Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
61. hozzászólás - 2015.10.12. 12:52:57 (Válasz Tiss #57 hozzászólására.)
Köszi, rendes vagy , ha lesz ötletem, megírom! De főleg akkor derül ki, hogy jó-e vagy van jobb ötlet, ha már látjuk a programtervet és az időhézagokat a programok közt. Várom érdeklődéssel és türelemmel!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.19
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
62. hozzászólás - 2015.10.12. 13:11:57 (Válasz Quellon #60 hozzászólására.)
Úgy érzem, hogy ebben azért vannak érvelési problémák. Pl. az egész második bekezdésed egy feltételezésre épül, amiből aztán elég kemény következtetéseket vonsz le úgy érzem hibásan.

A megaesszenciák pedig már igencsak más téma. Ez 99%-ban őskő függő. Kíváncsi lennék, hogy mennyi <120. szintű karakternek probléma ez, ahol olyan karakterekről beszélünk akik vesznek állatfelszerelést és gradulátumokat is, mindig. Egy idő után pedig a megaesszenciák nagyon minimális bónuszt adnak az előző szinthez képest, pl.: a 130. megaesszencia szint és a 150. között nem sok eltérés van. És ez a téma ugye eleve akkor lehet tényleg probléma, ha már több mint 35 megád van.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.64
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
63. hozzászólás - 2015.10.12. 13:41:06 (Válasz LanMaffia #62 hozzászólására.)
Lehet hogy igazad van, nem terveztem ekkora regényt írni, így nem is gondoltam túlzottan át előre mint más esetekben, csak egymást követték a gondolatok.
Idézet: Quellon - 2015.10.12. 12:49:01
Mindent átrágva úgy érzem, hogy a legelöl levőknek az egyetlen problémája az inspirátor esetleges új hatásával az lehet, hogy ebben nem tudnak egyeduralkodók lenni. Baj ez rajtuk kívül másnak? Baj, ha új taktikai elem kerül be? Tény, hogy akinek az inspirátor szintjéből adódóan nem ad (annyi) +CSP-t, annak ez kivédhetetlen "probléma", (ha csak nem marad vissza pár év kihagyással ami ugye abszurd), de azért nerfelni valamit, mert páran nem tudnak ellene tenni? Hát lehet volt már ilyenre példa, de nem hiszem hogy követendő és ismétlendő lenne. Sokan sokminden ellen nem tudunk tenni amiben más előrébb jár vagy előnyhöz jut és még sincs kívánságműsor, hogy melyik tárgy/relikvia vagy szabály változzon meg kinek a kedvére, hogy jobban érezze magát.
Ezt érzed problémásnak? Vagy mást? (Mert nekem ez tűnik második bekezdésnek, ami tényleg feltevésre alapul, de nem érzem úgy, hogy "kemény" következtetést vontam le, kivéve ha az annak számít, hogy nem kel mindennek a legnagyobb szintűeknek feküdni, nem baj, ha van amiben a kicsik vannak előnyösebb helyzetben.)

Vagy mindent? Mert akkor vagy elfogadom csakúgy bemondásra, hogy hülyeségeket írtam és törlöm (nem, nem jellemző) vagy indokold meg, hogy mi "hamis" és miért és ha meggyőzöl, elismerem.

A megákkal kapcsolatban elhiszem amit írsz, neked van, nekem nincs annyi. És szerintem nem is lesz. Már vannak sárgáim, de 35 fölé azt hiszem nem fogok menni. Nem érzem a játékban a potenciált, hogy érdemes lenne annyit ráköltenem, hogy 35-ről 150 megára érjek. Én már a langyos vizet preferálom, amiért nem kell úgy teperni és fizetni, mint a forróért.



*Mód.:Súlyos elütést javítottam aminek hiányában értelme(zhete)tlen volt a mondat. A leírtakon nem változtattam.
A hozzászólást Quellon módosította 2015.10.12. 13:43:10-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.19
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
64. hozzászólás - 2015.10.12. 15:11:01 (Válasz Quellon #55 hozzászólására.)
Azt nem vitatom, hogy adott szinten a top lassítással több LE jön be, mint anélkül, de ennek semmi jelentősége. A top lassítás abszolut értékben gyengíti azokat, akikre érvényes, ahhoz képest, hogy milyen erősek lennének egyébként. Aki nem tud elszakadni a LE/TP és a “saját szintemen erős” kifejezésektől, az felejtse is el, hogy utol akarja érni a top-ot, mert azt sem fogja elfogadni, hogy a “minek menjek a top-ba, úgyis csak boxzsák leszek” szemlélet teljesen idejét múlt. Kérdezd csak meg Offsboy-t, mennyi időbe telt neki, mire túltette magát a LE/Tp számolgatásán.
A top-ban levő játékosok sem okosabbak, ügyesebbek, mint a többi játékos. Náluk is lehet jobban játszani, több LE-t szerezni, hasznosabban elkölteni a LE-t.
Tegyük fel, hogy felkerül egy új karakter a top-ba, de az átlaghoz képest van 2 milliárd LE lemaradása, ami nagyon nagy túlzás! Elnézve a mostani számokat, egy jó játékos kevesebb mint két év alatt ledolgozza ezt a hátrányt.
Érdemes utánaszámolgatni, hogy egy adott szinten mennyi LE-t tudna kitermelni egy karakter, és valójában mennyit szed ki. Meglepő számok fognak kijönni arról, hogy milyen alacsony hatásfokkal játszik az átlag. A LE/Tp-t könnyű számolgatni, ha kijön az adott hónapra 500 LE/Tp, akkor az ember örül, hogy milyen jó volt, de ha hozzá tesszük, hogy 10 millió LE-t szerzett, miközben szerezhetett volna 100 milliót is, akkor már nem is olyan fényes a helyzet.
Az utóbbi időben egy halom olyan fejlesztés került a játékba, ami a felzárkózókat segíti, és nem léteztek régebben. Most már simán lehet haladni napi 30 pp-vel, nincs célponthiány, ráadásul teljesen mindegy, milyen erős a karakter, a pp-t el lehet költeni a szövibajnokin percek alatt.

Azt látom, hogy pont abba a hibába futsz bele, amibe a legtöbben általában. Azt látod meg, hogy valamit miért nem lehet megoldani, és ezt a szálat nem engeded el. Nem azt kell keresni, hogy valami hogyan nem megy, hanem azt, hogy hogyan igen. A top lassítással sokkal több LE-t szed össze egy adott szintig valaki, mint az, aki évekkel később fel akar zárkózni. Ez az a pont amíg eljátszol a gondolattal, és ez leblokkol, mert hát „képtelenség behozni a lemaradást”. Engem is simán utol lehet érni, látom, hogy mennyi LE-t szerzek havonta, és mennyit szerezhetnék, ha oda is figyelnék rá, és elég nagy a különbség a két érték között.

Ami az inspirátort illeti, nem igaz, hogy csak páran nem tudnak tenni ellene. Éves szinten 2-t lehet belőle szerezni az élő aukción. Szerinted ez hány embert érint? Ha az zavart volna, hogy nem tudok annyi csp-t összeszedni, mint azok, akiknek van inspirátora, és attól félnék, hogy utolérnek és legyőznek, akkor már rég felvetettem volna a témát az ügyfélszolgálaton. Valószínű, hogy előbb fogom abbahagyni a játékot, mint hogy az inspirátor okán a saját karim miatt kelljen aggódnom. De a játékosok zömét sokkal előbb fogja az, hogy páran a napi erőforrásuk többszörösét kapják, több eszenciát, eseménypontot, és mytokronitot termelve.

