Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Birka

Dátum: 2014.02.13. 18:36:12
Mivel még mindig nem kódolták le, hogy max 100 TP után járhat mini EH...
Azt vedd hozzá, hogy a top lassítás miatt a mostani 200-as karakterek toronymagasan erősebbek mint egy "valós/normál" 200-as karakter. Ők tuti nem lépnek 3-4 szintet egy BU event alatt, mint én és a környékem...
Ma éjfélig tart, ezt írta Baraty...
Holnap 10-kor elvileg vége szakad...
234-nél járok, nem lehetetlen a 260...
Dátum: 2014.02.06. 13:47:17
A tárgyakban rejlő +%-ok alapvetően azon hatásokat ellensúlyozzák, melyek csökkentenék a portya bevételed, de 100% felé nem viszik soha. Azaz ha valaki 80/60/40%-os a portya listában, valamint ha lefelé ütsz, akkor vannak szinttáv függő lécsökkentő % módosítók, ezek korrekciójára szolgál a +% alapból.

Ezen felül az állat felszerelésekben szereplő +LÉ% növeli a lélekszívás után a térkapus lényekben maradt LÉ mennyiséget, és AF képességen keresztül minden +LÉ% tárgy növeli az EH-s portya bevételed. Nekem jelenleg full optimumon (-5 szintre ütve) 4482LÉ/17TP-t ad az EH ezen bónuszok miatt... (Tájul a térkapu 132%-al hozott az utolsó 16 csatában 232,7LÉ/TP-t.)
Ne túlosszunk már!

200 templomkristály őskövezés nélkül is lazán megvan pár hónap alatt, ha nem ősköre váltod be.
BU event-et többször levezettük, sőt vannak akik jelezték is, hogy kő nélkül csinálták meg.

Az idei kb 10fétisből 2 ismert, de már megy a siránkozás, miközben 1 doboz cigi/1 32-es pizza áráért vagy 250 őskövet lehet szerezni? Csak tudnám miért a Skótokat tartja a köznép sóhereknek, amikor a Magyarok messze felülmúlják őket...
Dátum: 2014.02.03. 10:21:47
Az első karaktered úgy is csak "teszt" karakter lesz. Minden megszokott játékkal ellentétben ez egy olyan játék, ahol a TP rossz. Ezt eleinte nem biztos hogy könnyű belátni, de később... Ez alól egyetlen kivétel van az pedig a V5, ahol beérheted az elsőt is szintben ha akarod, más világokon erre esélyed nincs.

Első körben szerintem regisztrálj át V5-re, hogy "gyorstalpaló" üzemmódban átlásd a játék adta lehetőségeket, majd ezerrel olvasgasd a wikit. Maga a játék nem egy farm game, ahol egyértelmű mit kell csinálnod. Egy eventen pl többet veszthetsz, mint nyerhetsz, vagy a szintenként kapható feladatokat/vadászatot megcsinálva magadat szivathatod hosszabb távon... Pont ez a szépsége a VU-nak, hogy nem egy FPS szintű nobrain game, hanem egy komoly taktikai/stratégiai/logikai tervezést és játékmenetet igénylő game, ami drasztikusan olcsóbb mint a többi böngészős game.
Idézet: Castiel the Angel - 2014.02.02. 08:08:48
Ma lejárt a minievent is, így nem igazán volt annak sem értelme...


V5-ön működik:



V5-ös "szokásos" bajnoki hiba van helyette, ami 2x futott le dupla medált osztogatva...
Ez a fejlesztés nem hiszem hogy alapvetően a 31. szintű karaktereknek szól.
Természetesen amikor jön majd a xeno fetis, a befizetés fétis, a relikvia fétis, a husvéti fétis, a napi rutin fétis a tudom is én milyen fértis, akkor lehet "elérhetőbb" is lesz köztük 31. szinten, de addig türelem.

A játék már így is túl komplikált alacsony szinten, semmi meglepő nincs abban, hogy minimum 60 vagy 100 esetleg 150. szinttől jönnek be az új fejlesztések. Viszont mivel Miklós senkit nem akar kizárni az újdonságokból, így bazi rendes, hogy már alacsonyabb szinten is bele lehet "kóstolni" az újdonságokba is....
Kell hozzá a zabálás AF képesség, hogy megjelenjen a templomkristálynál a csatlóskristály lehetőség asszem.
Ne túlozzunk

Szerencsekerék+epik kaland+feladatok+végzet templom+találkozós pörgetés ha mákod van (+100!)

Ez azt eredményezte nálam, hogy (amikor Miklós bejelentette, ne költsük, mert lesz belőle fétis kb 100 volt nálam) kb 2,5 hónap alatt kb 500-at termeltem ki belőle...
Dátum: 2014.01.31. 14:02:44
Aukciós házban is jó a sorrend, sőt elöl jönnek a térkapusok utána az epikus ékszerek. RESPECT
Dátum: 2014.01.30. 11:40:08
105. szintű vagyok jelenleg, és a 175-ös kincstáblát fogom kikérni este. Még "csak" 70 a difi, de ez 3 entitásonként romlik
Dátum: 2014.01.30. 11:09:40
Lehet visszahívni az epikusokat... Mondjuk erre is kellene adni valamennyi "átmeneti" időt.
A nyereményed: Csatlóseledel

Szerencsekerék power
Dátum: 2014.01.30. 10:51:28
Az olyan szituhoz mit szólsz, amikor egy játékos a szövetségénél 30-40 szinttel erősebb tárgyakat szed ki entitásból, és őt szivatja meg a módosítás?
Dátum: 2014.01.30. 10:41:24
Öszintén, szerintetek az ilyen szubkultúrált postokkal mit lehet elérni? Ha hozzád hasonló stílusban szólnak, akkor te hogy reagálsz rá?
Dátum: 2014.01.30. 10:05:49
Mint kiderült ez már 14 hónapja bevezetésre került, csak "megcsúszott " a kód. Valaki megkérdezte, hogy mi a szabály itt fórumon, majd rákérdeztem az ÜSZ-nél, hogy mit is írhatok ki Wikire, majd jeleztem Aleandarnak, hogy a hivatalos álláspont nem egyezik azzal, amit ő állít itt fórumon. Ekkor F3rcs jelezte, hogy bugos. Baraty meg helyrerakra...

A szabályozással már a szavazás kiírásakor se értettem egyet. Habnak a tortán jött mellé a top lassítás, így drasztikusan erősebbek az emebrek a "normál" ütemezéshez képest a saját szintjükön. Azaz entiben jóval jobbakat tudunk leverni, mint amit a korlát "enged".

Amúgy valami 245 a max kincstábla, ez azt jelenti, hogy 150. szint alatti tagokat szort meg az AL meg az Omega a jelenlegi top epik cucokkal, hogy a korlát ennyire betett? Mert szerintem kis szöviknél ez sokkal merdekebben "beüthet", amikor 1-4 erős tag haladt az epikusokkal, és a pl 190-es kincstáblát nem tudják viselni 100. szint alatt az emberek...
Dátum: 2014.01.30. 08:32:18
Kissé megcsúszva, de megtudtuk, hogy érvénybe lépett ez a "korlátozás" a nép akaratának megfelelően.

A korlát úgy ahogy van logikátlan, mivel már entitásból is nagyobb tárgyat veszek ki, mint karakterszint+90

Legalább azt be kellene tenni még, hogy az entitásozás "kiskapu" legyen ez alól az "új" szabályozás alól!