Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.11.30. 18:22:33
Na most is tanultam valamit, köszi.

Így viszont ügyes :D
Dátum: 2009.11.30. 18:12:41
Én ezt nem értem. Hol van feltüntetve ez a győzelem-vereség arány? Vagy ki figyeli ezt?
Dátum: 2009.11.30. 00:49:06
Tiszta okos itt a sok vadászós karakter. Tényleg olyan újítás kéne hogy +1.000.000 LEs gomb és tessék.

Amúgy tök egy vadászós cucc. Komolyan annyira izgalmas. Jobb, mint a szex. Komolyan. Arról már le is szoktam. Tényleg. Ránézek Végzetúrra... 8800 LÉt sajtoltam!!!! és bumm, orgazmus. Aztán... egyszerre 50-et tudok vadászni!!!! Kétszeres orgazmus, azt hittem hogy ilyen csak a nőknél van.

De ez sajnos kamu. Mert csak azt érzem hogy szánalom.

Tudjátok mikor volt izgalmas?

Amikor itt ültem írd és mond FOLYAMATOSAN 3 órát a gép előtt hogy kaszáljak egy nagyot portyából. Ti kedves vadászós sporttársak, mennyi időt fordítotok a játéknak arra a részére ami kockázatos, és növeli az adrenalinszintet? Mert 100.000 LÉvel ácsorogtam anno és Ricardonal sem 1.000 LÉ van.

De ha ez a vadászós téma oké, akkor meghívok bárkit egy véres Fekete Macska partira, ott is lehet pontokat szerezni, meg szidni azokat akiknek több pontja van, mert többet játszott.

Ja és kaptam kódot a kártyacsomagban. Vajon mire költsem, vajon mire? Portyás cuccra? 6 hónapja nem portyázok rendesen.. hm hm... Tippek?

ui.: folyamatosan frissítem ahogy a HSZeket olvasom...

Tehát nem lehet összehasonlítani Ricardo taktikáját meg az alacsony szinten lévő pókokét. Ugyanis fenn a karakterek lusták és hű de nagy egóval bírnak, míg lenn csak nem tudnak játszani. Gondolom felismerhető hogy a kettő között erős átmenet van... Ja és Ricardo 30 embert tud ütni, a srácok odalenn meg 300at.
És ezek az utólagos butítások is nagyon jók. Főleg az a gyűrű amibe fókuszkristályt lehetett tenni, most meg mindbe lehet. Aki sírt hogy ez így nem fair, annak az volt a ki nem mondott üzenet hogy ki nem szarja le a fejed?
Ja és a HSZ lepontozás. Itt és most nálam lehet jelentkezni hogy kinek a HSZét pontozzam le ill. fel, regisztrálok 50 karaktert és megcsinálom, következő találkozón 1 sörért. Ezzel is reagálva arra a csodálatos megállapításra hogy a fórumozók mondják meg hogy mi legyen a játékban.
Vissza ehhez a gömbhöz. Anno a májusban szinte egyedül tönkrevertem a TGYt. Nem sírtak. Pedig a fórum tele volt azzal hogy másodpercre pontosan megmondták hogy mikor üssek. Most meg megy a sírás... érdekes...
Ja amúgy nekem nem volt ilyen gömböm soha, mégis szereztem egy csomó LÉt. Igaz hogy akkor nem volt életem. De itt rohadjak meg ha most eltűnik a gömb áldásos hatása nem térek vissza. Kár hogy már nem érek el sok mindenkit.

Idézet: Prisma - 2009.11.29. 16:04:56
Még egyszer érdemes idézni, mit mondott Miklós:
"A játékban alapvető cél volt, hogy ne legyen SEMMILYEN mechanizmus, amellyel egyértelműen látható támadás nélkül, hogy ki vadászik."

Nem nagyon is logikus, és kívánatos cél ez? Dehogynem.
Megszegi ezt a kristálygömb? Igen.

A következtetés nyilvánvaló.


Mégis berakták. Na most akkor ki a hülye, én, vagy aki mondja?

És az hápogjon utoljára, akinek már 3 hónapja + 10% jön a toronyból, plusz nem tudom kvízekből, meg az egyéb... na nemár... és akkor elviszik a gondosan összevadászott LÉt, amit basztam elkölteni 2 óra alatt.
Az is nagy okosság amúgy hogy ne legyen WOW meg Diablo-szerű a játék. Nem mintha minden normális szerep -és/vagy kalandjátékban ne lennének szettek. De nem baj, maradjon továbbra is mindenki ugyanolyan cuccban szaladgáló kis Miklós-báb, semmi változatosság, nem kell az. Vadásszatok törpikéim!

Idézet: Agatity - 2009.11.29. 16:33:55


De elvi szintem sem értem a problémát: ha valaki valamiben kimagasló, akkor miért kell bekorlátozni? Nem a tudatos elhajlásokról beszélek (pl. LanMaffia-Csuhi esete),

Miklós, szerintem hiba lenne ezt megszüntetni.


Azért ne keverjük a szezont a fazonnal.

Idézet: Typhoon - 2009.11.29. 18:29:58
Azért arra mocskosul kíváncsi vagyok, hogy téged raboltak e már le több 10.000 LE-re egyetlen mozdulattal. Marha jó érzés!
Ajánlom, hogy próbáld ki te is, ha ennyire pártolod a módszert!


Én nem egy emberről húztam le 100.000 LÉket, mégse akart megölni egyik se. Tanulj tinó!

Idézet: Cofee - 2009.11.29. 18:59:45
Pl jelszavak megadásával más klántárs is élvezheti az előnyeit, valamint a scriptes segítséggel azt is láthatja a használó, amikor gyógyitalt iszol vagy egészségre adó tárgyat veszel fel, és már támad is.


100%-ban biztos vagyok benne hogy van olyan szövetség ahol a legtöbb tag legalább 5 karakterhez fér hozzá. És abban is biztos vagyok hogy ilyen scriptek léteznek, jómagam is kipróbáltam a használhatóságukat. (a használhatóságot próbáltam Tisztelt Hallgatóság, nem pedig használtam)

És bocsánatot kérek mindenkitől, aki(ke)t megbántottam jelen hozzászólásommal.
Dátum: 2009.11.30. 00:12:59
Ott pont. Birka te sokszor úgy nyalod Miklós seggét hogy Debrecenig fröcsög a nyál.

Ja amúgy ha hiszitek ha nem megfenyegettek a karakterszámleadásnál hogy elkérik a személyimet. Nafene. Én nem is LanMaffia vagyok, hanem a JóskaPista.
Dátum: 2009.11.26. 20:56:52
Én tudom ne parázz, a sör meg 250 volt az Arany Ászok tavaly azt hiszem.
Dátum: 2009.11.20. 19:46:19
Nem tudom nekik milyen ott fenn, nekem itt uncsi.

Oké hogy alacsony a TÖm, de:
- 4 szinttel magasabb bármikor leüt
- nem tudok epikusozni
- háború unalmas
- vadászni szeretek

Ennyi
Dátum: 2009.11.20. 19:40:16
Nekem is jó így ez ahogy van, sőt ha 200 lenne a max. szintje és azért a mostani hatásfok +50%-át kapnám csak, akkor is kihúznám.

A kérdés inkább az, hogy hogy tegyük élvezetessé azoknak a játékát akik 20 szint óta VFeznek
Dátum: 2009.11.20. 12:42:46
Erről van szó.

Én nem akarom elveszteni a VFfel járó előnyeimet. Viszont ha már választás elé állítjuk a karaktereket, hogy vagy előre vagy vissza, akkor legyen már gyakorlati haszna is hogy elöl van.
Dátum: 2009.11.15. 21:04:06
söööör

Amúgy nem tudom mi ez a hülye vita. Hogy medált kaphass belépőjegyet kell venni és tudnod kell a karaktered sorszámát és hogy melyik világon vagy. Na ha találsz egy jólelkű egyént akivel le tudod rendezni hogy megoldja ezt neked akkor kész. Te átutalod a pénzt, ő megveszi a jegyet, sorbanáll, meg még csokit is kap. Ehhh
Dátum: 2009.11.14. 23:54:49
nekem is 2-2.5 egy út.
Dátum: 2009.11.14. 03:59:07
Ez mi a fene?

