Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.05.21. 17:12:46
ez bizony tényleg így történt, bár nem tudom mennyi lehetett nála:

Idomított állataid, Leonardo, egy 33. szintű ragálymester, Donatello, egy 33. szintű gyilkos szilmill, Michelangelo, egy 31. szintű quwarkaudar és Zúzó, egy 31. szintű pusztító is részt vesznek a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Nagycapa ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy thrax halálcsapás. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 225 pontnyit sérültél. Az állataid 23 életpontot sebződtek.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy thrax halálcsapás varázslatot. (-155 VP). 863 sebzést okoztál.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 863 sebzést okoztál, és 225 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 5458 lélekenergia és 24 TP!
LÉ védelemről:

transzcendális baromság.

Költsd el mielőtt feljössz 15% felé. Ja hogy egybe akartad. Akkor szia. Vagy lusta vagy turbózni? Szintén szia.

Megoldás: transzplant max, ultraspec max, így amint van LÉd, költheted is el. Minek neked 100k egyben? Egyben akarod beépíteni? Háromszorra nem lenne jó?

Nos kb. ennyi szerintem.

Ja és ne várjátok meg míg kigyógyultok 15%ból igyatok egy kis sárgát, az a kevés LÉ nem fog földhöz dobni, és ezzel legalább a kémkedők buknak
tudom nem ide való, de tényleg ennyi:

magas kivégzés, magas iq magas tau, magas krit vari, meg állatok akik ütnek helyetted.

vadászol 20at, kijössz 15% alól, rászűkítesz egy szövire és vársz, vársz, vársz, BUMM (persze iszol előtte egyet, meg jó ha szimulálsz is). Ez kb 5 percet vett igénybe és dupláztál (max kreatív persze)
Dátum: 2009.05.20. 19:56:01
nos akkor nem volt sokkal gyengébb
Dátum: 2009.05.20. 11:52:04
de le lehetne korlátozni valamivel, pl 1 hét alatt 10 követ rakhatsz be, meg csak X mennyiséget kaphatsz.

gondolom arra is "tárgyakat" lehetne beletenni, pl védelem ital, 1 hét prémium tagság, és ezeket lehetne kiosztani
Dátum: 2009.05.20. 07:27:03
ez is itt a Javaslatok vagy nyissak neki külön topicot?... annyira azért nem nagy dolog
Dátum: 2009.05.20. 05:11:54
nem tudom hova írjam, ide írom, most találtam ki ezt a dolgot, kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá...

A kincskamrának vagy kristályosítónak lenne egy új funkciója, miszerint lehet bele ősköveket rakni, amit aztán a szövetség tagjai között szét lehetne osztani.
Pl páran beleteszünk 10-10 követ, és ha valakinek késik az őskő befizetés akkor kap belőle. Vagy pont lejárna a prémium akkor is kaphatna. És jó lenne háborúkban is, mert védelem italt lehetne így adni a őskő nélkül játszó karaktereknek. Beholdernek elvileg tökmind1 ki veszi meg a követ szerintem.
A kifizetés valahogy úgy működne mint a hadüzenet vagy bármi ami szavazást igényel, pl.:
LanMaffia javaslata, hogy kincseskamrából fizessünk X őskövet XY részére, az alábbi miatt: ..... Igen/Nem

Persze lehetne ezzel is visszaélni valahogy, de lehetne korlátozni például hogy 10 őskövet lehessen berakni vagy akármi. Persze kiégettet nem lehetne betenni, és ha innen osztunk követ akkor nem változna át a kiégett eredetire.

Hasznos lehetne ez arra is hogy megjutalmazzunk egy karaktert mert sokat épített vagy kiemelkedően teljesített egy háborúban és hasonlók. Ezzel a nem prémiumos karakterek is prémium tagsághoz juthatnának és ha már 10ember tesz be őskövet akkor fejenként 1 őskőre sem jön ki 1 hét prémium tagság.

Várom a vélemenyéket

Ha rossz helyre írtam bocsi
Dátum: 2009.05.20. 04:36:18
Fájl nem található

Elnézést kérünk, ez az oldal jelenleg nem elérhető vagy nem létezik. Ellenőrizze a címet vagy látogasson el az [origo] címlapjára és kezdje onnan a keresést!
Dátum: 2009.05.20. 00:16:54
ez a játék tele van rejtett infokkal amit csak a beavatottak ismerhetnek... nem túl korrekt így.


nem pont erre a példára gondolok most éppen ...
Dátum: 2009.05.17. 20:21:24
116 semmi. Kaptam én már 1 portyában 400at állatokba, és ez csak 1. Volt hogy 5 óra alatt leszedték mind a 4 állatom 2000+ ÉPjét (igaz mind a 4 velem volt).

