Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.08.29. 07:02:46
Érdekességképp:
Sajnos most nem nyertél!
Nyereményed: Támadás itala
Nyereményed: Fehér kristályital

Szóljon aki "jobbat" tud
Dátum: 2012.08.28. 18:30:35
Nekem is volt így, V1-en nem láttam V4-en meg igen és minden azonos volt. De nem hiányoltam, egyszercsak "visszajött". Viszont mintha azt olvastam volna valakitől, hogy oldal méret változtatással meg lehet találni, mert hogy esetleg "kicsúszott" a keretből. Ctrl +/- , a művelet végeztével meg visszaállítod a neked kényelmesre/alapra.
De ez általam nem tesztelt, akár kacsa vagy téves emlék is lehet, viszont nem nagy erőráfordítás kipróbálni.
Dátum: 2012.08.28. 16:03:49
Igaz.
Dátum: 2012.08.28. 16:00:36
Tetszetősnek tűnik, de AFK-kban nincs (elég) tapasztalatom.

Napi rutin mikor várható?
Úgy emlékszem az a napi aktivitást díjazná (többek közt), az mindenkit érintene és pozitívan, míg ez jelenleg azért csak a legfelsőket és jórészt őket is hosszútávon a többieket meg nagyon-nagyon hosszútávon.
Dátum: 2012.08.28. 15:55:08
Toplistában megtudod nézni mennyit költöttél el.
Dátum: 2012.08.27. 22:28:53
Idézet: Lora - 2012.08.27. 13:30:51
A Térkép eseményen nem történt változtatás, a szabályok maradtak ugyanazok mint februárban voltak!
Köszi! Viszont akkor mi az érvényes? A (hiányos) játékleírás vagy a fórumon olvasható Miki-hsz?
Én személy szerint nem emlékszem milyen volt a februári térképgyűjtés, nem volt egy meghatározó élmény.
Dátum: 2012.08.27. 22:23:00
Azt hittem esetleg már ma bele akarja magát vetni a vadászatba, hogy legyen eseménypontja a kezdésre, ahogy a kufárnál kell csinálni. Gondoltam szólok, hogy ne bukjon sokat.
Úgy tűnik félreértettem, de nem baj, inkább 1 felesleges hsz, mint hogy valaki eventje/játéka azon csússzon el, hogy nem álltak rendelkezésére a szükséges információk, holott segíthettem volna.
Dátum: 2012.08.27. 12:14:08
Ha nem akarsz (rengeteg?) térképdarabot bukni akkor ne vadássz nevezés után amíg a tényleges gyűjtögetés el nem kezdődik.
Dátum: 2012.08.27. 10:39:36
Na ezt hiányolom én is a leírásból... ja meg azt, hogy besárguljon az a qrva esemény/térkép fül, ha már nevezési díj is van ami attól függ, hogy milyen hamar nevezünk be b+
Dátum: 2012.08.26. 18:26:36
Jó javaslathoz ismerni kell a hibáit. Ha a hibákat összeszednénk, tételesen javítanánk, majd összehangolnánk, összegyúrnánk a kitalált dolgokat - amennyiben lehetséges - akkor elméletileg jó lehetne nem? Tehát kinek mi nem tetszik, mi a rossz benne?
Dátum: 2012.08.26. 17:42:58
AH-ban van egy tétel ami 50%-ra visz.
Nem tudom, hogy működik, de az van ráírva, hogy akármekkora volt 50% lesz utána.
Dátum: 2012.08.26. 17:40:37
Minden 2-án (1 körös) és 16-án (vérig) van nem?
Dátum: 2012.08.26. 07:11:14
Most nem tudom ez a legmegfelelőbb hely ahová írok, de szerintem elég idegesítő és buta hiba, hogy amikor a harcoló állatok morálja 20 alá csökken a távollétünkben első belépéskor nem pirosodik be rögtön az állatok fül, csak amikor már portyázni mentem és lement a csata.

