Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.04.11. 09:22:32
Kövezz/etek meg ezért, de ha ennyi eszed van, hogy se nem olvasod a játékban elérhető információkat (Legenda, leírások), a fórumot se ahol le van írva a megoldás, nem is kérdeztél egy évig és http://vegzetur.wikidot.com/ ezt sem használgatod pedig tuti mutatták már akkor nem csoda, hogy 1 év per 1 küldi a sebességed.
Dátum: 2012.04.10. 11:17:34
Mi már értjük egymást, egy pár soros magánlevélváltásnak több az eredménye, mint egy oldal szópárbajnak itt.
Viszont ha nem akarunk politizálni jobb bele sem kezdeni, teljesen mellőzni.

De ha már előjött nem tudom reakció nélkül hagyni az esetet: szerintem Schmitt Pál támadása és lemondatása gusztustalan módon történt és még gusztustalanabb, hogy akik legjobban kiabáltak azoknak minimum 6 éve önként kellett volna nemhogy lemondani, börtönbe vonulni és azóta is követni kéne a cellákba minden politikusnak a többit aki nem tett semmi hasznosat, ne adj' Isten még kárt is okozott.
Dátum: 2012.04.10. 10:09:35
Elsőként: igen igazad van abban, hogy a nyeremények rosszul lettek skálázva, van amit ki kéne venni vagy átértékelni. Azt hiszem ebben mindenki egyetértett.

Idézet: ADZSI76 - 2012.04.10. 09:49:54
Csupa eröforrás jellegü dolog "nyertem", ezt eddig is megkaptam a játékon belül.

A játékban az erőforrásokból élünk, akinek több van az (hamarabb) lesz erősebb. Eddig is megkaptad, de most pluszba és/vagy előbb kaptad meg.
Aki kavicsot öl bele annak garantált/ak az előnyök.
A prém felszerelés is tiszta pocsékolás ilyen alapon, hát még maga a prém tagság.

Persze fejezd ki nemtetszésed ahányszor akarod a JV-k részére - mondjuk levélben! Mi megértettünk elsőre is.
Dátum: 2012.04.10. 09:35:57
Minimális igazad van a dologban, de nagyon minimális. Az meg már roppant unalmas, hogy az észérvekre nem hallgatsz csak kötöd az ebet a karóhoz és x naponta párszor ugyanazt eldarálod.
Többen is írták, Cras többször is, hogy: lesz megoldás nemsoká, van fontosabb, hátrányod nem lesz belőle.
Ha ezt nem érted vagy nem felel meg akkor ne pörgess vagy kövesd Silx-et, ahogy tetszik.

Egyébként meg a játékosok jó részének türelme: 0. Nem tudom ki hova siet, ünnepi hosszú hétvége volt.
Dátum: 2012.04.09. 18:23:15
Jelen esetben véglegest jelent.
De ha google-ba írtál volna annyit, hogy "permanens" akkor hamarabb tudod meg a választ.
Dátum: 2012.04.09. 14:26:28
Idézet: Ricskosz - 2012.04.09. 12:42:15
kb. mindenki be tud kerülni az első 3ba, aki kicsit is komolyan veszi

Nem 3-an veszik komolyan kategóriánként.

Elég az első 3 jutalmazása, hisz így van verseny, de egyáltalán nem könnyű. Attól, hogy könnyű megtenni a szükséges lépéseket a győzelemért, attól még nehéz nyerni - különben nem is lenne verseny.
Attól nehéz, hogy többen veszik komolyan, mint amennyit díjaznak. Kategóriánként mások és mások - néhol átfedésekkel.

Én személy szerint egyikben sem versengtem, de a szövetségben 3-4 kategóriában is volt érdekelt, 2 meglett a tagoknak.
Dátum: 2012.04.09. 10:26:33
Ha jól értettem Miklós topicnyitó hsz-ét akkor ez csak nevében épület, valójában egy tevékenység(i lehetőség) és nem kell hozzá felépíteni egy szövetségnek sem, sőt még szövetségi tagnak sem kell lenni.
Dátum: 2012.04.08. 10:23:50
És a relikviák?

A kürt +x% LE érvényesül?

Majd a végén a TÖ jutalomnál a fejlődés övének x%-ával is olcsóbbítja a fejlesztést nem csak az ultrspeccel és epikgyűrűvel?
Dátum: 2012.04.07. 12:38:44
Akkor félreértettelek és azt lehet, hogy tényleg nem engedik, hogy karakterátvitel esetén átruházd más világra a medált, mint ahová a karaktert viszed.
Dátum: 2012.04.07. 10:10:07
A medál jár a győzteseknek és lehet kérni a karakter átvitelt is - győzteseknek ingyen, mindenki másnak 500 őskő.
Dátum: 2012.04.06. 11:04:35
Idézet: Miklós - 2012.04.05. 14:24:09
Ha egy adott sorban vagy oszlopban minden küldetést megcsináltál, akkor kapsz rögtön (...) egy ún. templomkristályt. A templomkristályok beválthatók egy listában megadott jutalmakra.

Az ötleted jó lenne alapjában véve, de mivel a templomkristály nem csak őskőre lesz beváltható, hanem más dolgokra is ezért nem biztos, hogy jó ha őskőből lehetne vásárolni. Valószínűleg nem véletlen lett így kitalálva ahogy Miklós írta.
Dátum: 2012.04.06. 10:08:08
Sőt templomkristállyal vagy mivel amit majd az elkészült küldikért kapunk lehet őskövet is szerezni.
Dátum: 2012.04.06. 09:06:49
A katakombás templomszünet szerintem jó ötlet.

Viszont a "fújjTP"-s hozzáállás nagyon unalmas és idegesítő, ha nem akarsz TP-t akkor ne csinálj semmit, úgy tuti nem kapsz! Nem tűnt fel, hogy ebben a játékban a fejlődés/haladás lenne a lényeg?
Ez az egész lassú fejlődés, szintvisszatartás, antiTP-s taktikák mind azon alapulnak, hogy nem vagytok versenyképesek a normál tempós játékban vagy mert bénák vagytok vagy mert nincs annyi időtök (ha van más lehetőség is írjátok meg, érdekelne mi okozhat még ilyen torzulást), de akkor lehet nem ilyet kéne játszani.
Dátum: 2012.04.05. 15:05:29
Egy kezdő játékosnak ***** unalmas, szerinted miért van ilyen alig?
Játékostárs szinte senki, aki van azok közül is minimális aktív naponta és az élő szintekre felérni majdnem lehetetlen, ha sikerül valószínűleg gyenge leszel a többiekhez képest és akkor is évekbe telhet. Csak a legelszántabb, tapasztalt játékos kezd ilyenbe, ha olyan próbálkozna aki először találkozik a játékkal az szerintem többnyire elég hamar feladja, megunja és bevétel sem lesz. 30. szintig elérni egy játékosnak normál játékkal, szélsőségeket mellőzve majd fél év.

Egyébként a végzet temploma nagyon szimpatikus fejlesztés és abban egyetértek, hogy valószínű minél több erőforrás kell majd hozzá, már a szilánkszerzés is erre törekedett.
Dátum: 2012.04.05. 14:47:19
Sebzés toplistában alapból nem is jelenik meg csak az amit támadásból értek el.
Dátum: 2012.04.05. 13:27:05
Idézet: Lora - 2012.04.05. 12:37:22
Az Ünnepek miatt az e-mailekre csak kedden tudunk válaszolni leghamarabb, ha bármilyen probléma felmerül a karakter átvitellel, v4 lezárásával kapcsolatban azt ebben a topicban jelezzétek! Ezt a topicot figyelemmel kísérjük és a problémákat igyekszünk majd megoldani.

Akkor jobban megéri kedden munkaidőben belépni először a karakterátvivőknek(?).
Figyelhetnétek a többi topicot is ami általatok indított és/vagy hivatalos dolgokról megy bennük a szájtépés.
Dátum: 2012.04.04. 13:54:36
Tény, hogy ez a lassan 2 hete tartó csend a beho részéről helytelen és felőrli az emberek türelmét - minden más témában is - de az is biztos, hogy úgy nem lehet elintézni, főleg elérni bármit is, ahogy te csinálod, csak lejáratod magad és elmérgesíted a helyzetet a buta követelésekkel. Bár valószínűsítem, hogy nem sokan vették komolyan amit írtál - viccnek meg rossz.
Dátum: 2012.04.03. 17:48:18
Hm, talán igazatok is van meg nem is.
Most akkor reklamáljunk a Szerencsejáték Zrt.-nél, hogy legyenek pechpontok a lottózásnál, mert milyen sok szelvényt vettünk és csak 2-sünk lett belőle, más meg talán csak feleannyit vett és milliárdos lett belőle?
Dátum: 2012.04.03. 17:04:21
SZERENCSEKERÉK és mégis pechpontok lesznek, persze jól járunk mind, én is, de akkor is abszurd a helyzet, hogy a szerencsejáték könyörgés hatására átalakul "őskőért kötelezően nyerek valamit játékra".

Ezért Silx nincs igazad a méltatlankodásban (és senki másnak sem aki ugyanezért reklamál), még ha abban van is, hogy 12 TKPpont az nem tudás könyvével egyenlő.
Ha törölsz biztos sajnálni fogják akik ismernek és/vagy kedvelnek, de sokan akiket farmoltál/farmolsz inkább örülni fognak talán. Ezt csak azért írom, hogy kár sajnáltatni magad (tudatosan vagy szándék nélkül), nem fog meghatni senkit, sokan próbálkoztak már vele és ha töröltek elfelejtették őket, ha nem akkor meg hitelüket vesztették.
Dátum: 2012.04.03. 16:54:25
Igazad van, jó ha van olyan szolgáltatás amiért az ember azt mondja, hogy "hm, ezért megéri fizetni és ennyit még a pénztárca is elbír". Én az "őskőért (korlátlan) LE-t" ellen ágáltam ennyire.