólására.)
Cáfolom. Ne a jóval nagyob szerencséjű csatlós kezd. Egyrészt bizonyítékom van rá (sok csatát leellenőriztem anno), másrészt Miklós mondta személyesen, hogy nem így van, a nagyobb szerencse csak nagyobb esély ad, hogy Te kezdesz, mondjuk 50-50% esélyről 60-40% a javadra. Ez ugye milyen messze van a biztostól?
Pontszám: 8.13
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
549. hozzászólás - 2017.02.23. 23:53:26 (Válasz LanMaffia #547 hozzászólására.)
Nyilván megnéztem a csatalogot, nekem maga a rendszer a furcsa.

A csatában te 3, ellenfeled 2 csatlóst vesztett.
Ellenfeled nyerte a csatát!

Nos az első problémám, hogy nem 3, hanem 5 csatlósom van. A 3 elesett csatlósból, az egyik a kicsi volt a másik a 40-es, tehát két 60-as csatlósom még talpon volt amikor "győztest hirdettek". Az ellenfél 4db 48-as csatlóssal jött, neki is talpon maradt még 2. Számomra ez olyan érzés mintha félúton azt mondtam volna, hogy OK nincs időm folytatni inkább hazamegyek.

Illetve:
Az én varázslatsebzésem:
Mammon az ősgonosz elmormolja egy irtózatos tűzhurrikán igéit, ami máris repül Succ felé. Succ teljes sebzést kap (844 sebzés). Succ elájult.
Az ő varisebzése:
Szárnyas Halál irtózatos halálköd varázslatot használ, célpontja Xenomorf harcos. Xenomorf harcos nem tud idejében félreugrani (294 sebzés). Xenomorf harcos elájult. (ez volt a kis állatom)

Nos összességében az 5 csatlósómból leütötte a 40-est, a kicsit és az egyik 60-ast és nyert! A maradék 2db 60-as csatlósom meg leült. Nem kellene végigvinni a csatát?
A hozzászólást Dozer módosította 2017.02.24. 00:00:56-kor
V3-Alíz
Pontszám: 6.35
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
550. hozzászólás - 2017.02.24. 00:03:00 (Válasz Kwisatz #548 hozzászólására.)
Fogadok veled egy tálca sörben, hogy nekem van igazam. Nyugodtan rákérdezhetsz Miklósnál vagy Baratynál, hogy mennyire fontos a szerencse, ha szükséges hivatkozz rám (mielőtt Don Firenze agyf@szt kapna, hogy milyen belső kapcsolatokkal rendelkezem, lekémkedtem és lelogoltam egy zsák csatát és jeleztem hogy kisebb bibi van a szerencsefaktorban és javításra került).
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.79
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
551. hozzászólás - 2017.02.24. 00:05:14 (Válasz Dozer #549 hozzászólására.)
Na ez így viszont gáz. Szerintem finomhangolásra fog kerülni ez a viadal és el fog menni az "utolsó vérig" irányába (anno javasoltam is, hogy így legyen). Azt hiszem a te példád a lehető legjobb példa arra, hogy le kell futnia a viadalnak addig, míg az egyik félnek el nem pusztul az összes csatlósa. Sajnálom, hogy nálad és így fordult elő
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.79
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
552. hozzászólás - 2017.02.24. 00:08:57 (Válasz LanMaffia #551 hozzászólására.)
értem én, csak gondolom te is tisztában vagy vele, hogy mennyibe kerül 50 fölött egy felszerelés a csatlósnak. Kíváncsian várom a játékvezetők válaszát, mert ezt nem söpörhetik be a random "alá".
V3-Alíz
Pontszám: 6.35
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
553. hozzászólás - 2017.02.24. 00:11:38 (Válasz Dozer #552 hozzászólására.)
Remélem nem fogják. Ha szeretnél javaslatot tenni arra, hogy fusson le végig a csatlóscsata, én maximálisan támogatlak. Az árak pedig brutálisak. Többszörösen hülyének tituláltam magam amiért bevásároltam a viadalra
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.79
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
554. hozzászólás - 2017.02.24. 00:52:33 (Válasz Don Firenze #541 hozzászólására.)
Hagyjuk már ezeket a szar összeesküvős 'aszságokat!! Engem mindig beletoltok ebbe a skatulyába, pont annyira reális mint a jelenlegi győztest (Lanmaffia) beskatulyázni. Megint Miklós kegyeltjei nyerték? Akkor azt nagyarázd meg Firenze, hogy nekem miért nincs medálom, helyezésem?
Ahelyett hogy toljátok itt a trollkodást, ha igazán szeretnétek, hogy jó irányba menjenek a fejlesztések, lehet véleményezni Miklós jövőbeni terveit. Mert Lanmaffiától 30 soros javaslatot látok a relikviakuponokra, de sem abban,sem másban nem látom a konstruktív hozzáállást, fejlesztési javaslatot tőled, tőletek. Csak a xar fröcsögéseid, az szb topicban, amit nem mellesleg Miklós egyik kegyeltje miatt élvezheted évek óta,mert Ariel találta ki az egész szb-t.
Szóval lehet nyugodtan javaslatokat betolni, ki hogy látja a jövőbeli fejlesztéseket, mostanában pár topic nyílt Miklós által, és nem látom a pofázók javaslatait! Csak azt, hogy más - aki javasolt -, annak a dolgai kerülnek be, mert egyesek csak arra képesek, hogy ugassanak, hogy miért az valósult meg, amit egyik kis kedvenc javasolt.

