Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Csatlós aréna
fórumozóDeDoomFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
221. hozzászólás - 2016.09.12. 16:23:12 (Válasz Azazel #213 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.09.12. 09:51:15
Azt, amiben megfelelő összegért az átlagosan fizető játékosokhoz képest nagyságrendekkel gyorsabban, nagyságrendekkel többet lehet elérni.
Azt, amiben végeláthatatlan ideig tartó, random gyűjtögetéssel lehet bármit is elérni.


nekem nincs gondom ezzel a fejlesztéssel. milyen random gyütögetés? fix diránumokat kapsz nincs ebbe semmi random
hogy lehet pénzzel nagyságrenddel gyorsabban többet elérni? ha fizetsz ha nem, 10 támadásod van naponta, az kb. 100 diránium mindenkinek és uannyi tp.
én egy fizetös featurét látok, az a barna myto de a csatlós aréna elég lassan került be a barna mytokat jól fel lehetett gyüjteni közben. reménykedjünk hogy a jövöben lehet még többet szerezni majd és akkor ez is megoldva...
Pontszám: 6.68
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
222. hozzászólás - 2016.09.12. 17:01:09 (Válasz DeDoom #221 hozzászólására.)
Örülök, hogy neked tetszik

Ha nem érted amit írok, az nem baj, a korlátairól nem tehet senki, meg amúgy is csak egy troll vagyok, ne is foglalkozz vele miket hordok össze.
Báró Samedi
Pontszám: 7.16
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
223. hozzászólás - 2016.09.12. 17:09:43
Pár dolgot kifelejtettél. Felszerelés nélkül a kevés csatát fogsz megnyerni. Barna esszenciát kapsz sajtoláskor, ha esik egy sima. Ez ősköves felszereléssel megoldható. A legjobb felszereléshez a legelsőhöz is kell 1000 törmelék. Ez keveseknek van meg. Főleg ha mind a három csatlóst szeretnéd felszerelni. Ez 3000, vagy 30 őskő. Ha szintet lép, akkor veheted az új felszereléseket. Igaz itt a régit vissza váltja a kufár, de el hiheted nem igazán lesz olcsóbb.
Pontszám: 8.16
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
224. hozzászólás - 2016.09.12. 17:56:12
Kicsit átgondoltam, nem olyan rossz ez...mindenkinek. Nem véletlenül vannak, akiknek tetszik. A fő siránkozásvonal ugye a barna bigyó,ami eszencia mellé potyog.

No, akkor gondolkodjunk...az eszencia random esik, kivéve ha van felszerelés az állaton.Aki pörgeti ezt, mert ugye a megák nagy tápok, meg akkor már ott a sajtolós ismételhető is, annak nem hogy ingyen van a barna, hanem egyenesen ajándék.Melléktermék.
Báró Samedi
Pontszám: 7.88
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
225. hozzászólás - 2016.09.12. 22:59:15 (Válasz Azazel #224 hozzászólására.)
Én eddig azt hittem, hogy a fő probléma, hogy nincs elég kheszon (a barna találás növelése miatt már én is írtam, az teljesen jogos)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.76
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
226. hozzászólás - 2016.09.12. 23:03:41 (Válasz LanMaffia #225 hozzászólására.)
Nekem semmim sincs hozzá, de nem élem meg problémaként
Majd ha elérem én is a 150-es szintet, vagy hasonló magasságokat, elkezdem használni eme új fejlesztést!
Nem érzem úgy, hogy ez hiányozna. Van így is bőven mindig mit csinálni. Minieventek, nagy evenetek, VT, Feladatok, küldetések és ott az SZB.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.98
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
227. hozzászólás - 2016.09.12. 23:20:32
Ên nem használom, 480 erővel, maxos fegyverek, alap varik, sokan lepattannak róllam, mégse használom az arénát.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.43
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
228. hozzászólás - 2016.09.12. 23:23:16 (Válasz Mortal55 #227 hozzászólására.)
Csak a többiek használnak téged benne!
Muhahaha!:D
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.98
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
229. hozzászólás - 2016.09.12. 23:37:23 (Válasz LanMaffia #225 hozzászólására.)
Nem, a probléma az, hogy nincs elég barna myto, de ha eleget fizetsz, akkor van, és nincs elég törmelék, de ha eleget fizetsz, nem is kell.
Mert minden egyébre ott a mastercard ugyebár...Mindennek a tetejébe, pont azok, akik hajlanának a zsebükbe nyúlni, mert a csúcson akarják tudni a karakterüket mindenáron, nem fogják megtenni, mert " nem éri meg", pp. pazarlásnak minősül, gyengíti a karaktert, azok pedig akik beáldoznák az optimalizálást a kakasviadalért, azért nem fognak törődni vele, mert hiába bizonygatja bárki, NEM lehet ingyen tolni.
Elhülyéskedni még lehetne vele talán egyszer-kétszer, de nem azon az áron, hogy a többi frusztráló "játékélmény" mellé,(esélytelen portya, esélytelen bajnoki, esélytelen eventek, stb...) kapjak még egyet, ráadásul azokat hízlalva, akik már így is épp elég erősek.Még akkor sem, ha csak minimálisan híznak rajtam, és nem okoznak azonnali, közvetlen károkat vele.

Lehet letrollozni, meg azt mondani, hogy negatív vagyok, és csak fikázok....majd meglátjuk.
Báró Samedi
Pontszám: 7.17
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
230. hozzászólás - 2016.09.13. 06:42:40 (Válasz Azazel #229 hozzászólására.)
Ne haragudj, de nekem is trollságnak tűnik. Ezt a fizetős dolgot mindig felhozol és elhiteltelenít mindent, amit később mondani akarsz. Az optimalizálás részét sem értem feltétlen. Ezzel bazisok tulajdonságot lehet növelni, illetve egy idő már nem lesz kérdés, hogy mi az ami megéri, ha a mérleg másik oldalán ott van hogy játékélmény. Az élmény többet ér, mint +10% bármi. Azt sem értem, hogy téged frusztrálnak dolgok, akkor miért csinálod? Nem baszogatásból, de ha rosszul érzed magad vagy kellemetlen, akkor nem kell csinálni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.50
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
231. hozzászólás - 2016.09.13. 07:00:23 (Válasz LanMaffia #230 hozzászólására.)
Már egyszer abbahagyta. A cseresznyefa kezdett széthullani, és akkor én nagyon szépen megkértem, hogy jöjjön vissza, ha mást nem, csak építeni, meg ott lenni.
A cseresznyefa újra virágzik.

A fizetős dolgokhoz csak annyit, hogy arányaiban nagyon eltolódott a játék abba az irányba. Én is itt vagyok 6éve, és aki azt mondja, hogy nem lett egyre több és több a pénzért megvehető előny, az hazudik.
Nem a fizetés a gond, hanem ez durva eltolódás.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
232. hozzászólás - 2016.09.13. 07:25:45 (Válasz Tigrisnyul #231 hozzászólására.)
Értelek.

Egyébként mi lenne a javaslat arra, hogy ebben a fejlesztésben ne legyen ennyi ősköves vívmány? Szem előtt tartva persze azt, hogy olyan, hogy ingyenes fejlesztés nem létezik, mert ki kell fizetni mindent. A másik oldalról pedig hogy ne legyen túlzott eltolódás a fizetős játékosok irányába. Ez utóbbi szerintem egyébként most még visszafogott is, ha a barna mytokra lesz alternatíva, akkor teljesen korrekt. Kheszon jön kincsből, és a 100 kheszonos tárgy sem borzasztó gyenge, ugyanúgy meglesznek az üthető és a kemény ellenfelek, mint normál portyában. Az pedig szerintem belátható, hogy fizetős feature ide vagy oda, az fog leginkább érvényesülni és a legjobb lenni, akkor a legtöbb energiát szánja rá.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.50
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
233. hozzászólás - 2016.09.13. 07:26:06 (Válasz Tigrisnyul #228 hozzászólására.)
Mire is használnak, vesztes csata gyűjtésre?
Harcoló csatlósaid harci ereje: 504
A mai nap még 12 alkalommal harcolhatsz a csatlós arénában.
Győzelem: 54 Vereség: 9
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.43
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
234. hozzászólás - 2016.09.13. 07:30:38 (Válasz Mortal55 #233 hozzászólására.)
Nem csak 10szer lehet? Bocs, de mivel nem tudom használni, nem annyira vágom a szabályokat. Valamiért az maradt bennem, hogy egy nap 10pp mehet el erre.
Mégis csak használod:P azért nyersz.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
235. hozzászólás - 2016.09.13. 07:34:02 (Válasz LanMaffia #230 hozzászólására.)
Nagyon sokan ezt a helyet kikapcsolódásnak használják. Sokaknak nincs olyan keresete, mint mondjuk nekem, így nem tudják azt mondani, hogy mindegy.
A Magyarországi árakhoz képest valóban drága a prémium része, de ez mindig így volt.
Most,ha csak megtérülés/ játékélményt nézem, akkor azt mondom, hogy van egy csatlós aréna, ami nincs teljesen kész, és most tesztelik le élesben,de már lehet követ venni...Így a megéri és azt nyújtja amit elvárok elég messze van egymástól.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.09.13. 07:35:38-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.41
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
236. hozzászólás - 2016.09.13. 07:35:56 (Válasz LanMaffia #232 hozzászólására.)
Lan, én ezt a fejlesztést tényleg nem használom. Annyira nem is látom át. Amit írtam, általánosságban írtam. Én is költök a játékra, de erre nem fogok.

A verem az nekem sokkal jobban bejött, szóval most arra spórolok:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
237. hozzászólás - 2016.09.13. 07:37:29 (Válasz Tigrisnyul #234 hozzászólására.)
Pont azért kaptam 2 plusz támadó pontot mert nem hasznâlom
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.43
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
238. hozzászólás - 2016.09.13. 07:47:21 (Válasz Mortal55 #237 hozzászólására.)
Aha! Így próbálnak rávenni:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
239. hozzászólás - 2016.09.13. 07:50:10 (Válasz Tigrisnyul #236 hozzászólására.)
Ez a fájlesztés nekem konkrétan egy kavicsomba sem fájt és nem is fog.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.43
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csatlós aréna
240. hozzászólás - 2016.09.13. 08:20:54 (Válasz Mortal55 #239 hozzászólására.)
Egyetértek. Nekem se fog.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.48
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője