Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: állatok evolúciója
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
301. hozzászólás - 2014.01.15. 07:14:02 (Válasz Offsboy #300 hozzászólására.)
Szervusztok!

Offsboy: Nekem egyelőre az a gyanúm, hogy nem. Pontosan azért, mert a BÚ-hoz sok őskövet kell felhasználni, és az plusz bevétel.

***
Abcdefg: A hozzászólásod téged minősít, ha csak a sértegetés megy, inkább ne írj semmit.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.60
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
302. hozzászólás - 2014.01.15. 07:34:03 (Válasz Awenhai #301 hozzászólására.)
Sosem fogom megérteni miért akarnak egyesek befektetés nélkül profitot szerezni. ( a játékosok profitjára gondolok)
Mellesleg ha nem pályázol toplistára nyugiban lehet tolni a kapott kavicsok + kiégett bőven fedezi amit rááldozunk.
Akik meg ingyen játszanak azok emésszék meg, hogy nekik ennyi volt.
Nem tudok olyan játékot amit toplistára lehetne jutni ha nem tejelsz.
A hozzászólást RoscoBorlo módosította 2014.01.15. 07:35:30-kor
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.63
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
303. hozzászólás - 2014.01.15. 07:41:52 (Válasz RoscoBorlo #302 hozzászólására.)
Szervusztok!

RoscoBorlo: Milyen profitot? Egy szóval sem állítottam, hogy meg akarom nyerni a BÚ-t ingyen. Azt fájlalom, és az szerintem jogos is, hogy a beharangozott újítás rengeteg pénz befizetése nélkül elérhetetlen, noha Miklós nem írta sehol, hogy csak és kizárólag prémiumos karakterek használhatják. Vagy te be tudod mutatni nekem azt a hozzászólást?

Azért sem szólok egy szót sem, hogy a prémiumosok kisüthetik a lélekkútjukat, és rengeteg LE-hez juthatnak pár kő árán. Ott azonban szerepel a leírásban, hogy feltétele a prémium tagság, tehát a fizetés. Ezért vagy írják le hivatalosan, hogy csak fizetség ellenében elérhető, és akkor nem próbálom használni, vagy tegyék elérhetőve átlagos karakter számára is.

Módosítás: A familiáris miatt sem szólok semmit, ott is szerepelt az, hogy bizonyos termék vásárlása esetén van lehetőséged olyant szerezni. Az is korrekt volt. Nem vettem, nincs familiárisom, ennyi.
A hozzászólást Awenhai módosította 2014.01.15. 07:47:47-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.85
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
304. hozzászólás - 2014.01.15. 07:56:26 (Válasz Awenhai #301 hozzászólására.)
Ha nem hajtasz a topra és elég magas szintű vagy, akkor nem kell hozzá sok őskő.

Nekem is rémlik, hogy Miklós két fétisről beszélt egyszerre. Remélem Offsnak ebben is igaza lesz
Pontszám: 8.41
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
305. hozzászólás - 2014.01.15. 08:15:17
Ez a fétis szerintem annyira sz@r, hogy majdnem fizikai fájdalmat okoz!
BU jutalomból meglesz, de hogy ezt vki megvegye több 100 templomkristályért vagy kavicsért...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.86
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
306. hozzászólás - 2014.01.15. 08:22:50
Honnan vettétek ezt a több száz templomkristályt?

Awenhai, szerintem fizess be pár ezer forintot a játékra.
Pontszám: 6.33
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
307. hozzászólás - 2014.01.15. 08:30:58 (Válasz Maci #306 hozzászólására.)
Miért fizessen?

Mindössze korrekt pontos tájékoztatást szeretne, ezt ingyen is megkaphatnánk nem?
Báró Samedi
Pontszám: 8.79
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
308. hozzászólás - 2014.01.15. 08:54:25 (Válasz Azazel #307 hozzászólására.)
Egyben - úgy tűnik - nehezményezi is, hogy őskőért milyen tápok vásárolhatóak, erre reagáltam.
Pontszám: 6.78
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
309. hozzászólás - 2014.01.15. 09:25:39
Tudnám miért nem lehet kivárni a rinyával, amíg ténylegesen bekerül a fejlesztés, vagy Miklós nem publikál egy teljes leírást róla...

Ami információt eddig el lehetett csepegtni a fétisekről:

-A fétisek "gyakorisága" kb 10 db/év. Azaz a jelenlegi terv szerint 10 különböző fétis lesz szerezhető, amiből egyet a BU event során mint látjuk.
-A fejlesztés indulásáig 2 fétis lesz megszerezhető. Egyik BU eventben, másik templomkristályért beváltható.
-A fétisek megszerezhetősége direkt úgy lesz megcsinálva, hogy aki utólag indul, az is az összest megszerezhesse. (Ebből gondolható, hogy minden BU event adni fog irtóztató fétist, ha még nincs ilyenje a karakternek. Ebből következik az is, hogy egy fajta fétisből csak egy lehet majd a karaktereknél.)
-A már megszerzett fétisek kellenek ahhoz, hogy csatlóst "evolválhass" legyen, ami +5-25 tult ad majd a tulajdonságaidra (Valamint különböző sepciális extra képességeket). Azaz a BU event "járulékos" jutalma, hogy maradandó tulajdonság bónuszt is ad a fétisen keresztűl.
Pontszám: 5.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
310. hozzászólás - 2014.01.15. 09:28:24 (Válasz Alendaar #305 hozzászólására.)
Ez a fétis ad maximálisan +250 varázslat elnyelést (Még nem tisztázódott, hogy a manó duplázza-e...), valamint gyakorlatilag hót ingyen (amúgy is megcsináltad a BU eventet) +5-25 tulajdonságot fajtánként.
Mondhatjuk, hogy "szart" se ad, de azt ingyen! Innen nézve viszont bármi bónusz, ami "ingyen" van, jó bónusz
Pontszám: 5.66
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
311. hozzászólás - 2014.01.15. 09:32:53 (Válasz Birka #310 hozzászólására.)
Mondjuk egy karakter szint / 10-es szorzó még lehetne a varázslatelnyelés mögött.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 8.00
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
312. hozzászólás - 2014.01.15. 09:36:49 (Válasz Maci #308 hozzászólására.)
Szervusztok!

Maci: Ebben nincs igazad. A befizetésért járhatnak, sőt, járjanak is tápok.

Azt nehezményezem, hogy elérhetetlen ennek a fétisnek a megszerzése a játékosok 95%-ának. Talán a legtöbb prémiumos játékos sem tud annyi őskövet megmozgatni, amennyi a szintidőn belüli befejezéshez kell. Az átlagos játékos ugyanis nem ér el elegendően magasra a három hét alatt, a dekrétumok pedig eszement drágák a másodiktól felfele. És még nő is a költség.

Ja, nincs annyi mozdítható pénzem, hogy őskövet is vehessek magamnak, csak azon minimális mennyiséggel gazdálkodhatok, amennyit a hűségszilánkokból, és a templomkristályokból be tudok váltani.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.60
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
313. hozzászólás - 2014.01.15. 09:39:58 (Válasz Bpetya75 #304 hozzászólására.)
A BU-ban 145 őskő szerezhető.

Amikre kötelezően költened kell kavicsot:
-3 bűvös állateledel (24 kavics)
-Sajtol 7 gradus állatot (14 kavics)
-Memóriaszelence (10? kavics)
-15 kisebb vadászzsákmány (30 kavics)
-Stimulátor (10 kavics)
-5 fókusztkristály (5 kavics)

Ez összesen 93 kavics, azaz aki végigcsinálja őskőre optimalizáltan, az akár 52 őskővel gazdagabb is lehet. Ekkor még nem is vettem számításba azt, hogy esetlegesen léből dekrétumoz bizonyos ősköves küldetéseket...
A hozzászólást Birka módosította 2014.01.15. 10:51:20-kor
Pontszám: 6.27
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
314. hozzászólás - 2014.01.15. 09:43:47 (Válasz Awenhai #312 hozzászólására.)
Én eddig 2 dekrétumot használtam el LÉ-ből (1 IQ se jött volna ki a 2 dekrétum árából...), mivel az őskő/lé aránya sokkal rosszabb a dekrétumnak, mint a kút kisütésnek. Azaz jobban megéri az őskövekből a kutat sütögetnem, semmint dekrétumoznom. Ráadásul a LÉ "ingyen" van, míg az őskövet HUF-ért veszem

Lehet ezt bármelyik oldalról nézni, de jelenleg a BU minimalizált ráfordítással, némi felkészüléssel már 100. szint környékétől pluszban hoz ki őskőben, és mellé ad még egy csomó tápot is...
A hozzászólást Birka módosította 2014.01.15. 09:44:51-kor
Pontszám: 6.27
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
315. hozzászólás - 2014.01.15. 09:50:21 (Válasz Birka #313 hozzászólására.)
Nem tudom honnan van, de nekem mind3 karakteremnél van legalább 9 abból a csoda állateledelből. Nem tudom annó mire osztogathatták Miklósék, mert sosem figyeltem, sosem használtam még, de nem tartom kizártnak, hogy másoknak is van belőle raktáron.

Az 5 fókuszkristály 5 őskőből is megvan, viszont kell még némi gradulátum is, az plusz költség.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 8.00
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
316. hozzászólás - 2014.01.15. 09:51:24 (Válasz Birka #309 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.01.15. 09:25:39
Tudnám miért nem lehet kivárni a rinyával, amíg ténylegesen bekerül a fejlesztés, vagy Miklós nem publikál egy teljes leírást róla...

Mert tartanak tőle sokan, hogy valami el lesz kalibrálva, ha nem hívják fel rá a figyelmet (előfordul...). Pl.:

-A fétisek "gyakorisága" kb 10 db/év....

Remélhetőleg maximum ennyi lesz TÉNYLEG szerezhető és nem aránytalanul különböző mennyiségek (pl. anyagi oldal esetén és nem játékhanyagolás miatt).

-A fétisek megszerezhetősége direkt úgy lesz megcsinálva, hogy aki utólag indul, az is az összest megszerezhesse.

Reméljük így lesz, deeee... :-x

...Mondhatjuk, hogy "szart" se ad, de azt ingyen! Innen nézve viszont bármi bónusz, ami "ingyen" van, jó bónusz

Félreérted. RENGETEG alapbónuszt ad. Az alapbónusz (tulplusz) jó eséllyel (előbb-utóbb) a többségnek meg is lesz.
A kísérő (taktikai) bónusz mértéke viszont több mint vicces. Talán 30.-35. szintig múlik is rajta valami. Miért nem szintarányos?
A taktikai bónusz - ha jól sejtem - csak harcba híváskor érvényesül. Márpedig ha több csatlós/fétis lesz, akkor ez adná a taktikai oldalt.
No ezt kevesen fogják beválogatni Bajnokira/portyára aaaaz hotziherbiztos. Talán egy szörnyesEvent toplistapörgésénél a kisebb sebződés érdekében. :S
Ha már az anyagi oldalnak előnyt szeretnének biztosítani, akkor valamivel erősebb TAKTIKAI bónuszokban lenne értelme gondolkodniuk és (remélem) nem extra fétisben (tulpluszban).

Kieg.: Juteszemvan... A varielnyelés a tünci spece, nem a manóé. :-X
A hozzászólást McMad módosította 2014.01.15. 10:07:21-kor
Pontszám: 8.19
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
317. hozzászólás - 2014.01.15. 10:00:50 (Válasz McMad #316 hozzászólására.)
Eh, tényleg Stünci, és nem Manó

Érkezik az Evolúció, mint új fejlesztés, elhangzott pár új infó morzsa ennek kapcsán:
-A fétisek állat felszerelések lesznek, melyek +TP-t adnak, ezen felül valami mókás képességeket
-A "kijelölt" csatlós ugyan úgy fejlődik a lényeid mellett, mintha csak vele harcolnál a csatában (azaz 1 csatányi állat TP-t teljes egészében megkap pluszban az állataid fejlődése mellett)
-Az evolúció során a csatlós szintje az evolvált állat alapszint/4+lépett szint/2 lesz. (pl.: 100-as alapszintű 200-as lépett szintű állat 125. szintű csatlós lesz.)
-A csatlósok 10 lépett szintenként adnak +1 tulajdonságot mindenre (kivéve szerencse), a "kijelölt" csatlós fétis képességének megfelelő képesség bónuszát is élvezhetjük.
-A tervek alapján várhatóan havonta 1 fétis szerezhető. (Az első 2 BU event nyereményként, valamint 100-200-300 templomkristályért vehető.)
-Javaslatok alapján Miklós elgondolkozik rajta, hogy a NEM event specifikus fétisek helyett "fétiskupon" szerezhető, mely beváltható egy fétisre. (Így megoldható, hogy "döntési" lehetőségünk legyen a listában szereplő fétisek kiválasztásakor, hogy milyen spec képességű fétist szeretnénk...)


Bevallom én azt hittem, hogy a vari elnyelést mindig adja, nem csak akkor, ha ki van jelölve
Így viszont fölösleges programozás kb ez a képessége a fétisnek, egyet kell hogy értsek veletek.
A hozzászólást Birka módosította 2014.01.15. 10:25:43-kor
Pontszám: 6.91
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
318. hozzászólás - 2014.01.15. 10:02:42 (Válasz Little Richie #315 hozzászólására.)
Mihez kell gradu? A fókuszt átírom mindjárt, rég volt...
Pontszám: 5.88
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
319. hozzászólás - 2014.01.15. 10:21:11 (Válasz Birka #317 hozzászólására.)
"A kijelölt állat megfelelő képesség bónuszát is élvezhetjük."

Ez nem azt jelenti, hogy a négy zsebedben levő állatból egynek a csatlósnak kell lennie. A négy állat mellett ki van jelölve az összes csatlósod közül egy, amelyik úgy számít, mintha veled lenne a harcban az extra bónuszt és a tulplusz szempontjából.

Nekem ezen információ áll rendelkezésemre, és ez tűnik logikusnak is.

Awenhai,

Én alapvetően nem szoktam megérteni azokat, akik hosszú évek alatt , kedvelt hobbijukra nem képesek költeni , és aztán bármiféle panasszal élnek, ha ebből hátrányuk származik. Bár tény és való, a hozzászólásod lényege nem ez volt.
Pontszám: 7.58
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: állatok evolúciója
320. hozzászólás - 2014.01.15. 10:32:36 (Válasz Maci #319 hozzászólására.)
Tök igazad van, félreérthető volt a post részemről, javítottam. Az állatoktól függetlenül a csatlósok oldalon lehet kijelölni 1 csatlóst "aktívnak"...
Pontszám: 5.88
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!