Firenze! Vagy akármelyik másik! Ott van vagy 3 topic amit Miklós nyitott az elmúlt 1-2 hónapban a játék jövőjére vonatkozóan. Lehet agyat megerőltetni, és javaslatokat betolni. Vagy kussolni, és nem baxtatni azt aki javaslatokkal él.

Így 6-7 sör után ennyire vagyok toleráns az idiótákkal.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.92
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
555. hozzászólás - 2017.02.24. 06:14:23 (Válasz Offsboy #554 hozzászólására.)
Akkor előjáróban, okosabb lettél volna, ha kussban maradsz. Aztán folytatom.

Jelen pillanatban gratuláltam a bajnokoknak, és csak annyit jegyeztem meg, hogy azok nyerték meg az első viadalt akik már az elején is tolták bele a követ a játékba(csatlósba). A rendszeren finomítani kell, de a Beho ezt nagyon rendben teszi, nem látok ebben hibát.

Tovább megyek.

Szó sem volt semmi trollkodásról, többit bazd meg a sör látatja Veled, amúgy is minek iszik az ilyen hisztis picsa, ha nem bírja ?

Kellemes reggelt!
A hozzászólást Don Firenze módosította 2017.02.24. 06:52:33-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.03
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
556. hozzászólás - 2017.02.24. 06:49:31 (Válasz Dozer #549 hozzászólására.)
Pont ezért tettem el az 5. csatlós mert általában azt lövik ki és vége. Jelenleg büntetve van a 4 vagy 5 csatlósos játék. Később kezdtek kevesebb a harci szintjük még 1 ütést sincs elég ÉP-jük kibírni.

Értelmetlen az egész rendszer, a varázslat kör eldönti az egészet, a többi tulajdonság nem jó semmire. Ha már 5 csatlóssal megyek, legalább jó lehetne arra, hogy 1 lövést felfog és életbe maradnak az erősebbek és azok majd leütögetik, de odáig else jut mert 3 kör és vége. Ez egy nagyon gyengén összecsapott harc rendszer. Teljesen olyan érzésem van mint mikor elkezdek egy karakter és 1es szinten a random számít majd smaragd karakterrel 2. szinten veszek egy varázslatot és máris én vagyok a király.

A barna mytós idióta korláttal még a taktika elemet is megölik. Miért nem fejleszthetem szabadon a tulajdonságot úgy, hogy még értelme is legyen? 2-2 mindenre mert így adja a TŐ-t a karakternek. Korlátnak ott a diránium mennyisége, ellehet dönteni, hogy valaki 2-2-t dobál a +TŐ miatt vagy inkább 16-t az ÉP-re vagy az IQ-ra, ami szintén megadja a +TÖ-t, igaz kicsit drágábban, de legalább a csatlós is értelmesebben van fejlesztve és lehet gondolkodni. Jelenlegi ÉP mennyiség semmire nem elég, maxra fejlesztett csatlós se éli túl a jelenlegi legmagasabb varázslat sebzését.

Javaslat:
- Utolsó vérig alapon működjön vagy legalább duplázódjon meg az ÉP.
- Barna myto ne a tulajdonság korlátját határozza meg, hanem szintenként 0,5%-al csökkentse a diránium költséget.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.52
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
557. hozzászólás - 2017.02.24. 07:53:25 (Válasz Spellatrix #556 hozzászólására.)
Egyetértek és a javaslatokat is támogatom.
Pontszám: 8.31
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
558. hozzászólás - 2017.02.24. 07:55:36 (Válasz Don Firenze #555 hozzászólására.)
Don! Bennem még egy fél sör sincsen így reggel, de ezt: "Gratula a bajnokoknak, igazán megerőltettétek magatokat." nagyon nehezen tudnám gratulációként értelmezni.
Pontszám: 8.31
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
559. hozzászólás - 2017.02.24. 08:51:42 (Válasz Don Firenze #555 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2017.02.24. 06:14:23
azok nyerték meg az első viadalt akik már az elején is tolták bele a követ a játékba(csatlósba).

A 100k-s biz-baz vételének kivételével egyetlen követ nem költöttem a csatlósokra, így lettem 3.
Ulrich és Saláh is jóval erősebb és még van pár karakter, akinél statisztikák alapján gyengébb vagyok.
A hozzászólást Alendaar módosította 2017.02.24. 10:48:48-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.54
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
560. hozzászólás - 2017.02.24. 09:12:24
Szeretek fórumot olvasni, ezek a folyamatos ellentétek és széthúzások. Az átlag ember nem tudja eldönteni fórum olvasás közben hogy mi jó és mi nem az.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.51
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!