Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - nagyko

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.07.08. 00:51:37
Idézet: Morpheus - 2011.07.07. 14:00:44

Tartsd meg őket aztán mutass fel valamit úgy,hogy kapsz vagy -30at mindenre mint mások akik megtartják.

Vagy úgy már nem lenne annyira egyszerű ez a játék?


A Lord mikor megszerzi undorodva bedobja a túróba, mert ott van annak a helye. Ezt mások is megtehetik.
Dátum: 2010.01.22. 12:45:07
Először, de előbb vagy utóbb, és így vagy úgy de mindenki itt köt ki.
Dátum: 2010.01.19. 14:15:09
Szerintem is az ősgonoszság további fellendítése lebegjen a szemed előtt, mert a többi néma csend.
Dátum: 2010.01.16. 12:14:33
Nem a név a lényeg, hanem a kapu előtti várakozás, és a bobocsátás utáni gyónás az Atyánál, majd Maszat fekete túrós masszázs programja. Ha ezeken részt veszel, nem feltétlenül emlékszel a nevedre.
Dátum: 2010.01.15. 11:26:48
A mi célunk nem TP tömés, hanem a TERV végrehajtása. Ez lebegett a szemünk előtt, illetve, hogy nekünk mindegy milyen horda, csak a színe legyen zöld.

A feket túróról, a hívásáról és a történetéről hamarosan olvashattok.
Dátum: 2010.01.13. 18:21:37
A Feket Liga szövetségesei:

- Kristály Horda (hogy magasabb szinten is terjedjen a túró, természetesen az eredeti klónokat megöltük, sajáttal pótoltuk őket)

- Egyéb más, még nem a játékban lévő horda (zsírkő, pokolkő, szén, stb.., hiszen elképzelhetetlenül jobb bónuszt kapnak mint a gyémántok, egyébként a Liga is számos általatok nem ismert bónusszal rendelkezik)

- Miklós (szinte már-már akarat nélküli rabszolgaként lesi, milyen beavatkozásokkal segíti a Liga TERV-ét, ezáltal más világokat is elérve)

- Beholder Kft. (ingyen őskő, sőt minden őskőbefizetés 110%-a is hozzán áramlik be, továbbá mi nem kiégett őskövet lopunk, mindenkiből kártyalap lesz, sőt a TF-ben is tudunk túróval fertőzni)

- A Hordaparancsnok (őt Hentes őrmester képezte ki)

- Darkin (őt Hentes őrmester ölte meg, már ne is keressétek a legendában, a küldetést Bendő Atyánál lehet abszolválni)"

- Thaur apó (megtanította a Liga tagokat, hogy LE nélkül küzdjenek a fertőzés ellen, továbbá mind a két bónuszt megkapják, azóta természetes túró lett belőle, és hitvány másolat okít másokat)

- Orákulum (megjósolta a Liga eljövetelét, de bevertük a pofáját)

- A sárkány (ledarálva, csak egy maradt, de ő a túró őre)

- A térkapu (a Liga tagok átléphetnek rajta, ami ott van korhatáros...)

- Fhtoxxxaxaxaxax citadellája (akartunk velük is, de az Atya belebakizott a név kimondásába, a beláthatatlan következményeket a fantáziátokra bízzuk)
Dátum: 2010.01.07. 08:41:31
Az egyik alap evidencia, hogy aki nem Liga tag, az megszívja, aki pedig az még nem úszta meg.
Dátum: 2010.01.06. 14:37:56
A kedélyek csillapítása érdekében, ide is közzéteszem a Fekete Liga véleményét a peccsről. Idézet a topicból:

"A Fekete Liga második kinyilatkoztatása:

Jó hírt hozunk néktek Jámbor barmok!

A Fekete Liga szót emel a saját érdekében bevezetett változtatások miatt, mivel látja, hogy alattvalói között nagy felbolydulást keltettek.

- Kijelentjük, hogy a változások amiket eddig vagy a jövőben bevezetnek a Liga érdekeit szolgálják, hiszen a játékvezetés teljes mértékben a Liga fenhatósága alá tartozik.
- Miklós minden nap serényen jár lelki gyakorlatokra az Atyához, ezáltal tudata úgy módosult, hogy csupán a mi érdekeinket képes nézni egy-egy változás bevezetése során.
- Továbbá a fentiek elősegítik, hogy a Liga ne csak a harmadik világ tagjaira, hanem az össszes létező illetve már befejeződött világra hatással legyen.

Na most már remeghettek, de hiába. A fekete túró hatalmának semmi sem szabhat gátat."
Dátum: 2010.01.06. 13:27:16
A Fekete Liga második kinyilatkoztatása:

Jó hírt hozunk néktek Jámbor barmok!

A Fekete Liga szót emel a saját érdekében a bevezetett változtatások miatt, mivel látja, hogy alattvalói között nagy felbolydulást keltettek.

- Kijelentjük, hogy a változások amiket eddig vagy a jövőben bevezetnek a Liga érdekeit szolgálják, hiszen a játékvezetés teljes mértékben a Liga fenhatósága alá tartozik.
- Miklós minden nap serényen jár lelki gyakorlatokra az Atyához, ezáltal tudata úgy módosult, hogy csupán a mi érdekeinket képes nézni egy-egy változás bevezetése során.
- Továbbá a fentiek elősegítik, hogy a Liga ne csak a harmadik világ tagjaira, hanem az össszes létező illetve már befejeződött világra hatással legyen.

Na most már remeghettek, de hiába. A fekete túró hatalmának semmi sem szabhat gátat.
Dátum: 2010.01.03. 15:05:11
Az igazi öröm persze az lenne, ha valaki visszamenőleg lepontozná az összes hozzászólást a fórumon.
Dátum: 2010.01.02. 01:00:12
Kívánnék én is sok mindent, sok mindenkinek, de bunkóságom határtalan, nem úgy mint a moderálási elvek. Tehát csak pár versenyt hírdetnék meg hirtelen:

Keressük az idei esztendő első behódoló klánját. Az önként jelentkezés sem jelent előnyt.
Keressük a "Bendő Atya legodaadóbb ministránsa" cím várományosát.
Illetve én fizetem, de szájápolási tanácsadót Pete-nek, mert van a Ligában aki már büdösebb nála.
Dátum: 2009.12.26. 16:04:19
Ez sem bizonyít mást, mintsem, hogy előbb utóbb mindenkit elcsábít a fekete túró.
Dátum: 2009.12.26. 09:52:49
Bocsánat, hogy napokig nem jelentkeztem, és senkihez nem néztem be "Betlehemzeni" mialatt egy jó adag túróval képen törölhettem volna, de az Atyánál voltam éjféli misén és elhúzódott a dolog...
Dátum: 2009.12.18. 13:49:06
Jut eszembe...

Minden más szövetség kezdhet remegni, mint a kocsonya, ha már karácsony van.
Dátum: 2009.12.18. 12:09:18
Ma befejeződött második háborúnk is, természetesen teljes sikert elkönyvelve az ellenfél kútját és tagjait fekete túróval megmérgezve.
Dátum: 2009.12.17. 17:59:54
Jaja a szerverre való regisztráció elbírálását kellene neki intéznie. na az az igazán gonosz.
Dátum: 2009.12.17. 16:55:41
Hisz mi sem akartuk.
Dátum: 2009.12.12. 20:24:17
Látom Zero mester is kapiskálja, hogy a szavak milyen más jelentéssel bírnak ha az Atyáról van szó.
Dátum: 2009.12.12. 14:22:04
Nem akartalak én gyanúba keverni. Ja de mégis...
Dátum: 2009.12.12. 14:01:54
Ezért szeretjük.
Oldal: 1234567