Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szakall

Oldal: 123
Dátum: 2018.01.09. 19:56:19
Gondolom, hogy gondolod, hogy mire gondol!
Akkor?! Legyen szíves érdemben állást foglalni, vagy .............................. jobbra el!



Dátum: 2015.01.17. 18:15:37
Hali!

Valóban jó lenne, ha az átlagépítés emelkedése valamilyen lassabb folyamat lenne.
Nagyon nem mindegy egy kisebb szöviben sem, hogy 800k v 20M 1 nap elteltével a követelmény!
Ha van rá mód ..............
Dátum: 2013.11.16. 07:28:22
Törölve.
Dátum: 2013.08.31. 22:57:22
Nekem a POK taktika a legjobb.
Napi 2*fél órával neveltem a karakteremet. Ha nincs sok időm, csak minden nap egy kicsi, már eredményesebb, mint egy vadászós karakter, főleg, hogy azt le is rabolnák, mire újra be tudok lépni. Pepecs munka, táblázat, statisztika ......... 1 év alatt léptem 9 szintet, de van sikerélményem!!!
Dátum: 2013.08.31. 19:01:28
Még valami:
Regisztrációnál megkérdezi, melyik szerveren szeretne játszani. Aki nem akarja, hogy lerabolják, menjen a Békés világra. Az 5. világon pedig hangsúlyozzák ki, hogy Szakall Gyepál ott garázdálkodik.

Dátum: 2013.08.31. 18:56:59
Biztosan bosszantó amit csinálok Én is. Megnézik a karakteremet ................
Egy levélváltással tudok példálózni. A minap történt.

Csak azt tudnám h van rajtad magasabb szintű cucc mint ahányas vagy?hekker


Kedves

Ha a Tanulás szakértelmet felviszed 12-re megkapod a kereskedelem szakértelmet. Minden 10. szintje után, 1 szinttel magasabb tárgyakat vásárolhatsz a lélekkufárnál. Nekem 20-as, van még két relikviám (Karakterlapomon), ami +20 és +40. Erre tudatturbóval még +20-at tudok adni.Az összesen 100, tehát 10 szinttel magasabb cuccaim lehetnek.

Már ideje lenne cserélni is!

Itt részletes leírást találsz a szakértelmekről, és nagyon sok minden másról is. Tedd el könyvjelzőbe, még hasznodra lehet.
http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek

További jó játékot kíván: A Hekker!


Ebben az esetben bocsánatot kérek .Visszavontam az állitásom


Ha bármiben kétségeid támadnak, kérdezz bátran, és ha tudok segítek.


Támogatom az Automatikus kezdő szövetséget, valami ,,élő" (játékos karakter) vagy automatikus menteorral. Folyamatosan ellátná apró feladatokkal, küldetésekkel az indulókat, és mondjuk 5. szintig nem lehetne kilépni, de 10. szinten automatikusan kidobna.

Siker és játékélmény az induló kariknak kampány elindult!
Dátum: 2013.08.30. 19:00:15
5-re sem emlékszem konkrétan. 10?! 20?!?!
Ez így drámai lemorzsolódásnak hangzik. Alacsony szinten, az első benyomás a legfontosabb. Ez lenne a játék színesítésének a szerepe.

Húúú, tetszik .............. kipróbálom ............nem is vesz el sok időt ..................maradok!
Dátum: 2013.08.30. 18:32:29
9. szintű pók vagyok az 5. világon, részletes statisztikával, ütőtávomban új/aktív karakterek leltárával.
7. szinten 15 db 44000 fölötti reg számú karakter van, ebből 45000 fölötti 5 db. Lassan érkeznek a 46000 fölöttiek.

Naponta átlag 1-3 érkező karakter van. És gyakran figyelek meg 1-3 törlést is. Ez persze befolyásolják a hétvégék, ünnepek, munkanapok. Remélem az iskola indulása fellendülést hoz, mert éhen halunk!

Ezt csak azért írom, mert utánpótlás az lenne, de valahogy el kellene kerülni ezt a nagy számú karakter törlést, elhagyást! Azt, hogy erre a játékidő csökkentés, vagy a játék színesítése lenne-e a megoldás, senki nem tudhatja.
Valahogy meg kell találni az arany középutat.
Lefaragni 20%-ot a jelenlegi játékidőből, és vissza növelni 10%-al a játékélmény miatt.

V5
Break_SOS
Dátum: 2013.08.30. 18:09:45
Előbb-utóbb meg fog jelenni a karakterlapodon. Pontos összeget nem tudok .......
Én is most fogom betölteni a kutat Építési energiából, szóval engem is nagyon érdekel a dolog.
Dátum: 2013.08.28. 22:56:23
Észrevételem alapján, ez egy olyan játék, amivel leginkább az ,,érett" korosztály játszik.
Mindenképp figyelembe kell venni, hogy munkába járó, családos emberek (köztük Én is) nem tölthetnek több óra hosszát a gép előtt úgy, hogy közben felesleges kattintások tömkelegét szórja ki.

Ellenben nem szabad megfeledkezni a játékélményről sem. Én sok évig játszottam a M.A.G.U.S. -as, tudom milyen egy karaktert fejleszteni, milyen a bőrébe bújni, és megpróbálni azonosulni vele. Tisztában vagyok azzal, hogy egy internetes játék soha nem fogja azt az élményt nyújtani, mint egy élő szerepjáték. Semmivel sem pótolható!

Éppen ezért eszembe nem jut olyanra törekedni, hogy mindent el lehessen intézni pár kattintással 15-30 perc alatt, előre beállított automatikus funkciókkal, egy lapon, görgetés nélkül, mindezt úgy, hogy közben (valamilyen formában: Toplista, bajnoki) a TOP-ban tudjak maradni.

Ez a felvetés sokat dobna a játékélményen, de nem sok időt venne el az embertől.
-Az a +1 kattintás, hogy hol szeretne vadászni, milyen területen ..................
-A portyázásra viszont valami megoldást kell találni. Rengeteg felvetés volt már a célponthiány orvoslásáról. Az, hogy az a kevés ellenfél is szét legyen szórva területekre, esetleg az új célpontok ne legyenek felkereshetőek, megtalálhatóak, nagyon nem jó. Talán a területen bóklászhatnának csavargók, banditák, amik helyettesíthetnék a kristály hordát.


V5
Break_SOS
Dátum: 2013.08.27. 19:07:47
Húúúúú ez jó ...............

Továbbá az elkövetkező 2 hétben, tehát hétfőtől (2012. 09. 24 - 2012. 10. 07.), ajándékot kap mindenki a befizetése mellé.

A befizetések mellé járó ajándéklista:

21.000 Ft, azaz legalább 1600 őskő vásárlása esetén 15 boldogság itala, 10 bűvös állateledel , 50 ősdrágakő, 50 sorsjegy, 15 vadászzsákmány, 2 templomi pálca, 100 kiégett őskő. 4 db barátság kristály

10.500 Ft, azaz legalább 750 őskő vásárlása esetén 7 boldogság itala, 5 bűvös állateledel, 25 ősdrágakő, 25 sorsjegy, 7 vadászzsákmány, 1 templomi pálca, 50 kiégett őskő, 2 db barátság kristály

5.200 Ft befizetés, azaz legalább 350 őskő vásárlása esetén: 3 boldogság itala, 2 bűvös állateledel , 10 ősdrágakő, 10 sorsjegy, 3 vadászzsákmány, 1 templomi pálca, 20 kiégett őskő, 1 db barátság kristály

2.080 Ft befizetés, azaz legalább 100 őskő vásárlása esetén 3 boldogság itala, 5 ősdrágakő, 3 sorsjegy, 1 vadászzsákmány, 1 templomi pálca, 10 kiégett őskő


Köszönöm!
Dátum: 2013.08.26. 19:21:03
Köszönöm.
Remélem nincs igazatok, és nem kell várnom karácsonyig. Utánajárok a fórumban is, keresgélek ..........

Dátum: 2013.08.25. 21:34:38
Valaki tudja mikor lesz legközelebb akciós őskővásárlás. Olyanra gondolok, amikor ,,tárgyakat" adnak, vagy ajándékot lehet küldeni. Kifogytam ...................
Dátum: 2013.08.06. 19:11:39
Te is vágysz a 3-3 medálra havonta?

Üdv.: Break_SOS
Dátum: 2013.07.16. 19:18:34
V5-Break_SOS ===> 2 medált kaptam.
Dátum: 2013.06.16. 11:40:11
Mindkettőt nyertem, minden medál adja a bónuszt.

Ma, 03:23 Nysun Break_SOS Te nyerted a csatát.
Ma, 03:23 Break_SOS herakles12 Te nyerted a csatát.
Ma, 03:23 Rossz Idegzetű Kisleány Break_SOS Te nyerted a csatát.

Ma, 03:02 Break_SOS Nysun Te nyerted a csatát.
Ma, 03:02 Rossz Idegzetű Kisleány Break_SOS Te nyerted a csatát.
Ma, 03:02 kimimaru92 Break_SOS Te nyerted a csatát.
Dátum: 2013.01.20. 19:36:34
Vagy inkább a Beholder adója!
Egy jól teljesített Landragór helyre tudja majd hozni a tulajdonságösszegedet. Tudok olyat, aki 100 fölött kapott mindenre. Nagyon komolyan nyomta, és meg is lett az eredménye.

Quellon-nak igaza van, előbb a LE szerző, és spóroló szakikra kellene koncentrálnod.
Spektrális, csapdakészítés, sajtolás ==> ha vadászol
Kreatív ==> ha portyázol
Transzplantáció, ultraspecializáció ==> max.-ra turbózhatóra
Dátum: 2013.01.04. 18:36:23
Az megoldható lenne, hogy a fölöslegesnek gondolt relikviákat az Aukciósházban el lehessen adni? Az megoldást jelentene a porosodó relikviákra. Némileg vigasztalná az embert. Esetleg az eventes relikviákból is, ha jobbat szerez az ember, akkor a gyengébb nem tűnne el, hanem eladhatná a karakter.


Tudom kötözködés, de leírom ezt is:
Az, hogy megforgatom a kart, az mi jelent?
Jobb lenne pl.: Meghúzom a kart (mint a félkarú rablónál), vagy Megforgatom a szerencsekereket felirat oda.
Persze ez csak részletkérdés, nincs szerepe játéktechnikailag, hogy mi is van éppen oda írva.
Dátum: 2013.01.01. 15:55:19
Hát igen!
A POKok utálják az üres csatákat.
Be szokott válni a visszatámadás 0 LE-vel, ha nincs preventorixbigyusza.
Ha kihozod ezzel a sodrából, és jól leanyáz, akkor akár zároltathatod is a trágár megnyilvánulása miatt pár napra.

Akkor egy életre békén hagy szerintem!
Oldal: 123