Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xena

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2010.03.26. 07:55:05
Nem mindegy, ugyanis Miklós hozzászólásában kifejtette, hogy nem zárhat ki egy kvízadmint a versenyből ha az indulni akar (így -jelen helyzetben legalábbis- inkább a többi játékos válik esélytelenné). Jelenleg 1(!) puskázó kvízadmin "versenyez" a kvízgyőzelemért(akinek rendezték), aki kvízmedálért nem indulhat (mivel az már nem járna neki, hiszen elérte a 12-t), így ha medált akar, akkor bizonyítania kell fair körülmények között más kategóriában ahol teljesíteni is kell a dicsőség medáljáért, ahol nem elég heteken át láthatatlankodni, mint ahogy ő tette!
A központi adatbázist nem pótolja a neten lévő összes adatbázis sem, már csak a hibás kérdések rendszerben maradása miatt sem.
Szóval a többi adatbázis egyáltalán nem alkalmas kompenzálni a hátrányt!
A saját kútfő a központi adatbázishoz való hozzáférés lehetősége miatt megkérdőjelezhető és emiatt már nem tiszta a játék.

Semmi baj! Nem csak te nem érted mi a különbség a központi kottából játszó játékos és az összes többi játékos között, akiknek ez nem adatott meg, pedig fair verseny esetén -amiről v4-en nem beszélhetünk!- ugyanazért a medálért szállnak harcba.
Dátum: 2010.03.26. 07:02:36
Igen, mellesleg azért egy 14. medál eléréséért is!
Ha már olyan rendes, hogy adminkodik akkor csak megérdemli hogy kitüntessék,nem?
Még egyszer: a többi játékos nem a tanár bácsi könyvéből puskázik, ő igen. Ez azért csak érthető, nem? Ha nem lehet kizárni őt a kvíz versenyéből hogy a verseny tiszta maradjon, akkor inkább bele... a többi játékos versenyébe, csak hogy medálhoz juttassák?
Egyébként miért nem jó Ywgaard felvetése, miszerint a kvízgyőzelemért kvízmedál járjon?
Mert akkor fésületlen potyára töltötte idejét v4-en? Annyira pedig nem lehet ám rossz ez a javaslat...
Dátum: 2010.03.26. 06:51:53
Tegnap kaptam:

Kocos
Végzetúr mester
3855 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

* Válasz erre
* Idézet
* Törlés

cirip és a kvíz
Tegnap, 20:07:42
"Köszi az értelmezést cirip kommentjéhez. Bár szerintem nagykislány, és egyedül is el tudja mondani amit gondol. Különös tekintettel arra, hogy a legnagyobb valószínűséggel semmi olyan nincs közte, amit megpróbálsz a szájába adni.

Én megértem, hogy savanyú a szőlő, amiért nem fogsz kvíz kategóriában is nyerni, de ha öszinte akarok lenni, akkor meg kell mondjam, engem ez nagy örömmel tölt el.

üdv,
Kóc"


Jó is annak, akinek puskával a kezében versenyt rendeznek (csakúgy mint az előző világon, ahol hiába hívtuk fel a kvízmester státuszában elért győzelmére a figyelmet, mégis visszakapta a medált) majd megengedhet magának egy ilyen kárörvendő levelet!
Egyébként e levélnek előzménye is volt: néhány nap után én vezettem a kvízlistát, erre szemtelen módon még gratuláló levelet írt, holott tudta, hogy ezt a versenyt neki rendezik és nincs senki, aki szembeszállhat a "központi adatbázis hatalmával"!

Ezúton szeretnék megkérni minden -a vezetés bizalmát élvező, annak támogatásával szabadon puskázó, majd ilyen áron kvízgyőzelmet elérő- kvízmestert, hogy ne írogasson nekem privin! Nem vagyunk mi annyira jóban, sőt részemről egy "bizalmam cseppet sem élvező" , csaló, unfair játékosnak kijáró nyasgem sokkal közelebb áll a valósághoz!
Dátum: 2010.03.25. 19:40:29
Nyilván nem rád gondolt, hanem a központi adatbázishoz hozzá nem férő játékosokra.
Dátum: 2010.03.24. 21:33:29
V4-en éppen kvízkérdésekre válaszoltam amikor leállt a szerver. Mire be tudtam lépni, lementek a vadászatok: a válaszadási lehetőségeket és a helyes válaszokért járó +10 százalékot buktam.
Megnéznétek és jóváírnátok a veszteséget?
Dátum: 2010.03.22. 17:27:39
"Játszottunk kicsiny csapattal kiket Ti lenéztetek és semmibe vettetek..."

Senki nem nézett le titeket, de ha már itt tartunk: miért van múlt időben?

"Mos mi állunk az élen"

Hol? v4-en tuti nem. Harmadik helyre jók lesztek.
"Figyelj! annyira nehéz felfogni....?"

Figyelj! Annyira nehéz felfogni, hogy nem a kvízolimpiáról van szó, hanem a 4. világ kvízversenyéről?


Birka: csak a reakciót láttad, az előzmények felett elsiklottál!
Először is: whiskyslecsó vagy hogy a ... hívják, nem normális így nem is foglalkoznék a hozzászólásaival! Csak fröcsög és a rendszer hibáját is elnézve nyújtogatja a nyelvét! Minduntalan azt a kérdést veti fel, hogy nyerhette meg élete egyetlen versenyét milliónyi induló közül!


"4. világ kontra kvíz adminság:
A kvíz admini státuszban természetesen elvben benne van a visszaélés lehetősége, ezért sem tudnak a kvíz adminok a kvíz olimpia alatt az adatbázishoz hozzáférni. Ettől függetlenül, én megbizom bennük, és tudom, hogy Kócos nem élt vissza a státuszával. Már csak azért sem lehet ebből probléma, mert a kérdésekre a választ a keresőkben, sőt, a játékosok által csinált adatbázisban is megkeresheti az, aki erre veszi a fáradtságot, nem kell kvízadminnak lennie. Játékbeli hátránnyal semmiképp sem lehet sújtani valakit csak azért, mert vállalta a kvízadminságot, nem köthetem azt ki, hogy valaki ezért nem játszhat a V4-en, vagy bizonyos díjakat nem nyerhet meg stb. Az egyetlen lehetséges megoldás a dilemmádra, ha a V4-en megszüntetjük azt a díjat, ami a legtöbb helyes kvízkérdésért jár. Kérdés, hogy ezt akarjátok-e?"

Tisztelt Miklós!

Válaszod természetesen nem elfogadható, hiszen kiállsz azon játékos mellett aki szabadon csalhat az általad megálmodott játékban, sőt ebbéli tevékenységében még a bizalmad is élvezi ("á, ő biztosan nem csal, csak okos, 100 százalék körüli eredményt produkál, mint a gép, szinte soha nem hibázik, mindezt úgy, hogy "garantáltan" nem használja a központi adatbázist, nincs családja, nem vonja el semmi a figyelmét, nem bambul el több k kérdés megválaszolása közben sem.. (szinte egyszer sem!)..."tökéletes katona", kiváló kvízadmin, akit valahogy jutalmazni kell? rendezzünk hát neki versenyt, van 12 kvízmedálja, sajnos ennyi a max. egy játékosnak, gyűjtsön akkor kvízgyőzelemért járó medált?...abból még nincs is korlát???)!
Te is tisztában vagy vele, hogy -még a játék főgurujaként sem!- nem számíthat SEMMIT az, hogy megbízol valakiben vagy sem (hogy lehetsz elfogult? Egyik játékos pénze többet ér, mint a másiké? Egyik játékos fekete, a másik fehér és neked jogod van különbséget tenni köztük? Ragozhatnám, de nyilván érted mire gondolok!) , miképpen azt sem tudhatod hogy "Kócos nem élt vissza a státuszával" , hiszen feltehetőleg nem ülsz ott mellette, míg a kvízkérdésekre válaszol! Elvben nem zárható ki? Elvben az nem fordulhat elő, hogy egyik játékos előnyt élvez a másikkal szemben, sőt az sem, hogy egyik játékosnak bizalmat szavazol az összes többivel szemben (hozzászólásod mégis ezt tükrözi!), annak ellenére, hogy egyetlen tény a központi adatbázishoz való hozzáférési joga, szemben az összes többi játékossal!
Nyilván nem lehet ez bizalmi kérdés, inkább csak elvi: egyik játékos előnyt élvez a kvízkérdések kitöltésénél, azzal hogy kvízadminként hozzáfér a központi adatbázishoz, így sérül a játék tisztasága, tehát: NEM EGYENLŐEK A FELTÉTELEK!
Itt újra idéznélek:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak."
(Nem kiabálok, csak szeretném kiemelni, még akkor is ha egy része korábban már szerepelt:)
EZ AZ AMI SZÁMÍT, A TÖBBI CSAK MASZLAG! MEGBÍZOL BENNE? TUDOD, HOGY NEM HASZNÁLJA (egyébként honnan tudnád?)? FAIR VERSENY: EZ AZ AMI SZÁMÍT MINDEN JÁTÉKBAN,NEM? NEM FAIR EGYETLEN JÁTÉKOSNAK VERSENYKATEGÓRIÁT RENDEZNI, CSAK AZÉRT HOGY MEGLEGYEN A 14. MEDÁLJA (CSAKÚGY MINT A 13., AZ ELŐZŐ VILÁG KVÍZGYŐZELMÉÉRT, ÍGY NEM LEHET KÉTSÉGÜNK, HOGYAN SZEREZHETTE A TÖBBIT, ILYEN RÉSZREHAJLÓ JÁTÉKVEZETÉS MELLETT)!

Bármilyen játékot, sportágat vehetünk példának, sehol nem kedvezhetsz egyik játékosnak a többi rovására.

A keresők használata: tudhatod (és tudod is! :-) ), hogy a központi adatbázisból való puskázással nem érhet fel a világ összes keresője sem, már csak a hibás kérdések rendszerben maradása miatt is (persze, ezt folyamatosan szűrik de mindig marad bent: e világon is tucatnyival találkoztam már az eddigi kérdések során).
A játékosok által csinált adatbázisban NEM keresheti ki a játékos az összes választ, hiszen a teljes kvízállomány csakis a központiban fellelhető, mégpedig olyan formában ahogyan azok elfogadásra kerültek (tehát azt is tudhatja a használója, hogy rossz választ kell adnia ha helyes értékelést akar, hiába guglizna ki másikat).
Játékbeli hátránnyal nem a kvízmestert sújtod, hanem az összes többi játékost, aki nem mehet tutira (ezt is pontosan tudod)!

Nyilván emlékszel: az első világ végén holmi -máig ki nem fejtett!- átfedésekre hivatkozva akartad visszatartani néhány játékos ősköveit, akik több kategóriában is győztek (köztük én is: csapatban és kvízben). Ha ott szerinted "átfedés" történt, akkor minek neveznéd a játék központi adatbázisához hozzáférő, onnan szabadon puskázó kvízadmin kvízgyőzelmét egy versenyszerveren???
Csak remélhetem hogy: CSALÁSNAK!
Korábban Rodriquez így fogalmazott: "Ez olyan, mintha a pókerversenyen az osztók nyernének!"
Ha egyszer jutalmazni kívánod a bizalmadat élvező kvízadmint, akkor biztos az a jó megoldás, ha a v4 kvízkategóriáját neki rendezed???

Továbbá: ez nem az én dilemmám! A játék tisztasága sérül (csakúgy mint az előző világon!) azzal, hogy egyik játékos fórból indulva, (konvergál a 100 százalékos teljesítményhez, talán sikerül is neki a központi adatbázisnak hála!) megnyerheti az összes résztvevőnek (és nem csak a kvízadminodnak!) megrendezett versenyt!

Végezetül pedig: ha egyszer az egyik játékos hozzáférve a központi adatbázishoz, (a bizalmadat élvezve, vagy sem: a játék tisztasága szempontjából ez teljesen lényegtelen!) "dicső eredményt" ér el (megnyeri a kvíz kategóriát) akkor nem is lehet kérdés a kategória törlése. Egyetlen díj van, az pedig még a versenyszerver indulása előtt elkelt (hála a központi adatbázisnak)! A második helyezettnek már csak annyi jár, mint ami ama bizonyos hatodik gyereknek!
A kategória törlése a minimum, ha már egyszer nem lehet kizárni egy "teljes puskázási joggal felruházott" kvízadmint a versenyből! Itt nem az ő jogai sérülnek, hanem mindenki másé, aki nem tutira megy! Bármely más kategóriát megnyerheti, csak azért tennie is kellene. Nyilván nem okozna neki az sem gondot, de csak a kényelmes megoldást választja és puskázik szabadon!
Idézet: Xena - 2010.03.09. 08:16:27
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak."

A játék tisztasága sérült azáltal (már az előző világon is, ahol hiába emeltük fel "szavunkat"!), hogy az egyik játékos kvízmesterként -hozzáférve a játék központi kvízadatbázisához- "kottából kvízelhet" (ezáltal győz és így +1 százalékos medálhoz jut!), a másik meg nem!
A témával egyelőre nem foglalkozik senki, így jobb ötletem nem lévén megismételném a tegnapi hozzászólást!
Egyetlen "játékszolgáltató" sem engedheti meg magának, hogy a játékosok között nem teremt egyenlő feltételeket -a nyitó hozzászólás eszméjét (mely egyébként minden játék alapja!) is sárba tiporva!-, pláne hogy belőlük (is) él és nem csak 1 konkrét személyből, kinek (csakúgy mint az előző versenyszerveren) megrendezi a 4. világ kvízversenyét!
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László
Dátum: 2010.03.07. 01:18:01
Nyerő Stratégia kapta e levelet, melyhez hozzájutottál (vagy te vagy NYS? végülis olyan mindegy!).
Azt gondolom, hogy könnyen értelmezhető amit írtam. Szint*400 lé az Olympos napi építési normája, mely a "kiépülés" időszakában hülyeség. Ezt ragoztam, majd a konok "aki nem épít, annak menni kell!" ismételgetésre távoztam.
Mi hangzott el a fórumban? Ki nevetett az Olympos-on? Látod már itt megbukik az egész kémes blöfföd, ugyanis a ... sem foglalkozott az Olympos-szal, miután kiderült a vezetőik alkalmatlansága (karakterfejlesztés helyett erőltetett építés), akik közé nyilván te is tartozol. "Szóba" is csupán a +6 építőtök (feketemunkások vagy csak hülyegyerekek, akik úgy építik a szöviteket, hogy nem kerülhetnek be a "győztes" 35 fő közé? nyilván mindenki számára világos, hogy építőrabszolgákról van szó) miatt kerültetek.

Lejárató kampány? Kell lejárató kampány egy olyan szövinek, ahol napról napra azon ujjong vezető és közkatona, hogy a szövetségük első a szövilistán, miközben a játékosait arra készteti, hogy a karakterük -elsősorban a létermelő szakértelmek- fejlesztése helyett napi szint*400 lét építsenek?
Építés szaki fejlesztésére, miközben a létermelő szakik jócskán lemaradtak?
Ugyan már!
Ami pedig az "undorító, gerinctelen hányadékokat" illeti: melyik szöviben van +6 építő, akik olyan "rendesek", hogy építik az olympost(nevezhetjük őket építőrabszolgáknak!), annak ellenére, hogy ... sem járna nekik győzelmetek esetén? Igen, az Olympos-on!
Vagy: előző v4-en melyik szövi állt össze a fekete gyémántokkal? "Mindegy ki nyer, csak ne duplázzanak a hegylakók!"?
A feddhetetlen Khatifok!
Ez a gerinctelen játék és nem az az információszerzés, melyet nyilván más is megtett volna, ha lehetősége nyílik rá!
Nagy a csend... marad a lapítás és majd csak abbamarad a téma?
Egy verseny szerveren - persze csakúgy mint bármely más játékban, szerveren...- elvárható hogy minden játékos egyenlő eséllyel induljon. Tekintsünk el most az őskövektől, tapasztalattól... játékosként a központi adatbázishoz való hozzáférés derékba törte a fair játékot, így az az elvárható minimum, hogy töröljék a kvízmester által elért kvízgyőzelmet és a "jutalmul" újra visszakapott medált.
Mire számíthatunk így a következő V4-en? Újabb "szuperbajnokra" , aki külön jogokat élvez a többi játékossal szemben? Aki ügyesen megnézi a játék adatbázisában a válaszokat majd újra elteszi a győztes jutalmául járó medált annak ellenére hogy már felhívták az admin figyelmét a visszaélés lehetőségére?!
Miért is kapta vissza??? Jár neki?
Mire fel akarsz te virágot?

A történet egy jogosulatlan előnyhöz (a játék kvíz adatbázisához való hozzáférés, függetlenül attól hogy használta e vagy sem) jutott játékos dicsőség medáljáról szól, amit egyszer már elvettek tőle de a "NAGY TESTVÉR" -ki tudja miért!- visszaadta neki.
Erről hallhatnánk bővebben? Esetleg attól aki visszaadta neki? Ne a haverok magyarázzák már meg a bizonyítványát! Vagy kvízadminként ő mondja meg a tutit? "Nem használtam az adatbázist, jár nekem a medál!"
A játékostársaim többségével együtt az adatbázishoz való hozzáférés lehetősége nem adatott meg nekünk, pedig talán lett volna köztünk olyan játékos aki nála is ügyesebben használja az adatbázist és legyőzi (persze ez már akkor sem dicsőség medálja, csak "N1. puskázó" medál).
Miért is kapta vissza? Jár neki?
Látá az ÚR, hogy nem használta az adatbázist és így feloldozást nyert?
Továbbmegyek: ha egyszer a V1 toptopja kvízadminként az adatbázis birtokában győzhet a kvízben, elveszik tőle -megjegyzem jogosan!- majd újra megkapja (ki tudja miért?) a medált, akkor az árnyékot vet a "toptopságára" is, nem? Aki egyszer megbukott... medálvisszaadó haver is van, aki a "hátsó ajtón kopogtatásra" újra kiadja a medált?
Ér ennyit egy jogtalan előnnyel szerzett medál?

Ne dicsőség medálját adjanak már neki, ha egyszer semmi dicsőség nincs abban- márpedig nincs!- hogy valaki kinézi (kinézheti) az adatbázisból a jó válaszokat! Kapjon pl. "legeredményesebb kvízadmin" plecsnit a dicsőség medálja helyett! Ő a legeredményesebb kvízelő azok közül, akik hozzáférhettek a központi adatbázishoz, ergo ő "puskázott"(puskázhatott) a legügyesebben! Ne vegyük már egy kalap alá a többi játékossal! Dicsőség a győzelme? Plecsnit ér? Ugyan már!

Dicsőség medál: ízlelgessük e szavakat! Mit jutalmaztak az ő esetében? Miért is jár neki a dicsőség? Ja: más játékosokkal ellentétben ő biztosra mehetett! Bizonyítani kell valamit? Ártatlanság vélelme? A gyanúba keveredés más országban az elnök bukásához vezetett, de itt jár neki a dicsőség? Ő itt "valakinek a valakije" és ezért újra megkapja a "DICSŐSÉG MEDÁLJÁT"?
Nem kell bizonyítani hogy csalt. Hozzáfért az adatbázishoz (más nem!) és teljesen mindegy hogy élt a lehetőséggel vagy nem.
"Ejnye! Már megint ez a nóta? Utólag nem fogják elvenni tőle a medált - az sem volt semmi undorító, ahogy először megpróbálták elvetetni tőle -, de elárulok még két dolgot.
Egyrészt, ha az elejétől tudta volna, hogy a kvíz kategóriában nem indulhat..."

Kvízadminként -akár tetszik akár nem: a játék kvíz adatbázisához hozzáférve a "ló túloldaláról"!- megnyerheti valaki a V4 kvíz kategóriáját? Ki lesz a következő kvízgyőztes?
Miklós, Baraty, másik kvízadmin? Ők sem gondolják majd, hogy nem indulhatnak kvíz kategóriában? "Hozzáférünk ugyan, de nem használjuk!"
Az ellentábor nem látja a fától az erdőt? Nincs abban semmi meglepő ha egy kvízadmin megnyeri a kvízversenyt, miközben nem csak hozzáfér a kérdésekhez de lehetősége is van módosítani őket?
Dátum: 2009.12.06. 08:54:22
"Dec. 6-án, vasárnap este 8-tól tervezett szerver leállás lesz, amely egészen a hajnali órákig fog tartani."

Nem lehetne bevezetni hasonló esetekre a (pl.) reggel 6-ig tartó támadhatatlanságot, hogy ne kerülhessen előnybe az aki hamarabb kerül géphez?
Dátum: 2009.10.30. 17:05:56
A "Lélekgyémánt ellopása" kaland hibás. Kiválasztottam de nem adta be a kalandot (cselekmény nélkül a végére ugrott).
Dátum: 2009.09.21. 16:19:24
.
Dátum: 2009.09.18. 23:23:58
1. Kis közhellyel: kivétel erősíti a szabályt, de hol van itt a kivétel? Nagyanyám is lehetett volna űrhajós: egy (kis) ideig jó esélye volt rá...
2. Építő serleg? A teszten még kiadták(így azért joggal ácsingózhattam a 3. díjra is!), de az előző világon már elveszett (a verseny végére) így nem lehet "rá" számítani!
3. Értékelem hogy megpróbáltad kiugrasztani a nyulat a bokorból (két szándékos közhely egy hozzászólásban? abba is hagyom mára) így már most megígérem neked, hogy amennyiben a következő versenyen játékstílust váltva befarmolnálak (csak itt zárójelben: mivel a nyúl jelmezét még csak felvenném, de a pókét biztosan nem ... ) akkor privin küldök neked egy "X"-et!
Dátum: 2009.09.18. 22:09:21
Csak ironizáltam!
1. Le-val nyilván nem lehet jutalmazni, hiszen jogosulatlan előnyhöz juttatja a másik világon lévő karaktert.
2. Persze hogy a játék fizetőeszköze(őskő) jó nyeremény, csak legyen annyi amit jutalomnak lehet nevezni.
Egyébként akinek a rendszeres őskőrendelésre nincs keret az nem a versenyszerveren elért jutalmából pótol, mivel könnyen kiszámolható hogy a 4. világon kategóriagyőztes játékos több őskövet költ mint amit jutalomként megkap.
Oldal: 123456789101112