Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.01.18. 23:15:26
ez egy nagyszerű ötlet!!!!!! kicsit más határokkal, de nagyon jó ötlet, támogatom!:)
Dátum: 2009.01.16. 23:25:34
Idézet: Asztalos - 2009.01.16. 21:05:12
újabb ötletek

Veszíts legalább 1000 LE-t portyában hogy te támadsz
Harcolj egy epikus szörnnyel
Rabolj x kiégett őskövet
Legyen pontosan x ÉP-d amikor belépsz a küldetések menüpontba!
Okozz ellenfelednek x alkalommal kritikus ütést!
Sajtolj ki legalább 1500 LE-t állatkádból!
Legyen pontosan x tulajdonságösszeged, amikor belépsz a küldetések menüpontba!
Sebezz egy csatában 500 ÉP-t!
Használd a Pusztítás Citadelláját!
Használd a Kennelt!

várom a véleményeket


1. nem túl egyedi
2. jó:) - bár már sok mindenkinek van epikus emlékmű, így javítanám, a győzz az epikus ellenre:)
3. sokan ellenzik a kő rablást, de ilyen rabolj 30at, szép kis gyűjtögetés indulna:) - de mondjuk ezt is változtatnám, legyen 20-30 kiégett őskövedre:)
4. puszta kivárás... leütteted magad, aztán vársz egy picit, de mivel ilyen még csak VPvel volt mehetne:)
5. egy csatában!!:) 3 pl:) na az már komoly lenne
6. ez jó, csak legyen 3000 kb. Mivel ezek úgy is új küldetések lennének, magasabb szintűeket érintene elsősorban:)
7. ez fincsi, de mi van, ha neked már több van?
8. -50%on is 500at sebzek (persze jó célpont kell hozzá:) )
9. ezt alapból sokan ellenzik, de ha kell indítanak egy kamu-szövetséget a cél érdekében:P
10. ilyen nem volt még?... ha nem akkor ne használd legyen, mert az könnyű, hanem mondjuk szerezzen egyszerre 60TP-t az állat. (ezt lehet ugye kennelszint-emeléssel, vagy intelligens kedvenccel is módosítani:)
Dátum: 2009.01.15. 09:34:34
el se hiszem hogy itt ilyet olvasok:)

Micimackóó... gondolkodj!!
Dátum: 2009.01.13. 19:52:16
olyan hozzászólást akartam ide írni hogy olyat még világ nem látott, és mellszélességgel kiállni Baalcain mellé.

most hogy úgy látszik nyugodnak a dolgok ,inkább nem is mondok semmit se, de az a szerencse hogy nem voltam itt délután...
Idézet: Trinigan - 2009.01.10. 19:14:16
lassan a klántársaid is belefáradnak a védelmedbe..


elég hamar lemondtunk volna róla akkor:D:D, egy délután és már fáradtak vagyunk, milyen Végzetúr az ilyen?
5-6000 LÉvel táborozva és 15+15ös kreatívval is sok? az 1.7M LÉdiff nem sok?
hát igen:D:D de akkor még gyengébbek voltunk:) De nagyon örülök hogy nem kezdtünk el valami alternatív megoldást.

de azért buli volt:D ki támadott? ő? ejnyemár!!!:D... egyenlíteni... megint támadt valaki.. hát nem igaz már...:D

Respect és tisztelet mindenféleképpen!:)

(káoszfatty)
a helyesírás szabályai szerint a megye szó előtt nincs kötőjel.

Továbbá ez alapvető tudás. 19 megyénk van, őrült nehéz megtanulni. És mi az hogy nem érdekel? A Himnuszra se állsz föl?
Dátum: 2009.01.07. 17:36:08
miért kell ezt törölni?
Dátum: 2009.01.07. 17:28:15
szerintem pedig jó:)

A téglalap (latinul oblongum) egy olyan négyszög, amelynek minden szöge derékszög. Két-két szemközti oldala egyenlő hosszúságú, ezért minden téglalap egyben paralelogramma is.

A paralelogramma olyan négyszög, amelynek két-két szemközti oldala párhuzamos.

így a 2. válasz a jó. Wolfy ha ezt húztad volna kvízolimpián nem lett volna meg az 50:P:D
pedig én erre a kérdésre helyesen válaszoltam:)
Dátum: 2008.12.16. 16:22:13
ja csak ez most így 3 napos tervnek bukó:(... na majd lesz valami, max itt hagyom egy időre míg újragondolok mindent.
Dátum: 2008.12.16. 16:17:16
csak az idő ugye... mert a ráfordított időt nem fogod visszakapni akármi is lesz. Az meg hogy egy játék miatt virrasztottam egész este (megj. nappal is fennvoltam)... most csináljam meg még egyszer ugyanezt?!! Aki azt mondja hogy ez csak egy játék annak igaza van, de nem ül gép mellett annyit mint én pl. Meg hogy nem nagy veszteség megcsinálod megint... na relax nem baxom fel magam...
Dátum: 2008.12.16. 16:10:46
hehe... este 8tól reggel 7ig!!!! vadásztam meg portyáztam... szintet lépetem, káoszbotot vettem, raktam vagy 7et a tulajdonságokba, megcsináltam 3 küldit, építettem 23k-t, másik szerón befejeztem egy keményebb háborút 4 portyával, meg ott is ugye hajnalig fennlét... very nice akkor:D...
Dátum: 2008.12.15. 23:15:23
Hány éves a norvég király?

helyes válasz a semennyi mert nincs király norvégiában...

"A király jelenleg V. Harald (1991. január 17-e óta)."... ENNYI...
Dátum: 2008.11.27. 01:37:11
azért X-MEN miatt nem kéne sírni... ennyi erővel Batman miatt is lehetne, meg minden miatt.

egyértelmű hogy Warhammer 40k a megoldás, a többi szőrszálhasogatás... mivelhogy melyik országban van Lyon? mivan ha megtámadja Olaszország és oda fog tartozni?

a kezdőknek meg :http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2008.11.24. 19:05:42
én is támogatnám ezt a dolgot hogy akik nem őskövesek is vehessék meg a prémium tárgyakat 2 szinttel később, vagy drágábban. De az is igaz hogy minden szinten van sima fegyver is, és azok sem rosszak. Csak drágábbak ahogy észrevettem.
Ha meg a Gameforgeról meg az Ogameről beszéltél, hát nekem az sem korrekt. A legtisztábbnak azt érzem ha pénzért csak kényelmi szolgáltatást kapsz. De ez meg nem annyira "közönségcsalogató", szóval értem a fejlesztőket is. Az előző hozzászólásomban leírtak lehet kicsit kompenzálnák a dolgokat... de lehet nem:)
Dátum: 2008.11.24. 16:25:39
nekem is lenne egy javaslat-félém, bár nem feltétlenül a 3. világba. Szóval olyan lenne hogy az építkező játékosokat segíteni kicsit pl. Arra gondolok hogyha elmegy valaki vadászni, ne csak LÉt lehessen meg TPt, hanem kis eséllyel valami tárgyat is. Úgy mint az őskövet. Mert így kicsit uncsi még mindig. Vagy lenne olyan hogy ne tárgyakat mégse, mert arra ott a térkapu, hanem mondjuk egy üccsit ami megnöveli 3-4el valamelyik tulajdonságot egy bizonyos ideig. És ilyennel ugye utánna lehetne operálni is, megint lennének plusz taktikák is:) pl lehetne raktározni háborúra meg ilyesmi:) Meg ugye lehetne találni +50-80 ÉPs löttyöt is, ami arra lenne jó hogy ideiglenesen 1 portya erejéig kijöjjön valaki 15%ból. Meg mondjuk lehetne találni valami dobótőr félét is, amit akkor lehetne betenni ha nincs VPd varázsolni, és akkor ezt dobnád el varázslat helyett. Nem sebezne annyit, de ez is lenne valami:) Meg pl lehetne olyan hogy fenőkő, ami felerősíti a következő támadásra a fegyvert egy kicsivel. Meg ilyesmi apróságok. Nem tudom mennyire lenne bonyolult leprogramozni, nem tudom mennyire hagytatok helyet ilyen pluszoknak, de szerintem nem lenne olyan hülyeség. Bár azt sem akarom hogy túlbonyolult legyen. Mint a HKK ugye, öcséméknek szerintem soha nem fogom tudni megmagyarázni miért pusztul el a szörnye 1 varázslatomtól csak úgy, meg miért van 1 lapon 6 különböző jelző:D
Dátum: 2008.11.24. 02:45:31
azt veszem észre néhányan elég szőrszálhasogatóak vagytok egyébként... lemarad egy pont, van egy plusz szóköz, kis betű nagy betű, lemarad egy ékezet véletlenül... szerintem ilyenek miatt megfosztani valakit LÉtől nem jó dolog.
Most akkor igazából már úgy csinálom, hogy amit leírok, ahhoz mellékelek pontos dátumot, átfuttatom két helyesírás ellenőrzőn, utánna nézek neten 6 különböző forrásnak:)... ne essünk át a ló túlsó oldalára:)
Dátum: 2008.11.05. 07:26:54
ja igen a vezetőkézség 10es, elírtam... de így sincs állat:D... biztos félnek tőlem:S