Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hordák harca
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
721. hozzászólás - 2013.10.17. 00:47:52 (Válasz Miklós #709 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 22:57:17


Már meg is néztem. 18 csatából 17 győzelem, 1 vereség, ahogy Alendaarnál is. Tehát még mindig nem értem, hogy aki ki van akadva, min van kiakadva hogy 10-20 csatából egyet elveszít? vagy sokat sebződik? vagy min? mondjatok valakit légyszi, aki magas szintű, és a csaták felét bukja, tényleg szeretném letesztelni, hogy mi lehet az oka, simán lehet, hogy valamire mi nem gondoltunk, hogy ahol 100 karakterből 99 szinte mindig nyer, 1 folyton veszít.


Nálam a gond nem az 1 elvesztet csatánál van, az sem olyan nagy probléma, ha picit több sebzést kapok, mint más eventeknél. Mágikusreg, vagy gyógyital egy pillanat alatt megoldja.

Az viszont elég kellemetlen, hogy a harcra nevelt magas szintű állatok max ÉP-röl indulva, 12-15 csatát bírnak jó esetben. Utána turbózva a sebgyógyítást 3480 ÉP-t gyógyítok (71. szintű vagyok, szerintem itt ennél nagyobb gyógyítás már extrém), ez 3 csatára elég, utána várhatok 15 percet a következő sebgyógyításra. A 20. szintű léleksajtolásos küldire nevelt állatokkal meg simán tudom vinni, csatánként max 100 ÉP-t sebződnek. Az eventek számomra egyik nagy előnye, hogy tovább tudom fejleszteni a harci állatokat, ez a része pedig ennél az eventnél vagy kiesik, vagy napi 65 csatára számolva 4-6 órát vesz igénybe a sebgyógyítások miatt.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 8
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
722. hozzászólás - 2013.10.17. 00:53:08
Támadás
2 PP-ért és
1 eseménypontért

Valszeg ma nem eventezem
Pontszám: 5.88
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
723. hozzászólás - 2013.10.17. 01:10:09 (Válasz Ddyy #712 hozzászólására.)
Nálam is elég gyíkos telefonról játszani, nem a készülékedben van a hiba, hanem az eventben.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.26
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
724. hozzászólás - 2013.10.17. 01:12:12 (Válasz Miklós #709 hozzászólására.)
Napközben összeraktam egy egész sikeresnek mondható öltözetet (~40 csatából nem volt vereség, igaz, szép nagyokat kaptam, de nem érdekelt mert nyertem - pihenéssel, mágikus regenerálással, gyógyitalokkal kompenzáltam a sebződéseimet ), amit viselve az utolsó 20 csatámban 6 buktát eredményezett. (Az elmúlt pár hónapban -megkockáztatom, az idei éveben - nem volt összesen annyi vesztett portya/event csatám, mint az elmúlt 2 napban!)
Ez nekem már akkora LE kiesés, hogy a rövid időre visszatért event-kedvem ismét elpusztította.

Sajnos ez elbukott csatákat nem volt időm aprólékosan elemezgetni, de legörgetve annyit láttam, hogy:
- a klónjaim 5 állata még mindig rengeteget sebez, "ránézésre" többet mint az én állataim (Miért van az összes ellenfelemnek ilyen relikviája? Az uralkodó pálcájából eleddig alig pár került játékba - nem tűnik logikusnak, hogy azon ellenfelek mindegyike, akiket támadok fel van szerelve szívósság övvel és uralkodó pálcával... )
- ha bejön az ellenfél varázslata, akkor aránytalanul sokat sebez az enyémhez képest - főleg, ha lementi, akkor ott vigyorog egy szerény kis 1 éps az én oldalamról...
(Tudom, hibásan fejlesztettem a karaktert, mert van neki jelentős mágiaelnyelése is - ráadásul a szerencsekerék is kedvezett tavaly, így aztán a mananyelő biztosan nála is +50%-kal növeli a varázslatelnyelést)
- a fenti két tényezőből eredő sebzés hátrányt a közelharc köreiben nem tudom ledolgozni, főleg ha még párszor mellé is ütök, illetve elveszik a +1 kör sebzés előnyöm (állataim + fegyver sebzése), ami szívósság övéből jönne, cserébe az ellenfelek kapnak még +1 környi állatsebzést, valamint ha betalálnak, közelharci sebzést is.
Pontszám: 9.40
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
725. hozzászólás - 2013.10.17. 01:19:17
a VU alapvetően nem mobilra van fejlesztve, és ezt nem is ígérték még...
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.02
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
726. hozzászólás - 2013.10.17. 01:21:55
Menjetek már a francba, hogy még a második éjszaka után is bugos az egész portyarendszer, és hiába volt elvileg fordulóváltás, 2 pp egy portya. Most lett volna időm / ép-m játszani, erre nem lehet. Az egy dolog, hogy drága egy szolgáltatás, de hogy még sz*r is mellé az már túlzás. Én megértem, hogy ezerrel dolgoztok a hibák kijavításán, de ha vmi nincs kész, akkor máskor ne rakjátok a játékba, hanem teszteljétek előtte.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 8.25
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
727. hozzászólás - 2013.10.17. 01:26:16 (Válasz Tigrisnyul #725 hozzászólására.)
De mikor regisztrálok, akkor nem figyelmeztet semmi arra, hogy ha telóról/tabletről játszom akkor a játék egyes elemei elérhetetlenek lesznek számomra. Sőt őskő vásárlásnál sem kapok értesítést arról, hogy én esetleg nem kapom meg csak a szolgáltatás töredékét. Ezek után jogos az igény arra, hogy telefonon is normálisan fusson minden, szerintem.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.50
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
728. hozzászólás - 2013.10.17. 03:57:09 (Válasz Birka #722 hozzászólására.)
Hát én sem, mivel ma már nem lesz időm belépni máskor, hát k...va jó!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.12
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
729. hozzászólás - 2013.10.17. 04:06:22
Remélem valami kompenzáció lesz, mert ma már trófeát sem tudok szerezni és ha ilyeneken múlik, hogy nem lesz meg a relikviám, akkor igen morcos leszek és a Delete gomb felé kezdek matatni!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.08
népszerűLostmindFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
730. hozzászólás - 2013.10.17. 04:14:19
Részemről az eventtel végeztem, képtelen vagyok csatát nyerni, pedig (vagy inkább mert...) egész pofás karim van. Biztos hogy így volt megtervezve az ellenfelek erőssége? Vagy csak az a bűnöm hogy viszonylag erős a karakterem? Nem kísérletezem tovább... Úgyhogy jobb híján a PP-imet inkább szegény eventező playerekre "pazarlom"... ezúton is bocs
Pontszám: 7.50
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
731. hozzászólás - 2013.10.17. 04:23:19
Bezzeg baz..meg a csomag már ott virít!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.75
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
732. hozzászólás - 2013.10.17. 06:13:38 (Válasz Baraty #717 hozzászólására.)
A V5-ön már van toplista, éljen! Kár, hogy valami nem stimmel vele. Csodálkozom rajta, hogy 200 alatt van a listavezető, de ha ezek a valós számok, akkor nekem is benn kéne lennem a 10-ben. Hacsak nem a tegnap éjféli adatok szerepelnek.
Pontszám: 8.65
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
733. hozzászólás - 2013.10.17. 06:15:38 (Válasz IceCold #721 hozzászólására.)
Az nem segít, ha lefelejted a másodlagos támadást? Nekem nincs olyanom, és alig sebződnek az állataim.
Pontszám: 8.65
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
734. hozzászólás - 2013.10.17. 06:37:18 (Válasz Ddyy #712 hozzászólására.)
Mobilosoknak tudom ajánlani az Opera Mobile-t, a kvíz olimpián kívül minden relatíve zökkenömentesen fut!
Pontszám: 8.02
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
735. hozzászólás - 2013.10.17. 06:46:44 (Válasz Zooleee #731 hozzászólására.)
Hát abban van a kompenzációd:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.05
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
736. hozzászólás - 2013.10.17. 06:55:37 (Válasz Bpetya75 #732 hozzászólására.)
Az még a tegnapi toplista

És még továbbra is 2 pp-be kerülne egy csata.

Mint a legtöbben,-én is visszatettem magam 15 pp-re , de még nem tudtam kipróbálni, hogy gyengébb ellenfeleket kapok-e vagy sem .
Már nem érdekel a relikvia megszerzése sem, egy relikviakupont kiszedek , ehhez 20 csatát kellene nyernem naponta , ami még mindig 20 vadászat (v5 re ez is sok minden napra )

A csata nem nagyon megérős , nekem a küldik nem tudnak még pörögni, mert nincs 200 tudatturbóm amivel "garantáltan" sikerülne a klonomba kritikusat ütni, a kábítás meg teljesen felejtős a szintemen elérhető cuccokból 53% kábítást tudtam egyenlőre összevakarni azzal 30-40 csata ha a random nekem kedvez.
Ha minden pp-t ide költök el , nincs kamrabevételem sem , ami halott környezetben nem hiányozna , de jobb napokon 40-50 ezer jön kamrából ami már eléggé szép összeg a "semmiért" Ezt nem akarom eldobni minden nap .

kufár eventen legalább lehetett kínzóba vinni igaz nem a kristályokat,és 10-ed ennyi gyógyital elfogyasztásával is meg tudtam nyerni a szükséges számú csatát a saját időbeosztásom mellett.

Amúgy tetszene maga az event csak szerintem sokat kell még ezen finomítani.
Ja és én mindenképp kivenném a napi ajánlatos kavicsos csomagot , legalábbis naponta csak 1x tenném megvehetővé , és nem 10 kavicsért annyi érték nincs a csomagban max 5-öt ér
Pontszám: 8.54
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
737. hozzászólás - 2013.10.17. 07:00:16
Szervusztok!

Baraty: Valami gikszer van a portyapontokkal, az esemény kezdete óta kb 69-et támadtam V1-en, és 66-ot V3-on. Mindkét karinál bekattant a 2 PP-s korlát. A napi limit ennyi, nem? Ha igen, akkor miért nem éjféltől éjfélig él az eventes korlát? Két PP/támadással kutyafülére sem lesz esélyem kicsinyke, nem fizetős, ezért max 100 portyapontos játékosként.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.11
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
738. hozzászólás - 2013.10.17. 07:04:17
Gondolom most majd lesz kompenzáció, mint ahogy volt PP elvétel a nem működő funkció miatt.
V1
Pontszám: 8.56
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
739. hozzászólás - 2013.10.17. 07:05:45
Rendben feladom magam

Én is azok közé tartozom, akik picit lementek mínusz portyapontba

Lehet megkövezni stb., megkaptam érte a büntit..

DE! Röhögnöm kell, hogy azért nem tudok SEMMIT vásárolni a Lélekkufárnál, mert nincs portyázáspontom.. legalábbis ezt írja ki a rendszer.

Se ősköves, se Le-s se se semmilyen dolgot. nem tudtam, hogy ez is kell hozzá
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.28
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák harca
740. hozzászólás - 2013.10.17. 07:17:06 (Válasz Syabo #739 hozzászólására.)
Szervusztok!

Syabo: nulla PP-vel is tudsz vásárolni, a gond a negatív értékkel lehet. :-D Általános esetben nem tudsz ugyebár nulla alá menni. :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője