Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2014.05.17. 02:01:04
Ne ide írd mert nem bizti , hogy lesz rá reagálás Miklósék részéről.

Üsz ,

Mondjuk lehet , hogy az sem lesz eredményes
Dátum: 2014.05.12. 10:55:45
Szép példa mikor Ön magadnak mondasz ellent .

Mert nem rég azt kifogálsoltad , hogy ne legyen itt játékot lejárató írás

Most akkor , hogy is van ???????????

Sőrben lehet Téged fizetni, Én nem fogok ilyem módszert alkalmazni .Hiába próbálod

Emlékezetül--Eredeti téma--Azt kértük , hogy Legyen egyénileg elérhető a gyémánt jutalom .
Dátum: 2014.05.11. 23:16:50
Dátum: 2014.05.11. 22:23:23
Köszönöm , hogy pröbálsz segíteni.

Kérlek mert ,akkor gondolom tudod miért megy itt a felháborodás segíts, hogy ez is rendbe legyen téve.

Előlegezek néked ezért 1 virtuális pacsit

UI: mint a mesében a falúbolodja sokszor a legjobban igazságot látó s azt kikimondó---vállalom s továbiakban is reagálok ha értelmetlen személyre vonatkozó irás lesz itt, azt, hogy miképp viselje el az illető

Ez mindenkinek nem az a megoldás, hogy egymást ok nélkül csak heccből így úgy tituláljuk hanem amit tudunk meg tesszünk , hogy a játék mindenkinek örömére váljék

Kérlek benneteket ez vezérelje írásotokat.
Dátum: 2014.05.11. 22:09:38
Épp hiányoltalak

Így már lassan teljes a belső kör.

ui:Van 1 egyszerű módja ,, rendbe kell tenni a játékot s a módosítást úgy kell végrehajtani , hogy NE legyen ok írni.

Nem részletezem mert már topikoban feszegeték ezeket.

ui: igazság fröcsögés néked akkor, ideje lenne a tisztitó fröcs be hatolna elmédbe
Dátum: 2014.05.11. 21:39:20
Ez szép volt gratula de ez sem segíti a játék fenmaradását , ha ide ilyen karcolatot írsz..

No akkor Offsboy írását ide másolom , persze gondolom tőled is tudnék ilyet találni.

Off csakhogy önmagaddal szembesítselek , alant Te írtad

Összességében csapnivaló, sajnálom, hogy erre az eventre lett pazarolva Baraty kapacitása. Lehetne csiszolgatni, javítgatni az eventen, de így, hogy előtte elég komplex vitakör alakult ki arról hogy hogy lenne a jó a játékosoknak; és mégis ez született belőle, gondolom itt alap irányelvek vannak már a játékvezetés részéről. Ennek egyik fele csak az anyagi oldala (amivel csak nem értek egyet, de ettől érthető dolog), másik részről egy csepp élményt sem nyújtott eddig az event, mert mintha szándékosan lennénk szívatva; hogy kevés állattal (vagy anélkül) kell menni, mert csak kapod be a sebzéseket, a kábítós küldi nem él rajtuk, minél erősebb vagy, annál nehezebb egy csata (nonszensz!), stb., amiket már kismilliószor felsoroltak többen is az eredeti topicjában; de süket fülekre találtak.

Hogy is van a belső körnek szabad a többinek nem lehet véleménye????????????
Dátum: 2014.05.11. 21:12:33
Már régóta ezt kelett volna tenned


Tudod ha ha halgatsz bölcs maradsz

Ja és térdre borulok eme bőlcs felismerésed előttttttttt.((persze ha be tartod) baráti pacsi érte
Dátum: 2014.05.11. 20:32:05
Látod töled csak ez várhatóóó

Legalábbbb jót vigyorgok rajta DE ÚJBÓL ÍROM A HELYZET AZ AMIT ODA VÉSTEM...

KÖZBEN RÁJÖTTEMMMMMM CSAK AZÉRT TÖLTÖD A SOROKAT , HOGY KI KERÜLJÖN AZ IRÁS ((MELY A BELSŐKÖR LANGYOS ISZAPBAN VALÓ ÁSITOZÁSÁT SÉRTI)) ELKERÖLJÖN A MEGJELENŐK KÖZÜL-

TÉVEDSZ EZEKET ÉN MIKLÓSnak címzem ,,mert csak Ő tudja rendbe tenni

Legyen miért írnod meg ismétlem

-------------------------------------------------------------------------------- --------------------

Re: Hordák harca
1377. hozzászólás - Ma, 19:38:32
No , hogy fokozzam GYÉMÁNTOSOK "kedvét"--A medálokat a következő hordaháborúig viselheted!

Tehát aki előzőn platina hordamedál (+5 minden tulajdonságra) vagy gyémánt hordamedál (+8 minden tulajdonságra) kapott ,,,mert remélem az arany hordamedál (+3 minden tulajdonságra) mindeki eléri...AZ SZIVOTT számoljon vele , hogy egy ideig érezni fogja a csökent tulajdonság hatását.,arról nem is beszélve e miatt újabb felsleges TUL kell szerzned s mindez megint csak kedvszegő,,gondolom nem kell részleteznem e miatt is csökenni fog az intenziv még játszó tehát követ vevő játékosok száma.

TEHÁT alapos ŐNGÓLT LŐŐTTTTT

Kezdem hinni Miklós gyűlöli a gyémánt karik avagy azok tulajdonosaikat ,,,s mint ISTEN ezen a módon bünteti Őket

EZÉRT javaslom TEGYÉTEK RENDBE ezt az EVENTET is..

----------------------------------------------------------------------------
Dátum: 2014.05.11. 20:22:35
Előző reád is vonatkozik Maci,,brum
Dátum: 2014.05.11. 20:11:16
Már töbszőr írtam az igazság az az marad még a cikiző megjegyzésb sem változtat rajta

Ha jó alapossan átgondolod csak a játék féltése miatt véstem ide mementónak

ui:Ha érdemileg nem tudsz hozzászólni ,,csak cikizni legalább jelöld ,, mert azt hiszem kevered a fogalmakat .

Ezzel zárom is reád pazarolt írásomat , eme témakörben most
Dátum: 2014.05.11. 19:38:32
No , hogy fokozzam GYÉMÁNTOSOK "kedvét"--A medálokat a következő hordaháborúig viselheted!

Tehát aki előzőn platina hordamedál (+5 minden tulajdonságra) vagy gyémánt hordamedál (+8 minden tulajdonságra) kapott ,,,mert remélem az arany hordamedál (+3 minden tulajdonságra) mindeki eléri...AZ SZIVOTT számoljon vele , hogy egy ideig érezni fogja a csökent tulajdonság hatását.,arról nem is beszélve e miatt újabb felsleges TUL kell szerzned s mindez megint csak kedvszegő,,gondolom nem kell részleteznem e miatt is csökenni fog az intenziv még játszó tehát követ vevő játékosok száma.

TEHÁT alapos ŐNGÓLT LŐŐTTTTT

Kezdem hinni Miklós gyűlöli a gyémánt karik avagy azok tulajdonosaikat ,,,s mint ISTEN ezen a módon bünteti Őket

EZÉRT javaslom TEGYÉTEK RENDBE ezt az EVENTET is..
Dátum: 2014.05.10. 23:09:08
Dátum: 2014.05.10. 22:53:55
Egy apróságot elfelejtesz , szerintem ez okozza a problémát.

Most SZÖVETSÉG ALAPJÁN SOROZZA BE A JÁTÉKOST , míg az előzőben a karater alapján

És (tudom éssel nem kezdünk mondatot )) nem lett átgondolva, hogy az össz világokban , hogy fog ez működni.

Szerintem Mklósék olvasták csak kényelmesebb lapítani , megvárni míg vége lesz az EVENTNEK S ELFELEJTŐDIK EZ.

Lovagias az lennenha beismernék s még most módosítanák , hogy egyénileg elérhető legyen a gyémánt jutalom.És ezt mivel sokan felfügeszteték az eventet,700 győzelemnél megkapható legyen.Nem pedig utólag oda löknek valami csomagot ,mint 1 kutyának,

UFFFF ahogy a néma indián mondja
Dátum: 2014.05.10. 12:18:55
Idézet: Durten - 2014.05.10. 10:03:34
én előző event alatt fizettem érte több mint 1100 győzelmet értem el, de mivel rubinos voltam buktam a legerősebb medált, ezt most valőszínű a gyémánt horda szívja meg, mindig lesz a 4-ből 1 akinek nem tetszik az utolsó hely


Azt hiszem és remélem nem szándékosan értetted félre amit kérünk.

Játékosok (mint olvashatod főleg most a Gyémántosok ((az event beállitás miatti hátrányt unkorrektnek tartják))) ezért az kérik ,hogy legyen lehetőségük (( s ezt valamikor régen ki nyilatkoztatta MIKLÓS , hogy eventekben MINDEKINEK ELÉRHETŐ LESZ a leg nagyobb jutalom)) , hogy egyénileg elérhető legyen most a gyémánt jutalom
Dátum: 2014.05.10. 11:59:14
Mivel régi a prémium tagság előnyei ,, mint ez az Event (( Hordák harca))

A prémium tagság előnyei:

életpontodat - ha nem vadászol - sokkal gyorsabban regenerálod
varázspontodat vadászat közben sokkal gyorsabban regenerálod
ha harc során veszítesz, csak kevesebb lélekenergiát rabolhatnak tőled, mint halandó társaidtól
25%-kal több cselekvéspont áll rendelkezésedre, mint a nem prémiumosoknak
A cselekvéspontok maximuma 250 helyett 400
Saját képet tölthetsz fel karakterednek
Elnevezheted befogott állataidat
A legnagyobb csatáidat archívumba teheted, így a rendszer nem törli őket
60. szinttől 10%-al több AF pontot kapsz
-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------

Meg kivánná , hogy több pp potot kapjon.

Ezért javaslom

25%-kal több potyapont áll rendelkezésedre, mint a nem prémiumosoknak

kiegészitését betevését
Dátum: 2014.05.09. 20:01:03
Miklós
Dátum: 2014.05.09. 19:19:08
Uraim ...Hölgyeim

Én már az előző Eventnél JELEZTEM ,ezt az elkszúrt beállitást az Eventben......

Természetessen le lettem hurogvaaaaa,,mint most is egyesek.

HÁT NE PANASZKODJATOK

Ahogy a viccben ,,,,nyakig sz..rban ,de ez jó............................
Dátum: 2014.05.08. 18:50:24
Idézet: Nagy02 - 2014.05.08. 17:26:00
ebben a topikban miért szinte csak a rinyát kell olvasni? akinek nem tetszik az event, az minek csinálja?

írjatok a fejlesztőknek, ha vmi gondotok van, olvassák azok, vagy hozzatok létre egy rinya-hh topikot és ott tobzódjatok a túl tápos és extra drága luxus karaktereitek impotenciája miatt...

-----------------------------------------------------------------------

úúúúúúúúúúúúúúúúúú
Te mióta játszol?????????????????????

Egyben biztos vagyok gyíkfarknyi rálátásod sincs mi hogy megy ittttttt
Dátum: 2014.05.08. 13:25:29
Miklós

Sérelmezem , hogy a változtatásoddal (( ami megint több ember kedvét szegi )) Még esélyt sem adsz rá , hogy az a horda amelyik utolsó lesz , egyénileg sem tudja a gyémánt jutalmat elérni.

Szóval megint sikerült Öngólt lőnöd aminek a levét Mi isszuk meg.

1, Hagynod kellet volna a horda besorolást karakterhez kötve ,nem pedig szövetséghez kötve

2,Győztes csata/jutalom csökentés az aktuális volt,,,,,, jó lenne , ha 900-nál egyénileg hordától függetlenűl elvihető lenne a gyémánt jutalom
-------------------------------------------------------------------------------- -----------------------

Nyugodtan pontoz le aká nullára az igazsá atól nem változik csak ujabb bizonyitéka lesz a diktatórikus módszerre

ui? de minek:szerintem még engedhetnél és JAVITHATNÁD MÉG MOST ((Azt hiszem sokak értékelnék pozitívan

Lovag
Dátum: 2014.05.05. 21:53:13
Szövetségit


És aki mezitlábas nincs hordában??????????????