Mi ebben a hiba? Az, hogy a karakterlapon azt mutatta velem vannak és a csata előtt még kattintottam a szövetség fülre majd az átokpiramisra, az áldozat nevére, az ő karakterlapján a támadásra, az oldal megkérdezte biztos megtámadom-e... de 1 kukkot nem szólt, hogy az állatkáim 16%-on vannak és nem fognak velem harcolni annak ellenére, hogy a képi megjelenítés szerint velem vannak.
Persze a csata elvesztésekor ugye látszanak a körök, ütések, jobb oldalt a felszerelések és állatok - ami nálam ugye itt már nem volt - a bal oldalt meg virít a piros állatok fül - hát ilyenkor már épp időben...
Dátum: 2012.08.25. 21:45:50
Szerintem a Cras által gyűjtött/írt lista teljesen jogos és helytálló.
Először tegyék rendbe ami megvan és aztán jöhetnek a valóban fontos újítások, fejlesztések.

Szerintem semmiképp nem kéne rossz alapokra újabb ingatag szinteket emelni.
Dátum: 2012.08.24. 14:14:00
Tudom, hogy nem Baraty ideje ment rá a beillesztésen kívül, de akkor sem sorolandó majd az elért eredmények/fejlesztések közé, mert senki sem kérte, nem is igazán hasznos (már) és, ha csak 1 nappal csúszott miatta a napi rutin akkor már nem érte meg vagy inkább káros volt.

Na de ez az én személyes és igen szélsőséges véleményem, többet nem akadékoskodok.
Ha sikerül betartanom
Dátum: 2012.08.24. 11:12:58
V1-en semmi. Bekerülés óta egyszer láttam 2 régi nagy nevet 1 mondat erejéig azon kívül naponta páran floodolgatnak vagy csevegnek VU-n kívüli dolgokról vagy abszolút hülyeségekről, ugyanez V4-en.
Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy ez a játék első évében lett volna hasznos.

Ja és addig nem zavart amíg nem volt aktív minden bejelentkezéskor, hanem diszkréten figyelt a jobb felsőben, addig rá-ránéztem amikor kedvem volt, de pár napja vagy 1 hete talán elkezdett agresszívan minden bejelentkezéskor kitakarni az egyharmad oldalt, elfelejtve a korábbi zöld gombolást és méretbeállítást, na a második nap után kikapcsoltam a beállításoknál és marad is úgy, ha külön nem szól rám valaki, hogy már jó/l (és) működik.


A napi rutin kellett volna inkább...
Dátum: 2012.08.23. 16:05:00
Kár, hogy talán nem is fogják olvasni.
Dátum: 2012.08.23. 13:41:06
Hát ez egy megőrzendő gondolat szerintem!

Csak annyit tennék hozzá, hogy igen kell spontán játék is és a biztosító kötél hajigálása is, de aki tervez az előbb végrehajtja a terve(i)t és utána (csúcson vagy ott ahová érni akart) kezd bele az efféle játékba, addig pedig idegölő minden ami keményen belepisál a "világmegváltó tervek" nevű levesbe
Dátum: 2012.08.23. 12:24:41
Igazad van, kell egy kis izgalom is, nem csak a "sakkozás" - bár én azt is nagyon szeretek, értve a játékra és a VU-beli sakkozásra egyaránt - DE ... ez abban nyilvánuljon meg, mint a Xeno, Landi, Kufár event, hogy üssünk amennyit bírunk, harcoljunk! Küzdjünk meg a jutalomért és ne pedig a RANDOM-om múljon, mert a térképpel ez a baj: vegyél ősköves térképkeresőpálcát és akkor talán szerencséd lesz, ha neked nem akkor a csapatodnak, ha annak sem akkor IJ.

Azt hiszem, hogy alapjában véve ez egy olyan event ahol a gyengé(bbe)k is szakíthatnak babérlevelet a koszorújukhoz és ez tök jó! Csak úgy kéne, hogy ne a szerencsén múljon a bukás, ha egyébként megteszünk mindent amit lehet.
Dátum: 2012.08.22. 22:45:06
Arra gondoltam, hogy az elején el kell dönteni melyik cuccért szállunk ringbe. Bár van mód csapatváltásra, de megvan az ára. Azért nem jó az előreeldöntős módszer, mert míg az egyikből esetleg az ezüstnek is örülne az ember addig a másikból csak az arany játszik.

Na de lehet semmi gondom nem lesz, mert most már tudom milyen az event, hogy érdemes rákészülni és csinálni, míg az első váratlanul ért és csak örültem, hogy pont jó csapatba szerződtem és így aranyam lett, mert egyéniből már nem emlékszem pontosan, de max a bronz lett volna meg.