Meg az is nagy "okosság" ám, hogy csak egyet lehet gyógyítani... akkor legalább gyógyulnának a Kennelben, vagy lenne erre is egy épület...
Dátum: 2009.05.17. 15:06:47
csatlakozom.
Dátum: 2009.05.16. 07:03:27
azt akarja mondani, hogy Littlepet egy fél óra alatt végigverte őket oda-vissza. Teljesen egyértelmű az üzenet
Dátum: 2009.05.11. 18:43:36
szerintem ide biztos nem való a nyavalygás.

vannak itt olyan tagok akiket hússzor végeztem ki 2 nap alatt és nem sírnak.
Dátum: 2009.05.06. 15:03:21
Idézet: Bolsevik - 2009.05.06. 14:57:07
Szerintem jó lett az újítás, köszönjük.

Egy dolog hibádzik: ha csatánként nézed végig, akkor is ott van alul hogy "átveszem a jutalmam" vagy valami ilyesmi, és innen lehet (vagy akkor innentől kezdve lehet) tudni hogy nem te nyertél.


én nyertem és LÉt is kaptam
Dátum: 2009.05.06. 14:13:55
V3

Kataklizma

1. kör Kataklizma vs Alivio Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Kataklizma vs Revenkai Aetherlweard Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Kataklizma vs Lauranna Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Kataklizma vs Sademark Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Kataklizma vs Memo Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Kataklizma Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
7. kör Kataklizma Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
8. kör Kataklizma vs Deaxus Te győztél! Csata megtekintése
Dátum: 2009.03.18. 21:31:25
a kocka 6 oldalú:D... jujj, nem mondtam semmit:D

egyébként már 4 féle ilyen kérdéssel találkoztam, mehet a "már szerepeltek" közé
talán a Sidney->Sydney
ne haragudjatok de azt veszem észre hogy néhány ember itt több száz v több ezer hozzászólással igencsak kiskirályt játszik itt.

feljön ide egy szerencsétlen játékost és leírja gondját baját, és már nem egyszer olvasom, hogy "már hányszor beszéltünk erről" és a többi. Értelmes válasz elég ritkán jön, és az sem tőletek, és tényleg sok a lehurrogás és hasonló. Kicsit figyeljetek már oda erre.

Az értékelés egyébként mindenki személyes véleményén alapszik, a végzetúrban nincs pontosan definiálva mit lehet elutasítani speciálissal, vagy nem általános műveltséggel. Ugyanis nincs ilyen definíció. Játszik ezzel a játékkal 12 és 50 éves is, és úgy gondolom különböző számukra az általános műveltség definíciója.

Továbbá nem tartom reklámnak azt, ahol egy márkára kérdeznek rá, nagyon sokszor találkoztam már, melyiket nem a Toyota v Skoda gyártotta típusú kérdésekkel, és reklám a melyik könyvet írt ez vagy az az író. Amennyiben ez reklám lesz, abban az esetben a Végzetúr illetékesei bizonyosan intézkedni fognak ez ügyben.

Ami pedig a Legyen Ön is Milliomos!-ban feltett kérdéseket illeti, véleményem szerint minden kérdés elfogadható itt, mert ott igazán műveltségi dolgokra kérdeznek rá, legyen az az 5.000-es vagy 40.000.000-s kérdés. (kivétel természetes a sztárjátékosok és egyéb bónusz adásokat).

Nem szeretnék a következő pár hozzászólásban olyan reakciót olvasni, ami a hozzászólásomból kiragad egy picinyke részletet és abba köt bele, mert ez a kicsinyesség netovábbja. Sajnos elég sok ilyet láttam már itt.

Köszönöm: LanMaffia
itt és most bejelentem hogy mind az 50 eddig lefogadott kérdésemet loptam, egy kvíz könyvből.

az vesse rám az első követ, akinek a kérdését, még soha semmilyen formában nem tette fel senki:)
itt most olyan probléma áll elő, hogy kijössz 15%ből és max 5 mp múlva már levertek, vagy szintet lépsz, és szinten ugyanígy jársz. Mindezt háborún kívül és sorozatosan