Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
341. hozzászólás - 2016.09.18. 09:16:29 (Válasz Tigrisnyul #340 hozzászólására.)
Minek írjon bárki is rájuk ? Egy vezetőségi döntés született, mert a kheszon törmelék elég alacsony szinten volt gondolom átlagban.
Így mivel akció van, így olcsón adnak egy rakat ilyen anyagot, persze kőért, hogy utána emiatt és ezzel szorosan összefüggve, még többet követ költsön az adott személy.
Logikus nem ?


További jó játékot...
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.57
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
342. hozzászólás - 2016.09.18. 09:32:43 (Válasz Tigrisnyul #340 hozzászólására.)
Tekinthetjük egyfajta esélykiegyenlítésnek is egyébként
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.75
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
343. hozzászólás - 2016.09.18. 09:46:34
Ez remélem csak valami vicc. Nem emlékszem pontosan mikor jött be az asztrális kincs nerf, talán kicsit kevesebb, mint fél éve. Azóta kicsit több, mint 40k kheszont gyűjtöttem, ami valószínűleg az élmezőnybe tartozik. Most meg hozzávágnak bárkihez 100kt. Én meg csak jövő héten terveztem a befizetést, van 20 kövem. Elég gyorsan sikerült felzárkóztatni a lemaradókat
Pontszám: 5.97
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
344. hozzászólás - 2016.09.18. 09:51:24
Persze, ha gyúrtam volna a milliárdos kincs képességre, és eddig az vigasztalt volna a sok szép szines bigyóka helyett rámszakadó törmelékért, hogy legalább nekem marha sok van, királykodhatok a mastercard arénában(by Don), akkor most fertelmesen ideges lennék.
Mivel azonban nem így történt, nekem nincs bajom a dologgal, sőt,mint írtam, nagyon is korrekt dolognak érzem.

Komolyan mondom, így könnyebben a zsebébe nyúl szerintem az emberfialánya, nálam is erősen rezeg a léc...nem lehet korlátlanul dönteni bele a forintot 5 embernek, de ezt a bevételcsökkenést jó eséllyel kompenzálja, vagy meghaladja az, hogy a fix összeget sokkal többen dobják be.
Báró Samedi
Pontszám: 7.91
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
345. hozzászólás - 2016.09.18. 09:53:34 (Válasz Ricskosz #343 hozzászólására.)
Őszinte leszek Veled, Ricskosz...Egy hülye állat voltál, mert tisztességesen becsülettel szedtél össze 40 k kheszont.
Amikor tudhattad volna, hogy itt normális tiszta játékkal semmire sem mész, mert mint láthatod ennyit ér az egész.
Mond megérte ennyi időt eltölteni azzal, hogy kheszont gyűjts ?
Mert végül is is 100.000 -t tudsz venni, egy kis ráfordítással.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
346. hozzászólás - 2016.09.18. 10:02:01 (Válasz Don Firenze #345 hozzászólására.)
Nem volt választása.Egyszerűen azt kapta,mint mindenki, a mytok, egyebek helyett.Nem ezért fejlesztette direkt a kincset. Annak a szutyoknak valami másból kellett volna esnie, amiről eldönthette volna, hogy foglalkozik vele, vagy sem.
Báró Samedi
Pontszám: 6.87
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
347. hozzászólás - 2016.09.18. 10:09:35 (Válasz Azazel #346 hozzászólására.)
Akkor ez nem választható opció volt, ami meglep...Mondjuk akkor ez így még cifrább, mondjuk tökéletesen illeszkedik a koncepcióba.
Összegezve, hiába tolta, hiába esett a végzeturaknak khesszon, ha most egy ostoros állatka értelmi és érzelmi képességgel megáldott karakter, egy gombnyomással, fél éves kitartó gyűjtögetést nulláz le.
Nincs más..
Írok a prágai rokonoknak, hogy azért nézzék meg az Orloj-t, mert itt lehet holnap a leggyorsabb végzetúr megkapja lánccal együtt kőért...
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.25
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
348. hozzászólás - 2016.09.18. 10:15:00
Még most sem lenne késő leállni az ad-hoc fejlesztesékkel, és akár egy hónapot rászánni a kialakult helyzet elemzésére, elolvasni a véleményeket, (nem 20 emberét), megtalálni a főbb hibapontokat,megtalálni a legkevéssbé fájdalmas módszert a mostani állapotok normalizálására, és utána újragondolni a további fejlesztési irányt.
Így hagyni, és tovább tolni, szerintem nagy hiba volna...
Báró Samedi
Pontszám: 8.43
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
349. hozzászólás - 2016.09.18. 10:20:26 (Válasz Azazel #348 hozzászólására.)
Nem egészen.Nem kellett tolni, semmit nem kellett tenni érte, potyogott magától. A hiba ott jött, amikor egy teljesen más miatt tolt, fejlesztett dolog egyszer csak a törmeléket kezdte szórni.Ott volt a "szívás", ez a mostani már csak hab a tortára nekik.
Báró Samedi
Pontszám: 7.92
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
350. hozzászólás - 2016.09.18. 10:45:24
Még egy javaslat. A összes arénához kapcsolódó bigyónak az arénában kellene esnie.
Báró Samedi
Pontszám: 8.44
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
351. hozzászólás - 2016.09.18. 11:44:47
Nagyon vidám ez a játék, mondhatni hogy kész vicc, a nap poénja a napi ajánlat. Kérdés hogy megvegyem e, hátha beraknak egy konvertert egyszer, amivel mito csomagra válthatom.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.44
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
352. hozzászólás - 2016.09.18. 11:56:35 (Válasz Mortal55 #351 hozzászólására.)
Vedd meg.Jó ideje minden a csatlósokról szól, ki tudja mire lesz még jó...
Báró Samedi
Pontszám: 6.88
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
353. hozzászólás - 2016.09.18. 11:59:33
A smaragd ládikós napi ajánlaton miért nem akadt fenn senki? A legtöbb " jójátékos" gradulátumokra tolja a követ, most meg babszemért lehetett venni jó sok zöld eszenciát...
Báró Samedi
Pontszám: 6.88
kedvelt tagBodzsoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
354. hozzászólás - 2016.09.18. 12:08:46
Nem lenne ezzel a 100k-val nagy gond ha nem csak őskőért lehetne hozzájutni,simán betehették volna platináért is úgy nem csak a kövesek tudnának hozzáférni,mert most csak annyit csináltak hogy kevesebb kőért kapsz több szart,de megmaradt hogy csak kőért és ha valaki nem veszi meg kb mehet is a kispadra.
Pontszám: 5.66
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
355. hozzászólás - 2016.09.18. 12:11:18 (Válasz Azazel #353 hozzászólására.)
Mert az volt már máskor is.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.49
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
356. hozzászólás - 2016.09.18. 12:20:40 (Válasz Azazel #353 hozzászólására.)
Nem mondanám hogy babszemért, az igaz hogy olcsóbban, meg hogy kevesebb melóval. Szerintem aki granulátumozik, az is örömmel veszi a szelencét ha teheti. Egy napon említeni a szelencét a kheszonnan szerintem nagy hiba.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.44
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
357. hozzászólás - 2016.09.18. 12:22:00 (Válasz Bodzso #354 hozzászólására.)
Igaz, de azért lásd be, hogy kell bevétel is.Legalább odáig már eljutottunk, hogy nincs belőle előnye annak, aki mondjuk 3k helyett 30k-t tudna beletenni.

Kompromisszum, ez is valami.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.09.18. 12:27:24-kor
Báró Samedi
Pontszám: 6.88
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
358. hozzászólás - 2016.09.18. 12:25:58 (Válasz Mortal55 #356 hozzászólására.)
Babszemért, mert azért a platina még szerintem is az a kategória....igaz én előtte elmulattam a készletemet csplöttyre, a közelgő verem miatt, és ennyi idő alatt nem tudtam ennyit visszatermelni, de ettől még lehetett volna annyim simán.

MOD : Egyébként költői kérdés volt, nyilván jól jött mindenkinek...de ez a törmelékhegy is jó mindenkinek, csakhogy a legfőbb érv ugye az most ellene, hogy "aki eddig szenvedett érte..." Ugyanezt mondhatná az is, aki eddig az esszenciákért szenvedett.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.09.18. 12:31:55-kor
Báró Samedi
Pontszám: 6.88
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
359. hozzászólás - 2016.09.18. 12:30:07 (Válasz Mortal55 #356 hozzászólására.)
Én is így gondolom. A szelence amúgy is szintén a felzárkóztatás miatt lett betéve. Igen, másnak baromi sok őskő meg baromi sok idő volt a megaesszenci gyűjtés, megint másnak meg csak x őskő és kész is. Szerintem örülni kéne hogy van ilyen lehetőség
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.75
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
360. hozzászólás - 2016.09.18. 12:57:46 (Válasz Azazel #358 hozzászólására.)
Még mindíg rossz helyen fogod meg a dolgot. Na akkor a szelence, annak aki granulátumozik és nem maxos a megái, annak nem gond az őskőért szerezhető szelence mert ő isveszi, ami gond lehetne, az az ingyen szerezhetőszelence, bár nekem az se baj mert azoknak is örülök, meg töredék felzárkózást eredményez azoknak akik nem fizetnek, de inkább annyit sem. Na de a kheszon ajánlat a lényeg. Ez azoknak jó akik fizetgetnek azért valamicskét és azoknak szívatás akik kőért jóval drágábban már full felszerelésel kőért tolják az arénát. Na ők meg lettek szopatva, bár nem háborognak itt (még).
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.44
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!