Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kobe

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.05. 18:43:45
Üdv!

Nagyon jó a játék nekem nagyon tetszik és ezt nem győzőm elégszer hangsúlyozni.
Szerintem ami nagyon jó lenne, egy olyan "szűrő rendszer" használata amely kiszűri azokat a játékosokat akik például 1-2 hónapja inaktívak a játékban. Ekkor menne nekik egy E-Mail és ha akkor sincs válasz/reagáció akkor a szerver kidobná őket. Ezzel nem kellene mindig újabb és újabb VILÁGOKAT létrehozni.
Meg csak úgy mellékesen jó lenne egy piac is, ahol a játékosok egymás között adnának vehetnének cuccokat.

Sok LE-t és Tp-t mindenkinek
Dátum: 2008.09.26. 15:11:52
Szerintem lehetne egy olyat csinálni, hogy egy kérdőívet körbe küldeni (ami már volt) csak annál bonyolultabbat, hogy írásos választ kell adni rá. Így mindenki bővebben kifejthetné ötleteit vagy panaszait. Például minden hónapban egy ilyen "kérdőív". Aki meg nem akar bele írni az csak egyszerűen elküldi üresen.
Persze tudom, hogy ez rengeteg időt, és energiát venne el. Ezért mindenki csak egy mondatba írná le ötletét. Minden ilyen kérdőívben lenne egy fő téma, pl: Szövetség. És ebben a témakörben az ötleteket.

Lehet, hogy hülyeség, de szerintem könnyebb lenne a fejlesztés és tágabb lenne a lehetőség.
Dátum: 2008.09.23. 09:31:40
HEllo!

Nekem a fórummal ugyan az a gondom, mint már valahova írtam... a design. Lehetne sokkal jobb is a kinézete a fórumnak
Dátum: 2008.09.23. 09:28:33
Hello!

Nekem nagyon tetszik ez a játék. Jól sikerült de nekem van egy kicsi BiteFight beütése a dolognak (nem nagyon, csak egy picit).
Ami még nem tetszik az a Fejléc. Lehetne jobb is
Nekem főleg inkább csak a design-el van gondom.
Oldal: 1