Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1201. hozzászólás - 2009.04.29. 14:02:53
áhh Crimson elvtárs...ez a baj hogy az én szösszögésemet akkor is lefosikáljátok amikor nagy titkokat és bölcsességeket mondok ezérthát aztán bizony aztmondom tenéked...hogy...Fuck...nahde ne szívd mellre...

örüljetek inkább hogy Miklósék ennyire rendesek hogy ezen forumon nicns se off se duplapost se semmi szabály...ez meg is láccik abbol ahogy páran itt elparoláznak meg pipogyáskodnak egymással mások meg levannak kakikálva...

ez viszont szar...nah mind1...elmorgok én egyedül is meg írogatom a kis írásaimat azt majd találok pár derék embert akik nem néznek át rajtam és velük új Babilont fogok itten emelni..a sok hitehagyott nem hozzámhű tetvet meg fellógattatom majd egy fára =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 1.93
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1202. hozzászólás - 2009.04.29. 14:13:10 (Válasz Dr_Faktor #1201 hozzászólására.)
Hát, komám, ha megmutatod nekem, hol szóltam le az egetverő okosságaidat, bizony mondom megkövetlek:) És nem azért nem ragálok minden szem gyöngyre amit a desznyók elé vetel, mert ostobaságnak tartom őket, vagy netén mert kerülöm a hibbantakat, hanem mert nem vagyok hajlandó szebályrendszeri molyolással elcsettinteni az időmet. Ez van, én ide szórakozni járok... nem is kapok gyomorfekélyt:)
A szabályok miatt meg verjék az asztalt a nálam okosabbak, mint például te, én meg majd csak alkalmazkodom hozzájuk, ahogy eddig is tettem;)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.08
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1203. hozzászólás - 2009.04.29. 14:28:26
ez egy nagyon bölcs és okos meglátás Crimson...ha eccer hatalomra jutok majd beveszlek az Uralkodói testőrgárdámba...

engem az zavar hogy van egy téma...leírják az emberek(nem csak én) a kis véleményüket...befut a szokásos 3-4 arc és elkzdik megbeszélni a dolgokat...megszünik körülöttük a világ és csak mondják mondják egymásnak...amikormegmár nem tudnak érdemben megszólalni akkor elkezdenek cseverészni léynegtelen idióta dolgokról...erröl persze Miklósék tehtnek hoyg nem verték bele a népekbe az alapvető normákat és szabályokat...

de ez úgy zavar...mert mindki tévedhet...én is te is ők is ő is meg más is...de az a baj hogy amig csak 3-4 ember eszmefuttatása az ami teret és reakciót kap addig ez szar...nem objektív és messzemenőkig nem normális...

ittvan pl ez a gondozásos ügy...ezzel tényleg kéne kezdeni valmit...ötletek érvek pro és kontra mehetne...ehelyett megint elkezdőtött az ujjal mutogatás a habiszti félsorban megmagyarázás...és nemtörtént semmi...

ez meg engem zavar...mer nemcsak itt hanem sokesetben megy ez az offoljuk szét a halálfaszára a topikot 4-5en(bár most én is offolok) nahde az én összetett mondataimból álló írásaim amik amellett hogy szinvonalasak és léynegi dolgokra rávilágítóak szal emellett még pusztán pöpecek is...

de amiket itt néhányan már megengednek maguknak az nem forumkultura hanem egy nagy kondér fos...és ahonnét én jövök ott az iylenek a hierarchia legalján vannak...sőt sokesetben már halottak...öhöhö...nah mind1...örülök azonban annak hogy te legalább szóra méltattál...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.17
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1204. hozzászólás - 2009.04.29. 16:34:21
Az epkus ismételt legyőzése remek ötlet. A kisebb szövik el fogják érni azt a pontot, ahol a legújabb epikus leverése már nagyon kemény dió, de több tagnak is kellene a vásárolj a kincseskamrábó küldi. Ekkor nekimennek a legelsőnek és simán meverik. Mindenki jól jár. Pl én is nagyon szeretnék egy Bufa gyűrűt, de amikor küldizem Tharr esett. Mire hasonló pluszt adó tárgyhoz eljutunk, az még elég sok idő. De ha visszamehetnénk a legelsőhöz, akkor heti kettőt lenyomnánk és egyszer csak esne Bufa
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1205. hozzászólás - 2009.04.29. 17:29:55
Milyen jó is lenne az, ha bekerülne egyfajta dimenziókapu, ahol tényleg az univerzum leghatalmasabb lényei özönlenének. Rengeteg ÉP-je lenne (milliós nagyságrend) a dögöknek, és egyszerre csak minimum tízen lehetne támadni, mert akkorákat sebezne. Persze nagyon gyorsan is regenerálódna, és PP-ért lehetne támadni. Ez biztos összefogásra ösztönözné a az ellenséges szövetségeket is.
Bizonyos időközönként pedig új kapuk kerülnénk felfedezésre, ahol már nem harcolhatnak azok, akik egy másik kapunál akár csak egy csatában is részt vettek. A jutalom lehetne kiégett őskő, epikus és térkapus relikviák, amikre lehetne licitálni (ám későbbi emelésre nem lenne lehetőség, lezárásig titkos az eredmény!). Esetleg titkos varázslat receptek, épületek, tárgyak leírásai, amikre teljes szövetségek licitálhatnának. Ekkor építhetővé/megvásárolhatóvá válna az adott fejlesztés, stb...