Utálom azt mondani, hogy én megmondtam. Sajnos ez elég gyakran előfordul ebben a játékban. Lehet, hogy most nem lesz igazam, de azt látom, hogy max. egy év, és ismét idézhetem magamat…
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.56
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
65. hozzászólás - 2015.10.12. 15:48:34 (Válasz Ariel #64 hozzászólására.)
Figyelemre méltó a türelmed és magyarázókészséged és a legjobb, hogy általában széles körben érthető is amit vázolsz. Holnap (vagy amint regenerálódom az éjszaki műszakomból) visszatérek rá, most már nincs annyi időm, hogy tisztességesen átgondoljam, nem hogy illő választ írjak.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.19
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
66. hozzászólás - 2015.10.12. 20:46:19
Nekem az egyetlen problémám az hogy az élő talin Uralkodó pálcája/Szívósság öve/Inspirátor szerepelhet az aukciós listán, Max. az Alternatív szimbólum erősségű relikek szerepelhetnének itt. különben ne is várjátok hogy megszűnik a bérlicit kérdése! Pár 100.000 Hu Ft. befizetés után szerintem én sem utasítok el mindent, ami nem teljesen szabályos! Vagy bekerülnek ezen relikek a normál AH-ba, vagy ne várjátok hogy mindenki betartsa a szabályokat... A fétist rögtön áttettétek ősköves reliknek, hm. érdekes...

Kicsit rontom a szájízt, de ez szerintem teljesen jogos! Én voltam a harmadik fél Offs és NecroManci ügyében, viszont egyiküket sem ítélem el, mert a karakterük eddig megszerzett előnyeinek megtartásáért tették, amit tettek! Én eddig nem jutottam el talira és továbbra sem tudok megjelenni, ezért a szerény személyem igazságérzete szólalt most meg! Kb. 5 éve játszom és már beletoltam a játékba pár 100-1000 órát és pár 10-100 k kavicsot, így jogosan érezhetem magam kizárva pár dologból!

