Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.10.26. 10:35:31
Döntetlenem volt már nekem is:)

Vesztes csaták v1en tolom , ott azért 10 ből egy van mikor 2 vesztes , holott előtte 3-4 x többet sebzek, aztán a következő csatában meg meg se karcolom.

Nem a legjobb megoldás ez, hogy minden csata indításkor új klónt kapok, azért lehetett volna hagyni egy kiskaput, hogy lehessen ellene tenni vmit, ne vakon üssem a célpontot, pl éjjel leklonozna és aznap úgy maradna a klónom

más dolog, hogy ha 30pp-n játszok és felfelé támadok, még nem törvényszerű, hogy erősebbet ütök , sőt biztosan nem mennék fejjel a betonfalnak Itt meg bekötött szemmel botladozva beesek a csatamezőre és lesz ami lesz

vizuálisan elképzelve elég hülyén jön le, hogy semmit nem tudok az ellenfélről , és csak addig létezik ameddig jól elkalapáljuk egymást:)

ez olyan fantáziátlan nekem
Dátum: 2013.10.25. 21:50:28
de:)
De gondolom nem nulla a szakid.

Van egy karakterem krit vari 1, az is azért mert az kerék azt dobta (nem nevetni) poénbol van
azzal is kipróbáltam az eventet 30 pp-n persze
majd minden körben kritvarit kapok
1es szakival magam ellen
de én nem találok be vele kritet

Doomlordon meg azt a tanácsot kaptam vagyis azt kaptam válasznak a miért vesztek mindig, mert nem prém cuccban játszok

Számomra így egy karival tolható az event , de ott is csak azért mert kevés időm van rá s kapora jön hogy 5 perc alatt elverhetek 40-50 pp-t

Amugy nem jöttem lázba a jutalmaktól sem
V5ön ha betoltam volna már minden nap a 65 csatát mert épp megtehettem volna , 100tp-s vadászattal 150 vadászat egy szintlépés
plusz a csaták
nevetséges
21 nap alatt lépnék majdnem 20 szintet a semmiért

Próbálna az ember azért vmit kicsikarni az egészből, ha már a hordája nem áll a csúcson mondjuk legalább egy nyamvadt bronzot de lassan az is elérhetetlen lesz
15 pp-re váltás a megoldás, ez már milyen ilyen se volt még soha , hogy kényszer legyen a 15 pp, de azért a jutalmak meg 30 on se érhetőek el csak sok bespájzolt itókával.

Jó kis uncsi térkép azé nekem hiányzik

Meg amugy is két rohanós event közé egy harmadik ...
Dátum: 2013.10.24. 23:41:11
Mai győzelem: 65

És nagyon szép és jó a kiírás a csaták végén , hogy a következő hanyadik csata lesz , meg mennyibe kerül , csak kár, hogy (direkt?) a 65. csatára helyesen kiírja hogy 1pp,1eseménypont, de egy laza mozdulattal lekapja a 2pp-t már a 65. csatára


Vmi nem jól van belőve , rá kellene nézni, mert én bizton nem akarok 2pp-ért véletlen sem csatázni, az már tiszta pocséklás főleg így éjfél közelében ...
Dátum: 2013.10.24. 22:37:38
öööö
Xeno? Csomag? nem emlékszek ilyesmire , talán mert Xeno alatt semmilyen csomag nem volt Így megtalálni sem lesz egyszerű
Dátum: 2013.10.22. 07:57:23
Szerintem meg a célpont szintje számít , bár sose utaztam kivégzésre , tesztelni meg végképp nem tudtam.Nekem a leírás ezt sugallja .Bár nem ez lenne az első hiányos , vagy félreértelmezhető leírás a játékban

Akkor vegyük Razak szintjét , ugy marad a v5ön a 189 ép-ról a kivégzés
turbó nemigen lehet neki 16 os szinten magas , azt hozzá se számolom

Amugy néztem éppen háborúban van a szövije , tehát csak támadni kell már
Dátum: 2013.10.22. 07:23:29
ha egyedül vagy tagja a szövinek , akkor is tudsz háborút indítani.
Kinézel egy olyan szövit , ahol legalább egy gyenge kari van , akit tudsz támadni, és már régen inaktív.Háború alatt óránként meg tudod támadni , akkor is ha nincs kontinuumszűkítés szakértelmed

Ha v5-ön vagy és 27 es kivégzésed van , akkor egy 16 os szintű karaktert 189 Ép-ról tudsz kivégezni
17-est , 192 ÉP-ról
18-ast, 195 ÉP-ról

Lefelé támadva pedig:
15öst:185ÉP
14est:182ÉP

V5-ön sok kis smaragd szövi van , ha te magad mellé nem találsz társakat , hát menj te egy másik szöviben ahol aktívak a tagok
Dátum: 2013.10.22. 01:24:57
egy inaktív szövetség ellen indítsatok háborút, így óránként tudod támadni ugyanazt a karit s mivel az nem játszik max a 3. alkalomra kivégzed biztosan

Persze azért a kivégzés szakid ne 1 legyen, mert úgy kicsit nehézkes
Dátum: 2013.10.21. 12:39:56
Hat azt hallottad-e mar, hogy "Ne etesd a trollt!"?


azt hittem ha kicsit részletesebben leírom neki majd megérti.
de reménytelen szóval "nem etetem tovább"
ez akérdés már 4x benne van az adatbázisban , legalábbis ennyiszer megtaláltam most hirtelen
Dátum: 2013.10.21. 08:46:40
fixen minden 20. nyert csatára kapsz egy hordatrófeát

ha napi 65 öt nyersz , akkor az event alatt összesen 68 db trófeát szedhetsz össze

nincs rendben , de ez van , relikviáról mondj le vagy fizess

vagy B verzió , egyik toplistára kerülj fel az plusz 15 trófea, Akkor már 3db-al túl is teljesíted az egyik relikvia árát
Dátum: 2013.10.20. 18:16:37
2013. Október 15.+21 nap

még mindig ott van mikor belépsz a játékba
Dátum: 2013.10.20. 12:36:57
Lovag barátunk privátban sem akarja fogni mi a szitu

Szóval azonnali hatállyal irtsátok ki a 4 szerverről az összes "HALOTT KARIT"

És akkor szegény lovagunk megnyugszik végre és lehet még a gyémánt is esélyes lenne azonnal , hisz máris nem "hordaszorzódnának" bele a halott karik az eventbe

Feladtam
Dátum: 2013.10.20. 11:48:10
Pl a gyémánt karakterek a 4 világon összesen nyernek egy nap az összes mezőn pl 1000-et és ebből az 1000ből egy mezőre 100 győzelem jut , akkor azon a mezőn 10% lesz az ő arányuk, ha mindenki ugyanazt az egy mezőt támadja és más hordák véletlen se támadnának arra a mezőre ( ha ez nem a szorzó akkor mi??????????????


Ez % és nem (horda)szorzó és ehhez továbbra sincs köze, mennyi halott karakter van a 4 világon összesen , hisz ők továbbra se tesznek hozzá semmit az egészhez

Csak Fidesz féle elterelő sértegetés gyanús mondatok.


a politikát azt máshova légy szíves , egyébként se vagyok egyik párt híve sem

Így saját magad bizonyítod be , hogy újból át kell gondolnod mi és hogyan működik


Én átgondoltam meg is osztottam veled a lehető legegyszerűbb matematikai levezetéssel, amit még az 5. es öcsém, aki kettes matekból, az is megértette

Itt csak te látsz össze esküvést a dolgok mögött .

javaslom, ha nem vagy elégedett a hordád teljesítményével fordulj Macihoz majd ő megmondja neked merre támadj aznap, aztán minden gyémántosnak add tovább.
Esélye minden hordának van , csak létszám miatt nyílván nehezebb összeszervezni a dolgokat

Na veled én is lezártam
Dátum: 2013.10.20. 11:35:18
Megírtam neked privátban levezetve matematikailag az egészet egy napra

ha úgy sem fogod fel agyilag az egészet kérlek ne írj többet ide a fórumra ilyen értelmes hozzászólásokat, mert van aki naponta egyszer benéz , elolvassa az utolsó 10 bejegyzést és a te téves elméleteid alapján ő is rosszul fogja értelmezni az egészet.

amúgy poénnak jó amiket írsz , jókat lehet rajta mosolyogni
Dátum: 2013.10.20. 11:22:13
Logikusan nézve Zafírból van a legkevesebb és láss csodát ők vezetnek , őőőő akkor most ez hogy is van ?

(matematika->százalékszámítás, legalább ennél lettél volna ott az iskolában )
Dátum: 2013.10.20. 11:20:05
Az eventben aki halott karakter nem szerez esemény pontot és nem csatázik

ehhez nem kell semmilyen logika, hogy felfogja valaki, hogy ha az semmit nem tesz akkor nem számolódik bele sehova ..

Értsd már meg itt az a lényeg , hogy adott napon mennyi győztes csata van a 36 mezőn összesen és ebből melyik mezőre melyik horda mennyit nyert összesen

A halott karik nem játszanak, nem vadásznak, nem csatáznak mert halottak tehát nem növelik a győzelmek számát sehogy sem

Ez tényleg ennyire bonyolult lenne, vagy csak saját magad szórakoztatására írsz ennyi marhaságot a fórumra?

De ha gondolod vagyis hiszed, hogy neked van igazad , akkor menj és panaszkodj az ügyfélszolgálaton. Aztán majd oszd meg velünk milyen választ kaptál
Dátum: 2013.10.20. 10:03:47
Hejj de értelmes vagy , komolyan ...

Olvasd már el légy oly szíves az event leírását.
1. Ha valaki nem játszik mert Halott karakter , ahogy írod , akkor az az eventben sem vesz részt semmilyen formában
2. Nincs semmilyen hordaszorzó ebben az eventben egyszerűen az számít , hogy adott hordából az aktív karakterek közül ki melyik mezőre támad és a nap végén az összes nyert csata hogyan oszlik el a mezők közt

de lásd számokkal(Bár Miklós már leírta rögtön a nyitó HSZ-ben):
Pl a gyémánt karakterek a 4 világon összesen nyernek egy nap az összes mezőn pl 1000-et és ebből az 1000ből egy mezőre 100 győzelem jut , akkor azon a mezőn 10% lesz az ő arányuk, ha mindenki ugyanazt az egy mezőt támadja és más hordák véletlen se támadnának arra a mezőre ( ) , ezt az inaktív karakterek létszáma az égvilágon semmilyen módon nem befolyásolja .

Lovag inkább ne erőlködj itt fórumon, mert nagyon az jön le, hogy azt sem érted amit elolvasol , Bocs
Dátum: 2013.10.20. 08:52:20
ha nincs VF-ed sem kifejlesztve , akkor a kapott TP-t is nézd meg , mert ha se vf-ed se EH-d nincs 15LE/TP t kapsz egy portyára , és ezt is felszorozza a kreatív affinitás szaki.

Ha a kreatívod már ki van fejlesztve, és nem szeretnél VF-es lenni, akkor megéri feltolni az EH-t .
Ameddig az EH kevesebb LE-t adna, mint a mini EH 15-30LE/TP je addig a mini EH-t kapod , mert az a több
Dátum: 2013.10.20. 02:00:32
Teso a halott karik nem játszanak ezért az eventben sem nyernek egy nyíves csatát sem , szerintem reggel majd ha kialszod magad olvasd vissza megint mekkora baromságot sikerült ide "rittyentened "

No én mára le is tudtam a kötelezőt , megvan kavics nélkül az első relik kuponom , most már jobbat alszok
Dátum: 2013.10.19. 20:19:55
Napi rutin oldalon ha elolvasnád ami oda van írva ...

Hordák Harca hamarosan!
Végzetúr Hordák Harca Jövő hét kedden 10 órakor indul a Végzetúr vadonatúj eseménye, a Hordák Harca! Az esemény során a hordák 3 héten keresztül küzdenek azért, hogy minél nagyobb területet elhódíthassanak vetélytársaiktól. Az eseménypontokat (ehhez csak vadászni kell) már pénteken ... Tovább
2013. Október 09.

Csak azért így másoltam be, hogy kicsit legyen min gondolkozni így este