Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mrsitn

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.15. 17:51:43
Ez a listából kiválasztós az a lassanírós az én verziómban. Ha hiszitek ha nem, nem működik.
Dátum: 2009.02.15. 17:20:28
Köszönöm a statot mindenkinek. Nekem továbbra sem sikerül. Sem lassanbeírós sem pedig copypastes módszerrel lekémkedni.
Azért ez nyílván bug, ugyhogy jönnek egy sörrel
Dátum: 2009.02.15. 16:35:53
A Káosz és Vér szövetségben lévő Skandar Graun nevű, lvl 32es karaktert nem lehetkémlelni. A program mindig azt írja ki nincs ilyen nevű karakter. Többen megpróbáltuk nem engedi. A gondom csak az hogy kíváncsi vagyo a statjára, mert +100 tulajdonmsággal sem tudom megverni. És ez némileg bosszantó. Vagy ha már így osztja a gép, akkor lássam hopgy mire.
Ha vkinek sikerül lekémkednie akkor legyen szíves elküldeni magánban.
Ha véletlen törölt karakter vagy egyéb dolog van vele akkor meg rakja már ki vki a listából.
Az alábbi kérdésben mi a rossz?

Melyik cég nem gyárt videókártyákat?
Asus
MSI
HIS
ACER XXX
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2009.02.11. 18:30:14
Talán magát a szervert ill szervereket kellene gyorsítani. Egy ellenfelet kiválasztani sem kevés idő, mire mindig megvárom mire betölti az oldalt ilyenkor csúcsidőben.
A másik az ellenfél kereső. Gyakorlatilag semmit sem ér, vagy nagyon keveset. Ha már van ilyen mód lehetne egy néhány fokkal profibb. Ha most vki szerepjátékos magyarázatokkal jönne a különbözőbb kapcsolók ellen, akkor mire föl a %os kijelzés? Nah a lényeg, jó lenne ha szintre, tulajdonságra lehetne keresni és nem max LEre. Egy keresésben ha nem találok jo ellenfelet akkor aköv keresésre szinte ugyanazokat dobja vissza. Ha kiválasztok vkit és nincs elég HPja a csatához akkor is visszarakja a köv keresésbe. Ennek megreformálása sem ártana.
Hamarosan nekiállok a 3. szerveren vadászni. Kíváncsi leszek mennyi idő lesz kapásból -értsd nem guglizva- megválaszolt kérdésekkel a 20 kérdés kitöltögetése.
Dátum: 2009.02.09. 07:28:09
Ma reggel már a 3. ban is kikaptam, holott 100 volt a tulajdonságkülönbség. Akkor miről beszélünk?
Dátum: 2009.02.08. 12:31:45
Arra sincs esély, hogy mondjuk 10 PPért lőjek el egy ujabb Tudatturbót vagy egy ujabb Lélekfacsarást?
Fogalmam sincds mennyire vagyok közepesen tápos, de én nem tudok megnyerni egymás után 5 portyát. meló után ha nem akaraok a gép előtt tölteni órákat akkor nem fogom tudni lepoortyázni a napi 15 PPt sem. Ha ezt aránytalanul drágán de át tudnám váltani számomra hasznosabb dolgokra, nyilván örülnék neki.
Dátum: 2009.02.07. 08:25:33
Ezzel kapcsolatben két vélemény. Mindkettő negatív.
1. 4 lényem volt. A legkisebb LEvel rendelkezőt sajtoltam elpőször. 3400 körül jött belőle. Gondoltam kipróbálom a továbbsajtolást, CSPm volt bőven. Az első lényem mindössze 9400LEs volt. A 2. talán 9800as, a 3.-4. pedig 10500as lény. Namost, az utobbi 3 lény alig 2000 feletti LEt sajtoltam, az utolsobol konkrétan 2100 körül. Nem tudom ez most bug lehet vagy ennyire szór a random? Mindezt 20+20as sajtolással. Olyan érzésem volt, mintha a turbót a további sajtolásoknál nem vette volna figyelembe.
2. Igazán örvendetes volna, ha a Portya pontokat is lehetne másra költeni nem csak CSPt. Nagyon a PvPre van fejlesztve a játék. Az aki nincs egész nap a gélp előtt a játék hirdetési szövegével ellentétben bizony elég erős hátrányt szenved, de csak ezen a téren. Ha nem is lehet átváltani a PPt CSPre attól még lehetne alternatív felhasználási módja.
Dátum: 2008.09.27. 09:40:53
Megint ez a nagyobb téma.
Tegnapi vadászataim statjai:
Méonech fürkész 17LE
Káoszkígyó 54LE
Nagyobb méonech fürkész 12LE
Legyen szíves elmagyarázni vki hogyan isműködnek a jelzők mert ez eddig Miklós állításaival nemigen vág egybe.
Dátum: 2008.09.26. 19:58:02
Ez biztosan jol van?
Hatalmas óriás skorpió +17LE
4-5 csatával előtte kisebb mirg +38 LE
Nem a Hatalmas jhelzőjű lényekért járna több lélekenergia?

Vagy egy alap skoróio 10 a hatalmas meg 17????
Dátum: 2008.09.23. 23:53:08
Mint irtam az uj szövetségi tagok a meglévő szavazatok ellenére sem kerültek be. Amint végetért a pihenésem bekerültek. Ez szándékos kapcsolodás vagy csak valamilyen bug?
A szavazatunk már kora délután megkapták, de a tagság csak az alapító aktivvá válása után kerül bejegyzésre? Sztem ez így nem egészen jó. ha lehet javítsátok.
Dátum: 2008.09.23. 19:09:45
Tag jelentkezésnél mindkettőnktől igen szavazatot kapott. Mégsem történik semmi, nem vált a szövetség tagjává. Az első tagot gond nélkül felvettem, és a szavazatokat sem cseréltük el egymás közt. Hol lehet a hiba?
Dátum: 2008.09.22. 22:07:44
Ebből legfaljebb az látszik hoyg a +10 védekezési bónusz igazábol nem sokat ér. Ergo a stat növelése sem.
Dátum: 2008.09.22. 20:53:35
Toplista. Elég lassúnak tűnik, akad is kicsit, görgetni is nehézkes.
Ha már létezik a lista, akkor nem lehetne megoldani hogy az aktuális helyezés feltűnjön a karakterlapon?
Elég sokáig tart mire megtalálja magát a kíváncsi ember.
Oldal: 1