Tudom az élő tali lényege az hogy ne vesszen el a játék varázsa, de nem érzem kevésbé rossz embernek magam amiért nem jutok el, viszont szeretnék nem lemaradni a többiektől, ezért kérem gondoljátok át az élő licitet, mert szerintem nagy kib...szás az egész!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.31
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
67. hozzászólás - 2015.10.12. 20:54:42
Bocsánat a hangvételért, de szokás szerint bennem van pár feles! Viszont a hsz igazságtartalma felvet szerintem néhány kérdést...
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.31
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
68. hozzászólás - 2015.10.12. 21:05:14 (Válasz Zooleee #67 hozzászólására.)
Én értem a mondanivalód és van benne valami, lehet tényleg túl nagy előnyt ad az élő licit. Ha nem mossuk össze a befizetések témájával, még valamilyen kompromisszumot is meg lehetne beszélni Miklósékkal.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.06
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
69. hozzászólás - 2015.10.12. 21:52:51 (Válasz LanMaffia #68 hozzászólására.)
Jöhetnének évente egyszer ezek a tárgyak a játékban is AHban. Szerintem ez nagyjából korrekt lenne, aki tud talira járkálni, az így is többször próbálkozhatna, de nem lennének kizárva a külföldről játszók sem.
Pontszám: 7.89
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
70. hozzászólás - 2015.10.12. 23:24:38
Szerintem nem feltetlen kell tulvarialni a dolgot. Minden aukcios targy legyen barmikor megvasarolhato az ah-ban szerverenkent az addig legdragabb ertek+x% dukatmennyisegert. Pl. ha v1-en 10000 dukar volt a valaha elkelt legdragabb ertek azivossag overe, akkor x=10 eseten 11000 dukatert barmikor megvasarolhato lenne. Csak elo liciten elerheto teteleknel lehetne ertek+2x% (vagy 1,5x%, stb...) ha szukseges.
Pontszám: 8.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
71. hozzászólás - 2015.10.13. 09:32:20
Jó kis ötletek, nem egyszer felvetődtek már ezek a javaslatok. A fix áras aukció már nem aukció, ez többször elhangzott, így ebben nem bíznék, hogy bekerül. Egyetértek, hogy egyes tételek túl erősek, és nagy a csábító erejük mivel csak ott szerezhetőek meg (retro joker 6-8 egyedi tételét kapásból fel tudnám sorolni). Bármilyen játékba kerülési lehetőségüket úgy kellene elérni, hogy ne érződjön úgy hogy a találkozó vonzereje sokat csökkenne, mert ezt az egyet biztosan nem hagyják sérülni. Ezt erősen szem előtt tartó rendszer talán átmehetne a szűrőn. Azok szemben lenne ez korrekt, akiknek előreláthatóan sosem lesz lehetőségük (külföld, vagy egyéb külső tényező) élő aukción részt venni. Ez puszta elmélkedés amúgy, konkrét ötletem nincs, csak olyan amit itt olvastam és élből lehúztak már máskor is. Illetve ez is csak a problémák egy részét oldaná meg, mert most a szívósság öv is elcsábította a bérlicitálót, holott az szépen beforog a játékban is.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
72. hozzászólás - 2015.10.13. 10:10:15 (Válasz Ricskosz #69 hozzászólására.)
Erről van szó!
Nekem sem buli 500+ km-t utazgatni több 10.000 Ft-ért, hogy legyen vmi jobb relikviám.
Amikor még volt diákom, lazán mentem jó párszor a TF miatt, de most már úgy gondolom nem éri meg.
(Szívesen felmennék pedig, már csak a társaságot személyesen is megismerni! )
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.26
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
73. hozzászólás - 2015.10.13. 10:43:26
Ha készül "mit szeretnénk" fejlesztési lista, akkor a pár nappal ezelőttit fel lehetne dobni rá:
- Az 50 ősköves szakis fókuszok visszaválthatósága
Indoklás: ne 100+100 őskő legyen már egy új szakis páncél-pajzs upgrade szett, bőőőven elég az 50-50.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.21
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
74. hozzászólás - 2015.10.13. 11:17:33
+1 javaslat:
"mit szeretnénk" fejlesztési listához:
- Ha már nem eshet több nagyobb térkapus fókuszkristály, akkor járjon helyette tönkrement relikvia (a normális jó, de ha bekerül egy 1 dukátért eladható "különleges" tönkrement relikvia, az sem baj)
Pontszám: 9.24
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
75. hozzászólás - 2015.10.13. 17:17:19 (Válasz Ariel #64 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.10.12. 15:11:01
Nem azt kell keresni, hogy valami hogyan nem megy, hanem azt, hogy hogyan igen.
Egyetértek. Csak azért emelem ki, mert ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni. És lehet, hogy néha még én is elfelejtem, de nem most.
Idézet: Ariel - 2015.10.12. 15:11:01
Azt látom, hogy pont abba a hibába futsz bele, amibe a legtöbben általában. Azt látod meg, hogy valamit miért nem lehet megoldani, és ezt a szálat nem engeded el.
Nem értek egyet, azt látom, hogy mennyi időbe és pénzbe kerül véghez vinni azt amit Offsboy csinált az elmúlt másfél-két évben és ezért nem fogok bele, ez az a szál amit nem nem engedek el, hanem inkább nem fogok meg. Mert nekem már nem ér ennyit, hogy felmenjek, játszom ahogy jól érzem magam és jutok ahová jutok vele.
Egyébként már jó ideje nem LE/TP optolok, csak játszok, haladok (persze azért van amit zsigerből jó LE/TP-vel oldok meg, de nem kényszeresen). Simán eldekáztam 2-3 milliót (8 dekrétummal végeztem a 2 piramissal együtt és vagy kényelmi okból vagy teljesíthetetlen küldit dekáztam, egyszer sem TP minimalizáció okán) amikor egy ismételhető küldiért (az elérhető legmagasabb ékszerbónusszal tallér és zeon gyűrű nélkül) 24000-et kapok.
A többiben amit leírtál egyetértek és nem vitatom.
A hozzászólást Quellon módosította 2015.10.13. 17:20:38-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.80
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
76. hozzászólás - 2015.10.13. 17:36:05 (Válasz Buildermann #70 hozzászólására.)
Így ugyan elméletileg bárkinek bármi bármikor elérhető, de gyakorlatilag minden egyre drágább lenne és teljesen vége lenne az egy,ás közti versengésnek is, magának a licit, aukciónak, az AH-t be lehetne zárni és a tételek átkerülhetnének a lélekkufárhoz, mert amit javasolsz az az a rendszer, csak dukát lenne a fizetőeszköz.
Nem tetszik.
Azt jó ötletnek tartom, hogy az eddig csak élő aukción megszerezhető tételek évente kizárólag egyszer (és jóelőre tudott időpontban) a játékbeli AH-ban is licitálható legyen. Így aki elmegy évente (2x) a Lángba az élő licitre annak még mindig több esélye lenne megszerezni az áhított relikviát és általában olcsóbban is, tehát az élő aukció nem vesztené varázsát és előnyeit - szerintem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.85
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
77. hozzászólás - 2015.10.13. 18:46:17
Még egy kis kiegészítés: ha azért nem kerülnek/kerültek be ezek a relikek AH-ba, mert nagy tömeget vonz az élő licit ezen relikek miatt, most szóljatok, mert az a játék végét jelenti, ha így kell összekaparni a jónépet!

Ja és mai van bent pár feles!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.85
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
78. hozzászólás - 2015.10.13. 18:58:38 (Válasz Quellon #76 hozzászólására.)
Nem ertem az ok-okozati osszefuggest a meglatasodban. Miert erne veget a verseny, es miert kellene bezarni az ah-t? Szerintem a megfelelo aron valo beloves annyit eredmenyezne, hogy aki nem tud talalkozora elmenni, annak lehetosege lenne megvasarolni az adott tetelt joval dragabban, mint amennyiert valaha elkelt. (Pl. V5-on a legdragabb szivossag ove eddig 6000 dukatert kelt el, az utobbi liciteken 5000-5200-ert -talalkozon 4200-ert- lehetett megszerezni. Nem hiszem, hogy sokan vasarolnak meg fix 6600/7200 dukatert.) Megfeleloen belott ertekek (x) eseten meg az arak sem ragadnanak be, hanem folyamatosan emelkednenek (az elozo peldanal maradva, elobb-utobb 6000 fele fog kuszni az ov ara is). Hozomanykent viszont megjelenne a buntethetoseg elo licites visszaeles eseten, mert az osszes eddigi indoklast semmisse tenne a lehetoseg.
Pontszám: 9.09
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
79. hozzászólás - 2015.10.13. 20:37:09 (Válasz Buildermann #78 hozzászólására.)
Nem tudom, lehet félreértettelek. Ami nem tűnik jó ötletnek, hogy "tömegcikké" váljanak a legritkábbnak szánt relikviák.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.13
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XV. Végzetúr Találkozó 2015.11.28. Szombat
80. hozzászólás - 2015.10.13. 22:29:48 (Válasz Quellon #75 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.10.13. 17:17:19
ez az a szál amit nem nem engedek el, hanem inkább nem fogok meg. Mert nekem már nem ér ennyit, hogy felmenjek, játszom ahogy jól érzem magam és jutok ahová jutok vele.

Ja hát kérem, ezek szerint nincs kedved valamibe belefogni. Ez még nem azt jelenti, hogy aki a top-hoz akar zárkózni, az boxzsák lesz. Max annyit, hogy te lennél boxzsák, mert ezt, azt, amazt nem akarsz csinálni.
Az sem igaz, hogy csak radikális módszerekkel lehet épkézláb karaktert építeni. Nézd meg a V1 toplistáját, bődületes különbségek vannak TÖ-ben. A többség félgőzzel is utolérhető. Aki meg nem, hát az is törölni fog egyszer Ami pedig a bajnokit illeti, a top-ban kis szerencsével még a boxzsákok is szerezhetnek medált
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője