Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Xenó háborúk
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
161. hozzászólás - 2011.01.10. 23:09:12 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
A térkifordító ital használata eltörli a VF/EH-s AF képességeket. Vagy a event ideje alatt büntetlenül lehet váltani?
трамвай-инженер
Pontszám: 5.82
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
162. hozzászólás - 2011.01.10. 23:21:01
Remélem nem csak én vettem észre, hogy valójában ez az event az eddigi játékosötletekből lett összehozva. ;-)
Mellesleg többet tanultam eddig a különböző taktikák részleteiről ebből a topicból, mint az eddigi 1 játékévem alatt összesen. Csak így tovább... ;-)
Sajnálom az AF-eseket, hogy nem váltogathatnak az event miatt sem büntetlenül. Végre egy event, ami elég fájintos az alacsony és közepes szintűeknek is. Piros pont! Landragór biztató kezdet volt, ki lehetett taktikázni NEM kedvezőtlenre alacsony szinten némi agytiprással. Itt is ez a helyzet, DE még biztatóbbak az előjelek. Szinte nem is érdekelnek a felvetett részletproblémák. Nem fog tőlük még 1%-ban sem javulni, vagy romlani a helyzetem (29. szint). Persze ha totál előnytelen taktikát választok, akkor... :-P ;-)
Mi is a probléma egyébként az 1x használatos (nem visszaváltható), de megmaradó kaviccsal? Jaaaa, hogy van aki nem akar várni a behelyezésével, amíg nem lesz csilliomodik szintű... Értem... Asszem ők nem bíznak abban, hogy még lesz ehhez igencsak hasonló díjazású event akár még az idén... Igazuk lenne?
Pontszám: 8.48
népszerűNorveegFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
163. hozzászólás - 2011.01.10. 23:27:54
ha jól értem, bár a szörnyek leverésének ideje kitolódott, azért a jutalmak eléréséhez megszabott idő változatlan - azaz 3 hét - maradt?
még egy kérdés: mikorra várható az esemény kezdete? (csak hogy az ember hogy gazdálkodjon az erőforrásokkal)
Pontszám: 8.02
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
164. hozzászólás - 2011.01.11. 00:38:55 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.01.10. 21:52:43
Kivégzés10 helyett legyen hasznosabb bónusz: szeretnénk, ha a top10 jutalom nem lenne túl hasznos. Itt inkább a dicsőség a lényeg, meg a plecsni mellé. Ha túl nagy tápot adunk abból csak probléma lesz. Maga a táp, a választható jutalom mindenkinek hozzáférhető, aki elég aktivan részt vesz az eseményben. Igy volt ez a Zarknod eventnél is és a jövőben is ez lesz a rendszer.


Tehát az építőket tovább tápolod a végzet medállal, de a harcosok mehetnek a sunyiba?
Ha nem a táp a lényeg akkor legyen a 3 plecsni:
+10 mászás
+10 zárfeszegetés
+10 csapdaészlelgetés

így megállná a helyét a nem táp és a igazságosság is.
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2011.01.11. 00:42:04-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.40
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
165. hozzászólás - 2011.01.11. 01:32:02 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
Tiszteletem!

Idézet: Miklós - 2011.01.10. 21:52:43
Mégse legyen a fókuszkristály visszaváltható, de maradjon meg: nekem igazándiból mindegy, de tény hogy ezzel a variációval több probléma is lenne, ahogy leirtátok. Talán jobb ha a jutalmak mind hasonlóképp működnek, jobban összehasonlithatóak.


Ez szerintem félreértés.
Egy ember jelezte hogy visszaváltható, ideiglenes kellene, a többiek a maradandó mellett voltak.

Egy esemény során egy típusú (gyűrű vagy nyaklánc) kristályt lehetne szerezni, abból két darabot. Így későbbre is lehet tartalékolni.
A bónuszok azonosak és így is valószínűsíthetően mindenki azt választja (egyiknek) attól függetlenül hogy maradandó vagy ideiglenes. A térkép esemény során is maradandó bónuszt lehetett szerezni, mint már írtam azonban valójában csak egy időre.
A következő eseményen ugyanis akinek nem sikerült megszereznie újra megpróbálhatta és így neki is meglett az adott plusz, ezzel mintegy kiegyenlítette az esélyeket.


Tisztelettel kérem tehát hogy még egyszer kerüljenek átolvasásra a hozzászólások, legyen átgondolva a döntés.


Tsebyvel egyetértek egyébként (minden világon használható, a többihez hasonló értékű bónuszra lenne szükség) és személy szerint Birka javaslatát, a plusz epikus sebzést jónak találnám mint jutalmat.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2011.01.11. 01:39:03-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.61
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
166. hozzászólás - 2011.01.11. 06:36:35 (Válasz Miklós #160 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.01.10. 21:52:43
Ha valaki úgy itéli, túl nagy táp igy PPből eventezni, az nyomjon be előtte egy térkiforditó italt, és akkor ő is élvezheti ezt az előnyt.



Kompenzáció:
A visszafogott fejlődés AF csökkentő hatása redukálódik, szintenként 10%-al.
Előfeltétel: van visszafogott fejlődésed.
Ha a visszafogott fejlődés szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!
Max. szint: 6
Költség: 4



Ha az energiahasznosítás szakértelmed nullázódik (felejtés vagy térkifordító ital miatt), ez a képességed is törlődik!


Melyik részét szükséges kifejtenem?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.76
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
167. hozzászólás - 2011.01.11. 06:57:56 (Válasz Tybee00 #156 hozzászólására.)
Idézet: Tybee00 - 2011.01.10. 13:15:13
Egy példa: te jogász vagy aki a legjobbat hozza ki az adott szabályrendszerből és ne akarj politikus lenni aki a szabályokat diktálja.


Ugye tudod, hogy a politikusok zome jogasz?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
168. hozzászólás - 2011.01.11. 08:32:54 (Válasz Let. #165 hozzászólására.)
Let, én tartom a véleményem...

-Az event során aki vadászik az most 12 csp-nként bónuszt kap a vadászatára (csp-ből pp-t termel, valamint csp-t visszacsatol), és nem kell kivárnia a vadászati időt, valamint csp-ből fejleszti a blöki szintjét. SEMMILYEN áldozatba nem kerül neki az event a normál játékmenethez képest!
-Aki úgy érzi hogy a portya megéri neki, az PP-ből csp-t gyárthat magának, valamint visszacsatola a pp-t. Azaz LÉ erőforrás szempontjából megint semmilyen hátrány nem éri, csak bónuszt kap a SEMMIÉRT! (TP szempontja meg ugye speciális...)
-Építkezés során szerencse fejlesztésből nevez be az egyik jutalomért, kvázi szerencse fejlesztéssel a szövi megveszi neki (mivel a szövi veszít 21 napnyi manakonsot...) Azaz egyén szinten SEMMIT nem áldoz a jutalomért!

Ezek után verni a blattot maradandó brutális nyereményért, mely ráadásul nem korrekt azokkal szemben akiknek több epik cuccra van a maximális táp azokkal szemben akiknek már megvan az ékszer? Na én ezt tartom azért picit "vastag arcbőr" effektusnak... Amennyiben tetszik a lélekszívás, úgy dobd be a SEMMIT érte, és örülj, hogy kaptad. A játékvezetés dolgát meg megkönnyíti, hogy olyan nyereményeket tesz be a féléves verzióval, melyeket nem kell minden eventkor megpiszkálni, újrahangolni stb.
Mert tételezzük fel maradandó lesz a fókusz. Most kiszeded a gyűrűt, majd a nyakláncot és a 3. eventnél elkezded majd sípolni, hogy hú de szar nincs semmi ami jó lenne nekem mert az előző 2 eventből kimaxoltam a +20% lélekszívást, micsoda disznóság, hogy a 3. eventben csak azoknak van "méltó" jutalom, akik lemaradtak/kicsik voltak nekem meg nincs? Játéktechnikailag, pofaméretileg, és az ilyen típusú eventek jövője szempontjából is azt kell mondanom, hogy öngól, ha maradandó fókuszokat lehet szerezni. Akkor fölösleges a kitétel, hogy csak 1 fókuszt lehet szerezni egyszerre pl... Lehet szembe hugyozok ezzel a "tömeg" véleményével, de a józan érvek sajnos most nem a tápoptimalizer énemnek kedveznek! (Persze nekem is jobban esne ha 2 event alatt kapnék a SEMMIÉERT maradandó 20% lélekszívást, hülye azért nem vagyok )
A hozzászólást Birka módosította 2011.01.11. 08:36:30-kor
Pontszám: 6.79
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
169. hozzászólás - 2011.01.11. 09:26:23 (Válasz Tseby'dr akula #164 hozzászólására.)
Idézet: Tseby'dr akula - 2011.01.11. 00:38:55
Idézet: Miklós - 2011.01.10. 21:52:43
Kivégzés10 helyett legyen hasznosabb bónusz: szeretnénk, ha a top10 jutalom nem lenne túl hasznos. Itt inkább a dicsőség a lényeg, meg a plecsni mellé. Ha túl nagy tápot adunk abból csak probléma lesz. Maga a táp, a választható jutalom mindenkinek hozzáférhető, aki elég aktivan részt vesz az eseményben. Igy volt ez a Zarknod eventnél is és a jövőben is ez lesz a rendszer.


Tehát az építőket tovább tápolod a végzet medállal, de a harcosok mehetnek a sunyiba?
Ha nem a táp a lényeg akkor legyen a 3 plecsni:
+10 mászás
+10 zárfeszegetés
+10 csapdaészlelgetés

így megállná a helyét a nem táp és a igazságosság is.


No mondjuk a vegzet medal semmilyen visszcsatolast nem jelent. Sot! A 10 kivegzes tobbet jelent.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 4.95
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
170. hozzászólás - 2011.01.11. 09:45:47 (Válasz Birka #168 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.01.11. 08:32:54
SEMMILYEN áldozatba nem kerül neki az event a normál játékmenethez képest!


Kiveve persze az EP-t. Es kerlek ne menjunk abba bele, hogy az neked nem aldozat. Nem csak te letezel.

Építkezés során szerencse fejlesztésből nevez be az egyik jutalomért, kvázi szerencse fejlesztéssel a szövi megveszi neki (mivel a szövi veszít 21 napnyi manakonsot...) Azaz egyén szinten SEMMIT nem áldoz a jutalomért!


Ez a szokasos butasag, ami nagyon sok helyen visszakoszon, hogy majdnem mindenki azt hiszi, hogy a szovetseg tapja nem az egyen tapja. De az. 20 napi manakonsti nem olyan rettentoen magas szinten is 4 milla epites. Ezt szorozd meg 20-szal egy 20 tagu szovinel. Ennyit kell aldozni az epiteses jutalomert, plusz a LE epites (mert abbol is kell 20) aminek merteket nem tudom.

Csak erdekessegkepp, 80 milla epitesbol 0-rol 28-ra lehet huzni egy epuletet.

Ezek után verni a blattot maradandó brutális nyereményért, mely ráadásul nem korrekt azokkal szemben akiknek több epik cuccra van a maximális táp azokkal szemben akiknek már megvan az ékszer?


Az persze szerintem se baj, ha nem maradando a jutalom. Fel ev ugyis belathatatlanul sok ido.

Játéktechnikailag, pofaméretileg, és az ilyen típusú eventek jövője szempontjából is azt kell mondanom, hogy öngól, ha maradandó fókuszokat lehet szerezni. Akkor fölösleges a kitétel, hogy csak 1 fókuszt lehet szerezni egyszerre pl... Lehet szembe hugyozok ezzel a "tömeg" véleményével, de a józan érvek sajnos most nem a tápoptimalizer énemnek kedveznek! (Persze nekem is jobban esne ha 2 event alatt kapnék a SEMMIÉERT maradandó 20% lélekszívást, hülye azért nem vagyok )


Mondjuk ha nem orokre a szurke lelekrablo lenne a nyero, akkor ez megoldodna. Mert ha nem visszavalthato a fikusz, akkor automatan elevul. Ha viszont visszavalthato, akkor nem kell belole 2 db es nem kell differencialni az exereket. Ja es ha megmarad a fikusz, akkor meg lehet tenni, hogy amig nalad van az egyik tipus nem valaszthatod a masikat.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 4.95
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
171. hozzászólás - 2011.01.11. 10:25:12 (Válasz Morzkod #167 hozzászólására.)
OFF. Tényleg? Meg mertem volna esküdni rá, hogy a Parlamentben az érettségi a legmagasabb végzettsége a 90%-nak. A többinek talán még annyi sincs. ON.
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2011.01.11. 10:27:55-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 6.82
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
172. hozzászólás - 2011.01.11. 10:30:15 (Válasz Birka #168 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56
A csata mellett építeni is kell. Egy manakonstrukció (max. manáról) 1-et számít, a fix LE-ért építés is 1-nek. A szükséges LE szinttől függő.


Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:50:19
Megteheted azt is, hogy egy nap 5x vagy többször épitesz LE-ből (a LE épités kb. 3 vadászatnyi LE-be fog kerülni), összesen kell 40 épités a maximumhoz.


Birka, ez azért messze nem ilyen egyértelmű.
Az a három vadászatnyi LE nálam kb 7K. Ezért kapok 1 építéspontot az eventben.
Konstizok 240K-t. És ezért is egyet kapok.
Nem hiszem, hogy el fogok engedni a szélbe 233K konstit 21 napig.
Mondjuk ez csak egy vélemény, lehet lesz, aki megteszi.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.87
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
173. hozzászólás - 2011.01.11. 11:09:25 (Válasz Darah #172 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2011.01.11. 10:30:15
Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56
A csata mellett építeni is kell. Egy manakonstrukció (max. manáról) 1-et számít, a fix LE-ért építés is 1-nek. A szükséges LE szinttől függő.


Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:50:19
Megteheted azt is, hogy egy nap 5x vagy többször épitesz LE-ből (a LE épités kb. 3 vadászatnyi LE-be fog kerülni), összesen kell 40 épités a maximumhoz.


Birka, ez azért messze nem ilyen egyértelmű.
Az a három vadászatnyi LE nálam kb 7K. Ezért kapok 1 építéspontot az eventben.
Konstizok 240K-t. És ezért is egyet kapok.
Nem hiszem, hogy el fogok engedni a szélbe 233K konstit 21 napig.
Mondjuk ez csak egy vélemény, lehet lesz, aki megteszi.

Nem vagy egyedül, én sem fogok ellőni 260k-t, egyszerűen nem engedheti meg magának a szövi, mint ahogy nálatok sem célszerű.

Nem tudom, hogy ki találta ki ezt a részét az eventnek, de sűrgősen szokjon le a tudatmódosító szerek használatáról.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.94
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
174. hozzászólás - 2011.01.11. 11:25:49
Nekem meg 1-es manakonssal hót mindegy hova rakom a /3 építését a manakonsnak
Míg 3k lét baromira nem akarok bepakolni, mert az meg 9000-et épít ugye (+ a kútregen az építésem után, ami a végtelenben bőven fedezi a kiesett manakonst )

Ahány helyzet annyi féle, még jó hogy ennyi módon lehet értelmezni az eventet

Kóc, Winniet tudom csak idézni: "FEJLESSZ EGÉSZSÉGET! "
Pontszám: 5.90
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
175. hozzászólás - 2011.01.11. 11:49:12 (Válasz Birka #174 hozzászólására.)
Birka, van egy maxos laborunk meg van félkész térkapu meg félkész kincseskamra. Sem én sem a társaim nem engedhetjük meg magunknak, hogy bagóért elszórjuk a konstit. Ezzel így van az összes szövi amelynek nincs kész minden épülete. Azoknak a szöviknek amelyeknek megvan minden épülete, a HT-ra kell az építés, tehát ők sem fognak pazarolni. Persze lacika980721 örülni fog, hogy a 3-as konstrukció (amire véletlenül nyomott háromszor a sok zöld gomb között) és a 40-es mágiája ennyire kapóra jön, ezt az eventet neki találták ki, dacára az -1.2 millás LE difinek amit hősiesen összeszedett, de az, aki tudatosan épít és ezirányba is fejleszti a karakterét az most érdekes arcot vág.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.68
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
176. hozzászólás - 2011.01.11. 11:53:25 (Válasz Morzkod #169 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2011.01.11. 09:26:23
Idézet: Tseby'dr akula - 2011.01.11. 00:38:55
Idézet: Miklós - 2011.01.10. 21:52:43
Kivégzés10 helyett legyen hasznosabb bónusz: szeretnénk, ha a top10 jutalom nem lenne túl hasznos. Itt inkább a dicsőség a lényeg, meg a plecsni mellé. Ha túl nagy tápot adunk abból csak probléma lesz. Maga a táp, a választható jutalom mindenkinek hozzáférhető, aki elég aktivan részt vesz az eseményben. Igy volt ez a Zarknod eventnél is és a jövőben is ez lesz a rendszer.


Tehát az építőket tovább tápolod a végzet medállal, de a harcosok mehetnek a sunyiba?
Ha nem a táp a lényeg akkor legyen a 3 plecsni:
+10 mászás
+10 zárfeszegetés
+10 csapdaészlelgetés

így megállná a helyét a nem táp és a igazságosság is.


No mondjuk a vegzet medal semmilyen visszcsatolast nem jelent. Sot! A 10 kivegzes tobbet jelent.


tehát szerinted egy sima szaki amit LE-ből akárki fel tud 10-el rántani többet ér mint egy szaki ami a max fölé is növel, vagyis elérhetetlen sima úton a játékban.
Amúgy vannak az épító karik akik csak azt nézik hogy az építőtoplistán hol állnak, és nekik igenis nagy táp ez, meg mondjuk ha beépítek 1 rakat Le-t a szövimbe nem mindegy hogy az 2forint 20 fillér vagy netán 5%-al több.
A fun kategória meg a lélekenergia sajtolás szakit növeli meg és az se Le-ből felrántható dolog ugye. Birka epik sebzéses javaslat nagyon jó mert mindegyik világon müködik és hasznos is, aki nem tudnáa V3-ON A KIVÉGZÉS NEM MÜXIK!
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.01
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
177. hozzászólás - 2011.01.11. 12:06:45 (Válasz Birka #174 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.01.11. 11:25:49
Kóc, Winniet tudom csak idézni: "FEJLESSZ EGÉSZSÉGET! "


Te meg felejtest. Aztan felejts el!
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.26
népszerűTybee00Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
178. hozzászólás - 2011.01.11. 12:08:50
Ja és v5ön sem ad bónuszt a kivégzés... ott nem lehetne szintén fertőzéscsökkentést ajándékozni?
Pontszám: 7.50
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
179. hozzászólás - 2011.01.11. 12:13:46 (Válasz Tseby'dr akula #176 hozzászólására.)
Idézet: Tseby'dr akula - 2011.01.11. 11:53:25
No mondjuk a vegzet medal semmilyen visszcsatolast nem jelent. Sot! A 10 kivegzes tobbet jelent.


Tehát szerinted egy sima szaki amit LE-ből akárki fel tud 10-el rántani többet ér mint egy szaki ami a max fölé is növel, vagyis elérhetetlen sima úton a játékban.
Amúgy vannak az épító karik akik csak azt nézik hogy az építőtoplistán hol állnak, és nekik igenis nagy táp ez, meg mondjuk ha beépítek 1 rakat Le-t a szövimbe nem mindegy hogy az 2forint 20 fillér vagy netán 5%-al több.


Nem jol figyeltel. Azt mondtam nem jelent visszacsatolast. Hiaba noveles az epitesedet, azzal nem lesz konyebb fejleszteni a karit. Ha szemfules lennel ramutathatnal, hogy ez igy nem igaz, hiszen netto 100K LE elkoltesenkent +1 KP-t jelent. Meg ha ez erosen marginalis elony is. Meg a -1 mp/vadaszat is segithet a LE megvedeseben egy minimalisat. Mar ahol arra szukseg van.
Elonynek elony a vegzetmedal, de csak szepsegtapasz, nem tap. Erdekessegkepp, nekem olyan karim van akit emlegetsz, de mivel egyelore nem mutatkozik hajlandosag arra, hogy az epites a statisztikaban tisztessegesen elszamolasra keruljon, az egy vegzetmedal soha nem hozza be magat.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.01.11. 12:14:21-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.92
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Xenó háborúk
180. hozzászólás - 2011.01.11. 12:21:26
Persze hogy nem egy optimalizátorok számára előnyt jelentő dolog a végzetmedál, meg nem is táp.
Nekem itt a fő próblémám az hogy amíg a másik 2 plecsni egyedi játékban el nem érhető dolgokat ad amelyek mindegyik világon számítanak, addig a harcmedál csak a normál világokon számít a V3 és ezek szerint V5 esetén nincs hatásuk, és nem is egyedi dolog.
EGYEDI HATÁST AKARUNK, AMI MINDEN VILÁGON UGYANÚGY MÜKÖDIK!!!!
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2011.01.11. 12:21:53-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.01
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője