Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
661. hozzászólás - 2009.01.19. 14:11:26 (Válasz Birka #657 hozzászólására.)
Mar most is maximalizalva van a szinten szerezheto LE, hiszen minden gyoztes portyaert TP-t kap a portyazo. Tehat nem lehet vegtelensegig ezt jatszani. A portyaert jaro TP-t nemregiben meg is emeltek.

Tehat, csupan annyit javasoltok, hogy meg tovabb szukuljon a szintenkenti portyalehetoseg.

Engem ez mar nem erint, de akkorsem latom jo otletnek. A portya, bar latvanyos a LE diff statisztika miatt, nem jar aldozatok nelkul. Visszamaradnak szintben, es emiatt CSP-t veszitenek. Relative a kornyezetukhozl, mindaddig amig portyaznak, egyre tobb LE-t veszitenek emiatt es egy bizonyos szinten meg is fordul, hogy mi eri meg jobban.

Vegul, mindenkinek lehetosege volt (lett volna) portyazni LE-ert. Nem mindenki tette, mert vadaszni konnyebb volt. Ti dontottetek igy. Mint lathato, meg egyaltalan nem dolt el, hogy vegulis rosszul dontottetek-e vagy sem, egyre tobb jel arra mutat, hogy magas szinten kiegyenlitodtek az eroviszonyok, akar portyabol vagy vadaszatbol jott a LE.

Az meg hogy alacsonyabb szinten kiskiralykodik egy szintvisszamaradott, nem latom miert akkora problema. Egyreszt, mar nincs is egyedul, mert elegen csinaljak ugyanezt a taktikat, masreszt pedig megerdemelt is, hiszen a nehezebb utat valasztotta.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.57
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
662. hozzászólás - 2009.01.19. 17:07:33 (Válasz Simon #661 hozzászólására.)
Én nem értem mit kell ezzel a szintvisszamaradással ennyit foglalkozni.
Mondok valamit: akármennyi szintet marad vissza egy karakter, akármennyi lét harácsol össze mindenképp el fog jutni idövel arra a pontra (25-30 szinten pár kivétellel már simán), hogy magasabb szintröl ugy elverik a fenekét hogy.

Én is azt hittem az elején hú de jó lesz, senki nem fog szétverni soha, aztán lókakát.
Nem mondom, hogy nem szórakoztam jól, de bizonyos mértékben megfojtottam a saját játékomat, legalább 10-15 szint játékélménytöl csaptam el magam, amivel most elörébb lennék, cserébe pár hét-hónap "nyugalomért".

Ha valaki vissza akar maradni maradjon, igazából a magas szintü állaton kívül semmiért nem éri meg.

Óriási méretékben túlreagáljátok ezt a témát.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 8
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
663. hozzászólás - 2009.01.19. 17:27:40 (Válasz Otoaak #652 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.01.18. 22:32:20
Talán segítene ezen ha szintenként maximalizálva lenne az elveszített és a nyert LE mértéke is. Tehát durva példaként 10-es szinten egy kari max. 20k LE-t veszíthet és max. 20K LE-t nyerhet, ezzel a kevésbé jó játékosoknak is lenne esélyük kicsit jobban összeszedni magukat és a rabszolgázók meg kénytelenek lennének haladni a szinttekkel és magasabb szinten ugye már lényegesen nehezebb a rabszolgázást megoldani. Ez még rpg szempontjából is megállja a helyét mert aki eléri az LE max.-ot annak kiirhatná, hogy fejlődnie kell ahhoz , hogy több lélekenergiát tudjon magába fogadnia aki meg eléri a minimumot az meg annyira legyengült, hogy már belehalna ha többet veszítene és ugye a gyilkolás az tilos az egyezmény szerint ezért megkímélik a további támadók.


Ha viszont korlátozva lenne akkor a te példával élve 20k-t összeszed egy kari 1 nap alatt és a szint további részében nem tudna portyázni vagyis nem kapna érte LE-t tehát nem látom sok értelmét miért menne portyázni. A szint további részében akkor csak vadásszon? Mert így legalább kapna LE-t is a TP-ért. Tényleg nagyon izgalmas lenne így a játék, hogy ki az erősebb azon múlna hogy kinek van nagyobb mákja ki kap több LE-t a vadászatért.
A hozzászólást Meszy86 módosította 2009.01.19. 17:58:42-kor
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 6.25
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
664. hozzászólás - 2009.01.19. 19:36:14
Miklós!

Mikor jön végre valami plusz a játékba a javításokon kívül? már elég régóta be van harangozva az Akadémia is... már jó lenne ha mi is kapnánk valami új, izgalmas pluszt.

Mazlee
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 6.25
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
665. hozzászólás - 2009.01.19. 19:49:31 (Válasz Almási Viktor #662 hozzászólására.)
Szia.

Akkor neked mi a javaslatod,mit üzensz a végzetúr porontyoknak??

Üdv Lélek,
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenKukatzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
666. hozzászólás - 2009.01.19. 19:55:04
Szerintem, nem kéne korlátozni a szintenkénti maximálisan veszthető/nyerhető Le arányt. Ha ezt bevezetnék egy érvgásá lenne a játékban. Bizonyára sokan mormognak azért, mert a lassabban fejlődő erősebb portya beálítottságú játékosok elverik őket, de mi akadályozza meg őket, hogy ugyanerre az útra térjenek? Mellesleg nagyobb szinteken a "békésebb" (nemjátszó játékosok) leveretik magukat vagy elrejetik a LE-t. Nem ezt kéne csinálni...

A Le elrejtésre én behoznék egy olyan szakértelmet ami deaktiválja a LE eldukás szakértelmet. Pl. szintenként 50 LE-t tudsz felszabadítani az ellenfél által eldugott LE-ből. (Ugye az a szakértelem ami elrejti a LE-t szintenként 100-t tud eldugni, így asszem nem teljesen, de valamelyest lehet korrigálni a bunker tamagocsis beálítottásgú játékosok taktikáját)

A lefelé támadgatást meg már 200x leírtam. Elönyt kell adni annak aki 30PP-s modot használ. Felfelé támad tehát szinkülömbség miatt jár neki a kicsi plussz, és így a kisebbek nem sirnak, hogy egy nálluk magasabb lefelé ütött.
Ha zavar, hogy levernek akkor menj teveklubbozni. Ott nem tudják elvinni a datidat...
Pontszám: 4
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
667. hozzászólás - 2009.01.19. 20:11:22 (Válasz Viszok009 #665 hozzászólására.)
Élvezzék a játékot, úgy játsszák
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
668. hozzászólás - 2009.01.20. 08:04:08
Gyorsan egy összefoglaló hsz, és rövid lesz...

- Otaak, nem te írtad, de látszik, hogy már csak sokan pontozták a hsz-em, és nem olvasták el, mert én is pont azt írtam, hogy legyen maximalizálva szintenként a nyerhető LE, és amint eléri valaki a maxot, onnan már csak TP-t kapjon a csatából.

- Mágustorony adhatna legalább szintenként 1 Iq-t, az is jó lenne, ha nem is 3-at...

- Kis segítség a döntetlenhez(nekem sincs még meg)...a legkönnyebb úgy, ha egyszer sem találjátok el egymást....vagyis magas védelem, szinte 0 támadás, hogyan? Csak olyan rucit felvenni, ami nem ad támadást, csak védelmet, fegyver buzogány, hogy minél kisebb legyen a sebzés min és max, így ha találtok is, meg van az esély, hogy egyforma lesz, vakitó fény alkalmazása...nem sebez, és csökkenti az ellenfél támadását, újabb esély, hogy ne találjon senki...ehhez persze megbeszélés kell, hogy a másik is ezzel jöjjön....aki kitalálta már ezt a stratégiát, annak bocsi, aki nem, azt használja egészséggel....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
669. hozzászólás - 2009.01.20. 11:56:42
A mágustoronyhoz szeretnék hozzászólni
Ehhez mit szóltok?
Smaragdnak +1 IQ +1 tau
Zafírnak +2 védekezés +1 mágia
Rubinnak + 1 tau, +1 védekezés
Gyémántnak +1tau. +1 mágia

Vagy vmi hasonló kombináció, szem előtt tartva a Horda specialitását
A hozzászólást Viharfelho módosította 2009.01.20. 11:57:12-kor
Smaragd 4 life
Pontszám: 4.50
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
670. hozzászólás - 2009.01.20. 12:55:38
nem tudom kit hogyan érint de egy olyan rövid fejlesztési javaslatom lenne, hogy a karakterlapon az életpont/varázslatpont/tp mezőnél is tegyek be kérlek egy tooltip tagot, mert a mobilos opera mini böngésző pl. nem tudja kiírni ezeket a számokat jelenleg.

Ha csak én játszok néha mobilról, vagy túl nagy fejlesztést igényelne, természetesen hanyagolható, mindenesetre életemet könnyebbé tenné

köszi.
v.
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
671. hozzászólás - 2009.01.20. 13:16:13 (Válasz Eardog #668 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.01.20. 08:04:08

- Mágustorony adhatna legalább szintenként 1 Iq-t, az is jó lenne, ha nem is 3-at...

- Kis segítség a döntetlenhez(nekem sincs még meg)...a legkönnyebb úgy, ha egyszer sem t


miért nem +10IQ-t? csak nekem unalmas ez a "tápoljuk az erőseket még jobban" filozófia? aki kis szövetségben van vagy nem szövetségezik, máris kimarad, plusz a 7es torony kell az emlékműhöz, így nem oszt, nem szoroz a nagyok között.

a döntetleneknél is "segítség" meg "legkönnyebb" szavak fordulnak elő...

egyszerűbb lenne azt kérni, hogy mindenki kapjon ajéndékba 100e LE-t és törölhető küldetéseket, ha egy kis (NAGY) nehézségen fennakad, valamint még több tápot akar, mert nem tetszik neki a jelképes táp.
Pontszám: 2.33
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
672. hozzászólás - 2009.01.20. 13:54:07
Én azt javasolnám (hogy csökkentve legyenek a szövetségi háborúk), hogy az epikus lényekért több LE-t lehessen kapni! Lehessen választani, hogy epikus szörnyeket ölsz, vagy háborúzol a többi szövetséggel...Ne 75-tel nőjön az értük kapott LE, hanem mondjuk 200-al!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
673. hozzászólás - 2009.01.20. 14:47:27
Mielott barmi "uj" is fejlesztesre kerulne, remelem inkabb az akademia (elvileg 2 honapja keszen van), kennel hasznalhatobba tetele, es nehany uj kuldetes kerul bevezetesre, amik mar nagyon idoszeruek lennenek
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
674. hozzászólás - 2009.01.21. 00:31:57 (Válasz Varaszlo #670 hozzászólására.)
Idézet: Varaszlo - 2009.01.20. 12:55:38
nem tudom kit hogyan érint de egy olyan rövid fejlesztési javaslatom lenne, hogy a karakterlapon az életpont/varázslatpont/tp mezőnél is tegyek be kérlek egy tooltip tagot, mert a mobilos opera mini böngésző pl. nem tudja kiírni ezeket a számokat jelenleg.

Ha csak én játszok néha mobilról, vagy túl nagy fejlesztést igényelne, természetesen hanyagolható, mindenesetre életemet könnyebbé tenné

köszi.
v.

S ha már ott vagytok, a TP-nél a sárga alapon világoskék szám nem volt egy nagy ötlet.
Lehetne esetleg valami olvashatóbbat?
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
675. hozzászólás - 2009.01.21. 10:41:23
Nem tudom kinek volt az 5lete, az "támadás óra" a karakterlapra, de üzenem, hogy *taps, taps, taps*. Apróság de sztem nagyon hasznos és nagy segítség. Köszi érte.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 9.38
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
676. hozzászólás - 2009.01.21. 14:15:28
Tényleg remek.
Csak egy apróság. A számláló a kerekített ÉP-ig hátralevő időt számolja inkább, és akkor nem lesz ilyen:
Legközelebb 0-1:0-19 idő múlva támadhatsz.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
677. hozzászólás - 2009.01.21. 15:15:12
Szó volt a "rabszolgák" eltakarításáról, ami nagyon helyes . Viszont nemrég figyeltem meg egy másik jelenséget: 5-10 szintű játékosok 150k-200k+ szerzett LE különbséggel. Szerintem őket is figyelemmel kellene tartani. Elég durva, hogy átlagban ugyanannyit rabolnak, mint egy top 20 as szint körüli...
Smaragd 4 life
Pontszám: 5.33
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
678. hozzászólás - 2009.01.21. 15:42:29 (Válasz Viharfelho #677 hozzászólására.)
V2-ben 8. szintre sikerült 150k LE pluszt összeszednem prémium nélkül. Rengeteg idő és energiaráfordítás van a karakterben. A lehetőség mindenki előtt ott van. Ha valaki egy korábbi világ vagy egy előző karakterből nyert tapasztalatait felhasználva jóval eredményesebb az átlagnála akkor az miért baj? Alacsonyabb szinten rengeteg az oda nem figyelő játékos. Ezt könnyű kihasználni. A portyázásra így is elég megszorítás történt már, nem kellene it ötleteket adni.
Pontszám: 4.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
679. hozzászólás - 2009.01.21. 15:44:36 (Válasz Viharfelho #677 hozzászólására.)
Egész egyszerűen nagyobb a merítésük, ahogy többen játszanak, több a célpont, többet lehet rabolni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
680. hozzászólás - 2009.01.21. 15:47:17 (Válasz Viharfelho #677 hozzászólására.)
Nincs köztük kiugró átlagú kari, szerintem rendben vannak.

A rabszolgázásról. Egyáltalán nem lett megszüntetve. Sőt. Ahhoz, hogy egy kariból ne lehessen már LE-t kiverni rengeteget kellett, hogy veszítsen. Mire eljut oda az x rabszolgájával a tulajdonosa, hogy ne tudjon velük mit kezdeni, már nem kevés lóerőt kivert belőlük.
Sajnos.

szerk: világ1 adatok alapján.
A hozzászólást Maci módosította 2009.01.21. 15:48:17-kor
Pontszám: 6.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!