Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Köszi , hogy ide be írtad


Remélem Miklós olvassa

Jelezted Nekik?
A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------

Mivel az ördög a részletekben van Miklóstól ezt emelném ki mert a észrevételem-javaslatom ezzel kapcsolatos.

Azt mindenki tudja , hogy azonos időben sajtolás és sajtolás közt nagy különbségek vannak Ami itt nem lenne jó szerintem.


Mivel itt nem lesznek tömeges felzabáltatások , legyen FIX állat szintje szerint

..........................................................................

Még egy kérdés ami igazából nem tiszta.
A fel zabálandó állatnál a szintlépések csak harc közbeni , vagy ha más módon lépet is be számít majd?

Tehát a szerver fogja nézni-nyilván tartani , mily módon lép szintet s a szerint adni a pontot majd felzabálásnál?
A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------

Mivel az ördög a részletekben van Miklóstól ezt emelném ki mert a észrevételem-javaslatom ezzel kapcsolatos.

Azt mindenki tudja , hogy azonos időben sajtolás és sajtolás közt nagy különbségek vannak Ami itt nem lenne jó szerintem.


Mivel itt nem lesznek tömeges felzabáltatások , legyen FIX állat szintje szerint

..........................................................................

Még egy kérdés ami igazából nem tiszta.
A fel zabálandó állatnál a szintlépések csak harc közbeni , vagy ha más módon lépet is be számít majd?

Tehát a szerver fogja nézni-nyilván tartani , mily módon lép szintet s a szerint adni a pontot majd felzabálásnál?

Látom Te is benfentes teli bukszás vagy
, de nem lennék meglepődve, ha érdeklődés hiányában ez a csatlós dolog elmaradna.


Sajnos nem fog el maradni

A ""benfentes --teli bukszásoknak"" jó lesz s tovább fog nyílni az olló..mellyel többen ki lépnek,,így kevesebb őskő fog fogyni ---

Szóval újabb lökés lesz a játék csődje felé. Amit sajnálok mert szeretem , csak a rosszul értelmezik az üzleti meg oldást.

Nem drágábban
,,hanem olcsóban tömegeket vonzó játékká kell tenni
Ariel ez olyan mint a BU event--

Elindult a Végzetúr online rpg játék nagyszabású eseménye, a Bolygó Ura! A félévente megrendezésre kerülő verseny komoly kihívás elé állítja a játékosokat, mesés jutalmakért.

Jót nevettem ezen ,, meg sajna legtöbbel így van nem állnak arányban a játék mostani igényével,,gyengék csak ahogy előttem írták "paraszt vakítás ill. annak is gyenge""
Dátum: 2014.01.24. 17:58:46
Teljesen igazad van.......SAJNOS
Talán azért mert tudták , hogy a BU event (( 80 szintű állatka 1db---- lecserélődik 3db 50 állatra)) és ezzel sokaknak MINT NEKEM IS el fogynak az erre a célra be készített állatkái..

Most kezdtem nevelni ÚJBÓL
Dátum: 2014.01.24. 09:28:04
Kérdésedben a válasz

aki elért a 14. megáig.

Na ha valaki szeret felkészülni az Eventekre , még akkor sem tud erre készülni .Mivel csak az új piramist meglátva döbben rá ezt is dekrétumozni kell

És ( tudom éssel nem kezdünk mondatot )) sajnos sokan nem hálnak teli bukszával
Dátum: 2014.01.24. 09:11:01
Azért arra kíváncsi lennek, hogy a fogyóban lévő játékosok közül , kik még csinálják a BU eventet , hánynak sikerült a SÁRGA ESZENCIÁS FELADAT

-------------------------------------------
NEMESIS 13




Re: A bolygó ura 2014
361. hozzászólás - Tegnap, 11:35:25 (Válasz Utolsó_Lovag #360 hozzászólására.)
Azért én inkább 2. helyre raknám a szubplazmát. A sárga esszenciás feladatnál nincs szivatósabb. Pláne ha az ember még nem tart a 14. megaesszenciánál...

---------------------------------------------------------

Oksi

Legyenek döntetlenül az 1 helyen
Dátum: 2014.01.22. 11:51:28
Idézet: bincy - 2014.01.22. 07:31:53
Mi az a Szubplazma?


Addig jó míg nem tudod

Röviden a BU event leges-leg szívatósabb feladata

De itt meg nézheted mit firkálnak róla
Dátum: 2014.01.21. 09:36:48
Bpetya azért fogalmaztam ""bújtatottnak""mivel az eredetiben nincs a sárga esszencia , ezért nem tudsz rá készülni .De hozzá tenném még akkor sem mert ehhez kevés fél év ami a 1 event közt van.

Tehát olyan változást nyomnak le a torkukon melyet eleve nem lehet végre hajtani ,,


7. szint:

Adj el az aukciós házban 3 epikus relikviát aranydukátért!
Építsd be egy szövetségi épületbe az utolsó téglát (kivéve Hatalom Tornya)!
Végezd ki ellenfeledet 10 portyában, amit te kezdeményezel!
Rakj be tárgyadba összesen 5 egyszer használható fókuszkristályt (gyűrű és nyaklánc kivételével)!
Győzz le 5 neves térkapus ellenfelet buzogánnyal a kezedben!
Készíts megaesszenciát!
Készíts el egy katalizált esszenciát!
Szerezz 150 sisakszilánkot!
Dátum: 2014.01.21. 02:52:09
Köszi

Sajnos ezeket sosem gyűjtöm össze marad mint múltkor is dekrétum.(( halkan ,lábujjhegyen így zárójelben ,, ez megent bújtatott pénz költésre való kényszerítés
Dátum: 2014.01.21. 01:26:45
Újabb rejtély ki tudja a megfejtését?? A mostani BU-val kapcsolatos (( remélem esszenciákat ki veszik))


Sárga esszencia Mi az ??? Hogyan lehet használni???

http://vegzetur.wikidot.com/esszenciak na ezt találtam de egy muk sem rólla
Dátum: 2014.01.21. 01:22:31
Újabb rejtély ki tudja a megfejtését??


Sárga esszencia Mi az ??? Hogyan lehet használni???

http://vegzetur.wikidot.com/esszenciak na ezt találtam de egy muk sem rólla
Dátum: 2014.01.20. 11:46:33
Lassan csak meg jön az eszed s veszed észre amiket Én már pedzetem


Amúgy jó a humorod

Dátum: 2014.01.18. 15:31:27
Köszi
Dátum: 2014.01.18. 12:10:08
Kérdésem lenne –Feladatoknál ,,nevelj fel 5 állatot,,

Ha templomkristályból az Az állatok szeretetetét használom teljesítettnek veszi?
Dátum: 2014.01.18. 11:20:46
Idézet: RoscoBorlo - 2014.01.18. 10:46:40
Nem egészen.

Csak közben a feltételek változtak, hogy ez elégtelen tájékoztatás vagy elbaltázott programozás az mindegy mert mindenki ezekkel a feltételekkel indult.

................................................................................ .....

Akkor azt magyarázd meg 2 szöviben vagyok s mind 2-ben nagyon az a vélemény , hogy ezt is elqták , miért alakult ki??


Amit feszegetek ---mivel ez játék , időben adott tájékoztatással mind ez elkerülhető lett volna s akkor tényleg az egyén csak magára illetve pech szériával radomra lehetne mérges

Kívánok jó játékot s további nagy pusszantásokat
Dátum: 2014.01.18. 00:29:51
Na a vége az lett egész napos vadászat ---18 állatot adott

2 a sajátot kellett fel áldoznom

-----------------------------------

Azért bosszantó , mert ha időben tájékozta erről a Behó ,(( hogy az 1db --80 szintű helyett 3sb 50 lesz)) akkor a szerint lehetett volna készülni

Mert így csak kapkodás lett és e- miatt más erő forrást is be kellett áldozni