Milyen költsége van annak, ha ki akarsz lépni egy szövetségből?
(*) Pont annyi, mint amennyi a belépéshez kellett
5000 LÉ, 10 őskő
10 őskő
1000 LÉ
Dátum: 2009.11.11. 12:41:32
Én is emlékszem olyanra hogy a magasabb szintű valamennyi védelmet kap a kisebb szintűvel szemben, de ez nagyon régi dolog, év elején is benn volt, akkor még huszonadik szintű voltam.
Dátum: 2009.11.09. 00:09:06
Én támogatom a háború során az egyéni eredmények jutalmazását:)
Dátum: 2009.11.06. 15:50:10
Ha már a varázslatoknál járunk lehetne egy olyan két varázslat egyszerre.

Ehhez egy új szakértelem, amit ha kimaxolsz, nem turbózhatóan 100-ra vagy 150-re, akkor betehetsz magadnak egy másik varázslatot is. A varázslat kör végén használná fel a második varázslatot. Fizikailag úgy elképzelve hogy állnak egymással szemben a felek, varázslatokat idézve egymásnak rohannak, de mielőtt az egyik a másikhoz ér az egy másik varázslatod is el tud mondani. Persze csak akkor ha az első nem fektette ki. Olyanra is gondoltam hogy ez a második varázslat ne lehessen erősebb mint az első, mivel kevesebb időd van elmondani.
Hasonló szakértelem lehetne közelharcira is.

És ezek a kritikus ütés és varázslathoz hasonlóan aktivizálódnának harc közben.
Dátum: 2009.11.06. 15:34:37
Én inkább annak örülnék ha tudnék tényleg speciális mágus karaktert csinálni és nem gyengítenék itt a varázslatokat. Most azt látom hogy 80-90. szintre a varázslat alig fog érni valamit. Most tetszik mert kapnak egy 2000-es kritet, közelharcban alig adok valamit, de hát mágus vagyok. Nem akarok közelharcos lenni.

Ez az ellenvarázslat dolgot is csak mágusoknak adnám. Ha egy táp közelharcos ilyet kap akkor felesleges varázsolni is.
Dátum: 2009.11.05. 00:51:33
háhá PTMesnek tanulok :D

egy projektív térben biztos hogy minden egyenes találkozik
Dátum: 2009.11.04. 20:41:17
Most az a helyzet ugye hogy az Azúrosok gyakorlatilag nem tudnak mit építeni a tornyon kívül. Viszont így a többieknek nagyon minimális az esélye hogy szintbe hozza a tornyot, főleg mivel az Azúr nagyon magas szintű karakterekből áll.

Ez a helyzet?
Nincs itt semmilyen script, ez a játék része. Aki scripttel játszik az szégyellje magát.

Nem tudom itt voltál-e májusban amikor le lett ez korlátozva. Na ha akkor vittek volna el tőled 300.000-et lehet szívrohamot is kapsz
Rá se ránts

Ha valakit nagyon meg akarsz ütni akkor meg fogod ütni, ezt itt sokan bizonyítják. És monitorozhatják is hogy mit csinálsz mert nem egy olyan fanatikus van aki képes órákat itt ülni hogy elkapjon valakit
Dátum: 2009.11.03. 11:12:59
mert a harc végére annyi életed maradt hogy kivégzett, és ehhez elég volt keveset is sebeznie.

Én például már 1350ÉPről kivégzek, ha nem ütsz le 1ÉPre és ennyinél kevesebb életed marad akkor nyertem. (elvileg, bár magam is meglepődtem anno néhány csata eredményén:) )