Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - nagyko

Oldal: 1234567
Dátum: 2009.07.09. 12:43:15
A lonetil biztos jelent valamit szerintem egy ősi nyelven azt, hogy "aki több mint 13 millió rabolt LE fölött van, és C-vel kezdődik a neve nem lehet HKK lap"
Dátum: 2009.07.09. 07:17:57
De nem a kapott mennyiségről, hanem a "raktározható" mennyiségről van itt szó.
Tehát eddig, ha összegyűlt 250 csp-d nem gyűjthettél többet össze, most már 400 is lehet.
Dátum: 2009.07.09. 06:12:45
Ez esetben a gyorsítás nem azt jelenti, hogy több csp-t kapsz egy nap, hanem, hogy a maxiális csp-d megnő, 250-ről, 400-ra.
Dátum: 2009.07.08. 07:11:18
Na jó igaz. Bevallom, de én még az első változat vagyok. Marshall és Crimson azok akik már gép bekapcsolása nélkül, agyhullámok segítségével képesek portyázni...
és most indulok a büntetésemre, hiszen a reggeli portyakör nem hozta az elvárt minimumot, a kínaiak dühösek....
Dátum: 2009.07.08. 06:57:02
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.07. 15:50:01
Tudod nagyon jól én is itt ülök állandóan. Ezért mondtam azt, hogy nem Őket kell büntetni, vagy hátrányba hozni, negatív módosítókkal bombázni. Egyszerűen játszhatóbbá kell tenni a bajnokit. Nekem jó úgyis ahogy van én már elkönyveltem, hogy nem nyerhetek ellenük. Nekem muszály dolgoznom is néha meg eltartanom a családomat. Így nekem és sok más játékosnak nincs ideje számolgatni, meg táblázatokat vezetni.

Vannak a szinteken kiugróan jó játékosok és vannak a kockák. Ez előbbiek vannak többen az utóbbiak kevesebben kinek kéne hogy szóljon a játék? Szerintem mindenkinek, de most csak a kockáknak van csak esélyük a bajnokikon.


Erre csak azért reagálnék (természetesen no offense), mert én is úgymond kocka vagyok, illetve személyesen is ismerek pár kockát, néhányat meg itt ismertem meg (pl. Crimson mestert, akiről tudom, hogy rajtam kívül az összes account-al ő játszik ), nem személyesen, de ami késik nem múlik, ki tudja mikor hoz a sors egy közös sörözést. Na de visszakanyarodva, csak azt akartam leírni, hogy Ők is és én is dolgozunk, és eltartjuk magunkat, vagy a családunkat, nem tenyésztettek ki minket egy titkos kiképzőközpontban Végzetúr hardcore játékossá, ahol alig vártuk, hogy eljöjjön a mi időnk... Viszont azért azt szeretném, hogy ne amiatt ne szóljon nekem a játék, mert jól sikerült a karakterem. Szóljon inkább mindenkinek.
Dátum: 2009.07.06. 06:49:15
Én is gondolkodok a liciten, de csak azért mert régen fanatikus HKK-sok voltunk a baráti körömmel... pár dukátot megérne, hogy az orruk alá dörgöljem.

Sharpánk, Jerikónk (ami durva kis lap volt a maga idejében) az van valahol biztos.

Mindenképpen szerintem is a szavazás a jó megoldás, mivel én szeretnék egy Crimsont, akit csak passzivizálsz és az ellenfél elveszti ezt meg a következő partit is.
Dátum: 2009.06.13. 20:24:54
Akkor jó elhagyni az alvást,...............

amikor bulizni kell
amikor a legjobban esik
amikor sok a munka
amikor kipihented magad

Mekkora volt az eddigi legnagyobb hópehely átmérője?

2cm
0,8mm
38 cm
1m


Ezeket találtam még érdekesnek, szerintem nem gond ha kikerülnek az adatbázisból.
Dátum: 2009.06.12. 16:58:17
Mivel elkezdtem én is a vadászgató életmódot itt is fellelhető leszek.

Ki a Star Wars Jedi Knight(1,2) játékok főszereplője?

Kyle Katarn *
Luke Skywalker
Han Solo
Mara Jade


Speciális, vannak benne szóközhiányok is, tehát törlést javasolnák.
Dátum: 2009.06.06. 00:44:12
Idézet: Crimson - 2009.06.05. 18:03:18
Grats neked is, meg a Vizes Sándornak (aki valójában János), szemmel tartalak ám titeket, van egy 1. szintű, susnyásban lapuló karakterem a v2-n, néha belépek körülnézni:D


Az én szemem is messzire elér
Dátum: 2009.06.05. 14:41:43
V2 - Tyeoral (13. kategória)

1. kör Tyeoral vs Harcos10 Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Tyeoral vs Burrog Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Tyeoral vs Mortal Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Tyeoral vs Sigurd Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Tyeoral vs Laze Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Tyeoral Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
7. kör Tyeoral vs FikuszQukisz Te győztél! Csata megtekintése
8. kör Tyeoral vs Zaraki Kenpachi Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!
Nah végigrágtam magam a dolgon... hosszú volt.

Én is Crimson mesterhez hasonlóan, azt gondolom maradok az old school-nál, mivel nem nagyon szeretem ha megvernek... illetve szeretem ha van meglepetés a dologban.

Kreatív max nagyon LOL nekem ha jól számoltam 30600LE ami egy rosszabb nap kevés portyával. Na mindegy megvárom mi lesz a dologból...
Akár mindenki megírhatná Crimson mester neked, hogy mikor mennyi LE van nála, te úgyis csak a saját farmkaraktereidet támadod
Dátum: 2009.03.20. 17:42:34
Azt már jóvá kellett volna írni.
Sőt hát ugye van indoklás, miszerint: karikat törnek fel azok a bizonyos karik, ezért kell minden karinak elkérni a jelszavát, tehát karik, akarom mondani kerek a történet...
Dátum: 2009.01.18. 19:03:36
Köszi! Igazad van! Régen volt már a Darkinnal való találkozásom, meg amúgy is egy lö vagyok
Dátum: 2009.01.18. 18:45:53
Hykeka!

7. szintre lépni. Legenda menübe belemenni. Darkin nevére rákattintani.
Farm ahol élünk legnagyobb sorozat volt... Apuka mindent meg tudott oldani a fészerben gyalulással
Dátum: 2009.01.16. 18:17:53
Hát tippet én is csak a belső fórumon adok...
Dátum: 2009.01.16. 18:14:14
Na az eddigi tapasztalataim alapján nem gáz ez a korlátozás. Jó célpontválasztás és jön itt a LE, néha nem is kevés. A mai napon volt több 1000+ portyám, sok 500-600-as és néhány 300 körüli, na persze pár lukrafutás is, de hát ez sem baj...
Tegnap én is kicsit bepánikoltam, de a mai nap bizonyította, hogy nincs itt nagy baj...
Summázott véleményem a My Name Is Earl -ről:

Randy miatt kihagyhatatlan a dolog...
Oldal: 1234567