Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vaczakka

Dátum: 2010.01.16. 11:36:45
"
- Szevasz, haver! Mi van a szatyrodban?
- Alma, épp most vettem a boltban.
- Jó sok férhet ekkora táskába...
- Ja, pont annyi van benne, amennyit vettem!
"


Szóval azt akartam mondani, azét nem tudom, akit másol, nem azt hogy honnan veszi a szakértelem mértékét.

Ennek az adatnak a hiányában pedig nehezen tudom megállapítani, hogy a háború miatt van náluk ilyen kevés, vagy pedig a szakértelem változása teszi.
Dátum: 2010.01.15. 20:12:12
Miklós, ez az infó csak az 1. világ adatain alapszik. Hiába kértük ugyanezt az infót a 2., 3. világról, mély űr maradt az ilyen jellegű kéréseink után.

Természetesen engem, és ezek szerint mást is továbbra is érdeke ez az infó

Hogy a topichoz is kapcsolódjon:
A kristályoktól nagyon gyéren tudok hozni a hétfői update után (jelenleg sehogy, mert elvonultak a sebeiket nyalogatni). Tény, hogy az eddigi 3000-4000 LE / 37 TP helyett most rendesen 550 LE / 25 TP a jutalom. Nem fejlesztettem EH-t, és nem is fogok, és azt sem tudom, a KH-nak mekkora a transzcendális proj, de érdekesnek találom, hogy épp az update után, rettenetesen visszaesett a tőlük hozható LE.

Ha már egyszer kiterjesztetted a Tr. Proj. hatását, akkor légy szíves azt is terjeszd ki, hogy a gyémántok ellen kevésbé hasson. A hordabónusz kedvéért...
Dátum: 2010.01.15. 20:02:30
Mikor született Petőfi Sándor ???
1900
1824
2000
1000
1823-ban, szerintem.

Szomorú, hogy ezt a kérdést átengedte valaki, és hogy a kvízolimpián kaptam. Én meg nem bírálhatok el kérdéseket, mert túl sok kérdésem végzett 25% alatti jó válasszal...
Dátum: 2010.01.12. 14:34:57
Az alábbi színészek közül ki NEM játszik a Kegyetlen játékok című filmben?
Sarah Michelle Gellar
Reese Witherspoon
Claire Forlani
Ryan Philippe
Hollywood gyöngyszemei, mind csupa "világhíresség"! Sarah Michelle Gellar neve is csak azért volt ismerős, mert annak idején nagy Angel rajongó voltam.

Ennek a kérdésnek nem itt a helye.
Dátum: 2010.01.12. 14:30:03
Hol szerepelt a híres "Én vagyok az apád!" kifejezés?
Gyűrűk Ura
Star Wars
Hupikék törpikék
Paula & Paulina
Még egy "igényes" kérdés

Törlésre javaslom.
Dátum: 2010.01.12. 14:25:03
Mennyi a töketlen fecske repülési sebessége? (Gyalog-galopp)
Annyi mint a tökösé!
Afrikai vagy európai fecske?
25 mph
30 km/h
Szeretem a Monty Pythont, de kiszedtétek az én kérdésemet. Legyetek következetesek, vagy szedjétek ki ezt is, vagy rakjátok vissza az enyémet.
Dátum: 2010.01.11. 16:06:23
Mi biztos magasra fogjuk felhúzni, iszonyat sokat ér entitás ölésnél, epik verésnél. Talán még a 85-ös relikviát is megveszem mellé, a 4 pihenés így már értelmét nyeri.
Dátum: 2010.01.11. 16:02:11
Köszi, logikusnak tűnik, én is kb. erre gondoltam, de szeretem a híreket a hivatalos forrásból megszerezni.
Dátum: 2010.01.11. 15:54:03
Miklós,

Kaphatunk arról konkrét adatot, hogy a gyógyulást serkentő épület szintenként milyen mértékben növeli a regenerációt?
Dátum: 2010.01.11. 13:56:05
Mondjuk a háborút nem néztem, lehet az is az oka, hogy szétklopfolták őket
Dátum: 2010.01.11. 13:51:22
Biztos népszerű leszek, de javaslom, hogy a gyémántok ellen csak a Transz proj. 2/3-a védjen. Csak hogy legyen egy kis értelme a gyémánt bónusznak egyáltalán.
Dátum: 2010.01.11. 13:47:01
Ma, 13:43 GlassEye *Perseus* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 613 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása
Ma, 13:41 GlassEye *Gladiatorium* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 504 lélekenergia és 14 TP. Csata leírása
Ma, 13:32 GlassEye *Venitarius* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 562 lélekenergia és 37 TP. Csata leírása
Ma, 12:07 GlassEye *Noemi* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1735 lélekenergia és 14 TP. Csata leírása
Ma, 12:05 GlassEye *Dreadgeddon* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 8 TP. Csata leírása
Ma, 12:04 GlassEye *Lordeadron* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2333 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása
Ma, 11:59 GlassEye *Neander* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 121 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása

Eddig olyan 80-100 LE/TP szokott jönni a kristályoktól. Ez messze alatta marad.

Ez most a Transzproj, vagy csak rossz napot fogtam ki? Van egy szörnyű gyanúm...
Dátum: 2010.01.07. 01:08:44
.
Dátum: 2010.01.07. 00:52:49
266. szintű Szerencse próba: Szerencse: 218 + 10 = KUDARC...

67. szintű vagyok, 4-en vagyunk egy szinten.

Szerk: felesleges hasáb törölve...

Kikémkedtem a szerencséket
Én: 218
Kari1: 101
Kari2: 225
Kari3: 335

Ez átlag 220, felfelé kerekítve.

Kicsit abszurdnak tartom a 46-os random értéket, légyszíves, eszközöljetek valami változtatást, ami a próbák küszöbét az ésszerűség határain belül tartja.

Köszönöm: V2 GlassEye
Dátum: 2010.01.05. 14:43:41
Reggel a karakterem 18,5K ÉP-vel rendelkezett, holott a maximuma jelenleg 10,5K. Kellemes meglepetés volt, mert ÉP-ből sosem elég, de gondoltam szólok, hátha valami elszámolta magát a rendszerben.

Ha ez nem bug, hanem feature, akkor meg csak még jobban örülök

V2, GlassEye
Dátum: 2009.12.23. 01:17:05
Mielőtt véleményt formálok a dologról, elsősorban érdekelne, hogy mikor ad, és mennyit ad?

Látatlanban is merem viszont mondani, hogy nem jó ötlet kizáró alternatívákat utólag bevezetni a játékba.

Lássuk a konkrétumokat, utána meg tudom ítélni, melyik jobb nekem. Ha ne adj' isten bevezetésre kerül, akkor viszont Miklósék részéről minimum elvárásom volna, hogy a bevezetéstől számított 1 hétig a VF-et lehessen úgy lefelejteni, hogy a teljes LE-t visszaadja, és függetlenül a felejtés szintjétől lehessen lefelejteni.

Ez esetben merném alternatívának nevezni.

Szerk:
Nem is tudom, miért a tiedre válaszolva írtam, Pietrus, igazából csak úgy be akartam írni.
Dátum: 2009.12.20. 20:43:51
Ezt én is javasoltam kb. 3 hónapja, de sajnos nem talált nyitott ajtókra a javaslat.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,214.20#hsz28

Pedig nagyot lendítene a tárgyak használhatóságán, sokkal kevesebb tárgyat kellene kiagyalni, mindenki a saját szintjének/erejének megfelelő bónuszokat kaphatna.
Dátum: 2009.12.20. 20:26:08
Valóban, ez is igaz, ez is lehet oka a köré építésnek. Ha jól tudom, ennek a gatyába rázása is épp folyamatban van, szóval az hamarosan nem 60 60 15 lesz.

Ez is jól példázza, hogy nem egy problémával állunk szemben, sok kiskaput tartalmaz a rendszer az ügyeskedők számára.

Mindenesetre, az épület bónuszok megtárgyalását (és hogy ki milyen mértékben használhassa) szerintem nem volna tanácsos behozni ide, mert akkor lassan tényleg összjáték-reform topic lesz.

Tény, hogy azon is változtatni kell, mint ahogy a tárgyak elérhetőségi / használhatósági követelményén is.

Fenntartom azt a véleményemet, hogy a tárgyak használatát szint + kereskedelemhez volna érdemes kötni. Ez kufár esetében ugye semmi változást nem eredményezne, csak az epik tárgyak esetén lenne jelentős változás.

Vannak ötleteim arra is, mit lehetne kezdeni a kis karaktereknél ragadt, általuk nem használható tárgyakkal.
Dátum: 2009.12.20. 17:44:34
Én úgy látom hogy a köréépítés nem maga a probléma, hanem annak a tünete. Maga a probléma az, hogy korlát nélkül meg lett engedve, hogy a 80-as tárgyat bárki használhassa.

Nyilván, ha nem tudna kis karakter magas szintű tárgyat használni, akkor nem volna értelme szövetséget köré építeni, hogy bezsákmányoljon szupertáp cuccokat. Mert úgysem tudná használni nagyon sok ideig.

Az egészet úgy megváltoztatni, hogy igazságos legyen, ne boruljon sok minden, már nagyon nehéz lesz.
Dátum: 2009.12.20. 16:52:23
Így igaz. Nehéz, mert ha meg akarunk változtatni valamit, az simán magával ránthat még ki tudja hány dolgot. Ezért is kérdés, hogy mi lenne a jó. A foltozás ideiglenesen adhat megoldást, de ha jó megoldást akarunk, ami mindig jól működik, lehet, hogy az alapkoncepcióba kell belenyúlni.

A kérdés még mindig az, hogy Miklósék mennyit vállalnak be?