Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tboyult

Oldal: 1234567
Dátum: 2016.12.19. 12:18:55
ne bánkodj,lesz ez még fordítva is mindenki megtette amit kellet ,nekünk most szerencsénk volt az utolsó fordulóban.nem hiszem hogy ez irányított volna(mármint a sorsolás).ha erre volna kapacitásuk akkor már az összes többi elmaradott fejlesztés sínen volna
Dátum: 2016.12.13. 10:28:24
jól tetted de ha lesz költési akció,akkor inkább arra spórolj,hamár égeti a zsebed az őskő
"kedves"szemüveges "úr"!Te aki a licit alatt egyfolytában geciztél,hogy csak felverem az árat!!!!!
itt van a bizonyíték,hogy komolyan gondoltam:
2016.11.29. Tboyult az aukción megvásárolta a következő tételt: A szívósság öve 6000 aranydukátért.
ha nem ugattál volna folyamatosan,és hagytad volna ,hogy a melletted lévő csinos hölggyel tárgyaljak(megegyezzek),mindenki főleg Ő jól járt volna.
lehet segíteni akartál.de ez rosszul sült el- nem nekem
Dátum: 2016.11.29. 11:01:10
nézzél szét a tárgylistádban is ,hátha találsz 1-2 lélekgyémánt csomagot
szia!én voltam az az "eléggé illuminált"egyén aki az istenek eljövetelét felvetette.tettem mind ezt azért ,hogyha majd eljő az az időszak mikor a játékosok elérik a 300-as szintet(már ha a szintkorlát megvalósul)-"Jó lenne egy picit színesíteni a játékot és taktikázásra ösztönözni a játékosokat".gondolok én itt az istenek követésére.a lehetőségeknek csak a fantázia és a programozási idő szab határokat.új épületek(pl:Raia temlom,Leah templom...)szövetségen belül akár több is.az egyik isten "követése"felerősítené adott horda bónuszait(Tharr-rubin,Fairlight-gyémánt stb...)gonosz isten követője csak fertőzött lehetne,...sorolhatnám
Dátum: 2016.10.10. 12:14:01
ez szép menet volt!kár hogy a vége nem sikerült.gratulálok minden résztvevőnek,aki indult a bajnokin és tisztán játszott.lassan, de biztosan érik a cseresznye
Dátum: 2016.09.27. 07:46:18
a következő veremre lehetne több toplista.pl:legkevesebb lépésből eljutni a célig,akár legtöbb elájult állat,megivott gyógylötyi....így nemcsak azoknak jutna hely akik pont indulásra időzítették a szabit
Dátum: 2016.09.08. 06:30:59
kedves Azazel!mégis mennyi havidíjra gondoltál?mennyit nem sajnálnál a játékra?
mivel megszólítál felelek:2 világon licitáltam (2es és 5ös)nem vertem fel az árakat csak nyerni szerettem volna valamit.több emberkével is megbeszéltem hogy mennyi dukátom van és ha kell akár "ólin" is megyek ha nekem tetsző tárgy van.való igaz túl harsány voltam de nézd el nekem,ez volt az első élő akcióm
Dátum: 2016.05.28. 05:31:07
a szörnytalizmán fehasználásakor nem kapok sisakszilánkot
Dátum: 2016.05.25. 14:34:25
.
Dátum: 2016.05.04. 09:22:12
még egy 5let:ha vki eléri a szintmaximumot kapja vissza az addig portyában elvesztett lélekenergiáját(mínusz bizonyos szerencse)
na ez aztán megkavarná a cart rendesen farmokból lennének a királyok
Dátum: 2016.05.04. 08:02:41
ehhez az ötlethez egy pici körítés:szövetségetek mágusai végre kidolgoztak egy új épületet(legyen pl:bolygókapu).megfejtették miként lehetne eljutni az ellenség bolygójára ,ahonnan lerohanták annak idején otthonunkat.a legerősebb és legbátrabb végzet(hölgyek)urak lehetőséget kapnak ,hogy bosszút álljanak.
a bolygókapu használatához lehetne feltételeket kötni
1.bizonyos LE építése az épületbe-itt lehetne egyéni feltételeket szabni(pl:eltöltött játékidő-ennek arányában nőne illetve csökkenne a töltéshez szükséges LE mennyiség)
2.természetesen a max szint elérése
3.minimális csatlósszám stb...
aki beleépíti a megfelelő LE-taz előtt megnyílik egy új világ.... innentől TI jöttök:)
Dátum: 2016.05.02. 09:01:54
.
Dátum: 2016.04.19. 12:58:00
(** V5-ön és V6-on az inspirációval leosztott eredmények számítanak)gondolom ez
Dátum: 2016.04.15. 10:12:26
sziasztok!
egy javaslat,hogy növeljük az lelkesedést az interakcióra:a kínzókamra reformja.saját példámból indulva-én csak addig portyázok(ha nem nagyon muszáj),amíg tele nem lesz a kamra.növelni lehetne a kamra bevételt,esetleg "befogadóképességet"-ezzel inspirálni a portyázást.variálni a kamrázást-gondolok arra ,hogy 2-3 naponta lehessen csak vkit elvinni,esetleg önként elengedni és mást elvinni...stb
Dátum: 2016.02.25. 10:53:25
sziasztok!
csak egy ötletelés a következő eventhez:top lista azoknak akik a legkevesebb lépésből érik el a verem alján lévő "főszörnyet".nagy jutalom nem kéne,mert ugyi ez főleg szerencsén múlik,de érdekesebbé tenné azoknak,akik nem vágynak az egy óra alatt legtöbbet kattingató címre
Dátum: 2016.02.18. 12:32:52
én nagy vagyok és komoly
és már írtam h tetszik az új event.ha ez így nem tiszta akkor leírom:köszönöm
Dátum: 2016.02.16. 14:33:21
jajj de jó!újabb kütyü
Dátum: 2016.02.07. 13:03:17
sziasztok!
a rubin forgácsdarab visszaváltható?
Oldal: 1234567