Biztos sok hülyeséget összehordtam itt, de ötletnek remélem nem teljesen rossz.
Pontszám: 8.64
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1206. hozzászólás - 2009.05.02. 12:21:29
Lehessen vinni állatot vadászatokra, így nagyobb méretű lényeket is le tudna vadászni a végzetúr. Legalább 24 órára csak vadászatra lehetne használni így az állatot, s csak az után lehetne visszahívni az állatot harcolni. Állat aktuális szint + alapszint / 4 -el több % LE-t lehetne kinyerni így a lényekből. Így pl az én 8as szintű csontvázharcosom (18as alapszint) összesen 6%-al több LE-t hozna. Természetesen tp-t is kapna, fele annyit, mint portyáért kapna. Morál pedig 3 vadászatonként 1%ot csökkenne. Így a vadász karaktereknek is lenne értelme befogni egy állatot! Erre persze lehetne egy csomó tárgyat is építeni, akár ősköves újrahasználhatóságot, stb szal a készítők is jól járnának.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1207. hozzászólás - 2009.05.03. 20:23:57
1. Én azt hülyeségnek tartom hogy mondjuk elájulok portyában és utána már birok rögtön vadászni, esetleg azt szeretném hogy ha legalább 5 vagy 10% ÉP feletti ép-m van, akkor birhassak vadászni

2. Hogyha valakinek lesz x kristálypontja akkor kap új szakértelmeket (19-21-23-25-27-29) tanulásnál.

3. A harcoló állat adjon vmennyi tulajdonságot pl. manaszövő pók ad +5 mágiát.

kb. ennyi lenne
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1208. hozzászólás - 2009.05.03. 21:37:28
1.Én meg azt tartanám hülyeségnek ha 10% felett lehetne csak vadászni.Akkor szegény vadász kariknak esélyük sincs biztonságban vadászni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1209. hozzászólás - 2009.05.03. 21:46:54 (Válasz D4vid #1208 hozzászólására.)
Mi az hogy vadász karakter? Van olyan 35. szint felett aki nem vadászik? AKkor meg miről beszéltek?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1210. hozzászólás - 2009.05.03. 22:09:34
Az előzőekhez képest igen földhöz ragadt javaslat, kérés, hogy az "eddigi csatáid" felsorolásnál, a "portya csaták" fül legyen az alap beállítás. Hisz ezek az igazán fontosak, ahol nem te vagy a kezdeményező fél.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1211. hozzászólás - 2009.05.03. 22:12:18 (Válasz Mortimer #1209 hozzászólására.)
Csak 35.szint fölött van élet?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1212. hozzászólás - 2009.05.03. 22:13:17 (Válasz D4vid #1211 hozzászólására.)
Arra céloztam, hogy a szabály onnan kezdve mindenkire vonatkozna, tehát értelmetlen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1213. hozzászólás - 2009.05.03. 22:16:29 (Válasz Mortimer #1212 hozzászólására.)
Jó,de a mondandómnak nem ez volt a lényege...35.szint fölött is le kell veretni magunkat ha gyűjtünk vmire,De ha 15%alatt is lehet majd támadni,az durva lesz...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1214. hozzászólás - 2009.05.03. 22:20:52 (Válasz D4vid #1213 hozzászólására.)
Egyetértünk, hülyeség a javaslat, hiba volt reagálnom rá.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1215. hozzászólás - 2009.05.04. 06:16:11
Ide egy baromi hosszú hozzászólást akartam írni a fejlesztésekkel kapcsolatban, de ezzel kicsesztem volna valószínűleg pár emberrel, amit nem akarok, úgyhogy töröltem.
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.05.04. 06:16:16-kor
Pontszám: 4
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1216. hozzászólás - 2009.05.04. 12:24:12 (Válasz Craslorg #1215 hozzászólására.)
Craslorg egy hozzászólással még nem cseszel ki senkivel, ha nemtetszik akkor úgy is ki lesz vesézve/leszólva a téma.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1217. hozzászólás - 2009.05.04. 18:31:45 (Válasz Freez #1216 hozzászólására.)
De, lehet, hogy kicsesznék pár játékossal (beszéltem velük és ez a véleményük, ami valahol jogos), ezért inkább nem.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1218. hozzászólás - 2009.05.04. 18:40:57 (Válasz Craslorg #1217 hozzászólására.)
Admin lennék, most megnézném az üzeneteid, hogy milyen bugra jöttél rá
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1219. hozzászólás - 2009.05.05. 22:22:42
Hali!
Lenne egy olyan ötletem a játékkal kapcsolatban hogy egy kis látványtechnikát vagyis kisebb animációkat is be lehetne tenni a játékba. Nem is tudom például a Lélekkufárnál megcsinálni az oldalt olyanra mintha egy bolt belsejében lennénk.
Tudom h. így is nagyon sok munka volt a játékkal de egy kis hangulat nem árthat senkinek.
A hozzászólást Kyle módosította 2009.05.06. 22:18:57-kor
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 5
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1220. hozzászólás - 2009.05.06. 01:02:58
Komolyan hihetetlen, hogy egyesek se olvasni, se másolni nem tudnak.

Lélek futár nincs! Lélekkufár van, elmagyarázzam, hogy mi az?
A hozzászólást Szinv módosította 2009.05.06. 01:03:14-kor
Pontszám: 5.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője