Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.12.02. 22:52:20
Én is emiatt kezdtem kérdezősködni, hogy mennyire közelítünk a határhoz. Ha hülyeséget írok nézzétek el, a játékegyensúlyhoz nem értek.

20 felett közelharc % helyett jó a LE-szívás %? Mondjuk lehet azoknak akik már így is 2-3 kör alatt kiszívják a TKP-s dögöket a háta közepére sem kell a LE-szívás

Vagy mondjuk x regenerálást (azért x, mert nem tudom mennyi lenne jó x-nek) amik összeadódnak szintén, pl.: 21. medál +5, 22. medál +10 regenerálás, 23. medál +15 stb. Ez sima harcba nem szól bele, így nem borít egyensúlyt, de összességében véve több ÉP-nk marad, többet csatázhatnánk és UVBV-n érdekessé tehetné a végkimenetelt.

Vagy meggyőzőkészség, abból sose elég.

Mi lehetne még? Ha már Miklós részben ránk bízta akkor alakítsuk szánk íze szerint persze normális határokon belül.
Dátum: 2012.12.02. 22:27:18
Grat! Örülök, hogy hasznos volt a segítség
Dátum: 2012.12.02. 16:11:14
Az ékszer szintjét a viselője szintjével együtt írjátok, akkor talán lehet következtetést levonni, így a félinformációk önmagukban semmit sem érnek.

*Megnéztem a V1 top15-ot a fentiek fényében és úgy tűnik, hogy a szintünket felfelé kerekíti egész tízesre és hozzáad 20-at. Kivétel eddig egy volt, 187-es játékos szint és 205-ös ékszer szint, persze tudom, hogy kevés ez végkövetkeztetésre, de annyira nem vagyok elvetemült hangulatban, hogy a toplistából kutassam kinek van és kinek nincs ilyen nyaklánca. Szóval érdekelnek a további statisztikák
Dátum: 2012.12.02. 15:26:46
Dátum: 2012.12.02. 15:00:39
ma, 13:44

Kedves Játékostársunk!
(...)
Legyél Te a Bolygó Ura és nyerd meg a mesés jutalmakat!
(...)

Tudom, a jutalmakat még mindig meg lehet szerezni, de azért épp időben jött a levél
Dátum: 2012.12.02. 14:11:35
Nem hiszem, hogy ma (vasárnap) lesz megoldás, inkább holnap. A jó hír az, hogy ha rossz opciót használtál tévedésből és azért nem lett meg a küldi (voltak már mások is), akkor a TK-id visszakapod majd.
Dátum: 2012.12.01. 23:09:10
Tudja valaki, hogy mennyit birtokol a legtöbb VT medállal rendelkező játékos (és hányas szintű)? 13db-ról tudok.
Dátum: 2012.12.01. 22:44:15
Jelenleg igen.
Dátum: 2012.12.01. 11:07:20
Beállításoknál bekapcsoltad, hogy használod a vadászathoz? Ha igen akkor nem szóltam, csak biztos ami biztos.
Dátum: 2012.11.29. 23:34:29
Tapasztalatok a BU-ról és a fórumon olvasottakról:
- Elképesztő, hogy mennyien nem azzal kezdik, hogy elolvassák a leírást és átnézik az összes küldit, jutalmat és minden fellelhető infót, hanem inkább vakon és tudatlanul beleugranak a közepébe, had lőjenek minél nagyobb bakot
- tetszik az event annak ellenére, hogy bizonyos szint alatt tényleg csak horribilis költségekkel lehet továbblépni, ezért nem bántam meg, hogy tudatosan nem készültem erre a BU-ra, mondván, hogy majd a másodikra mindenre felkészülten indulhatok kellemetlen meglepetések nélkül
- aki akar és tud játszani, az bőven pozitív eredménnyel fog zárni - ez egy gondolkodós, kombinálós event, nem csak kattintgatni kell, mint a többiben (aki meg nem akar azt úgysem győzi meg semmilyen érv)


Már Landragór alatt kértem Miklóst, hogy bármely 2 event közt legyen 20 nap pihi, hogy maxba regenerálhassuk az erőforrásokat, de nem tartotta szükségesnek. Pedig szerintem igenis szükséges lenne. Még ha csak eventek futnának akkor is 16 nap illene, de VT mellett a 20 is szűk, a BU pedig Memószelencét is kér, szóval nah...járna az a 20 nap nem?
Ha egyetért a többség akkor álljunk már össze valami "kuncsorgókülönítménnyé" és győzzük meg együtt, hátha jobban megy, mint egyedül. Ha meg csak én szeretnék mindegyikre felkészülni, akkor bocs.
Dátum: 2012.11.29. 21:59:58
Idézet: Lavender - 2012.11.29. 19:13:03
A bolygó ura eventtel kapcsolatban lenne pár kérdésem, előre is elnézést, ha olyat kérdezek, ami elhangzott már, de láttam, csak ott 25oldalas már a fórum...
Nem kell megijedni, csak 12 oldal íródott abból ma - ezidáig - mindjárt bele is vetem magam.
Dátum: 2012.11.28. 08:54:27
"Szétbomlik alkotóelemeire", tehát egyben a csomag nem lesz meg, csak külön-külön a CSP, PP ital, a sorsjegy és az ősdrágakő.
Dátum: 2012.11.27. 18:20:28
Csak egyharmadon kelnek az ájulásból.

Idézet: Craslorg - 2012.11.27. 16:13:47
Mindig olyan eshet, ami nincs nálad (akár tárgyban, akár csak a raktáradban). Összesen 64 féle van jelenleg, így 63 esetén esik valami, ha betelik, akkor a jelenlegi állapot szerint nem fog esni új, amíg el nem adsz egyet (ezt küszöböli ki majd a fejlesztés, hogy a legalacsonyabb szintűt eladod automatikusan, ha betelne).
Csak különbözők lehetnek nálunk nem? Ha igen akkor, ha 63 különböző már van akkor csak a 64. fajta eshet nem? Ha 64-ből eladja a legkisebb szintűt, akkor utána csak olyan pottyanhat?

Úgy tűnik valamit félre/nem értek, írd le légy szíves (vagy aki tudja) pontosan hogy van ez!
Dátum: 2012.11.26. 22:58:33
Kb. 3-4 nap múlva.
Így már értem, akkor viszont én nem vagyok Lódító
52-en? És ez multi volt vagy kirúgták a már kimerített erőforrású töltelékeket és jöttek a régiek a helyükre vagy végig a régiek vitték, de nem multizva, hanem törölgetve vagy hogy? És ha másfél-kétszeres volt az építési kapacitásuk akkor min csúsztak el?
Dátum: 2012.11.26. 15:32:48
Megvolt a ki-bejelentkezés? Baraty tanácsolta.
Dátum: 2012.11.26. 15:06:52
Kösz, még nem olvastam.
Idézet: Viszok009 - 2012.11.26. 14:40:31
Ha viszont újként jönne be, akkor érdemesebb lenne, egy teljesen új szabályrendszer, stb hozzá.
Ez jó.
Idézet: Viszok009 - 2012.11.26. 14:40:31
Ha le is csökkentik az elvárásokat, akkor is tovább fog tartani a játék. Sokkal több időráfordítással, és nem elenyésző többlet költséggel.
Úgy kell belőni, hogy időben, pénzben ugyanott legyen? Hogy mennyit áldozol rá az mondjuk mindig egyén függő, mindig lehet még többet.
Idézet: Viszok009 - 2012.11.26. 14:40:31
A játékért csináljuk, meg azért, hogy megmutassuk, hogy ki a jobb (miért, Ti miért csináljátok) arról nem tehetünk, hogy nem vagytok összeszokva, pedig a legutóbbin 2-3 tagunkat elcsábítottátok)
Nekem idén volt alkalmam először speeden játszani, tavasszal 60-ason, de nem a 2 top-ban, hanem egy teljesen másik, fun szöviben és egyéni toplistát se hajtottam, csak érdekelt milyen, mert korábban még nem voltam V4-en. Ennek a végén hívtak meg mindkét topszövibe, közétek (az istencsászárokhoz ) és a riválisokhoz (a feltörekvő titánokhoz ) is, csak mivel a titánok hívtak előbb pár nappal és igent mondtam ezért mondtam nektek nemet, mert nem akartam a számból segget csinálni, bár azt hiszem szerinted az már így is az , így a fínixben voltam a szövisen, aminek hatására ismételten hívtak tőletek, ezért a köv 60-ason nyáron kicsit be is néztem a hangulat kedvéért és jeleztem, hogy jelenleg semmi célom, csak haverkodunk és még 1 szövissel lógok a titánvezérnek aki azt szánta utolsó indulásának (de lehet már az sem lesz meg ez volt az utolsó infóm pár hónapja) és utána szívesen folytatom köztetek. Hát ennyi az én storym v4-ről, neked meg grat a medálokhoz! Ja és hogy miért csinálom? Mert tetszik a csillag, meg a +1%, meg úgy általában minden medált be szeretnék majd gyűjteni szép sorban.
A többiek nevében nem tudok nyilatkozni.
Idézet: Viszok009 - 2012.11.26. 14:40:31
Én már nyáron tudtam, hogy Lódítós Vagy...

Ezért nem csodálkoztam az írásaidon...
Ezt viszont nem értem. Az még oké, hogy nem csodálkozol az írásaimon, viszont a "Lódítós Vagy" miért nagybetűvel? Miért vagyok egyáltalán lódítós? És mi volt nyáron? Nekem nem történt semmi olyan ami maradandónak bizonyult volna, neked összeállt valami kép ami előtte még nem?
Dátum: 2012.11.26. 14:41:36
Üzemel már a szubplazma? Mert én nem látom a sárga gombot (tehát vagy nem vagy bug), pedig fel és lefelé is kinéztem az ütőtávomból. Nem mintha szükségem lenne rá, csak kíváncsi voltam hogy néz ki a dolog
Idézet: Quellon - 2012.11.26. 13:28:41
...6 fős szövik arányosan kevesebb HT-birtoklás és epikölési versenyben vegyenek részt (vagy akár lehet más cél is, ha van rá ötlet)...

Innentől kezdve a fejtegetésed majdnem tárgytalan.
Ha nem érte meg, miért csináltad?
Jé, akkor ezek szerint együtt játszottunk volna a jövőben? Elhiheted nekem is kényelmesebb lenne beülni közétek és kapni a medált - ugyanis meghívott több tagotok is (mert töltelék szint felett játszok, úgy tapasztalták) max nem tudtátok (mind), hogy a V4-es fun nick kit takar - de bevillant az ötlet, ha lesz belőle valami akkor jó, ha nem akkor megy tovább a mókuskerék.

Esetleg lehet úgyis, hogy nem felváltja a kislétszámú a 35 fős szövist, hanem beáll sorba, mint 3. fajta V4, tehát 60-as egyéni-szövi 35 fővel-szövi x fővel-előlről...

Mód: idézőablak hiba javítása.