Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
861. hozzászólás - 2013.10.20. 04:31:39 (Válasz Maci #860 hozzászólására.)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.99
kedvelt tagAmonhotepFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
862. hozzászólás - 2013.10.20. 08:23:17
Ez az uj relikvia a Vitalizátor, szövege szerint csak az ősköves italokra vonatkozik.
Viszont nálam a sima gyógyitalra is duplán hat? Ez most bug vagy a Vitalizátor szövege rosz?
Pontszám: 5.82
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
863. hozzászólás - 2013.10.20. 08:57:20 (Válasz Amonhotep #862 hozzászólására.)
Már megvolt a 80 trófeád?
Pontszám: 5.66
kedvelt tagAmonhotepFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
864. hozzászólás - 2013.10.20. 09:18:12
Meg 81 volt..
Pontszám: 5.82
népszerűKoh i NoorFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
865. hozzászólás - 2013.10.20. 09:27:52
A mondat kezdéshez csak annyit fűznék,hogy "hát"-al se kezdünk mondatot.A karmester is azért nem beszélget a közönséggel,mert háttal nem kezdünk mondatot,ügye.

Én is gyémánt hordában garázdálkodok itt már az Ősrobbanás óta-tehát már fényévekkel ezelőtt reggeltem' ide.Na de!

Azt én is tapasztaltam-valaki itt fentebb írta-hogy a gyémánt hordások az Eventekkel kapcsolatban hátrányba kerülnek azzal,hogy olyan népes a táboruk-gondolok itt a más nem olyan népes hordákkal szembeni kompenzációkra,szorzókra stb .. stb.
Ha hozzá vesszük azt,hogy a gyémántosok népes táborában százalék arányait nézve sok az inaktív/halott karakter,akkor hatványozottan jelentkezik ez a hátrány.


Ne értsen félre az,aki más hordában van,nem nyavalyogni akarok,de tényleg így van.

Ez a mostani Event a kezdet kezdetén tetszett.Már mint az alap ötlet,az elgondolás.Eléggé combos-erős vazze!-karaktert gyurmáztam össze,nem egy ilyen Takács Bálint a Zsebtévéből féle hergya karakter.

Csak ami nem fér bele a bóbitámba-tehát nem értem-az az,hogy elméletileg mindenki a szintjének megfelelő erejű karakterrel csatázik.Ezzel szemben rengetek az olyan csatám,ahol péppé verik az arcom.10 csatából 4-szer a baleseti sebészetre kell mennem,mert annyira leamortizálták a fejszerkezetem-tehát vesztettem vazze!.

Néztem is mint Steve Vander az Oscar gálán!-

/Aki nem tudná,Steve egy vak néger zenész a nyolcvanas években kínozta az emberek hallójáratát.Ja,az meg van,hogy megkérdezi egy riporternő Steve-től hogy nem-e zavarja őt hogy vak?Mire Steve:Nem,az nem zavar.De az jobban zavarna,ha néger lennék! /

Azt meg pláne nem értem,mi a viharért kellet ilyen brutál erősre beállítani ennél az Eventnél az állat sebzést!?Jó ha le tudok zavarni 6 csatát úgy hogy ne ájuljon el az állatom.
Szóval aki gyémántos és sikerül valamilyen megmagyarázhatatlan okból megszereznie a Gyémánt Horda medált,annak le megyek hídba és fizetek neki 2 lada' sört meg egy Gömbszörpöt-Unicum vazze-!Ha nincs még 18 éves akkor Cola pattan helyette.

1100 csata,és minyima' a III. helyen kellene végezni annak a gyémántosnak,aki ilyen csecsebecsére vágyik.Az meg olyan szinten lehetetlen,mint Anyósommal értelmesen beszélgetni!

Szóval ennek az Eventnek az elgondolása klassz,de a kivitelezésén lehet még csiszolni.Nem baj,majd legközelebb jobb lesz.
Pontszám: 8.14
kedvelt tagjamesbisalivenFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
866. hozzászólás - 2013.10.20. 09:37:28 (Válasz Koh i Noor #865 hozzászólására.)
Idézet: Koh i Noor - 2013.10.20. 09:27:52
Néztem is mint Steve Vander az Oscar gálán!-

/Aki nem tudná,Steve egy vak néger zenész a nyolcvanas években kínozta az emberek hallójáratát.Ja,az meg van,hogy megkérdezi egy riporternő Steve-től hogy nem-e zavarja őt hogy vak?Mire Steve:Nem,az nem zavar.De az jobban zavarna,ha néger lennék! /


Ha már nyelvtanórát adol az előtted szólónak, akkor legalább a tulajdonneveket írd helyesen:
Steve Vander -> Stevie Wonder
Pontszám: 5.83
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
867. hozzászólás - 2013.10.20. 09:37:47 (Válasz Fsanyi82 #859 hozzászólására.)
Inkább Te gondold át.Fsanyi82




Horda szorzó az szerint függ menyien regisztráltak és most az adott horda színeit képviselik....és a hordák 4db egymáshoz viszonyítását ez szabályozza-Több létszámú kisebb a szorzója stb.


