Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Unr34l

Júliusban lesz csak , 2019-ben ilyenkor kezdődött: Július 19-én , 2020-ban a Covid miatt màshogy volt.

2019-ről infó itt:
https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,1017.0
Dátum: 2021.06.24. 17:54:10
Csak gyorsan válaszolok a világ összevonásra, nem le lett szavazva hanem eleve nem lett kirakva szavazás sem amit ígértetek azért az nem ugyanaz.
Dátum: 2021.06.23. 20:45:17
VIP funkciók

"- A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland."
Dátum: 2021.06.23. 15:10:18
nem, 2x5000 az sokkal kevesebb mint egy 10000, kb 2x5001 felel meg 10000-nek de itt is inkább utóbbi jobb.

1-5000-ig kevesebbre jön ki LE/állatszint , 5001-32767-ig sokkal de jobb , ergo 5001 alatt nem éri meg kisajtolni.
Dátum: 2021.06.23. 10:52:34
igen egy 5000 és egy 5001 szintű kisajtolt között már nagy a különbség
Dátum: 2021.06.22. 17:03:05
én kiváncsi vagyok rá hogy biztosan tudják a pontosan mert ha nem akkor mások is sajtoltak extrát és nem lesz egyenlő sőt több 10MRD differencia is lehet.

Ugye Te is beírtad ide hogy a 100MRD-nek többszörösét sajtoltuk ki , az én részemnél nagyot tévedtél.
Dátum: 2021.06.22. 14:42:26
erre a világ összevonás segített volna csak sok játékosnak a komfort zónája sérül felesleges ennyi világ eleve ennyi játékosra. ezek szerint a V1 a legaktívabb a többi világon meg fele annyi aktív játékos nincs azért kaptok annyit amennyit.

nem a bebetonozásról szól itt , ugy különben pont az töeténik itt hogy folyamatos korlátozás van, anno a nálad lévő LE is csak annyi millió lehet amennyi a szinted különben nem tudsz semmit csinálni addig míg nem költesz , a tárolásra is pont jó volna ez el kéne használni vagy túl csorog mint a CSP és PP azt is használni kell , ne csak az egyik irány korlátozzuk legyünk igazságossak akkor már.

MOD: meg pont Te mondod itt voltál a legmagasabb tudás fája szövetségben adott volt a lehetőség számodra is,saját magadtól mentél el
Dátum: 2021.06.22. 10:54:35
Hogy ez miért is alakult ki ez a magas szintű állat probléma az én részemről?

Már évekkel ezelőtt nem tudtam mit csinálni azokkal akik pörgették a 20. állat szint sajtolást ( ugye 20. szintig TP-s állatfelszerelés + sajtoláskor gradulátum + sajtoló anomália ) ez óriási boost volt azoknak akik ezt pörgették , esély sem volt, már pár éve elkezdtem 150,300,500 szintig vinni az állatokat és ott sajtoltam többnek éreztem igaz nem pörgött úgy küldetés de még is az volt az érzésem hogy eleve gyorsabb ( kevesebb kattingatás, kevesebb idő )

Amikor ~4500 állatokat sajtoltam amit itt meg is osztottam fórumon akkor csillant fel mindenkinek hogy itt a nagy LE szerzési lehetőség ( ami később kiderült az 5000 feletti állatnál még durvább ) aztán ugye lettek a 10k 20k és 30k állatok sajtolása amik már milliárdok és ezek mellet minden más LE szerzési lehetőség eltörpült, de akik ezt csinálták az azért volt mert ők ezt pörgették sok időt energiát ráfordítottak más utat jártak...




Kicsit azt érzem hogy akik sokat melóztak éveken át a végzet templomokkal ( 5-6 naponta) utána meg a gigatemplomokkal (8-10 naponta ) sok sok időt áldoztak rá hogy meglegyen ez az előny azt most egyik napról a másikra el akarjátok tüntetni Ennyi erővel lehet a a tartalékolt erőforrásokra is korlát ha már mindenek csinálunk korlátot, úgy hogy pl max 50 templomi pálca,100 kisebb térkapus stimulátor,200 vadászat itala,200 portyázás itala 200 kisebb portyázás itala stb... sőt még az állatok max szintjét is visszavághatjuk, templomkristályt tárolást is vissza lehet vágni 5000-re max, de akkor a transzdestrukció 1400 szakértelmet is vágjuk vissza erősen , meg lehetne a templomkristály átváltásait is úgy megcsinálni mint az őskőnél hogy emelkedik vagy ahogyan kezdeteknél az ektoplazmánál az elejétől működik ezzel mindent meg lehet fogni Ugye a karakter hátizsákjában nem fér el több tonna

Miklós kérlek írd meg nekem hogy mennyi milliárd LE-t sajtoltam ki , mert én tudom a pontos összeget mivel el van mentve, 14 állat volt ami 5000. szint felett volt sajtolva nem több nem kevesebb

Sajtoló medálokat tovább nerfelni tök jó , időben szóltam nektek hogy legyen egy maximuma pl 300 amikor írtam nektek nekem kb akkor volt 280db nem történt semmi azóta már 323db és nekem már a tudás fája is erősen butítót verzióval is szerzem több mint 40 sajtoló medált! Akár visszavihetjük a a sajtoló medálokat max 100 szintre ( így csak 100%-os lesz a hatásfoka sajtolásnál ) és mindenki visszakapná a fölötti részt valamilyen formában ezzel is lehet a magas szintű állatóknak a szerzett LE-t csökkenteni drasztikusan, ha már úgy is ezt akarja többség , lesz korlát onnantól mindenkinek ugyan annyi LE fog esni és a többi cselekvéstől sem emelkedne ki.

Tudás fája: olvasom itt hogy nagy szövetségeknek mekkora tudás fája van, az azért van mert tettek is érte hogy magas szintű legyen, én nagyon sok templomkristályt beáldoztam végzetmedálokra, minden nap építem évek óta ( kivéve amikor elfelejtettem ) + a szövetségi bajnokságból is emelkedik a szint, teljesen mindegy hogy a tudás fája 50,100 vagy 150 szintű ha egy 50,100,150 vagy 200 szintű karakternek mert a toplistában hátul vannak és ez is befolyásolja a jutalmat hol helyezkedik el itt pár darabban tér el a jutalom ahhoz hogy jó bónusz legyen a toplista elején kell lenni magas tudás fájával + A tudás fája AF képesség.
Dátum: 2021.06.19. 10:23:15
Ha már találkozón ez lesz a fő téma, de jó lenne ha kárhozat verembe legalább be lehetne tenni a CSP-t Júniusban meg minfig amikor végzet verme van adott hónapban, gondolom ez megoldható lenne.
Dátum: 2021.06.18. 18:13:13
pedig most akartam a hétvégén gyorsan kisajtolni egy sort de rendben nem sajtolok
Dátum: 2021.06.17. 16:01:15
Ezzel csak az a baj hogy neked ott a sok templomi pálca meg másoknak is és ezzel megint Ti tudnátok még több erőforrást kiszedni.

kicsit furcsálom hogy logokban nincs benne a akár 5-13MRD LE sajtolások de a tudás fája szintlépéses bónusz akár 20-30 szintig visszamenőleg megvolt játékosoknál

De majd lesz ami lesz, különben mindenkinek adott ez a lehetőség semmi extra nem kell csak kell tenni is kell érte ugye pörgetni a templomokat meg elhasználni portya és vadászitalokat , térkapu pontokat vermeket stb.
majd lesz találkozó után 1-2 hét múlva
Dátum: 2021.06.16. 08:44:46
Lehet de vannak akik gyűjtik és majd nagyot akarnak robbantani
Dátum: 2021.06.15. 22:54:59
Valami legyen a sajtolással támogatom , de ezért ez ne úgy legyen mert valaki folyamatosan használja a portyaitalokat , vadászitalokat és térkapupontokat valakinek meg ott van több ezres halomban , ne így legyen büntetve vagy nerfelve aki aktívan játszik több LE-t szedett be egyértelműen.


Példa ami nem igazságosan lett berakva
Templomi ellátmány is be lett rakva aki folyamatosan elhasználta templompálcáit annak igen 1000-nél több transzdestrukció szakértelme de alig van templompálcája másoknak meg ott van akár 50,100,150 db utóbbi megveheti előbbi nem aki folyamatosan időt energiát használt rá.

"Templomi ellátmány
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Megvásárlásakor kapsz 10 templomi pálcát. Csak akkor veheted meg, ha transzdestrukció szakértelmed 1000-nél kevesebb. Max. 3 db vásárolható belőle."
Ár: 7 isteni kocka, 140 platina, 70 Őskő
Dátum: 2021.06.14. 16:44:05
Ez illik ide mindig feldobja bal oldalt belépés előtt

"Játékosunk írta:

„A Végzetúr játék olyan, mint az ogre. Rétegekből áll. Bárhány réteget fejtesz is le róla, újabb és újabb mélységei nyílnak meg. Míg a legtöbb karakterfejlesztő játékban egy vagy több egyenes út vezet a sikerhez, itt a fejlődés egy fa koronájához hasonlít, ahol a gyökér a közös indulópont, a levelek között pedig mindenki megtalálhatja a saját személyre szabott kihívását.
A Végzetúr másik fő erőssége, hogy rendkívül tág teret kínál a játékostársaiddal való interakciókra, legyen az együttműködés vagy épp rivalizálás.”

Morze - V3"
Ez akár lehetne online is csak szombatra a pandémia helyezett miatt, mert ezért utazgatni úgysem tudok / tudunk bemenni , de Ti tudjátok van erre igény mert most legalább normálisak a csomagok

Fórumra lenne még érdemes beülni de oda sem tudok beülni
Dátum: 2021.06.11. 23:23:47
Van akinek van rajtam kívül 300 sajtoló medálja?
Dátum: 2021.06.11. 23:17:29
Én SZB-ben kapok sima ellenféltől akinek 400-as varázslata pár éve kaptam ki ilyenektől mindegy mennyi az IQ meg a Szerencse az a bizonyos random
Állatidomár köve és gyémánt tallér - ezek a normál aukción megvásárolható tárgyak, az élő aukción ilyeneket nem szoktunk elárverezni
Ez pont fordítva van, ami találkozón volt az nem volt az AH-ban csak az utóbbi időben lett becsepegtetve , függetlenül hogy én nem megyek találkozóra de támogatom hogy legyen liciten.
Dátum: 2021.06.10. 12:04:19
Erre nincs jó megoldás! Ha lesz valami változás akkor valaki hátrányban lesz a másikhoz képest mindenképp és újabb problémát szül