Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Leanthil

Oldal: 1234567
Dátum: 2009.08.11. 09:02:23
V1-en most 3700 LE-t kaptam egy manóért. Fehér holló.
Dátum: 2009.08.10. 21:09:01
Nekem volt már 3400 Le is, de a többség JÓVAL az átlag vadászat alatt van.
Dátum: 2009.08.10. 15:38:28
Ezt nevezik építő jellegű kritikának?
Dátum: 2009.05.28. 12:34:45
Két tag manakonstrukcióval el is intézi.
Dátum: 2009.05.28. 11:30:57
Nekem is borzalmas ezt a temérdek sírást olvasni, milyen lehet az alkotóknak? Engem is ronggyá vernek, viszont nagyon feldobták a játékot. A többségnek például most hirtelen koncepciót kellett váltani a fejlesztések terén, és más játékstílust is igényel innentől az egész.

Aki meg emiatt abbahagyja a játékot, az nyilván az életben is felakasztja magát, ha valami olyan dolog történik, amit nem jeleztek neki előre. Például itt a válság. Senki sem szólt előre, ez van, alkalmazkodni kell.
Dátum: 2009.05.27. 14:12:21
Nem értem, mi ez a radikális besírás. Hihetetlen...
Dátum: 2009.05.27. 10:28:15
Persze, mert buliztak az éjjel. Csak későn kelnek.
Dátum: 2009.05.26. 13:52:20
Sebaj, mert V2-n szintén nincs kit ütni.
Dátum: 2009.05.26. 12:21:10
Türelmetlenek vagytok és hálátlanok.
Dátum: 2009.04.20. 14:24:39
A hozzád hasonlókat úgy értettem, hogy azok, akik nem is látnak bele a dolgokba, mégis nagy bölcsen ingatják a fejüket, és ilyen 'nesze semmi fogd meg jól, úgyis nekem van igazam' jellegű kijelentéseket tesznek.

Elég pipa vagyok ahhoz, hogy ne érdekeljen ha az erősnek vélt kijelentéseimmel megbántok valaki(ke)t, főleg, ha azok valahonnan a 20. szintről felkiabálva firtatják az elért eredményeimet. Soha nem csaltam, sem ebben a játékban, sem más közösségi játékban (régen egy-két IDDQD és hasonló elcsattant a Doomban, de azzal max,. a saját sikerélményem rontottam), pedig van múltam bőven. Éppen ezért felháborítónak érzem, ha némelyek mégis megkérdőjelezik a játékom tisztaságát, és a válaszreakcióm is a fentihez hasonlóra sikerül.
Dátum: 2009.04.20. 14:01:50
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.20. 13:13:34
*Shaktor tekintete hirtelen elüvegesedik szája szólásra nyílik ám megszokott hangja helyett valmi sokkal hatalmasabb valmi sokkal távolabbi szólal meg...igen igen...az irányító elme...ki igazándiból birtokolja Shaktor porhüvelyét*

nem zörög a haraszt ha nem fujja a szél...vagy hogy is mondják...minek kell ennyire bizoyngatni a dolgokat ha úgysincs semmi? érkezett egy cinikus megjegyzés és egyből hogy felkapták rá a fejüket páran...én elhiszem mindnekinek hogy azvan amit mond...viszont ebben a témában egyedül talán Miklósék tudnának hiteles dolgokat közölni...ők valóban látják a dolgokat...

*a kis intermezzo után hősünk megrázza magát kikrákogja a torkán akadt szotyoláréhéjjat kortyol laposüvegéből majd egy torz fintor után jókorát sercint a földre*
-Ezer ördög és pokol...deutálom amikor szócsőnek használ az a barom...
*morogja az orra alatt majd biztos ami biztos alapon azé megemli kis flaskáját az égfelé mintha csak valkit üdvözölne vagy épp elnézését kérné*
-Nahviszont ha bejön a tuti és megütöm a nagylóvét elmegyek valmi vajákoshoz és kipurgálom magamból ezt az állatot...az hótziher...
*szoritja meg zsebében kis szelvényét ami most számára majdhogynem midnennél fontosabb*


Talán azért kaptuk fel a fejünket, mert kissé zavar bennünket, hogy miközben kínosan ügyelünk a játék tisztaságára, a sok irigykedő mégis azt terjeszti rólunk, hogy csalunk.

Ha szó nélkül hagyjuk az alaptalan rágalmakat, akkor meg az volna a hozzád hasonlók dumája, hogy "hallgatás: beleegyezés", nem igaz?
Dátum: 2009.04.20. 12:24:32
A Horda részéről ahány tag, annyi játékos. A mi szövetségünk első pillanattól kezdve kínosan ügyel arra, hogy a tagjai tisztességesen, csalás nélkül játsszanak. Ha valaha mégis előfordult valami megcsúszás, az illetőt abban a pillanatban kirúgtuk, ahogy ez kiderült.

Szóval az ilyen jellegű megjegyzéseket kéretik megtartani azoknak, akikről már eddig is sorozatban derült ki a multizás meg a csalás, és akik közt több, a játék kezdete óta "jogerősen" elítélt csaló is van.
Dátum: 2008.12.16. 16:15:09
Szerintem Te is tudod, hogy ez nincs így. Ami csak a szerencsén múlt, az egyáltalán nem biztos, hogy megint bejön. Zsíros LE-rablás, éppenhogy megnyert háború, X. apró-hatalmas-óriás szörnyike, végre valahára befogott állat és egyéb kicentizett dolgok most elvesznek.
Dátum: 2008.12.16. 15:37:17
Igazából Petur ötlete volna a legjobb. Az éjféli állapotot ma éjfélre visszaállítani, mintha egy nap szünet lett volna.
Dátum: 2008.12.16. 15:07:52
Ez azért a játékosok ki-tudja-mennyire-komoly hozzászólásaihoz képest nem volt egy túl megnyugtató tartalmú hozzászólás.
Dátum: 2008.12.16. 14:50:10
Azt lehet tudni, hogy mikor léphetünk be újra?
Én úgy tudom, a kút magától nem növekszik, magától csak töltődik, a lélekkút által termelt LE-ből való építés viszont nem növeli tovább magát a kutat. Az csak minden 10, a karakterek által beépített LE-ből nő eggyel. Ha viszont a már X méretú kutat vesszük vissza Y-ra, akkor a kettő közti méret 10-szerese elveszett.

Persze nem az a LE veszett el, ami már az épületekben benne van, hanem csak a kút épülését növelő 'származtatott' érték. Az elvesztést pedig a kisebb szövetségek kútjának méretéhez képest értem.
Nem biztos, hogy felfogtam a csökkentés számításának módszerét, de nekem úgy tűnik, hogy esetünkben (ELIT HORDA) a következőképpen alakulna a dolog.

Az összes építésünk 1802100 LE és 25-en vagyunk. Tehát akkor 1802100/25=72084 az átlag, erre jön 30%, tehát 72084*1,3=93709.

A kútunk jelenlegi mérete 122509 LE, amiből így elveszik 28800 LE, ami 288000 LE építésnek felel meg (vagyis egy kicsivel kevesebbnek, mivel ennek egy kis része már építés szakértelemmel lett beépítve).

Miklós, azt akarod mondani, hogy minimum 200k LE-t kidobtunk a kukába? Ebből azért elég sokkal növelhettük volna a tulajdonságainkat.

(A hirtelen felindulás okozta szellemi kilengés után megvilágosodtam, tehát az uccsó kérdés nem aktuális.)
Amikor a plusz javaslatod első felét olvastam, rögtön felötlött bennem a "savasárok saválló piranhákkal és cápákkal" nevű épület ötlete, ami a támadókon sebezne támadáskor, és lélekkútból kellene beletölteni a sebző matériát...erre nem ez volt a második ötleted (más néven)?
Nem biztos, hogy építő jellegű lesz a hozzászólásom, de talán egy-két gondolat árnyalhatja a képet.

- a kis szövetségekre mintha úgy tekintenénk, amik csak tűrik, hogy a nagyok üssék őket, és csak vesztenek, vesztenek. Pedig ők is indíthatnak még kisebb szövik ellen háborút, amit meg megnyerhetnek, ezzel pedig kompenzálhatják a veszteséget. Ettől jól ugyan nem járnak, de azért nem olyan tragikus a helyzet.

- nem csak a kis szövetségeken van óriási nyomás, hogy beérjék a topot, hanem a top szöviken is, hogy beelőzzék/visszaelőzzék a másikakat.

- a probléma felvetését nem biztos, hogy értem. Most az a baj, hogy egy idő után a kút annyi LE-t termel, hogy a karaktereknek már nem kell építésre pocsékolniuk a drága LE-t és esetleg több marad játszani (arra úgyis ott van a fertőzés is)?
Mert ha csak az a baj, hogy később az új belépőknek iszonyú sokat kell építeni, hogy minden épületet használhassanak, akkor lelkük rajta. Nem teheti meg mindenki azt, amit anno a mostohaanyám, hogy csupasz seggel beült a készbe... Nem tudom pontosan, most hogy működik, mert őszintén szólva sosem voltam érdekelt a kilépkedésben — lévén 'alapító atya' vagyok — de akkor egy olyan képlet kell, ami nem szívatja és nem is juttatja a többiekhez képest igazságtalan előnyhöz az új belépőt. A nagyon kicsi szövetségeknél ez eleve nem olyan vészes kérdés, lévén kicsi a kútjuk, de mivel 20-21 szintű, szövetségtelen karakter viszonylag kevés van (kb. 0) a nagyok csak úgy tudnak bővülni, ha másoktól csábítanak el karaktereket (legyen az azonos hordájú vagy hordaváltással átlépő). Itt a korábbi szövetségben épített LE-t mindenképpen figyelembe kellene venni az ex-szövi lélekkútjának mérete és a karakter egyéni építésének függvényében (mivel ugye ha csak a két lélekkútból indulnánk ki, előfordulhatna, hogy egy hangya szövi tücsök tagját rúgják ki a többiek, és ez könnyedén lépne át egy menőbb szövibe, gyakorlatilag minimális építéssel). Így ha valaki egy több épülettel és nagyobb kúttal rendelkező szövibe lép át, a különbözetet kell csak kifizetnie, ha egy kisebb szövibe, akkor meg így járt, a többlet elveszett.
Ha meg az a probléma, hogy a túl nagy rablások és az elborult módon termelő kutakból könnyedén lehet építeni újabb épületeket, akkor növelni kell az épületek költségét. Persze csak X. szinttől, amit még senki nem épített föl.

Így senki sem veszít, de sokan nyernek.

Valamit még akartam, de elfelejtettem.
Oldal: 1234567