Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2012.11.08. 11:01:28
Ki volt Yvorl leghíresebb félork harcos-papja?
Skandar Graun*
Peltár
Lucinda
Ywerd

Mi a rák ez?! Na, mind1... Ez úgy spec, ahogy van!
Dátum: 2012.11.06. 20:17:06
Idézet: Kondor76 - 2012.11.06. 13:42:53
Engedi, csak nincs értelme. Az átlagépítés egyáltalán nem fog csökkenni. Sőt, tudomásom szerint semmilyen módon nem csökkenthető


Nos, nem kötődni akarok, de ha matematika felől közelitjük meg a dolgot, akk lehet csökkenteni. Ugyebár az átlagépitésnél átlagot számol. Nos, ha lenne 1-2 olyan tagotok, akik ck 1LE-t adtak be, akk (hangsúlyozom megint, hogy ez az elméletem szintiszta matek, az ide vonatkozó szabályokat nem tudom) az átlag is csökkenne...
Dátum: 2012.11.05. 19:18:38
Hali. 5ös világon játszok és 31es karakterem van, viszont észrevettem, hogy pár karakter abnormálisan erős a szintjéhez képest. Mikor rákérdeztem, azt válaszolták (már amelyik válaszolt egyáltalán) hogy ők úgynevezett pókok.
Egyik szövitársammal több levél váltása után megegyeztem, hogy én is ki szeretném próbálni ezt. Az ő elmondása szerint az 5ös világ a legjobb az olyan kezdő pókok számára, mint én.
De ott már van egy karim!
Viszont olvasgattam Játékleírást is és a GY.I.K.-et is. Mindkettőnél ugyanazt találtam: ,,Ne támadjátok egymást, ne támadjátok egyszerre ugyanazt, és ne lépjetek be ugyanabba a szövetségbe.''
Nos, a mostani karimmal csupán játékélményért játszok és hogy minnél nagyobb szintet érjek el. A pók kariknak meg ha jól tudom az a lényegük, hogy minnél kisebb szinten maradjanak. Ebből kifolyólag még csak nem is találkoznának egymással. Persze teljesen másik szövibe lépnék be a pók karimmal, így a fenti feltétel teljesül.
Ezt megírtam már az ügyfélszolgálatnak, viszont nem válaszolnak. Szeretném mind2 karit az 5ös világra, de azt nem szeretném, hogy zároljanak.
Szerintetek megpróbáljak-e belevágni? Elsősorban olyanok tanácsát kérném (ha van olyan) akik szintén 1gépről visznek több karit, de amúgy mindenki véleményét szivesen meghallgatom.
A pontozott részek közül melyik helyre nem ugyanaz a szó illeszthető be?

Héliosz a ... istene a görög mitológiában.
Ikarosz a ... miatt zuhant bele a tengerbe és fulladt meg.
A galaxis középpontjában a ... áll.
A ...tól számítva a föld a harmadik legközelebbi bolygó.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.



Mostmár alakul, de még mindig nem az igazi... Elég kómás vagyok jelenleg és hiába olvastam át többször is, nem látos a helyesírási hibát. Valaki segítene?
Ahogy Awenhai is mondja: alaphelyzetben a sorrend nap, merkúr, vénusz, föld, mars jupiter, stb. Talán úgy kellett volna fogalmaznom, hogy ,,A naptól számitott távolságot nézve a föld és a jupiter között a ... van'' de akkor meg hülyén jött volna ki a mondat...

A VV Cephei pedig szerény véleményem szerint elég nagy szelet kavart, mikor felfedezték ahhoz, hogy az emberek 70-80%a hallott már róla, hogy mérete több ezerszerese a napunkénak. Hogy idézzem az egyik róla olvasott cikket: ,,ha egy repülőgép 900km/h-val repülne a felszínén, még úgy is kb 2000 év lenne, mire körbeérné''.
Szándékosan nem a VY Canis Majoris-t kérdeztem, mert az tudomásom szerint kevésbé ismert, hogy a Cephei csak a 3. legnagyobb eddig ismert csillag.

Szóval Carlsrog elég ha átjavitom a harmadik (hibás) választ, vagy úgy rosz a kérdés, ahogy van?
Az alábbiak közül melyik pontozott helyre nem illik a NAP szó?

Héliosz a ... istene a görög mitológiában.
Ikarosz a ... miatt zuhant bele a tengerbe és fulladt meg.
A ... a föld és a Jupiter közt helyezkedik el.
A ,,VV Cephei'' nevű csillag hozzávetőlegesen több mint 2800szor nagyobb, mint a ...



Mit kellene javitanom rajta, hogy elfogadják? Ötletek?
Dátum: 2012.11.01. 17:45:35
Tudom, csak jót röhögtem rajta... >.<
Dátum: 2012.11.01. 17:23:22
Idézet: Buttgereit - 2012.10.30. 13:42:42
A bundás kenyérhez nem kell prézli.


Igaz... Bocsi, én tévedtem... Korán keltem aznap XDDD
Dátum: 2012.11.01. 17:19:53
Vadászat közben:

Kérdés: Hol van a sárkányok otthona, Komodó?

Válaszlehetőségek:
az Indonéz szigetvilágban
Óceániában
a Karib térségben
Afrika partjainál

Jelölök, ráklikkelek a ,,kész'' gombra ééés...

,,Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Radnóti Miklós''



VÉGZETÚR, ÉN IGY SZERETLEK, AHOGY VAGY... XDDD
Dátum: 2012.10.28. 09:57:30
A bundáskenyérnek miből van a "bundája"?
prézliből
tojásból*
vajból
csokikrémből

Nos, a tojás volt megadva helyes válaszként, de a prézli is helyes... Kérem javitani...
Dátum: 2012.10.23. 14:41:58
Oké, úgy tűnik, csak egyszeri alkalom volt, mostmár elszámolja, amit fizetek...
Dátum: 2012.10.23. 14:25:47
Hali. A mai napon sikerült kimaxolnom az építést és ennek örömére elhatároztam, hogy építkezésre adom a fejem. Megnéztem 46os szerencsémnél azt írta, hogy ,,2875 LE építés után fog megnőlni eggyel''. Be is töltöttem 4000 LE-t, amit 12000LE-nek számolt el a játék, viszont a szerencsém 46on maradt és még mindig 2875öt kér a 47es szerencséhez. Tudom, h az építés szaki nem befolyásolja a szerencse növekedését, viszont most abszolüt de 0nak számolta el az építésemet.
Őszintén szólva eddig soha nem is néztem, hogy mennyi LE kell a szerencséhez, csak most vettem észre, hogy nem számolja (már ki tudja, hogy mióta). Ez valami bug, vagy csak idő kell hozzá, hogy kiirja a szerencse változását???
Contra vim mortis non est medicamen in hortis. Mit jelent ez a latin szólás magyarul?
A halál ereje ellen nincs orvosság a kertekben*
A kocka el van vetve
Gondolkodom, tehát vagyok
Üdvözlégy Cézár, a halálba indulók köszöntenek

Egyenlőre nem jutottak eszembe jobb hibás kérdések, de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Szerintetek jó a kérdés?
Dátum: 2012.09.28. 15:51:21
Mekkora lehet az ember tüsszentésének a sebessége?
240 km / óra
60 km / óra
150 km/óra*
30 km / óra

Én spec nem szoktam mérni a sajátomat. XD
Dátum: 2012.09.27. 11:23:38
Melyik meghatározás nem ugyanahoz a gyümölcshöz kapcsolható?
Sügéralkatúak rendjébe tartozó népszerű sósvízi akváriumi hal.
A kínai nyelv legjelentősebb nyelvváltozata.
A Szomszédok teleregény "Taki" bácsijának unokája.*
Az ókori kínái bürokratikus rendszer hivatalnokai.

Ezt a kérdést úgy ahogy van nem értem. Milyen gyümölcsről van itt szó? Valaki legyen szives magyarázza el...
Dátum: 2012.09.26. 23:33:19
Melyik nem a Káosz Saga története?
A Káosz Éve
A Káosz Szava
A Káosz Elszabadul
A Káosz Futára

Én nem érzem úgy, hogy ez alap műveltség kellene, hogy legyen. Csináljatok vele valamit légyszives.
Dátum: 2012.09.26. 23:29:09
Úgy imádom, mikor a kvíz megválaszolásánál néha a rendszer azt hiszi, hogy kétszer kattintok az egérrel és ezért automatikusan megválaszolja a következő kérdésemet is. Ma is pl kaptam a kérdést, hogy: ,,A Pekingi olimpián melyik sportoló kapta meg a minden idők legeredményesebb sportolója címet. Meg is találtam googleben a választ: Michael Phelps. De mikor rákattintottam, a következő szöveget dobta ki: Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: II. Ulászló
XDDD
Nálatok is volt már hasonló eset, vagy az én egerem hibásodott meg???
Kronoszt a görög mitológia titánját gyermekei taszították le a trónjáról és elosztották apjuk királyságát, a világot. Mely állítás hamis az alábbiak közül?
Zeusz kapta az eget
Poszeidón kapta a vizeket
Hádész kapta az alvilágot
Gaia kapta a földet*

Remélem jó lesz. Az emberek 70-80%a szereti a mitológiát és ez a görög mitológia egyik alapja. Gondolom se nem túl nehéz és se nem túl könnyű. Kérném a véleményeket és előre is köszönöm. ^.^
Dátum: 2012.09.15. 14:59:49
Milyen kőzetből épül fel a Gellért-hegy?
andezit
gránit
bazalt
mészkő

Én neten úgy találtam meg, hogy Dolomitból. Most akkor melyik?
Én is sokkal okosabb lettem. Köszönöm mindenkinek ^.^