Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Nálam a harag csak a portyalistából működik, ha a támadáshoz beírom egy karakter nevét, akkor nem..

Légyszi javítsátok....
Má mindegy, megvettem 700 sisakszilánkért, nem baj, volt egy csomó úgyis...
Xenos csata vége:

Te nyerted a csatát, jutalmad 3546 lélekenergia és 83 TP!

A portyázás során egy epikus kalandra bukkantál: A lidércfalu

Találtál 1 asztrális kincset.

A szerzett lélekenergiából 639 a helyes válaszért kapott LE.

Találtál egy szürke mytokronitot.

A csata végén a következő tárgyat találtad: Csatlóskristály.

Lassan már a lap aljáig ér a cucc....
a myto szakikat nem lehet turbózni? Bug vagy eleve így lett tervezve?
Még kicsi, 30-as, az kerek 3%, viszont akkor ne is számoljak szürkével, hanem vörös esik....
Xeno alatt nekem nem akaródzik csp-ből szürke myto esni....

a random szórakozik, vagy esélyem sincs, csak sima vadászatnál működik?
Danke!

Működik...
Az aztrálszilánkból különböző ajándékokat lehet választani, de nem lehet, mert hiába van 2 db a jutalomválasztásánál 0 db-ot ír ki, ezt:


Jelenleg 2 asztrálszilánkod van.

3 csatlóskristály

0 asztrálszilánk
Mármint mi működik?
Asztrál kő mindenképpen kell, induló csomagnak mindenki kapott 2 db-ot.
Egyszerre csak egy csatlós mehet asztrális utazásra, ami alapból 45 óra, vagy 10 őskőért azonnal, a felhasznált kő elvész ( nyilván 10 őskőért vehetsz újat)

H a ez megvan szürke mytokronitot lehet neki adni, aminek a leírását Milklós első Hsz-ben találod.

Én eddig jutottam...
Idézet: Baraty - 2015.04.14. 15:27:59
Befejeződik, de a követ nem kapod vissza, csak arra van, h ne kelljen kivárni a 45 órát.


Így van.

Odaadtama szürke cuccot... Innen viszont se előre se hátra....
Befejeződött, szürke mytokronittal lehet innen növelni a szintjét a csatlósnak, amit meg is tettem, jelenleg 3. szintű, aztán ennyi...
Ahogy nézem maradt, nem igazán szoktam vele foglalkozni....

Aiszont 10 őskavicsot nem szívesen dobok ki az ablakon a nagy semmiért, szóval 10 őskővel befejeződik, vagy törlődik az asztrális tréning?
Elindítottam az asztrális turnéra a kijelölt csatlóst. 45 óra az út. 10 őskőért befejezhetem. Ez azt jelenti, hogy letelika 45 óra, vagy megszakítom , mint a kennelt 1 őskőért?
A két hét már lazán lejárt, nem az a gond, hogy nem valósult meg a dolog, a gond az, hogy egy árva szót sem ejtenek róla. Felcsigáztak az infóval, utána meg is lehetett szerezni őskavicsért a cuccot, most meg nézünk mint hal a szatyorban....
Hasít....

Nem baj, akinek van myto izéje, majd egyszer jó lesz....
Dátum: 2015.04.10. 21:48:51
A Bolygó Urának? 9-én.... apám.... durva.....
Dátum: 2015.04.09. 11:24:30
Az viszont röhejes, hogy a felső harmad dögei még mindig nincsenek elnevezve...
Ha veszel hozzá sajtolót 100 őskőért, meg sajtolási engedélyt - most akciós 40 őskő - és van mytokronit fétised, ami a VIP tagsággal együtt van, akkor nembánom... legyen....
DE!

Majd 100 őskőért választhatsz egyet a képek közül...