Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Én erről a CSP-zés dologról nem is tudtam, de szerintem Miklós sem kezelte konkrét problémaként. Én simán a bugok közé csatolnám, akinek a CSP csak dísznek van, végtelen mennyiségű entitást leverhet.
Prisma:
58. szint
majd 53 millió rabolt LÉ
21 bajnoki medál

És te sírsz. Ilyen statokkal pont hogy neked nem kéne sírni, így is szarrá rabolsz mindenkit a környéken.
Tök vicces hogy a Légiót hozzátok elő mindig, ha más szövetség lenne az első epikben akkor meg azt szidnátok. Birkák.
jól van Prisma te hül*e vagy és kész. Fosod magadból kifelé ezeket a szavakat, mi meg hülyék vagyunk, mert játsszunk veled.
Dátum: 2011.12.03. 16:42:37
Ez a győztes bajnokik után járó óriási büntetés nagyon nem tetszik nekem.

Ez pontosan azzal az egyértelmű nézettel áll szemben, hogy a bajnok a csoport legerősebb karaktere legyen. Szerintem legyen így, akár egy ember nyerje meg 18 milliószor is, mert ő a legerősebb és pont. Azért bajnoki. Az utolsó vérigben meg lehet külön megint módosítókat tenni, az mondjuk olyan, hogy ott a szerencsétlen is nyerhet valami extrém taktikával.
Mert most pont az van, amit mondtam nem régen. 8. szintesek bajnokijára nevezett 12 ember. Ebből 8 kb. sehol sincsen, van 1 újdonsült bajnok, vagyok én Joeyval, meg két ember, akik inkább közepesek, de soha nem nyerhetnének bajnokit. Itt fél múlva az volt bajnokit nyerni, aki sehol sincsen Ennyi. JóskaPista a 20-20-20-20-20-20-as tulajdonságával óriási esélyt kap bajnokit nyerni belátható időn belül. Vicc.
Elolvastam egy oldalt, az alábbi dolgokat tudtam meg:

- Prisma ott volt minden egyes végzetúr találkozó fórumán, ahogy kétséges kizáróan egyszer sem hallotta azt Miklóstól, hogy idegen a játéktól, hogy ugyanazt a lényt egyedül könnyebben/hamarabb le tudod verni, mint a szövetségi társaiddal karöltve. Én mintha hallottam volna, de lehet hogy tévedek persze.
- Prisma kívülről belülről vágja a programkódot, pontosan tudja mi van benne és mi nincs. Meg kell hogy súgjam, hogy nagyon sok dolog még most is manuálisan kerül bele, ergo a kódot alig kell piszkálni, az adatbázist annál inkább. De ha ennyire vágod a kódot, segíthetnél Baratynak kideríteni miért kapnak az állatok kevesebb TP-t, mint kéne, nagyon sok embernek segítenél ezzel

Szerintem az baromság, hogy nagyon entitást üthessen valaki, mint amit a szövetsége elbír. Ha le tudja ütni az entitást, akkor üsse le az epiket is. Ez jogos. Főleg úgy, hogy ha ez egyik szövetségnél így van, akkor miért ne lehetne így a többivel is? Illetve ha az egyik szövetség emiatt büntetve van kvázi, akkor kapjon valami kárpótlást.

Morzkod érvelése az egy szinten lévő tulajdonságnövelés drágítással kapcsolatban pedig teljesen helytálló erre a helyzetre vetítve. Ha behoznák ezt a dolgot te (Prisma) vernéd először az asztalt
Dátum: 2011.12.02. 17:24:46
Bizony. Ha nem kaptad meg írj Baratynak, valami probléma volt a mostani Xenó event jutalmazásával
Dátum: 2011.12.02. 13:53:16
like
Dátum: 2011.12.02. 11:47:24
Eddig mindig délután 2-kor volt, szerintem relax


Arra gondolok itt hogy nekem már van 3 arany fokozatú tárgyam, ami erősen csökkenti a találati esélyt pl.

Ha lesz toplista, akkor egyenlő feltételeket szeretnék Pl. találhassak én is negatív módosító nélkül, de zárójelben írja hogy mennyi az érvényes.
Prisma te egy roppant idegesítő ember vagy, csak azt magyarázod hogy minek mennek annyira előre. Ez megoldás? Lol.
Idézet: McMad - 2011.12.01. 22:51:31

Más: A Térképevent Mikós szerint sima hétköznapi hozzáállásra lett kitalálva. No sima hétköznapból van épp ölég. Igazán feldobhatnák a Térképezést valamiféle Toplistával (p. legtöbb térképdarab) és érte járó jelképes díjazással. Igencsak izgalmasak lehetnének az utolsó napok, ha random időpontban zárulna a kufárváltási lehetőség (teszem azt DIREKT szoros állásnál :-P).


Ezt nem támogatom. Tök random, semmit nem tudsz tenni annak érdekében hogy toplistára kerülj
Dátum: 2011.12.01. 23:36:18
Nekem a jogar pont 0%-ot adott, de még az is lehet hogy elvett

Most kapok 53 TP-t, Xenó alatt 53-54
Dátum: 2011.12.01. 12:44:36
Én igen

És így szereztem 4 medált Xenóból
Új célok:

12 kvízmedál (jelenleg 9)

dicsőség medál szerzése
Landragór medál szerzése
Alvariel bronz medál szerzése
(ezekkel meg is lenne mindenféle medál)

Ultra hosszú távú cél: bajnoki medál
Dátum: 2011.12.01. 12:09:11
Építési toplista jutalma az volt
Jut eszembe a halhatatlanságról is volt valami Van rá mód hogy legyen újra?

mod: helyesírás
Nekem nincs familiárisom
Probléma ott van még mindig, hogy a Tulok sárkánykígyója dekával se kap több TP-t, mint az én állatkám, pedig neki még tapasztalatköve is van, és ennyi.

Hovatovább most már lehet ő kap többet, mert mióta megvan a jogar rosszabbul élünk mint 4 éve