Tehát az eredeti elgondolás a FAIR ,,csak az a baj rengeteg a HALOTT KARI akik a szorzóba bele számítanak de harcolni nem harcolnak ,,mint a szerver ezen elv alapján feltételezi .
TEHÁT NEGATÍV LESZ A HATÁSUK nem nulla ahogy egy tisztességes halothoz illik
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2013.10.20. 09:46:32-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.32
népszerűKoh i NoorFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
868. hozzászólás - 2013.10.20. 09:48:49 (Válasz jamesbisaliven #866 hozzászólására.)
Örülök hogy még így is letudtam írni,halvány lila dunsztom sincs az angol nyelvről!Sajnos.De német nyelven okés' vagyok!Minden esetre kösz!
Pontszám: 6.40
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
869. hozzászólás - 2013.10.20. 09:50:36
Nem csak a halott gyémánt karakter sok, hanem az erős, de "szarik rája" gyémánt karakter is!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.41
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
870. hozzászólás - 2013.10.20. 09:51:55
Nincs hordaszorzó.

Azok számítanak az eseményben, akik játszanak. Semmiféle hátrányunk nem lenne abból, ha lenne 200.000 inaktív gyémánt.

Nem baj, ha nem tudja valaki, hogy működnek bizonyos paraméterei a játéknak, csak próbálja meg akkor úgy megfogalmazni a hozzászólását, hogy az véleménynek látszódjon, ne alapigazságnak. Engem nem zavar, de valaki szintén nem tudja, mi az a kis ikon a karakterképe mellett, és idejön érdeklődni, máris kap jó néhány dezinformációt.
Pontszám: 7.57
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
871. hozzászólás - 2013.10.20. 10:03:47 (Válasz Utolsó_Lovag #867 hozzászólására.)
Hejj de értelmes vagy , komolyan ...

Olvasd már el légy oly szíves az event leírását.
1. Ha valaki nem játszik mert Halott karakter , ahogy írod , akkor az az eventben sem vesz részt semmilyen formában
2. Nincs semmilyen hordaszorzó ebben az eventben egyszerűen az számít , hogy adott hordából az aktív karakterek közül ki melyik mezőre támad és a nap végén az összes nyert csata hogyan oszlik el a mezők közt

de lásd számokkal(Bár Miklós már leírta rögtön a nyitó HSZ-ben):
Pl a gyémánt karakterek a 4 világon összesen nyernek egy nap az összes mezőn pl 1000-et és ebből az 1000ből egy mezőre 100 győzelem jut , akkor azon a mezőn 10% lesz az ő arányuk, ha mindenki ugyanazt az egy mezőt támadja és más hordák véletlen se támadnának arra a mezőre ( ) , ezt az inaktív karakterek létszáma az égvilágon semmilyen módon nem befolyásolja .

Lovag inkább ne erőlködj itt fórumon, mert nagyon az jön le, hogy azt sem érted amit elolvasol , Bocs
Pontszám: 8.41
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
872. hozzászólás - 2013.10.20. 11:13:14
Az event működése nem ezt mutatja....

Gondolj bele ha a szerint működne akkor a gyémántok---smaragdok nyernének . hiszen többen több támadást tudnak tenni.

Gondolkodj logikusan.( többször is tapasztaltam , hogy nem teljesen a leírás szerint megy a végzetúr játék. leírások sokszor hiányosak

Tudod a gombóc próbája az evés , nem az ami a szakácskönyvben le van írva
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
873. hozzászólás - 2013.10.20. 11:20:05 (Válasz Utolsó_Lovag #872 hozzászólására.)
Az eventben aki halott karakter nem szerez esemény pontot és nem csatázik

ehhez nem kell semmilyen logika, hogy felfogja valaki, hogy ha az semmit nem tesz akkor nem számolódik bele sehova ..

Értsd már meg itt az a lényeg , hogy adott napon mennyi győztes csata van a 36 mezőn összesen és ebből melyik mezőre melyik horda mennyit nyert összesen

A halott karik nem játszanak, nem vadásznak, nem csatáznak mert halottak tehát nem növelik a győzelmek számát sehogy sem

Ez tényleg ennyire bonyolult lenne, vagy csak saját magad szórakoztatására írsz ennyi marhaságot a fórumra?

De ha gondolod vagyis hiszed, hogy neked van igazad , akkor menj és panaszkodj az ügyfélszolgálaton. Aztán majd oszd meg velünk milyen választ kaptál
Pontszám: 7.63
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
874. hozzászólás - 2013.10.20. 11:22:13 (Válasz Utolsó_Lovag #872 hozzászólására.)
Logikusan nézve Zafírból van a legkevesebb és láss csodát ők vezetnek , őőőő akkor most ez hogy is van ?

(matematika->százalékszámítás, legalább ennél lettél volna ott az iskolában )
Pontszám: 7.63
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
875. hozzászólás - 2013.10.20. 11:28:44
Ejnye nincs érved????? Mert a zafir a szép példa kevesen kevés támadással tudnak vezetni ((csak zárójelben az én karim is az egyik)zafir


Pl a gyémánt karakterek a 4 világon összesen nyernek egy nap az összes mezőn pl 1000-et és ebből az 1000ből egy mezőre 100 győzelem jut , akkor azon a mezőn 10% lesz az ő arányuk, ha mindenki ugyanazt az egy mezőt támadja és más hordák véletlen se támadnának arra a mezőre ( ha ez nem a szorzó akkor mi??????????????


Csak Fidesz féle elterelő sértegetés gyanús mondatok.

Így saját magad bizonyítod be , hogy újból át kell gondolnod mi és hogyan működik


Én ezzel le is zárom

ui:Semmi értelme az ügyfélszolgálatnak írni mert tapasztaltam kitérő választ írnak Hisz nem jó nekik a sok felesleges munka . mert azt eredményezné ha be ismernék)
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2013.10.20. 11:38:23-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.20
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
876. hozzászólás - 2013.10.20. 11:35:18 (Válasz Utolsó_Lovag #875 hozzászólására.)
Megírtam neked privátban levezetve matematikailag az egészet egy napra

ha úgy sem fogod fel agyilag az egészet kérlek ne írj többet ide a fórumra ilyen értelmes hozzászólásokat, mert van aki naponta egyszer benéz , elolvassa az utolsó 10 bejegyzést és a te téves elméleteid alapján ő is rosszul fogja értelmezni az egészet.

amúgy poénnak jó amiket írsz , jókat lehet rajta mosolyogni
Pontszám: 7.63
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
877. hozzászólás - 2013.10.20. 11:48:10 (Válasz Utolsó_Lovag #875 hozzászólására.)
Pl a gyémánt karakterek a 4 világon összesen nyernek egy nap az összes mezőn pl 1000-et és ebből az 1000ből egy mezőre 100 győzelem jut , akkor azon a mezőn 10% lesz az ő arányuk, ha mindenki ugyanazt az egy mezőt támadja és más hordák véletlen se támadnának arra a mezőre ( ha ez nem a szorzó akkor mi??????????????


Ez % és nem (horda)szorzó és ehhez továbbra sincs köze, mennyi halott karakter van a 4 világon összesen , hisz ők továbbra se tesznek hozzá semmit az egészhez

Csak Fidesz féle elterelő sértegetés gyanús mondatok.


a politikát azt máshova légy szíves , egyébként se vagyok egyik párt híve sem

Így saját magad bizonyítod be , hogy újból át kell gondolnod mi és hogyan működik


Én átgondoltam meg is osztottam veled a lehető legegyszerűbb matematikai levezetéssel, amit még az 5. es öcsém, aki kettes matekból, az is megértette

Itt csak te látsz össze esküvést a dolgok mögött .

javaslom, ha nem vagy elégedett a hordád teljesítményével fordulj Macihoz majd ő megmondja neked merre támadj aznap, aztán minden gyémántosnak add tovább.
Esélye minden hordának van , csak létszám miatt nyílván nehezebb összeszervezni a dolgokat

Na veled én is lezártam
Pontszám: 8.10
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
878. hozzászólás - 2013.10.20. 12:36:57
Lovag barátunk privátban sem akarja fogni mi a szitu

Szóval azonnali hatállyal irtsátok ki a 4 szerverről az összes "HALOTT KARIT"

És akkor szegény lovagunk megnyugszik végre és lehet még a gyémánt is esélyes lenne azonnal , hisz máris nem "hordaszorzódnának" bele a halott karik az eventbe

Feladtam
Pontszám: 8.11
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
879. hozzászólás - 2013.10.20. 12:48:30 (Válasz Fsanyi82 #878 hozzászólására.)
Gondolom valami olyan titkos nekromanta tudásra próbál Lovag barátunk utalni, ami csak a Smaragd horda sajátja! Ugyanis smaragdként több tucat ilyen rituálén vettem részt, melynek célja a sok halott gyémánt kari, smaragdként való feltámasztása egy napra. Persze mivel a Zafír horda temérdek őskővel fizetett, így nekik támasztottunk fel az elsö pár nap.
Pontszám: 8.17
kedvencTboyultFérfi
Végzetúr tehetség
133 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
880. hozzászólás - 2013.10.20. 13:56:01
"Szóval aki gyémántos és sikerül valamilyen megmagyarázhatatlan okból megszereznie a Gyémánt Horda medált,annak le megyek hídba és fizetek neki 2 lada' sört meg egy Gömbszörpöt-Unicum vazze-!Ha nincs még 18 éves akkor Cola pattan helyette."
ÉÉÉSSSSSSSSS kihívás elfogadva!
azért tudd,nálunk 100 üveg van egy ládában és a gömbszörp is 5 literes
nekiállok számolgatni mennyibe kerül a hordaváltás,2 raklap gyógyitóka meg még minden plussz cucc és jelentkezem
v5 Tboyult
v2 Malőr
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője