Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Utolsó_Lovag

Dátum: 2014.06.14. 23:10:11
Ariel FÉLRE viszed.......

A fétis csak momemtum...

A lényeg amiket Én már régóta pedzek---csak most másoknál telt be a türelem

És veszik észre a rosz irányú módosításokat,,,Ennek szelleméen végre megláod a fától az erdőt. Vagy direkt homályzónát próbálsz teremteni ????????

Ez ABCD neked is szól ...mivel Te is a híveim közt vagy...


Ne feledjétek a idő megent engem igazolt ,,hiába próbáltatok süket szövegekkel hitelteleniteni írásaimat.

Ui:nem ellenetek írok hanem a játékért.
Dátum: 2014.06.14. 14:02:01
Brum mint az ecetes-méznek
Dátum: 2014.06.14. 13:55:28
Itt minden csak mani kérdése

VIP funkciók
- Egyszerre akár több ponttal is megnövelheted a tulajdonságaidat, szakértelmeidet, AF képességeidet, és közben látod, mennyi bónusz módosítód van rá.
- Ha egy állat idomításakor az állat idomítása befejeződik, akkor az idomítás rögtön teljesül, nem kell várni rá.
- Ha sebgyógyítod állatodat, akkor automatikusan egymás után több sebgyógyítás hajtódik végre (ha legalább 50-es sebgyógyításod van, akkor 2 db, ha 100, akkor 3 db stb), és a megfelelő küldetéseknél is ennyit számít.
- A Végzet Templomában az „X egymást követő napon” küldetések nem nullázódnak, ha egy vagy több napot kihagysz.
- A tárgyak használatakor (ha van értelme) megadhatsz egy mennyiségi paramétert.

- Az aukciós házban egy kattintással el tudod adni az összeset egy megadott tárgyból.

- A felső sávban kapsz egy gyorsgombot tudatturbó használatára.
- A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland.
- Portyázás során szűrhetsz nálad alacsonyabb szintű karakterekre.

A használatához prémium tagnak kell lenned!
Elköltök 200 őskövet a VIP funkciók megvásárlására
Dátum: 2014.06.14. 13:38:30
Hum kedves hívem Ariel........

Mán megent csak olyan kinézek a fejemből stilusban olvastad a hozzászólásokat..... Pusza érte--Érted???

Megent csak félre akarod vinni a gondolatok irányát...Grat mert ebben Mester vagy

Valahol mán írtam --ne csa lássssss....értelmezd,,,,mert értelmes vagy ....csak azt nem tudom miért értelmezed félre a többieket



Bocsi meg van , hogy tudj firkálni,,a másikkal szórakozni.

Jó szórakozást
Dátum: 2014.06.13. 23:38:42
Ó Te Nagy Pityúúú

Szerinted az , hogy --aukció-- mit jelent

Ó bölcsek bölcse Szerinted??? vagy-- akik 1-2-5 ezer pénzes befizetésekkel tolják a játékot,--később lesz több erre a célra?????????????

Régi öregek mondották,,halgatsz bőlcs maradsz
Dátum: 2014.06.13. 21:45:37
Kedves HÍVEIM OPÁÁÁÁÁÁ

Ezeket nem Én írtam , de azokat feszegeti melyeket már leírtam s HÚRROGÁS volt részetekről

És már megent Engem igazolt az időőőőőőőő
-------------------------------------------------------------------------------- -----
ui- Popeye72 alapból egy véleményen vagyunk -- Az elmúlt 2 évben a Beho teljesen rossz irányban fejlesztett

És régebben téma volt z olló nyillása ...itt a szép példa , hogy ez már nem az eredeti játék....az lesz a menő akinek teli a bukszája főleg ha a belső körben is bent vannak az Ő részükre változtatják a játékot

Miklós megint meg kérdezem --Még mennyi játékosnak kell elmenie , hogy lásd a fától az erdőt
Dátum: 2014.06.13. 19:15:50
Jó lenne tudni kivel áll össze a csapat,,meg egy technikai kérés---harc közben legalább az ÉP csökkenése legyen látható
Dátum: 2014.06.13. 12:20:45
Köszönöm Petya
Dátum: 2014.06.12. 20:55:48
Köszi

Nincs ilyenem,Öröm hír

De álljon meg a nászmenet lehet ,hogy pöcse van a menyaszonynak

Kinek van ilyen relije ??????????????????

Mivel az előzöt is végig nyomtam kellene lennie , ha nem időhatáros reli , de az meg még nem járt volna le

Uff lehet UFÓ járt ittttttt s elrabolta
Dátum: 2014.06.12. 20:44:31
Kérdés

Az esemény első fázisában az első kettő, a másodikban az első négy (azaz további kettő), az utolsó fázisban mind az 6 relikvia megszerezhetővé vált.

Név Típus Megjegyzés

1, Féléves aukciós bérlet relikvia Térkapus gyűrűidért, nyakláncaidért 2011.03.12-ig(a megszerzés időpontjától számított fél évig) kétszeres árat kapsz az aukciós házban (más bérlettel nem adódik össze)

2. Transzcendentális fókusz relikvia A transzcendentális projekció szakértelmed hatékonysága 50%-kal megnő

3. Mágiaelnyelő relikvia Varázslat elnyelésedet növeli, szintedtől függő mértékben (pl: 72. szinten +108 varázslat elnyelést ad)

4. Fáradhatatlanság medálja relikvia Eggyel több alkalommal portyázhatsz egymás után anélkül, hogy hátrányod származna belőle (portyagömbbel összeadódik)

5. Epikus kincsesláda relikvia Felhasználáskor választhatsz egy epikus kinccset, aminek szintje a legutoljára leölt entitánstól függ. 3. fázisban nem használható a tárgy.(Azaz csak egyet lehet belőle szerezni 1 event alatt.)

-------------------------------------------------------------------------------- -

Azt ennyi 5db,,,,,,,,,,De mi a 6.relikvia????????????

Dátum: 2014.06.12. 01:01:27
HALI

Előrebocsátom,,NEM KÖTEKEDEM , Én is EH vagyok,de rablás nélkül még nem tudtam alábbi csata eredményt összehozni.Mivel jó pap is holtig tanúl ..Kérdezném , hogy a mütymürütyben tudod? ezt összehozni.???? 19TP---5539LE-?????????????????

Íme egy sima EH-s csatám: A jutalmad 5539 lélekenergia és 19 TP. (291,5 LE/TP) Amihez hozzáadódik max 10!!! csatánként egy küldetés a maga 31000 LÉ-jével, ami összességében már 454-et tud. Ehhez a csili-vili csillagszórótól az optimális célpontok mazsolázásán át minden kell...
Dátum: 2014.06.11. 18:58:31
Igen--igen sajnos óóóó YES
Dátum: 2014.06.11. 16:59:00
Kedves Miklós

Értékelem a munkátokat

De meddiiggggg keelll csökenie a játékosok számának , hogy NE EGY SZŰK KÖR ((talpnyalók )) IGÉNYEIT NÉZD.????????????

ui:nyugodtan pontozhatsz , attól még igaz marad amit írok

Ja igen--triviális

közönséges, otromba, elcsépelt;
magától értetődő, egyértelmű, közismert, lényegtelen

Te írásodban melyikre gondoltál????????????????
Dátum: 2014.06.11. 16:02:20
??????????????????????????????
Dátum: 2014.06.11. 09:54:46
Köszönjük

Lesz az EREDETI kiíráshoz képest változtatás.

Pl:Nem a karakter hordájának hanem szövetség i horda fog érvénybe lépni??????????
Dátum: 2014.06.08. 22:15:26


-------------------------------------

De manit küldj hozzá még gyorsabb galamb postával...Különben hozzáááááddddd kel költöznöm.

Veddddd nyugodtan fenyegetésnek

Ápolustólllll
Dátum: 2014.06.08. 15:30:33
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Te szüklátókörüen nézed......

Mivel több olyan van ami már pazarlás gondolom ugyanígy kezeled .. De gratula ,,ha örömödet leled a céltalan dolgokban

De én nem a játékoson ,,hanem a Tiborék több dolgán dühöngök . ((sajnos,,igaz volt mikor dicsértem. Mert megérdemelték)) S lássss csodát majd minden észrevételemet igazolta idővel a játék.

Csak 1 szép példa 4 gyors világ KIHALT
s ez vár ránk is ha nem állnak komolyam a megoldáshoz.Nem todozás-foltozás , amik sokszor inkább játékos elűző mint itt tartó , vagy újakat szerző

No pacsiiiiii
Dátum: 2014.06.08. 13:55:08
Hát anyukád nem az okos meg gondolt beosztásra tanítottttttttt

Máskülönben nem védenéd a felesleges LÉ kidobást
Dátum: 2014.06.08. 13:16:12
Gyenge érv ,, vagy csak a teli bukszáddal akarsz villogni ???????????????

No Te sem látod fától az erdőt

ui:Különben is ez a dühöngő Hát ne zavarj nemes düh kitörésemet , mert utamba állsz Téged sodor el
Dátum: 2014.06.08. 12:19:10
30000 lélekenergia árán jól látod HARMINC -EZER..
(1 aranydukát)

Ami a bosszzaannttóóóóóó ...KÖTELEZŐ ,,Mert FELADATBAN ((s csak ezért vettem )) az egyik már tele a hócipőm meg az ezekhez hasonlókkal