Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
221. hozzászólás - 2011.12.04. 12:20:16
lehetne olyat csinálni hogy aki entitás akar ütni az engedélyt kér a Légiótól ,ha megkapja ütheti,sőt fejlesztésnél is,aki nem úgy fejleszt amit a Légió előírányoz azt zárolni kellene............meg kell szüntetni azt hogy van élet a Légión túl is
Pontszám: 7.84
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
222. hozzászólás - 2011.12.04. 12:24:41 (Válasz Csagary #221 hozzászólására.)
Mi az a Légió?
трамвай-инженер
Pontszám: 8.47
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
223. hozzászólás - 2011.12.04. 12:39:39 (Válasz Csagary #221 hozzászólására.)
Idézet: Csagary - 2011.12.04. 12:20:16
lehetne olyat csinálni hogy aki entitás akar ütni az engedélyt kér a Légiótól ,


Igen jó ötlet, de nem elég csak a Légiótól, már Prismától is kell, de ha igy folytatódik lassan ő is tiszteletbeli tag lesz és akkor helyes lesz a felvetésed
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 7.12
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
224. hozzászólás - 2011.12.04. 12:57:41
Körülbelül a nem érdekel és a les*rom közé esik ez a téma. Nem mehetnétek el másik topicba siránkozni?!? Kérdem Én nem légiós ki nem e szűk intervallumba esik. Itt meg lehetne fejlesztésről is beszélni.

Valami moderátor átrakhatná ezt a sok offot. ,de majd kb 5 oldal múlva csak megunják.

Egyébiránt Prisma nem ír olyan eget verő baromságokat. Ez csak egy újabb nerf lenne. Ami inkább több embert érintene mint jelen állapotában. Alapból nem visszafele kellene lépdelni,hanem előre. Megoldást találni a problémára "fejlesztés" címszó alatt.
Pontszám: 7.90
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
225. hozzászólás - 2011.12.04. 15:52:39
Tök vicces hogy a Légiót hozzátok elő mindig, ha más szövetség lenne az első epikben akkor meg azt szidnátok. Birkák.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
226. hozzászólás - 2011.12.04. 16:00:30
Prisma:
58. szint
majd 53 millió rabolt LÉ
21 bajnoki medál

És te sírsz. Ilyen statokkal pont hogy neked nem kéne sírni, így is szarrá rabolsz mindenkit a környéken.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.04
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
227. hozzászólás - 2011.12.04. 16:07:51
Arról nem is szólva, hogy ez a "vita" valahol másfél oldallal ezelőtt megszűnt konstruktív lenni bármilyen szinten is, illetve lassan már vitának is bajosan nevezhető. Ennél hasznosabb volt a "Mikor tanulnak olvasni a kisiskolások?" téma is...
V3: Xarun
Pontszám: 9.24
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
228. hozzászólás - 2011.12.04. 16:17:16
A legjobban az tetszik a vitában, hogy ha kettőjüket (Ariel és Prisma) összedobnánk egy - amúgy mindegy milyen - szövetségbe, valószínűleg kéz a kézben, teljes egyetértésben szapulnának mindenki mást.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.49
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
229. hozzászólás - 2011.12.04. 16:44:08
Xarun, Mola: ezért jó nekünk itt a békés v3-on ők meg nyugodtan civakodjanak a v1-en.

Egyébként szerintem mindkettőjüknek igaza van. Ariel-nek abban hogy nem fair, hogy ők nem tudnak az epikus fölé menni az entitással, Prismának meg abban hogy ezért nem a többi karaktert kell büntetni (nerf). Itt véleményem szerint Miklósnak kell több kincstáblát előre beraknia, mondjuk havonta egy meghatározott mennyiséget hogy az AL-nek se legyen annyira indoka előre rohanni, ha esetleg megvannak a táblák, de azért tudjanak entitásozni is.

A másik része pedig a dolognak hogy entitást tényleg túl könnyű ütni az epikushoz képest. Itt szerintem elég lenne ezt a 15%-os "csp"-zést megoldani. Az entitás kezd a varázslattal szerencsétől függetlenül és meg is van oldva a probléma. (Vagy ha nem is szerencsétől függetlenül kezd akkor legyen magasabb a szerencséje a mostaninál)
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 9.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
230. hozzászólás - 2011.12.04. 17:00:58
Én erről a CSP-zés dologról nem is tudtam, de szerintem Miklós sem kezelte konkrét problémaként. Én simán a bugok közé csatolnám, akinek a CSP csak dísznek van, végtelen mennyiségű entitást leverhet.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
231. hozzászólás - 2011.12.04. 17:07:47 (Válasz LanMaffia #225 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.12.04. 15:52:39
Tök vicces hogy a Légiót hozzátok elő mindig, ha más szövetség lenne az első epikben akkor meg azt szidnátok. Birkák.


Ne birkázz Lan Én se mondtam rád semmi efféle jószágot. Amúgy is van már egy Birkánk még zokon veszi.
Továbbra is magas ívből tojok a Légióra, közöm nincs a V1 hez csak azért lett írva,mert ők sírtak és amikor ellenvélemény jött közös erővel nekiestek. Problémamegoldás helyett meg a nerfet erőltetik,hogy legyen másnak is rossz. (Az Én szövetségemet nem érintené a nerf egyébiránt,de attól még beleszólok,hogy mást meg ne is érintsen).

Helion ír jókat ilyen irányba kellene mozdulni na meg végre egy moderátornak vagy JV nek idenéznie és beírnia ezt azt.
Pontszám: 8.22
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
232. hozzászólás - 2011.12.04. 17:33:40 (Válasz Fecsu123 #231 hozzászólására.)
Nem voltál becélozva birkaként

Viszont az elég érdekes az én szememben az, hogy van egy szövetség, aki azért nem tud haladni, mert elméleti korlát van benn, és van egy Prisma, aki azért veri az asztalt, mert pókként csak fél évig verhette ingyen az entitást.

Na ezzel tovább nem foglalkozok, a vezetésnek mindenképpen eszközölni kell ezt ne üssük az entitást ingyen dolgot, születtek erre igen jó megoldási javaslatok, remélem gyorsan be is kerülnek. Tovább nem ártana átnézni a Rubin tűz ügyeit, elég gyanús dolgok mennek arrafelé
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.54
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
233. hozzászólás - 2011.12.04. 17:36:41 (Válasz LanMaffia #230 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.12.04. 17:00:58
Én erről a CSP-zés dologról nem is tudtam, de szerintem Miklós sem kezelte konkrét problémaként. Én simán a bugok közé csatolnám, akinek a CSP csak dísznek van, végtelen mennyiségű entitást leverhet.


Amíg itt nem említették én se tudtam róla, de sajna így tényleg túl könnyen lehet entitásozni. Bár ehhez elég magas szerencs-iq kombo kell. Bár az is lehet hogy csak bolhából elefánt esete forog fent.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.46
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
234. hozzászólás - 2011.12.04. 17:51:55 (Válasz Helion1988 #233 hozzászólására.)
Egy póknak se a szerencse, se az IQ nem akadály ugye
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.42
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
235. hozzászólás - 2011.12.04. 18:11:14 (Válasz LanMaffia #232 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.12.04. 17:33:40
aki azért nem tud haladni, mert elméleti korlát van benn

Hiába hazudod ezt, nincsen elméleti korlát. Gyakorlati korlát persze van, méghozzá az, hogy ami nincsen benne a játék adatbázisában, azt a játékosok nem tudják használni. Ha azonban valaki nem retardált, akkor könnyen belátja, hogy ez logikus korlát, ami egyébként meglehetősen jellemző a játékokra, sőt úgy általában a programokra.


Prisma, aki azért veri az asztalt, mert pókként csak fél évig verhette ingyen az entitást.

Úgy sejtem, hogy a kisegítő osztályban nehéz az olvasás megtanulása, így érthető, hogy nem sikerült megértened, amit írtam. Segítek: nem azért vertem az asztalt, mert féltem az ingyen (wtf?) entitás verést, hanem azért, mert egy egoista banda nerfet akart bevezettetni sértődöttségében, ami nekik ugyan semmire nem jó, de legalább a több játékosnak rossz.


Tovább nem ártana átnézni a Rubin tűz ügyeit, elég gyanús dolgok mennek arrafelé

Mondja ezt egy közismert csaló. LOL
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.61
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
236. hozzászólás - 2011.12.04. 18:48:01
Szórakoztatóak vagytok, de inkább olvasnék még az elsősök tanulmányi előmeneteléről, mint kettőtök személyeskedéséről.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.09
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
237. hozzászólás - 2011.12.04. 19:18:21 (Válasz Helion1988 #233 hozzászólására.)
Nagyon is jól működik: engem a jelenlegi entitásom, két-három csatából kiüt. Na, ezután én még ott helyben rá szoktam verni ugyanennyi csatát, és ha csak az egyiknél is én találok először, már nyertem vele. És általában többször jövök én előbb, mint az entitás. ha meg türelmes vagyok és ismételten megvárom míg kimászok a 15% alól, akkor pár óra alatt le lehet darálni az életének a jó részét ingyen. Igaz, hogy CSP-t bukok, de azt ki nem tojja le? Könnyen jött, könnyen megy, én meg ráérek. Pont ezért nem is szoktam megvárni míg újra és újra 15% fölé érek, mert minek, szintenként egy entitást le tudok csapkodni anélkül, hogy a képernyő előtt malmoznék. De így is a sebzésem kb. 40-50 százaléka ilyen 16%-ról beütök kategóriába esik.

A megoldás az entitás szerencséjének a növelése lehetne, vagy megadni neki varázslatban az első ütés abszolút jogát. Az entitás folyamatos (epikus-szerű) regenjét túlzásnak tartom, ahogy azt is, hogy ne számítson a bevitt sebzésem, ha 15% alá megyek. Esetleg az reális lenne, ha megerősödne a regenje, ha kiüt (mondjuk dupla annyi életet töltene vissza, mint normálisan).

A ne lehessen nagyobb entitást kiütni, mint a szövetségi epikus megoldást megint nem tartom szerencsésnek Idővel ez azt éri el, hogy a kisebb szövetségek még jobban kihalnak és minden erősebb játékos rákényszerül valamelyik top szövetségbe belépni. Az ilyenfajta centralizáció szerintem nem elősegítendő. Persze, lehet mondani, hogy ha a 160 kincstáblától jönne ez be, akkor ez alig néhány embert érint az összes világon, de erre tudom azt mondani, hogy most még. Viszont az is jogos, hogy az AL egyedül dolgozik azért, hogy mindenki más entitásból elérje, ami kell, akár anélkül, hogy az epikust akárcsak megkarcolnák.

Szóval mindkét vitázó félnek az érvelésében van igazság, de az még soha nem oldott meg érdemben semmit, hogy habzó szájjal egymás torkának estek emberek. Szóval jó lenne az egymás pocskondiázását befejezni végre, mert egyrészt marhára unalmas, másrészt nem vezet sehova.
V3: Xarun
Pontszám: 8.72
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
238. hozzászólás - 2011.12.04. 20:53:35 (Válasz Warfoki #237 hozzászólására.)
Akkor még is csak működik ez a módszer. . Bár mondjuk nekem a drága csp nem éri meg de az tényleg igaz lehet, hogy annak aki nem használja a csp-t annak simán, sőt!
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.47
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
239. hozzászólás - 2011.12.04. 21:52:05
Olyan megdöbbenséssel beszéltek erről a bizonyos 15%-os CSP-s-"módszerről", mintha csak valami titkos, csaló praktika lenne, nem pedig egy hivatalosan deklarált taktikai módszer, amit kezdetektől használnak a játékosok. Tisztára az az érzésem hogy ugyanaz a boszorkányüldözés folyik, mint a láthatatlan-nerf kapcsán. Látom is a párbeszédet: "Bazze ez tényleg így működik? És más használta, én meg nem, ezáltal jogosulatlan (lol) előnyhöz jutva velem szemben??? Nerfet neki!" Ettől még lehet erősíteni az entitásokon, mert lássuk be tényleg nem kihívás legyűrni még az aktuális epikusnál erősebbet sem, de benerfelni meg bugnak titulálni azt ami kezdetektől működik, az csúnyán előhozná belőlem, az aláírásomban található vicces idézet apropóját (amikor az ember hosszú hónapokig csinál valamit, majd közlik hogy ez bug, de legalábbis minimum szabálytalan).

AZ epikus-entitás korláttal kapcsolatban pedig szerintem a megoldás elég egyértelmű, hiszen még a Légió is belátta, hogy nem másokkal akar kibaxni (elég sekélyecske kéjecske lenne), csak szeretne magasabb entitásokat ütni. Azaz: mindig gondoskodni kell azaz aktuálisan elérhető kincstáblákról időben, és pont. Ha meg a Légió túl erős/gyors a fejlesztés üteméhez, akkor be kell rakni biztonsági szelepeket (amire láttunk már példát: epikcucc nerf (20 epikusonként ad 1 táblát), kereskedelem nerf 100. szint felett, epikerősítés) és nem a többieket kell megszívatni azért mert a játéksok egy szűk elitje elrohant a mezőnytől és a fejlesztőktől. Ettől ugyan nekik nem lesz jobb, ez igaz, viszont cserébe nekünk (többieknek) sem lesz rosszabb. És nem lesz senkinek olyan élménye, mint amikor átúszta előszőr valaki a TF-en a Csatornát (már ha nem urban legend, hogy nem volt megírva a világ a csatornán túl ).
A hozzászólást Aurri módosította 2011.12.04. 21:52:55-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.72
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2011nov VU taliról)
240. hozzászólás - 2011.12.04. 21:59:00 (Válasz Warfoki #227 hozzászólására.)
Idézet: Warfoki - 2011.12.04. 16:07:51
Arról nem is szólva, hogy ez a "vita" valahol másfél oldallal ezelőtt megszűnt konstruktív lenni bármilyen szinten is, illetve lassan már vitának is bajosan nevezhető. Ennél hasznosabb volt a "Mikor tanulnak olvasni a kisiskolások?" téma is...


ugye? mondtam én
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.65
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője